KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Kapłanka Tafti
Kapłanka Tafti – Spacer w filmie   To światowa sensacja.   To Tafti   Poznajcie ją.   Skoro postępujesz wedle własnej woli, to dlaczego efekty nie są zgodne z twoją wolą?   Myślisz, że nie udaje się, ponieważ się nie udaje i tyle.   W rzeczywistości nie udaje się, ponieważ nie postępujesz według własnej woli, lecz prowadzi cię scenariusz.   Poza tym nie umiesz działać tak, by się udawało. Zamiast ustawiać rzeczywistość w nadchodzącym filmie, walczysz z rzeczywistością w bieżącym kadrze.   Rzeczywistość jest tym, czego nigdy nie było i nigdy nie będzie, lecz tylko jest – jednorazowo i teraz. Rzeczywistość istnieje wyłącznie jeśli zaistniała. Nie możesz zmienić tego, co zaistniało. Lecz właśnie to próbujesz robić, ponieważ wszystko, co cię otacza jest tym, co zaistniało.   Aby zmienić film, trzeba obudzić się w nim i ożyć. Spis treści: Poznajmy się 1 Dwa ekrany 5 Spacer w marzeniu sennym 9 Pierwsze wejście do rzeczywistości 13 Uważaj na uważność 17 Ustawianie rzeczywistości 21 Splot energetyczny zamiaru zewnętrznego 25 Jak używać splotu 29 Iluzja działania 33 Jak wydostawać się z pułapki 37 Przeprogramowanie 41 Przeobrażenie 45 Metasiła 49 Imitacja działania 53 Obecność 57 Pożytek 61 Przyzwolenie 66 Scenariusz 71 Iskra Stwórcy 76 Komendy mocy 81 Podążanie 86 Moc zewnętrzna 91 Papierowy człowiek 96 Ustawianie obrazu 100 Kontakt ze zwierciadłem 105 Manipulacje 110 Ustawianie odbicia 114 Fatalny dylemat 119 Jesteście wspaniali 123 Jesteście doskonałością 128 Metoda Trójruchu 133 Jesteście genialni 137 Technika imitacji 141 Myślokształty 145 Znaczniki myśli 149 Chciwi myśliwi 154 Łada 159 Splot w połączeniu ze strumieniami 163 Moc poprzednich wcieleń 169 Nieskończoność w Nieskończoności 173 Zakończenie 180 Algorytmy 185 Przegląd podstawowych zasad 198
39,90
49,49 zł
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.7 Forum snów
Transerfing rzeczywistości tom 7 Forum snów - Vadim Zeland To już siódma książka o transerfingu autorstwa Vadima Zelanda, która nosi tytuł Forum snów. Tę i poprzednie części serii Transerfing rzeczywistości wydała Hartigrama. Vadim Zeland Zajmuje się transerfingiem od 2004 roku, kiedy opublikował swoją pierwsza książkę. Zanim zaczął wydawać książki, był informatykiem i fizykiem kwantowym. Transerfing – jak działa? Polega na zarządzaniu rzeczywistością w taki sposób, byśmy zawsze otrzymywali to, czego pragniemy i do czego dążymy. Z doświadczenia Transerfera Na 7 tom serii składają się fragmenty forum internetowego poświęconego transerfingowi. Rozmowy transerferów zostały opatrzone dodatkowymi komentarzami samego Vadima Zelanda. Fragmenty podzielono tematycznie, dotyczą one m.in.: pierwszych prób transerfingu, opisów efektów, zmiany stylu życia na transerfingowy. Jest to naprawdę potężna dawka przykładów na wykorzystanie transerfingu w życiu. Fragment książki Cel życia polega na tym, żeby zarządzać rzeczywistością. Jeśli się przyjrzysz, to zauważysz, że każdy byt tylko to robi na miarę swoich możliwości. Nie bójcie się żyć, Życie to tylko kolejny sen – sen Boga, w którym wy stanowicie Jego cząstkę. Nie bójcie się umierać – robiliście to już wiele razy. Czeka Was jeszcze wiele interesujących żyć – snów. Nieważne, że nie pamiętacie poprzednich snów, najważniejsze to uczynić świadomym ten dzisiejszy, Każdy dzień przeżywacie niemal automatycznie: bieganie do pracy, albo do szkoły, gdzie wpadacie w kołowrót trosk i zdarzeń; zanurzacie się bez reszty w rozwiązywanie wszelkich możliwych problemów; wytrwale pokonujecie przeszkody. W sumie okazuje się, że brnie pod wiatr z opuszczoną głowa, nie dostrzegając niczego dookoła. Nie macie czasu, by się zatrzymać i rozejrzeć: gdzie jesteście co się dzieje? Znajdujecie się we władzy przechwytującego Was marzenia sennego. Aby strząsnąć z siebie tę hipnozę, trzeba zatrzymać świat – na moment wyjść z gry, zejść ze sceny na widownię. A teraz przebudźcie się i rozejrzyjcie dookoła: każdy z Was jest odrębna, samodzielna osobą, a otaczająca Was rzeczywistość to sen. Co możecie zrobić? Znów zapaść w drzemkę i bezwolnie płynąć po marzeniu sennym jak drzazga w potoku. Lecz o wiele ciekawsze będzie, jeśli uświadomicie sobie, że rzeczywistość nie istnieje niezależnie, a wielu kwestiach określana jest przez bieg Waszych myśli. Weźcie pod kontrole dwie rzeczy: swój stosunek do rzeczywistości i swój zamiar. Zróbcie to, a zrozumiecie, że stoicie przed zwierciadłem. Do tej pory usiłowaliście uchwycić nieuchwytne odbicie, nie mając pojęcia o tym , gdzie znajduje się obraz. Teraz zarządzajcie obrazem, a odbicie, czyli rzeczywistość podporządkujecie swojej woli. Uwolnijcie się od najprzemyślniejszej iluzji – iluzji zwierciadlanego odbicia. Wyszliście ze zwierciadła.
27,52
39,90 zł
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.2 Szelest porannych gwiazd
Transerfing rzeczywistości t. 2 Szelest porannych gwiazd - Vadim Zeland Drugi tom serii o transerfingu rzeczywistości autorstwa Vadima Zelanda. Serię wydaje Hartigrama. Vadim Zeland Po raz pierwszy metodę transerfingu rzeczywistości opublikował w 2004 roku. Do tego czasu był informatykiem i zajmował się fizyką kwantową. Transerfing Istnieje wiele wariantów zdarzeń, a transerfing pomaga tak ukierunkować myśli, by dostać ten wariant, którego się pragnie. Złap wiatr w duszę W swojej kolejnej książce poświęconej transerfingowi Vadim Zeland podejmuje się zadania opowiedzenia o wysłuchaniu głosu duszy. W każdym z nas drzemie duchowa siła, która została zapomniana. Dzięki transerfingowi możemy ją odnaleźć. Najważniejsze są nasze zamiary, dzięki którym możemy realizować swoje cele. Nie możemy się przy tym ograniczać stereotypami. Zeland chce nam powiedzieć, jak ważna jest zgoda serca i duszy, która została zniesiona przez cywilizację. Fragment książki Drogi Czytelniku! Wszyscy, tak czy inaczej, znajdujemy się w mocy okoliczności. Pragnienia się nie spełniają, marzenia się nie ziszczają, za to najgorsze obawy, jak na złość – tak. Czy nie może być odwrotnie? Okazuje się, że może. I dowiesz się, w jaki sposób. Książka otworzy przed Tobą bardzo dziwny świat, w którym codzienna rzeczywistość jawi się w nieznanej postaci. Wiele żywotnych kwestii zostanie rozpatrzonych z absolutnie zaskakującego punktu widzenia. Lecz najbardziej zadziwia nie tyle niezwykłość nowej rzeczywistości, ile to, że podlega ona sterowaniu. Transerfing to technika zarządzania rzeczywistością, przy czym bardzo szczególna. Celu tu się nie osiąga, lecz przeważnie urzeczywistnia się on sam. Celu tu się nie osiąga, lecz przeważnie urzeczywistnia się on sam. To brzmi nieprawdopodobnie jedynie w ramach tradycyjnego światopoglądu. Przyjdzie nam zbudować mur utrwalonych stereotypów i błędnych ograniczeń. To prawda, że podporządkowanie rzeczywistości swojej woli jest dość trudne. Ukryte pragnienia i śmiałe marzenie rzeczywiście są trudno osiągalne, jeżeli przestrzegamy ogólnie przyjętych norm i zasad. Dobrze wiadomo, w jakim stopniu mało efektywne i niekiedy daremne są próby zmieniania siebie lub otaczającego świata.
27,52
39,90 zł
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.3 Naprzód w przeszłość
Vadim Zeland Transerfing rzeczywistości Tom 3 Naprzód w przeszłość! Trzeci tom serii o transerfingu rzeczywistości – Naprzód w przeszłość! - wydała Hartigrama. Vadim Zeland Dzieli się swoimi doświadczeniami transerfingu, o którym wiedza została mu po prostu dana. Zanim zaczął pisać książki zajmował się fizyką kwantową. Transerfing Technika, która pomaga zarządzać rzeczywistością, dzięki czemu urzeczywistniają się cele. Dzięki transerfingowi dostrzegamy zmiany otoczenia wokół siebie. Ułatwiamy także zgodę pomiędzy umysłem a duszą. W tej części Vadim Zeland pokazuje, że można odmienić swoje postrzeganie przeszłości na bardziej szczęśliwe. Energia i frailing Aby przygotować się do transerfingu należy podnieść swoją energię życiową. Zeland przedstawia, jak wykorzystać własny potencjał energetyczny i pozyskiwać wolną energię, by służyły nam w odmienianiu rzeczywistości. Dlatego musimy chronić się przed wampirami energetycznymi. Zeland proponuje także frailing, czyli metodę na kształtowanie kontaktów międzyludzkich. Nie polega ona jednak na wywieraniu wpływu na innych, a dostrajaniu się do partnera. Dzięki zrozumieniu potrzeb innych zyskamy ich sympatię. Fragment książki Każdego z nas nurtuje pytanie, w jakim stopniu jesteśmy zdolni kierowaćswoim losem i jak to robić. Właśnie dlatego magia i niewyjaśnione możliwości psychiczne człowieka wywoływały i wciąż wywołują żywe zainteresowanie. Niniejsza książka niewątpliwie zaspokoi Twoją ciekawość, ponieważ naświetla tę kwestię z absolutnie nieoczekiwanego punktu widzenia. Transerfing otwiera zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i nie codziennymi rzeczami. Dowiesz się, że można kierować rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, a urzeczywistnia się on przeważnie sam. Brzmi nieprawdopodobnie tylko w ramach powszechnego światopoglądu. Wszyscy znajdujemy się w futerale fałszywych ograniczeń i stereotypów. Nastał czas ocknąć się ze snu. Mimo całej swojej fantastyczności idee kierowania rzeczywistością znalazły praktyczne potwierdzenie. Transerfig na długo przed ukazaniem się tej książki cieszyłsiępowodzeniem w szerokim kręgu internautów.
27,52
39,90 zł
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.4 Zarządzanie rzeczywistością
Transerfing rzeczywistości tom 4 Zarządzanie rzeczywistością - Vadim Zeland Czwarta część serii Vadima Zelanda o transerfingu rzeczywistości nosi tytuł Zarządzanie rzeczywistością. Książki ukazują się nakładem wydawnictwa Hartigrama. Vadim Zeland Był pierwszym Transerferem, wiedza o transerfingu spłynęła na niego z zewnątrz. Dopóki to się nie stało, był informatykiem i fizykiem kwantowym. Transerfing – czym jest? Jest to sztuka zarządzania rzeczywistością, by świat działał tak, jak tego chcemy. Sensem transerfingu jest przemiana potencjalnie możliwego wariantu w rzeczywistość. Transformacja rzeczywistości Życiem możesz tak pokierować, by usuwało z twojej drogi wszelkie przeszkody. Zeland opisuje, jak powstrzymywać prawo pecha, aby działo się tak, jak tego chcemy, a nie tak, jak narzuca nam to rzeczywistość. Musimy zrozumieć mechanizm tworzenia warstwy swojego świata, a poznanie działania transerfingu pomoże uwolnić się od niechcianych problemów. Fragment książki W codziennej rzeczywistości zdarzenia biegną własnym torem, niezależnie od Twojego „chcę” lub „nie chcę”. Lecz z tej, wydawałoby się, nieuchronnej fatalności istnieje absolutne niespodziewane wyjście. Człowiek nie podejrzewa, że znajduje się w niewoli zwierciadlanej iluzji. W pewnym sensie świat przedstawia sobą bezbrzeżne dualne zwierciadło, po którego jednej stronie znajduje się wszechświat materialny, a po drugiej rozciąga się metafizyczna przestrzeń wariantów – struktura informacyjna, w której przechowywane są scenariusze wszystkich możliwych zdarzeń. Zapisane jest tam wszystko, co było, jest i co będzie. Stamtąd właśnie pochodzą sny, wizje, wiedza intuicyjna i olśnienia. Człowiek, oczarowany przez zwierciadło, sądzie, że odbicie w nim - -to autentyczna rzeczywistość. Lustrzany efekt rodzi złudzenie, jakoby świat zewnętrzny istniał sam przez się i nie podlegał kierownictwu. W rezultacie życie zaczyna przypominać grę, której zasady zostały określone nie przez Ciebie. Oczywiście, pozawala Ci się podejmować jakieś próby wywarcia wpływu na bieg zdarzeń, Lecz jesteś pozbawiony rzeczy najważniejszej: nie wyjaśniono Ci, jak z żetonu przekształcić się w tego, kto rzuca kości.
27,52
39,90 zł
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.5 Jabłka padają w niebo
Transerfing rzeczywistości tom 5. Jabłka padają w niebo - Vadim Zeland Przedstawiamy 5 tom serii książek Vadima Zelanda o transformowaniu rzeczywistości – Jabłka padają w niebo. Cykl Transerfing rzeczywistościwydaje Hartigrama. Vadim Zeland Autor koncepcji transerfingu. Zanim zaczął spisywać swoje przemyślenia, zajmował się fizyką kwantową i informatyką. Czym jest transerfing? Transerfing polega na przechodzeniu przez linie życia. Dzięki niemu możemy zarządzać rzeczywistością, w której żyjemy oraz zmieniać postrzeganie naszej przeszłości. Odbicia slajdów Rzeczywistość jest lustrem dla naszych działań, a to, co się w niej odbija to slajd, projekcja naszego celu. Dzięki sile naszego umysłu możemy sprawić, że slajdy będą odbijać się w lustrze rzeczywistości na bieżąco, ponieważ będziemy aktywnie kształtować otaczający nas świat. Możemy to uzyskać dzięki transerfingowi, wspomagającemu zarządzanie rzeczywistością. Praktyka transerfingu W 5 tomie serii Vadim Zeland przechodzi do pokazania praktyki stosowania transerfingu rzeczywistości. Opisuje zagadnienia energii, snu i opisuje sylwetkę Sprawcy rzeczywistości. Fragment książki W książce jest mowa o tym, jak uwolnić się od iluzji zwierciadlanego odbicia i obudzić się w swoim zwierciadlanym śnie na jawie. Energia myśli człowieka o określonych warunkach jest w stanie zmaterializować ten lub inny sektor przestrzeni wariantów. W stanie, który w Transerfingu nazywamy jednością duszy i umysłu rodzi się tajemnicza siła – zewnętrzny zamiar. Ci którzy wypróbowali Transerfing, ze zdumieniem opowiadają, że ich myśli w niepojęty sposób ziszczają się w rzeczywistości, a rzeczywistość dosłownie na Twoich zamienia swój wygląd. Na przykład, otaczający Cię ludzie z niezrozumiałych względów zaczynają odnosić się do Ciebie z większa sympatią. Drzwi, które wcześniej wydawały się zamknięte na głucho, otwierają się. Możesz przy tym zaobserwować bardzo ciekawe zjawiska: zmianę „odcieni dekoracji” i „kręgów na rzeczywistość”, podobnie do kręgów na wodzie. Warstwa Twojego świata odzyskuje straconą świeżość: do lodów wraca ten sam smak z dzieciństwa, a nadzieje znów budzą zachwyt wczesnej młodości.
22,75
32,99 zł
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.9 Praktyczny kurs transerfingu w 78 dni
Transerfing rzeczywistości tom 9 Praktyczny kurs transerfingu w 78 dni -Vadim Zeland Dziewiąty tom serii o transerfingu, Praktyczny kurs transerfingu w 78 dni, podsumowuje całą dotychczasową wiedze o tym zjawisku. Autorem serii Transerfing rzeczywistości jest Vadim Zeland, książkę wydała Hartigrama. Vadim Zeland Twórca zasad transerfingu. Pierwszą książkę na ten temat opublikował w 2004 roku. Zanim zajął się propagowaniem transerfingu, był informatykiem i fizykiem kwantowym. Transerfing Jest techniką zarządzania rzeczywistością. Dzięki transerfingowi można odmienić swój los wedle własnego uznania i go dowolnie kształtować. Szybki kurs transerfingu Książka zawiera 78 zasad i pojęć transerfingu, których znajomość pomoże w jego praktykowaniu. Podsumowuje dotychczasową wiedzę opisaną w ośmiu tomach serii Transerfing rzeczywistości. 78 zasad Wśród ogromnej liczby zasad transerfingu Vadim Zeland wymienia i wyjaśnia takie: Przebudzenie, Iluzja odbicia, Równowaga, Moim celem jestem ja sam, Deklaracja zamiaru, Świecie, daj mi siebie!, Nawyk pamiętania, Zarządzanie losem. Korygowanie scenariusza. Zastosowanie ich gwarantuje sukces w praktykowaniu transerfingu. Fragment książki Zasada Przebudź się tu i teraz! Uświadom sobie i zapamiętaj: wszyscy ludzie to śniący i wszystko, co dzieje się dookoła, nie jest niczym więcej niż snem, Tylko ten sen nie ma już nad Tobą władzy. Przebudziłeś się we śnie, czyli uzyskałeś zdolność wywierania wpływu na bieg zdarzeń. Twoja przewaga polega na świadomości. Poczuj swoją moc. Moc zawsze jest z Tobą, jeśli o niej pamiętasz. Teraz wszystko będzie tak, jak zechcesz. Wyjaśnienie Twoje narodziny w tym życiu były nowym przebudzeniem w szeregu poprzednich wcieleń – snów rzeczywistości. Od chwili przyjścia na świat dysponowałeś zadziwiającymi zdolnościami. Umiałeś słuchać szelestu porannych gwiazd, rozróżniać aury, rozmawiać ze zwierzętami i ptakami. Cały świat wydawał Ci się cudowną feerią świecącej się energii i byłeś czarodziejem – mogłeś zarządzać tą energią. Ale wkrótce znów, ulegając wpływowi otoczenia, pogrążyłeś się w marzeniu sennym. Śniący stale i celowo skupiali Twoją uwagę na samym tylko fizycznym aspekcie rzeczywistości. W rezultacie wszystkie magiczne zdolności zostały zatracone. Czy nie wydaje Ci się, że życie moja dołowienie jak we śnie, w którym nie kierujesz rzeczywistością, tylko ona Tobą? Nastał czas, by odzyskać poprzednią siłę.
27,52
39,90 zł
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.1 Przestrzeń wariantów
Transerfing rzeczywistości Tom I Przestrzeń wariantów - Vadim Zeland Seria książek wydana przez Hartigamę opowiada o Transerfingu rzeczywistości, czyli wybieraniu swojego losu. Tom 1 nosi tytuł Przestrzeń wariantów Vadim Zeland Zanim napisał serię książek o transerfingu zajmował się fizyką kwantową i informatyką. Transerfing Transerfing jest to technika pozwalająca na kierowanie własnym losem według osobistych pragnień. Transerfing polega na myśleniu i działaniu w taki sposób, by otrzymywać to, czego się pragnie. Przestrzeń wariantów Pierwsza książka Vadima Zelanda pokazuje podstawy działania transerfingu. Zeland zakłada, że swoje szczęście można wybrać samemu, nie jest potrzebna walka o nie. Dzięki wykorzystaniu jego metody dostaje się to, co chce. Można wyeliminować z życia niepowodzenia i wprowadzić w nie równowagę. Zeland proponuje metody dotąd niewykorzystywane, przeciwstawiające się popularnym metodom wprowadzania zmian w życie człowieka. Fragment książki Niewątpliwie, podobnie jak każdy człowiek, pragniesz wygodnego i dostatniego życia wolnego od chorób i wstrząsów. Życie jednak rządzi się po swojemu i kręci Tobą jak papierowym statkiem na wzburzonej fali. W pogoni za szczęściem wypróbowałeś już wiele znanych sposobów. Czy w ramach tradycyjnego światopoglądu dużo udało Ci się osiągnąć? Niniejsza książka traktuje o bardzo dziwnych i niezwykłych rzeczach. Wszystko to na tyle szokuje, że aż nie chce się wierzyć. Lecz wiara nie będzie Ci potrzebna. Przytoczone tu metody pozwolą Ci sprawdzić wszystkiego samemu. I wtedy runie Twój dotychczasowy sposób postrzegania świata. Transerfing to potężna technika dająca Ci władzę robienia tego, co powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka. Istnieje wiele książek, które uczą jak osiągnąć sukces, wzbogacić się, być szczęśliwym. Kusząca perspektywa. Któż tego nie pragnie? Jednak kiedy otwierasz taką lekturę, odkrywasz, że zawiera jakieś ćwiczenia, medytacje, sposoby pracy nad sobą.
27,52
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Transerfing rzeczywistości Tarot przestrzeni wariantów
„Tarot przestrzeni wariantów” to zestaw składający się z broszury objaśniającej zawiłości serii „Transerfing rzeczywistości” Vadima Zelanda oraz 78 kart. Wszystko to w eleganckim pudełku. To idealny prezent, który może zmienić czyjeś życie. Grafiki wykonał rosyjski artysta N.G. Alekseev. Magia, pozbawiona bajkowych atrybutów i wprowadzona do powszedniego życia, przestaje się już odnosić do obszaru zagadkowego mistycyzmu. Mimo to większość ludzi sama dobrowolnie pozbawia się okrytych nimbem tajemniczości, czarodziejskich wręcz możliwości, jeśli tylko ma zapewnione jakieś skromne miejsce w teraźniejszości. Ludzie tacy są zadowoleni, doświadczając usypiającego otulenia byle jakim skrawkiem powszedniości. Ty wcale nie musisz tak postępować! Cały urok zmian proponowanych w tej książce polega na tym, że nie musisz przewracać do góry nogami swojego życia, by osiągnąć powodzenie. Chodzi o to, że Twoje życie – zwykła, zdawałoby się, rzeczywistość – przestaje już wydawać się takie powszednie i ulega przeobrażeniu w nieznajomą większości, fascynującą rzeczywistą przestrzeń, którą można zarządzać. A potrzebna jest do tego jedynie znajomość i zachowywanie określonych, przedstawionych tu zasad. W „Tarocie przestrzeni wariantów” – kartach prowadzących po zawiłościach teorii Transerfingu – znajduje się opis pełnego zestawu tych zasad. Nie są one przeznaczone do samego rozprawiania o nich, lecz stanowią przewodnik w sferze Twoich działań, mający formę wizualną i tekstową. By korzystanie z nich uczynić wygodniejszym, wszystkie omówione tu tematy, analogicznie do kart Tarota: podzielone są w następujący sposób: 22 z nich to Arkana Starsze – najbardziej podstawowe zasady Transerfingu, a 56 – Arkana Młodsze. Arkana Młodsze podzielone są na cztery grupy: Dusza i Umysł oraz Działanie i Pasywność. Podział taki oparto na tym, że motywacja, myślenie i zachowanie człowieka, zgodnie z zasadami Transerfingu, powinny się równoważyć w każdym z tych aspektów. Tylko wtedy można osiągnąć sukces. Umysł i Działanie odnoszą się do świata materialnego, natomiast Dusza i Pasywność – do metafizycznej, lecz nie mniej obiektywnej rzeczywistości. Jeśli wziąć pod uwagę jedynie jedną stronę dualnego świata, rzeczywistość się jej nie podporządkuje – nie będziesz mieć nad nią takiej kontroli, jakąś chciałbyś mieć. Materialiści zajmują się tym, że pokonują przeszkody, które w istocie rzeczy sami sobie stwarzają. Idealiści bujają w obłokach, snując marzenia. Ani jedni, ani drudzy nie potrafią zarządzać rzeczywistością. Ty się tego nauczysz! Vadim Zeland
58,61
85,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.8 Forum marzeń sennych
Transerfing rzeczywistości tom 8 Forum marzeń sennych - Vadim Zeland Forum marzeń sennych to przedostatnia, ósma, część serii o transerfingu, wydawanej przez Hartigramę. Autorem serii książek Transerfing rzeczywistości jest Vadim Zeland, twórca koncepcji zarządzania rzeczywistością. Vadim Zeland Jest praktykiem transerfingu. Zanim się nim zainteresował, był informatykiem i fizykiem kwantowym. Czym jest transerfing? Transerfing polega na zarządzaniu rzeczywistością. Dzięki niemu łatwiej osiągać cele. Doświadczenia transerfingu Forum marzeń sennych to kolejny tom książek o transerfingu składających się z wypowiedzi użytkowników forum. Fragmenty ich rozmów znów podzielono tematycznie. Książkę rozpoczyna opis technik transerfingu a po nim następują relacje związane z odczuciami w czasie stosowania transerfingu. Dotyczą one zarówno osób stosujących transerfing, jak i ich wpływu na rodzinę i przyjaciół. Książkę kończą relacje stosowania transerfingu zakończonego sukcesem. Wszystkie wpisy komentowane są przez Vadima Zelanda. Fragment książki Transerfing to potężna technika dająca Ci władzę tworzenia tego co niemożliwe z codziennego punktu widzenia, a konkretnie – zarządzania losem według własnego widzimisię. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię cos więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka. Doznasz nieodpartych emocji, kiedy odkryjesz w sobie zdolności, których istnienia nawet nie podejrzewałeś, Jest to jak odczucie swobodnego spadania, ponieważ to co niewiarygodne zmienia się w rzeczywistość z tak niewiarygodną arogancją, że aż zapiera dech w piersiach. Teraz, kiedy wiesz, jak bardzo rzeczywistość wiąże się z Twoimi myślami, zamknij tę książkę i wyjdź na zewnątrz. Wyobraź sobie, że obudziłeś się we śnie. Wszystko, co dzieje się dookoła, to sen. Wszyscy ludzie, a wśród nich i Ty, to śniący. Tylko że teraz Twoja uwaga znajduje się poza snem. Obserwujesz wypadki dookoła i siebie z boku. Sen nie ma już nad Tobą władzy. Od tej chwili masz zdolność zarządzania rzeczywistością. Pozbyłeś się iluzji odbicia. Wyszedłeś poza zwierciadło.
27,52
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Transerfing rzeczywistości T.6 Sprawca rzeczywistości
Transerfing rzeczywistości tom 6 Sprawca rzeczywistości - Vadim Zeland Cykl książek Vadima Zelanda Transerfing rzeczywistości wydaje Hartigrama. W serii znajdują się książki opisujące krok po kroku transerfing. 6 tom nosi tytuł Sprawca rzeczywistości Vadim Zeland Jako pierwszy opisał działanie transerfingu. Zanim zaczął pisać książki, był fizykiem kwantowym. Transerfing – pomoc w zarządzaniu rzeczywistością Dzięki transerfingowi możesz kierować światem, w którym żyjesz tak, abyś dostawał to, czego pragniesz. Praktyka transerfingu W 6 tomie o transerfingu Vadim Zeland przytacza historie i pytania osób, które przeczytały jego wcześniejsze książki i chcą żyć w zgodzie z proponowanymi przez niego metodami. W swoich odpowiedziach Zeland pisze o praktycznym stosowaniu transerfingu jako sposobie na pokonanie trudów rzeczywistości. W książce zgromadzono kilkadziesiąt ciekawych historii dotyczących transerfingu. Zostały podzielone tematycznie: na te mówiące o samym transerfingu, o zamiarze, o wahadłach, o lustrach. Zbierają one w jedno to, o czym Zeland napisał w poprzednich książkach. Fragment książki Oto na czym polega istota Transefingu: sam kształtujesz odbicie w zwierciadle światła. Określ, oznacz swój zamiar jak wyraz twarzy i spraw sobie przyjemność obserwowania jak przy tym zmienia się odbicie. Sięgnij po swoje prawo bycia tym, kto ma rację. Powiedz sobie: „sam wiem najlepiej jakie lustro wybrać i jak przed nim stać!”. Właśnie tak postąpi dziecko, które znajduje się w galerii pełnej luster. Dorośli zapomnieli, że kiedyś wiedzieli, jak się zachować. Rozumiesz o czym mówię? Do wszelkich technik należy mieć lekki stosunek, czyli stosować je, pozostawiając wystarczający stopień swobody dla własnej interpretacji i improwizacji. Interesując się moją opinią o metodzie, jaką obierasz, prosisz mnie o radę, czy powinieneś stroić miny przed lusterm w jakiś określony sposób. Co ja mam z tym wspólnego? Znowu stoisz przed lustrem i pytasz mnie: „Czy lustro poprawnie odbija mój obraz?”.
21,94
39,90 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj