KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Życie Między Wcieleniami
Dr Michael Newton zyskał światową sławę dzięki rozwiniętym przez niego technikom duchowej regresji, które umożliwiają osobom poddanym hipnozie powrót do swoich doświadczeń w świecie dusz. Jego dwa bestselery: „Wędrówka dusz" i „Przeznaczenie dusz" sprawiły, że tysiące czytelników pragnie odkryć swoje przeżycia przed narodzinami i po śmierci, swoich duchowych towarzyszy i przewodników oraz cele, jakie mają osiągnąć w obecnych wcieleniach. W swojej nowej książce dr Newton krok po kroku wyjawia opracowane przez siebie metody i przebieg sesji regresji hipnotycznej LBL (Life Between Lives - Życie między wcieleniami). Jego eksperymentalne podejście do badania obszarów duchowych doświadczeń rzuca nowe światło na odwieczne pytania: „Kim jestem?", „Skąd pochodzę?" i „Dlaczego tutaj się znalazłem?". Ten przełomowy przewodnik po duchowej hipnoterapii, napisany zarówno dla praktyków hipnoterapii, jak i dla szerokich rzesz czytelników, kończy trylogię dr Newtona poświęconą życiu po śmierci. Książka ta ma charakter wyjątkowy także dlatego, że stanowi zawodowy testament dr Michael'a Newtona, który mając już ponad 70 lat nie prowadzi działalności terapeutycznej i całkowicie poświęcił się szkoleniom nowych pokoleń hipnoterapeutów, przekazując im swoje doświadczenia i umiejętności. Wyniki badań dr Newtona nie są spekulatywne. Pochodzą z osobiście przez niego przeprowadzonych sesji regresji LBL (Life Between Lives - życie między wcieleniami) z ponad 7 tysiącami pacjentów. I choć wielu osobom ufność w rezultaty jego badań przychodzi z wielką trudnością, to właśnie otwarte dzielenie się swoimi umiejętnościami przez dr Newtona w tej książce oraz w cyklach szkoleń dla specjalistów, jest najlepszym świadectwem autentyczności.
32,37
39,00 zł
Pozdrowienia z niebios Nowe badania nad życiem po śmierci
Pozdrowienia z niebios Nowe badania nad życiem po śmierci Czy istnieje życie po śmierci? Czy po śmierci spotkamy się ze zmarłymi wcześniej bliskimi osobami? Czy zmarli mogą się z nami komunikować tu i teraz? Pozdrowienia z niebios! to pierwsze kompletne studium nowego, fascynującego obszaru badawczego - komunikacji pośmiertnej ADC (ang. After-Death Communication). To duchowe doświadczenie ma miejsce, kiedy zmarły krewny lub przyjaciel kontaktuje się z daną osobą spontanicznie i bezpośrednio. W czasie siedmioletnich badań autorzy, Bill i Judy Guggenheim, zgromadzili ponad 3300 osobistych relacji od 2000 osób, które wierzš, że ich zmarli bliscy skontaktowali się z nimi. Jeżeli podejdziesz do tej lektury z otwartym umysłem i sercem, możesz znacznie zmniejszyć, a nawet całkowicie wyeliminować lęk przed śmiercią. Możesz przejść wewnętrzne przeobrażenie z gąsienicy, zmuszonej do pełzania po ziemi, w motyla, który swobodnie uniesie się w przestworza. To otworzy przed tobą pełniejsze i radośniejsze życie, przepełnione głębokim spokojem. Ponad 350 wybranych relacji o komunikacji pośmiertnej zamieszczonych w tej książce zapewnia: - fascynujący, współczesny dowód istnienia życia po śmierci - pocieszenie i emocjonalne wsparcie dla pogrążonych w żalu po śmierci bliskich - nadzieję dla tych, którzy oczekują połączenia ze zmarłą, ukochaną osobą - odwagę i siłę dla zmagających się z choroba zagrażającą życiu - inspirację dla osób opiekujących się starszymi lub śmiertelnie chorymi - głębsze zrozumienie i utwierdzenie dla lękających się śmierci - wewnętrzny spokój tym, których serca i umysły czekają na te dobre wieści
29,90
40,00 zł
Wyprawa w głąb siebie I
Książka jest inna od przeciętnych. Inne jest też przesłanie, ponieważ powinna ona sprowokować Ciebie do spojrzenia w głąb siebie. Być może spytasz się w tym momencie: po co mi to? Wtedy przyznam Ci rację. Jeśli czujesz się ze sobą doskonale, to oczywiście, że jest zbędnym trudem wchodzenie w treści, które mogą „namieszać". Jeśli jednak w Twojej codzienności pojawiają się wewnętrzne pytania natury: kim jestem; skąd przychodzę i dokąd zmierzam, to może nadszedł już ten moment, by sięgnąć po lekturę niniejszej książki. Bowiem treść jej nie tylko prowokuje do przekraczania pewnych barier, co daje również możliwość spojrzenia na pewne aspekty rzeczywistości innymi oczami. Z innej perspektywy niż ta, którą znamy ze swojej codzienności. Gdyby jeszcze okazało się, że podobne pytania wręcz intrygują Twoją świadomość, to jest to materiał dla Ciebie. Wyzwolisz w sobie jeszcze więcej pytań podobnej natury, jak: Czy jestem z siebie zadowolony? Czy to, kim jestem, spełnia moje oczekiwania wobec siebie? I wreszcie, czy spełniam oczekiwania kogoś, kto mnie posłał do roli, jaką odgrywam? Czy ten, kto mnie posłał, posiada oczekiwania, a jeśli tak, czy jest zadowolony z moich postępów? Albo czy na moje życie da się spojrzeć oczami wyższej istoty? Jeśli zatem wyrazisz potrzebę, by wczytać się w pozostałą część treści, dowiesz się, że książka ta ukazuje, jak inni ludzie zanurzali się w głąb swojej duchowej przestrzeni i jak jakość ich zmagań z życiem zmieniała się na lepsze. Jak można skorzystać z doświadczeń innych ludzi, żeby udoskonalić swoje zmagania ze światem materii? A w ogóle wstęp ten jest przewidziany po to, żebyś mógł się zastanowić, czy jakiekolwiek zmiany w życiu są Ci potrzebne. I czy chcesz spojrzeć na siebie z innej perspektywy niż ta, z której korzystasz do tej pory. Gdybyś jednak uznał, że wszystko w Twoim życiu dzieje się na przysłowiową piątkę i żadne pytania wspomniane wyżej nie kołaczą do Twego sumienia — odpuść sobie. Tak będzie lepiej i nie zmarnujesz czasu.
39,00
Produkt niedostępny
Przeznaczenie dusz tom 2
Przeznaczenie dusz. Tom 2 – Michael Newton Każda ludzka dusza ma swoje przeznaczenie i przybiera różne formy cielesne – uważa dr Michael Newton Michael Newton Newton to znany na całym świecie amerykański duchowy terapeuta. Popularność przyniosły mu książki o hipnozie i duszy człowieka. Swoje badania opublikował w bestsellerowej książce pt. „Wędrówka dusz”. Jest to wyjątkowe studium życia po śmierci. Życie między wcieleniami Autor po raz kolejny bada różne aspekty „życia po drugiej stronie”. Jego pacjentami było 70 osób, które poprzez hipnozę zostały w swoje życie między wcieleniami. Ich relacja to niesamowite odpowiedzi na odwieczne pytania ludzkości: Czy istnieje życie po śmierci? Dlaczego jesteśmy na Ziemi? Czym jest dusza? Fragment książki - Duchowa ścieżka Koncepcja naszego zmartwychwstanie w jestestwach należących do królestwa wieczności datuje się od najdawniejszych epok ludzkiej historii. Od naszego zaranie wierzymy, iż życie doczesne oraz pozagrobowe podtrzymywane jest przez boski rozum jako jednorodna całość. Odczucia te pochodzą ze wspomnień wielu ludzi, których podczas sesji cofnęłam do epoko kamiennej. Od tamtego czasu przez całe wieki pojmowali świat dusz bardziej jako odmienny stan świadomości niż abstrakcyjne miejsce. Uważano, że życie pozagrobowe jest tylko przedłużeniem naszego życia fizycznego. Wydaje mi się, że świat wraca do tych idei, tak pięknie wyrażonych przez Spinozę w następujących słowach: „Cały kosmos jest jedną substancją, której częścią my jesteśmy. Bóg zaś nie jest zewnętrznym przejawem, lecz wszystkim co istnieje”. Uważam, że legendy takie, jak ta o Atlantydzie czy o Shangri-La, wzięły początek z odczuwanej przez nas wiecznej tęsknoty za wskrzeszeniem Utopii, istniejącej niegdyś, a dziś utraconej. W nadświadomej pamięci każdej osoby, którą kiedykolwiek wprowadzałem w stan głębokiej hipnozy, tkwi wspomnienie utopijnej ojczyzny. Koncepcja Utopii była pierwotnie pomyślana jako ilustracja idei, a nie społeczeństwa. Moi pacjenci postrzegają świat dusz właśnie jako wspólnotę idei. W tym sensie życie pozagrobowe wiąże się z samooczyszczaniem myśli. Jak dowodzą przedstawione przez mnie przykłady, istoty które wciąż jeszcze inkarnują, dalekie są od doskonałości. Mimo to możemy zasadnie myśleć o naszej egzystencji w świecicie dusz jako ucieleśnieniu Utopii, ponieważ panuje w nim uniwersalna harmonia ducha. Prawość, szczerość, humor i miłość są najważniejszymi fundamentami naszego życia po życiu.
29,97
37,00 zł
Produkt niedostępny
Przeznaczenie dusz tom 1
Przeznaczenie dusz 1 - Michael Newton Książka autora bestsellera Wędrówka dusz. Przeznaczenie dusz zawiera relacje z podróży między wcieleniami. Książkę wydało Tu i Teraz. Dr Michael Newton Jest doradcą personalnym i hipnoterapeutą. Autor książek o życiu po śmierci: Wędrówka dusz, Życie między wcieleniami, Przeznaczenie dusz. Życie po innej stronie Dzięki relacjom 70 pacjentów dr. Newtona możemy bliżej poznać życie pomiędzy wcieleniami. W swoich opowieściach mówią o miejscach, w których przebywa dusza po śmierci ciała, wyjaśniają czemu dusze nam pomagają i jak się z nami kontaktują, opowiadają o przewodnikach duchowych i związkach pomiędzy duszami oraz o podróżowaniu dusz. Książka Newtona to fascynujący zapis rozmów z wędrującymi przez nasz świat duszami. Fragment książki – Świat dusz W momencie śmierci dusza opuszcza ciało, w którym przebywała. Jeżeli jest starsza i ma doświadczenie z wielu poprzednich wcieleń, orientuje się natychmiast, że zyskała wolność i powraca do domu. Jednak większość dusz, z którymi miałem do czynienia, spotykała się z przewodnikami tuż poza ziemskim planem astralnym. Młoda dusza, czyli inaczej dziecko, które wcześnie zmarło, może być nieco zdezorientowana, dopóki nie pojawi się ktoś, kto się nią zajmie. Są dusze, które przez pewien czas pragną pozostać na miejscu swojej śmierci. Większość woli odejść natychmiast. W świecie dusz czas nie ma znaczenia. Istoty bezcielesne, które wolą pocieszyć rozpaczających bliskich lub też z jakiś innych powodów pragną pozostać jeszcze przez chwilę w pobliżu miejsca swojej śmierci, nie mają poczucia utraty czasu. Staje się to po prostu przeciwieństwem czasu linearnego. Oddalając się od Ziemi, dusza postrzegają wokół siebie coraz jaśniejsze światło. Niektóre mogą na mgnienie oka ujrzeć szarawą ciemność i odczuć przemieszczanie się przez tunel lub przekraczanie bramy. Różnica między tymi dwoma zjawiskami zależy od tempa poruszania się duszy, co z kolej ma związek z jej doświadczeniem. Dusza może odnosić wrażenie, iż przewodnik ciągnie ją łagodnie lub mocno, zależnie od jej dojrzałości i zdolności do nagłej przemiany. Na wczesnych etapach odchodzenia wszystkie dusze napotykają wokół siebie jakby „obłoki waty”, lecz wkrótce wszystko się przejaśnia i dusze mogą widzieć na wielkie odległości. W tym właśnie momencie przeciętna dusza dostrzega zbliżenie się przypominając ducha formy energii. Postacią tą może być kochająca na bratnia dusza (jedna bądź kilka), lecz częściej jest to nasz przewodnik. W sytuacji, kiedy spotyka nas małżonek lub przyjaciel, który odszedł przed nami, nasz przewodnik także znajduje się w pobliżu, by nadzorować proces przejścia. W ciągu wielu lat moich badań nigdy nie zetknąłem się z pacjentem, którego spotkałaby jakaś znacząca postać religijna w rodzaju Jezusa czy Buddy. Jednakże przypisani nam osobiście przewodnicy uosabiają esencję nauk wielkich nauczycieli religii na Ziemi.
29,97
37,00 zł
Produkt niedostępny
Biologia przekonań
Biologia Przekonań - Bruce Lipton Książka Biologia przekonań przedstawia osiągnięcia nowej biologii. Prezentuje wpływ myśli i percepcji na organizmy. Książkę wydało wydawnictwo Tu i Teraz Bruce Lipton Znany cytolog, odkrył, że sygnały pochodzące z zewnątrz komórek mogą kontrolować nasze DNA. Myśli zmieniają ciała W toku swoich badań Bruce Lipton odkrył, że za pomocą myśli możemy zmieniać swoje ciało. Okazuje się bowiem, że DNA i geny są kontrolowane przez bodźce pochodzące z zewnątrz. Dlatego możemy wpływać na stan naszego organizmu poprzez sposób myślenia – negatywny bądź pozytywny. Bruce Lipton dokonał syntezy cytologii i fizyki kwantowej. W obrazowy sposób przedstawia osiągnięcia epigenetyki – nauki badającej relacje pomiędzy ciałem a umysłem. Obala zasady genetycznego determinizmu, mówiące, że to DNA steruje działaniem komórki. Fragment książki Jako cytolog wiedziałem, że moje spostrzeżenia miały ważne konsekwencje dla życia mojego i wszystkich ludzkich istot. Byłem szczególnie świadomy, że każda ludzka istota składa się z około pięćdziesięciu bilionów pojedynczych komórek. Poświęciłem moje życie zawodowe lepszemu zrozumieniu pojedynczych komórek, ponieważ zdawałem sobie sprawę wtedy – i teraz – z tego, że im lepiej zrozumiemy pojedyncze komórki, tym lepiej ujrzymy społeczność komórek, które tworzą każde ludzkie ciało. Wiedziałem, że jeśli pojedyncze komórki kontrolowane są przez ich percepcję środowiska, dotyczy to także ludzkich istot. Tak jak w przypadku pojedynczej komórki, charakter naszego życia zdeterminowany jest nie przez geny, ale przez reakcje na sygnały ze środowiska, które napędzają życie. Z jednej strony moje nowe zrozumienie natury życia było szokujące. Przez blisko dwie dekady programowałem umysł studentów medycyny zgodnie z Centralnym Dogmatem biologii – przekonaniem, iż życie jest kontrolowane przez geny. Z drugiej strony, moje nowe spojrzenie nie było całkowitą niespodzianką na poziomie intuicji. Zawsze dręczyły mnie pewne wątpliwości na temat genetycznego determinizmu. Niektóre z nich wyrastały z moich, fundowanych przez rząd, osiemnastoletnich badań nad klonowanie komórek macierzystych. I chociaż, aby to w pełni zrozumieć, musiałem wyruszyć w podróż poza tradycyjne środowiska akademickie, wyniki moich badań dają nie budzący wątpliwości dowód na to, iż najbardziej cenione założenia biologicznego determinizmu genetycznego są zasadniczo błędne.
41,50
50,00 zł
Produkt niedostępny
Wędrówka Dusz
Wędrówka dusz - Michael Newton Książka Wędrówka dusz stanowi studium życia pomiędzy wcieleniami. Michael Newton Znawca doradztwa personalnego, hipnoterapeuta. Za pomocą opracowanej przez siebie hipnozy odkrywa wspomnienia pacjentów o ich życiu po śmierci. Wędrówki nieśmiertelnej duszy Dr Newton dzięki opracowanej przez siebie metodzie spisał dwadzieścia dziewięć wspomnień osób, które opowiedziały o tym, co działo się z ich duszą pomiędzy kolejnymi wcieleniami ziemskimi. Dzięki temu wiemy, jak wygląda przejście na drugą stronę i miejsce, gdzie przebywają dusze. Ważne są takę powody, dla których dusze chcą wrócić na Ziemię. Dzięki poznaniu wędrówek dusz zrozumiemy cel naszego przebywania na Ziemi i powody, dlaczego w naszym życiu mają miejsca określone wydarzenia. Życie duszy W swojej książce Michael Newton odkrywa tajemnice dusz: funkcjonowanie ich świata, społeczność dusz i sposób, w jaki dusze wybierają swoją kolejną ziemską powłokę. Fragment książki- Spójrz oczyma nieśmiertelnej duszy Dlaczego znaleźliśmy się na Ziemi? Dokąd udamy się po śmierci? Co się z nami stanie, kiedy tam dotrzemy? Napisano wiele książek na temat poprzednich wcieleń, ale bardzo niewiele o nieprzerwanej egzystencji naszych dusz podczas oczekiwania na powtórne narodziny – do czasu ukazania się tej wstrząsającej i prowokującej książki. Kiedy dr Michael Newton, dyplomowany hipnoterapeuta, zaczął cofać swoich pacjentów w czasie, aby wywołać w nich wspomnienia poprzednich wcieleń, przypadkowo dokonał odkrycia o ogromnym znaczeniu – mianowicie, że możliwe jest „wejrzenie” w świat ducha okiem umysłu osoby będącej w stanie hipnozy lub nadświadomości oraz że badani znajdujący się w tym odmiennym stanie potrafi powiedzieć mu, co robiła ich dusza między wcieleniami na Ziemi. To, o czym przeczytacie w tej książce, zachwieje waszymi dotychczasowymi wyobrażeniami na temat śmierci. Autor w ciągu wielu lat zabrał do świata duchowego setki osób. Przedstawiony tutaj szczegółowy opis 29 przypadków zawiera relacje zarówno ludzi bardzo religijnych, jak i duchowo nie zaangażowanych oraz tych niezdecydowanych – wszystkich, którzy wykazali godną uwagi konsekwencję w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące świata duchowego.
31,60
40,00 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka