KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
NOWOŚĆ
Okładka książki Mądrość szamanów. Uwolnij się od lęku i negatywnych emocji dzięki naukom starożytnych mistrzów
Wielu z nas poszukuje odpowiedzi na pytanie, jak pozbyć się lęków i zacząć żyć tak, aby każdy dzień był wyjątkowym doświadczeniem. Cierpimy na brak motywacji, a nasz brak świadomości i poczucie własnej wartości pozostawiają wiele do życzenia. Właśnie dlatego nauki płynące z tej bestsellerowej książki jeszcze nigdy nie były tak aktualne jak we współczesnym świecie. Ten kompleksowy poradnik wprowadzi cię w świat rozwoju osobistego, mądrości i szamanizmu Tolteków. Przy pomocy prostych ćwiczeń przygotowanych przez Autora zadbasz o swój rozwój duchowy, pozbędziesz się niepokoju i osiągniesz spokój ducha. W zrozumieniu refleksji i rytuałów opisanych w książce pomoże ci mini słowniczek. Mądrość, której poszukujesz jest w tobie.
24,72
39,30 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Umrzeć by stać się sobą
Światowy bestseller, który odmienił życie milionów osób! Umrzeć by stać się sobą to szczere i inspirujące podsumowanie doświadczenia życia po życiu Anity Moorjani. W końcu, po latach zmagań z chorobą nowotworową Autorka zaznała spokoju i głębokiej świadomości. W swojej książce uczy czym jest bezwarunkowa miłość, która pozwoli ci zrozumieć kim naprawdę jesteś i dlaczego tu jesteś! Dzięki temu zasięgniesz swojego rodzaju terapii, jaką jest uzdrawianie duchowe i głęboki rozwój duchowy. Nie musisz doświadczać życia po śmierci, by pożegnać traumy, pogodzić się z przeszłością i z nową nadzieją spojrzeć na przyszłość!
28,58
49,40 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Jak zerwać z nałogiem bycia sobą
Mózg determinuje to, kim jesteś. To on "decyduje" o tym, czy jesteś nieśmiały, brak Ci asertywności lub pewności siebie. Odkryj skuteczne techniki dr. Dispenzy, dzięki którym przełamiesz nałóg bycia sobą i stworzysz życie, o jakim marzyłeś! Dostań się do systemu operacyjnego swojego umysłu, w którym znajdują się wszystkie negatywne nawyki i przekonania. Wykorzystaj medytacje, które wprowadzą cię w stan fal mózgowych alfa, w którym twój umysł nie tylko się zrelaksuje i stanie się bardziej kreatywny, ale przede wszystkim zacznie się regenerować
69,35
119,90 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Mudry dla zdrowia witalności i wewnętrznego spokoju
Mudry, czyli specjalne układy palców zwane często jogą dla dłoni, pomogą Ci rozwiązać problemy zdrowotne i poprawić swoje samopoczucie. Dzięki nim wyeliminujesz bóle stawów, brak zapału, nerwowość, uczucie pełności, bóle karku lub zaburzenia koncentracji. Z tej książki dowiesz się, która mudra jest idealna dla astmatyków, a która pomoże na choroby pleców. A to dopiero kilka z setek ich zastosowań. Autorka znana szwajcarska instruktorka jogi wyjaśnia zastosowanie i działanie mudr oraz prezentuje, jak za pomocą ćwiczeń oddechowych, wizualizacji oraz oddziaływania kolorów, muzyki i specjalnej diety wzmóc ich skuteczność. Do każdej mudry dodała również pasującą do niej afirmację. Mudry siła samouzdrawiania w Twoich dłoniach.
28,58
49,40 zł
Okładka książki Księga białej magii
Bransoletka szczęścia, rytuał sukcesu, talizman na pieniądze, amulet na złe oko… Dzięki tej wyjątkowej księdze odkryjesz też wiele innych skutecznych rytuałów i zaklęć miłosnych, ochronnych czy uzdrawiających. Przekonasz się, jak dzięki prawdziwym zaklęciom białej magii z łatwością możesz zyskać wewnętrzną siłę i spełniać swoje marzenia. Ekspertka od czarów, Skye Alexander, krok po kroku poprowadzi Cię przez arkana magii i ezoteryki. Poznasz symbole, wróżby, zaklęcia ochronne, świat kryształów i wiele innych narzędzi, którymi włada współczesna czarownica.
50,10
79,70 zł
Okładka książki Uzdrawiająca joga tybetańska
Joga tybetańska, czyli magiczne ruchy teraz dostępna dla każdego Podczas gdy joga stała się powszechną praktyką dla zdrowia i dobrego samopoczucia, starożytne narzędzia tybetańskiej jogi przez wieki pozostawały tajemnicą. Tymczasem joga tybetańska może poprawić siłę fizyczną i wspierać pozytywne emocjonalne i psychiczne zdrowie, uzdrawiając system ciało-energia-umysł z pełnym poczuciem świadomości i harmonii. Dzięki tej książce odkryjesz tajniki jogi tybetańskiej, które odmienią Twoje życie i zdrowie.Naucz się jogi tybetańskiej od samego mistrza Autor tej publikacji jest adiunktem i dyrektorem ds. Edukacji w Programie Medycyny Integracyjnej na Uniwersytecie Teksańskim MD Anderson Cancer Center. Prowadzi tam badania mające na celu ocenę skuteczności praktyk wywodzących się z jogi tybetańskiej. Stosuje również techniki terapeutyczne dla ciała i umysłu u pacjentów cierpiących na choroby nowotworowe oraz ich opiekunów. Jest również starszym instruktorem Akademii Trzech Bram, międzynarodowej organizacji założonej przez Tenzina Wangyala Rinpoche, a stawiającej sobie za cel przekształcanie ludzkiego życia poprzez medytację. Dzieli się swoimi doświadczeniami z codziennej praktyki w różnych środowiskach i kulturach. Koncentruje się na prostocie, dostępności i łatwości wykonywania ćwiczeń. Zapewnia także pełne zrozumienie historii tybetańskiej jogi, abyś mógł w pełni usunąć przeszkody ze swojego życia, odzyskać zdrowie i cieszyć się dobrobytem.Odzyskaj zdrowie równoważąc pięć żywiołów i pięć energii oddechu Medycyna tybetańska (sowa rigpa) traktuje człowieka poprzez trzy humory medyczne wiatr, żółć i flegmę oraz pięć żywiołów ziemię, wodę, ogień, powietrze i przestrzeń. Zdrowie rozpatruje nie tylko w kontekście choroby czy dolegliwości fizycznych. Zamiast tego najważniejszym aspektem zdrowia jest harmonijne działanie systemu ciało, oddech-energia (wiatr) i umysł. Autor wyjaśnia każdy ruch w kategoriach tych samych pięciu energii oddechu opisywanych w tybetańskim systemie medycznym i połączonych z pięcioma żywiołami. Stanowi to odpowiednik pięciu rodzajów prany w systemie ajurwedy hinduskiej.
28,58
49,40 zł
Okładka książki Odrzuć ciężar przeszłości
Dzięki tej książce nie tylko pokonasz swoje traumy z przeszłości, ale też lepiej poradzisz sobie z codziennymi problemami. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i pozbędziesz się starych schematów oraz odrzucisz filtry, które przesłaniały Ci prawidłową ocenę rzeczywistości. Zrób pierwszy krok ku wolności.
34,26
54,50 zł
Okładka książki Prawo przyciągania
Prawo Przyciągania poznaj jedną z fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego życie jednych przypomina pasmo niekończących się nieszczęść, podczas gdy drudzy cieszą się zdrowiem, szczęściem i dostatnim życiem? Czy kiedykolwiek miałeś poczucie, że to przez negatywne myślenie, niespokojny umysł nie możesz odnieść sukcesu, czy spełnić swojego marzenia? Okazuje się, że za wszystko odpowiedzialne Prawo Przyciągania. Na pewno o nim słyszałeś! To jedna z jedna z najbardziej fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem. Na czym polega i jak działa Prawo Przyciągania w praktyce? Najprostsza definicja mówi po prostu: podobne przyciąga podobne. Twoja psychika i stan umysłu jest jak magnes. Myśli, czyny, słowa, emocje wszystko to nie tylko składa się na twoje wnętrze, ale bardziej niż jesteś skłonny przypuszczać wpływa na rzeczywistość wokół ciebie!Odkrywcy Prawa Przyciągania dzielą się z tobą Sekretem Esther i Jerry Hicks to amerykańskie małżeństwo, które jako pierwsze przekazało całemu światu podstawy Sekretu. To eksperci od channelingu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym prawie Prawie Przyciągania. Dzięki ich naukom miliony osób na cały świecie zrozumiało, jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i spełnianiem marzeń. Teraz ten Sekret przekazują także i tobie! Przekonasz się, jak działa Prawo Przyciągania w praktyce, dowiesz się, jak je stosować. Z pomocą Hicksów będziesz mógł z łatwością, pełną świadomością i bez przeszkód kształtować rzeczywistość tak, aby spełniała twoje oczekiwania. Daj sobie szansę na rozwój duchowy i osobisty. Uwierz w swój sukces!Pomyśl i przyciągnij wszystko, o czym marzysz Lektura książki o Prawie Przyciągania może stać się przepustką do nowej jakości i pełni szczęścia w twoim życiu. Tylko od ciebie zależy, jak wykorzystasz tę szansę i czy dasz szansę swojemu osobistemu rozwojowi. Dzięki zawartym w książce wskazówkom nie tylko zapanujesz nad chaosem otaczającego świata, twój rozwój duchowy będzie podążał we właściwym kierunku, ale znacząco dzięki podświadomości wpłyniesz na świadome kreowanie swojego świata! Autorzy dają ci coś więcej niż tylko nadzieję, że możesz tego dokonać! Książka o Prawie Przyciągania to również zbiór praktycznych i błyskotliwych rad spisanych w formie przekazu channelingu wyprzedzających twoje pytania i mówiących, jak dzięki temu potężnemu prawu zmienić swoje życie! Będziesz mógł zapanować na swoimi negatywnymi emocjami i wyrobić w sobie pozytywną aurę. Bestsellerowa publikacja Esther i Jerryego Hicksów to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli.Potencjał twojej świadomości kluczem do kreowania rzeczywistości
37,37
64,60 zł
Okładka książki Ale Numer! Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energii liczb w Twoim życiu
Poznaj energię liczb Cyfry towarzyszą nam właściwie przez całe życie. Często mówimy o pechowej trzynastce, czy szczęśliwej siódemce. Dlaczego? Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną sobie liczbę o określonej energii. Numerologia przez wieki pozostawała nauką dostępną dla wtajemniczonych. Była przekazywana jedynie w gronie nielicznych mędrców i kapłanów. Tylko wybrani adepci astropsychologii mogli z niej korzystać. Teraz, dzięki temu kompleksowemu poradnikowi, również Ty poznasz i skutecznie wykorzystasz pozytywną energię liczb.Dowiedz się, na czym polega numerologia W tej książce odnajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. Zdobędziesz nie tylko podstawową wiedzę z zakresu znaczenia liczb w Twoim życiu, ale również poznasz historię tej pasjonującej dziedziny wiedzy, jak również nauczysz się sposobów tworzenia portretu numerologicznego. Beata Sujkowska, od lat zgłębiająca i stosująca tajniki astropsychologii, w niezwykle rzetelny i zrozumiały sposób przedstawi Ci, na czym polega numerologia oraz moc cyfr i co możesz z ich pomocą zinterpretować. Niewątpliwie dowiesz się więcej o swoim imieniu, cechach charakteru, dacie urodzenia, osobowości czy perspektywach w życiu.Ale numer! nauczysz się interpretować liczby i będziesz miał wpływ na swoją przyszłość Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, w którym poznasz ukryte znaczenie i symbolikę cyfr. Za ich pomocą, w logiczny sposób, wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. Wzmocnisz swoją motywację, odnajdziesz sposób na udany związek i szczęście czy skuteczne sterowanie własną karierą i zarabianie pieniędzy. Autorka wyjaśni Ci, czym jest harmonia liczb i jak się manifestuje. Dzięki informacjom zawartym w podręczniku numerologii dowiesz się, które przypisane Ci liczby pozostają w równowadze, a kiedy pojawia się dysharmonia.Numerologia pozwoli Ci odkryć siebie Poznasz znaczenie, symbolikę i moc cyfr, które emanują pozytywną energią i uwypuklą Twoje zalety i talenty. Już sama data urodzenia pozwoli Ci określić, jaka karma Cię czeka. Przewidzisz, jak ułożą się relacje rodzinne i czy czekają Cię sukcesy w rozwoju osobistym i w miłości. W odkrywaniu siebie pomoże Ci skutecznie również numerologia imion. Z pewnością, dzięki nim rozwiniesz swoje możliwości życiowe. Odkryjesz również liczby niekorzystnie oddziaływające na Twoje życie i motywację do działania. Dzięki tej wiedzy nie będziesz łatwo ulegać słabościom i lękom, pozbędziesz się blokad i ograniczeń w swoim rozwoju osobistym.Dzięki numerologii sam zinterpretujesz swoje mocne i słabe strony Liczne schematy wyliczeń i przykłady zaprezentowane przez Autorkę w tym podręczniku numerologii, pomogą Ci zdefiniować własny charakter oraz interpretować swoje cechy osobowości. Na podstawie daty urodzenia czy imienia i nazwiska odczytasz, jak jesteś postrzegany przez otoczenie, jaka jest Twoja droga przeznaczenia oraz jakie masz mocne czy słabe strony. Chociażby, magiczny kwadrat Pitagorasa posłuży Ci nie tylko do analizy osobowości, ale również Twoich predyspozycji zdrowotnych. Obliczysz cykle życia i cykle wcielenia. Poza tym będziesz mógł określić momenty niezwykle istotnych zwrotów i zmian, zwanych przełomami życiowymi. Liczby pomogą Ci wzmocnić motywację, wybrać lub zmienić zawód. Z łatwością odkryjesz predyspozycje do jego wykonywania, z sukcesem zainwestujesz w rozwój osobisty. Dzięki nim dostrzeżesz nowe perspektywy w życiu i dostosujesz idealny czas na dokonywanie zmian czy inwestowanie i zarabianie pieniędzy. Będziesz mógł świadomie podejmować decyzje i uzdrawiać relacje, z poczuciem, że jesteś na właściwej drodze.Liczby w praktyce naucz się z nich czytać i wykorzystaj moc, którą daje astropsychologia
28,58
49,40 zł
Okładka książki Masaż meridianów
Masaż meridianów i akupunktura skuteczny sposób na zdrowie System meridianów wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Masaż meridianów oparty jest całkowicie na przekonaniu, że jesteśmy częścią czegoś większego niż my sami i bazuje na holistycznym podejściu do zdrowia. Ta publikacja łączy zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z zachodnimi i chińskimi technikami masażu. Opisane w tej książce terapie mają szerokie zastosowanie. Dzięki nim możesz oczyścić czakry i odzyskać prawidłowy przepływ energii. Techniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w połączeniu z manualną terapię nerwowo-mięśniową pomogą Ci pozbyć się chronicznego bólu i pobudzić procesy samouzdrawiania. Samodzielnie wykonasz masaż leczniczy, który pomoże Ci pokonać choroby. Łatwy kontakt z energią Qi w meridianach pomaga ludziom od tysięcy lat. Skuteczność tej prostej terapii polega na połączeniu masażu meridianów i punktów akupunktury. W tej publikacji znajdziesz dokładny opis punktów akupunktury i z łatwością odnajdziesz je na ciele.Jak zapewnić sobie prawidłowy przepływ energii Qi? Tradycyjna Medycyna Chińska stosuje holistyczne podejście do zdrowia. W takim podejściu medycyny wszystkie części ciała, umysł i dusza są nieodłączną jednością. To energia Qi łączy duszę z siecią kanałów energetycznych, a one łączą wszystkie organy ciała. Swobodny przepływ energii Qi przez meridiany jest gwarancją zdrowia ciała i umysłu. Jeśli jednak odczuwasz ból, cierpisz na przewlekłe choroby lub miewasz złe samopoczucie, powinieneś sięgnąć po tę książkę. Masaż konkretnych punktów pozwoli Ci pokonać dolegliwości, a energia znów zacznie swobodnie płynąć.
40,26
69,60 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Magia rytualna
Niezwykła moc i magia, która tkwi w magicznych symbolach. Poznaj świat sigiliCo przychodzi ci na myśl, kiedy usłyszysz słowo symbol? Zapewne oczami wyobraźni od razu widzisz powszechnie znany pentagram, buddyjski yin-yang, a może bardziej tradycyjny trójkąt lub inny geometryczny wzór. Tak się składa, że magiczne symbole stanowią niezwykle rozbudowaną dziedzinę w świecie ezoteryki, a sigile otoczone są największą tajemnicą. Jeśli czujesz potrzebę zgłębienia ich mocy i pragniesz zrozumieć, w jaki sposób magia sigili może pomóc ci podczas rytuałów magicznych, do ochrony przed złymi urokami i negatywnymi energiami sięgnij po ten poradnik. To bogate kompendium wiedzy, które odkryje przed tobą niezwykłe właściwości magicznych symboli oraz wprowadzi cię w podstawowe tajniki magii.Czym są sigile i jak możesz zastosować ich energię w czasie rytuałów magicznychSigilem możemy nazwać każdy narysowany lub wyrzeźbiony symbol, nasycony magią i wykorzystywany w rytuałach magicznych. Pochodzi od łacińskiego słowa sigillum, które w tłumaczeniu oznacza pieczęć. Podstawą praktyki duchowej związanej z sigilami jest określona intencja osoby, która pragnie osiągnąć zamierzony cel. Siła sigili w dużej mierze oparta jest na prostocie ich zastosowania. Autor książki dzieli się z tobą swoim wieloletnim doświadczeniem z symbolami, aby pomóc ci w zrozumieniu, jak magiczne pieczęcie mogą wzmocnić twoje czary i zaklęcia. W tym celu poznasz proste, a zarazem skuteczne techniki medytacyjne, które pozwolą ci oczyścić umysł i skupić twoją energię na wywołaniu konkretnego efektu przy pomocy pieczęci. Dodatkowo znajdziesz w książce narzędzia, które powinna posiadać każda osoba interesująca się magią w czasie odprawiania rytuałów ochronnych i oczyszczających.Sigile w praktyce czary i zaklęcia dla wszystkich, którzy posiadają otwarty umysłAby sigile mogły być twoimi codziennymi sprzymierzeńcami, warto, abyś wdrożył ćwiczenia opisane w tej książce. Jeśli chcesz skoncentrować swoją energię magiczną, zastosuj Rytuał Środkowego Filaru. Z kolei ćwiczenie, w którym wykorzystasz Oś Kabalistyczną, pomoże ci otworzyć twój przepływ energii. Dodatkowo dowiesz się, jak możesz aktywować swoje czakry, dzięki którym zrozumiesz działanie podstawowych systemów energetycznych. Na pierwszy rzut oka te metody mogą nie mieć nic wspólnego z sigilami, jednak jest to błędne założenie. Każda praktyka opisana w książce ma za zadanie przygotować twój umysł na magię, oczyścić go ze zbędnych myśli i skoncentrować na zamierzonym efekcie. Więcej praktyk znajdziesz w książce.Dzięki tej publikacji poznasz: czym jest magia rytualna i jak ją stosować na co dzień, znaczenie, działanie i efekty korzystania z konkretnych symboli, powszechnie znanych w świecie ezoteryki, jak możesz aktywować swoje czakry poprzez opisane ćwiczenia i techniki medytacyjne, zasady, jakie panują w czasie praktykowania zaklęć przy pomocy sigili, dwa niezbędne systemy energetyczne w magii rytualnej, ćwiczenia na koncentrację, które pomagają oczyścić i przygotować umysł do praktyk rytualnych, sposoby na wzmocnienie swojej praktyki duchowe prostymi rytuałami, takimi jak dzielenie się iluminacjami i budowanie świątyni umysłu, jak skutecznie korzystać z mantr, w celu aktywacji punktów energetycznych i pogłębienia koncentracji w czasie rytuałów.Potęga sigili jest w zasięgu twojej ręki
25,69
44,40 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Duchowy przewodnik wiedźmy
Poznaj wyjątkowe podejście do duchowości, przełam błędne koło toksycznych praktyk oraz przekonań! Autorka bestsellera Sekretna magia przedstawia zbiór potężnych rytuałów, ceremonii, medytacji oraz technik podświadomości, które wzbogacą twoją magiczną praktykę. Z ich pomocą staniesz się wiedźmą kompletną, która oprócz magicznego warsztatu wznosi się na wyższe poziomy rozwoju duchowego i... kocha siebie. Tak! Dzięki tej książce odbudujesz poczucie własnej wartości, doświadczysz samowspółczucia i odkryjesz swoje Boskie ja! Zmienisz swój sposób myślenia. Potężne ceremonie, takie jak manifestacje czy higiena energetyczna, nauczą cię bronić siebie i pomogą ustalić hierarchię potrzeb! Naucz się wykorzystywać swoją wewnętrzną magię!
37,37
64,60 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Księga Cieni osobisty przewodnik czarownicy
Księga Cieni, grymuar czy po prostu magiczny notatnik co to jest? Jeśli interesujesz się czarami i magią, z pewnością zetknąłeś się z terminem Księga Cieni. Jest dość intrygujący, prawda? Czas odkryć, czym jest Księga Cieni, co to takiego i do czego służy? Dla praktykującej czarownicy nie ma narzędzia bardziej osobistego niż czarodziejska Księga Cieni. Czasami nazywana grymuarem, zawiera magiczne informacje i wiedzę, którą czarownica zdobywa w trakcie swojej wieloletniej praktyki. Można w niej zapisywać receptury na magiczne eliksiry, ozdabiać magicznymi symbolami, ukrywać zaklęcia ochronne i opisywać tajemne rytuały. Księga Cieni rozrasta się wraz z magicznym doświadczeniem czarownicy. To swego rodzaju magiczny notatnik. Księga Cieni to termin stworzony dość niedawno, bo zaledwie w ubiegłym stuleciu. Słowo grymuar zaś, czyli dosłownie księga traktująca o magii, sięga głęboko w przeszłość i wywodzi się z Europy. W czasach polowań na czarownice samo posiadanie takiej księgi z zaklęciami groziło śmiercią. Na szczęście dziś większość współczesnych czarownic może dodać Księgę Cieni do swojej kolekcji magicznych narzędzi. Bez obawy, że ktoś spłonie na stosie.Księga Cieni twoje najpotężniejsze magiczne narzędzie! Czarownice, praktykując swoje magiczne rzemiosło, używają wielu różnorodnych narzędzi. Dla niektórych kluczowe są athame i kociołek. Dla innych może to być różdżka, miotła, kolekcja kryształów, zioła lub świece. Warto mieć w zasięgu ręki wszystko to, co jest przydatne, i zwiększa twoją magiczną moc, a jeśli jeszcze pięknie wygląda, stanowi to dodatkową wartość. Narzędzia, które znaczą coś dla nas na osobistym i emocjonalnym poziomie, są również tymi, które mają największą moc. Księgę Cieni tworzy i używa pojedyncza czarownica. Tradycyjnie takie księgi zawsze były sporządzane odręcznym pismem. Uważano, że taka forma zapisywania zaklęć, rytuałów i informacji dodawała czarownicy mocy. Wraz ze wzrostem popularności komputerów powszechne stało się, aby wklejać wydrukowane listy, zaklęcia i przepisy albo korzystać z księgi napisanej przez kogoś innego.Piękne ilustracje, praktyczne informacje i miejsce na twoje zaklęcia Taką księgę przygotowała dla ciebie Autorka, doświadczona czarownica. Jej intencją było stworzenie pełnego czarów notatnika, osobistego grymuaru, Księgi Cieni dla tych, którzy zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w sztuce magii. Księga wypełniona jest praktycznymi informacjami o wielu czarodziejskich narzędziach, takich jak świece, zioła, kryształy, magiczne symbole, ale Autorka wiele miejsca w tej książce pozostawiła tobie! Abyś sam zapełnij ją śladami twojej magicznej podróży. Książka, która jest pięknie ilustrowana, zawiera wiele stron, które czekają, aż je wypełnisz zaklęciami ochronnymi, wróżeniem, białą magią, rytuałami, magicznymi recepturami czy rysunkami.
46,10
79,70 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Radiestezja od podstaw
Radiestezja co to jest i jakie ma zastosowanie w codziennym życiu Od momentu powstania radiestezja intrygowała swoją tajemniczością. Wielu wręcz uznawało ją za dziedzinę pokrewną ezoteryce i psychotronice. Potem, wraz z kolejnymi badaniami potwierdzającymi jej skuteczność, zyskiwała coraz większą akceptację. Dlaczego? Otóż okazuje się, że ma wiele praktycznych zastosowań. Wskazuje miejsca szkodliwego promieniowania w domu i jego otoczeniu. Sprawdza się w terapii i diagnostyce różnych chorób. Wszystko dzięki wahadełku lub różdżce w rękach wprawnego radiestety. Jak się nimi posługiwać? Kompletnej wiedzy na ten temat dostarcza niniejsza książka. Okazuje się, że niemal każdy może zgłębić sekrety radiestezji i samodzielnie wykorzystać ją do swoich celów.Radiestezja na miarę XXI wieku Autor przybliża i wyjaśnia kluczowe zagadnienia związane z pracą radiestety. Jednocześnie aktualizuje w swojej książce obowiązującą terminologię i koryguje wiele dotychczasowych, błędnych teorii. Przy tym nie boi się poruszać dyskusyjnych zagadnień, a także obalać narosłych przez lata mitów. Zdaniem Tomasza Sitkowskiego radiestezja idealnie wpisuje się w racjonalnego ducha współczesności. Siłą jego książki, oprócz pokaźnej dawki wiedzy merytorycznej, jest przystępność. Stara się opisywać radiestezję nie tylko z myślą o profesjonalistach, ale także o zwykłych pasjonatach.
22,74
39,30 zł
Okładka książki Wsparcie z krainy przodków.
W publikacji Autorka tłumaczy, jak w prosty sposób możesz zostać medium i uzyskać wsparcie duchowe każdego dnia. Ta doskonała książka świetnie uzupełni twój rozwój duchowy. Dzięki niej poznasz techniki channelingu, które skutecznie połączą cię z przewodnikami duchowymi, oraz zasady uzdrawiania karmicznego – prostej terapii uzdrawiającej duszę. Nauczysz się odczytywać wskazówki przesyłane w formie symboli, praktycznych afirmacji i wizualizacji. Wiedza i moc przodków uwolni twój umysł od negatywnych wpływów z przeszłości, poprawi twoją psychikę, pomoże w karierze i odniesieniu sukcesu oraz naprawi relacje rodzinne i towarzyskie. Otwórz się na moc swoich duchowych przodków.
46,10
79,70 zł
Okładka książki Prawa wszechświata - fizyka kwantowa i magia.
Światowej sławy ekspert w dziedzinie wiedzy o sukcesie, Maxim Mankevich, zainspirował już tysiące ludzi i towarzyszył im w drodze do osobistej doskonałości. Zna prawa wszechświata i czyni je użytecznymi dla każdego. Ta książka to skarbnica praktycznych narzędzi dotyczących różnych dziedzin życia: duszy, związków, powołania, pieniędzy, szczęścia, duchowości, świadomości, podświadomości i tworzenia. Poznaj prawa wszechświata, a dowiesz się jak ego sabotuje twoje szczęście. Poznasz techniki, które pomogą ci odzyskać wolność emocjonalną. Nauczysz się kształtować przyszłość za pomocą przekonań. Dowiesz się, co wysysa twoją energię i jak uzdrawiać energią. Odkryjesz praktyki duchowe i ćwiczenia umysłu, które pomogą ci odkryć twoje mocne strony. Jak wykorzystać prawa wszechświata i osiągać cele.
34,42
59,50 zł
Okładka książki Dzikie czary. Roślinne zaklęcia, rytuały i ziołowe mikstury dla uzdrowienia, miłości, dobrobytu, ochrony i samoleczenia
Wzmocnij swoją magiczną praktykę dzięki silnej relacji z naturą. Czerp siłę z energii Ziemi, a twoje czary zyskają zupełnie nowy wymiar! Dzięki tej niezwykłej książce zyskasz praktyczną wiedzę dotyczącą magii naturalnej. Dowiesz się, jak wygląda uprawa własnego magicznego ogrodu, poznasz medycynę ludową, magię roślin leczniczych oraz zaklęcia i rytuały na każdą okazję. Odkryjesz sprawdzone przepisy na nalewki, herbaty, maści i inne mikstury, które wykorzystasz w uzdrawianiu oraz obrzędach. Z pomocą Autorki przyrządzisz herbatkę pomagającą przewidzieć przyszłość, przygotujesz amulet przynoszący szczęście w podróży, a także magiczne napary na różne dolegliwości od alergii po przeziębienie. Magia naturalna dla twojego dobrobytu.
40,26
69,60 zł
Okładka książki Bioniczna regeneracja - sposób na wieczną młodość. Innowacyjny program na odbudowę mitochondriów i zatrzymanie procesów starzenia naturalnymi metodami
Kultowy autor Ulrich Warnke, wieloletni wykładowca bioniki, pokazuje, jak zatrzymać starzenie się w naturalny sposób, aktywując w sobie plan wiecznej młodości. Dzięki wykorzystaniu naturalnych zasad następuje regeneracja pierwotnej informacji w komórkach i już na poziomie genów możesz zapobiec starzeniu się. Włącz dobre geny i neuronaukę stosując odpowiednie zachowania i metody. W odmładzaniu pomoże przyjmowanie substancji bioaktywnych z roślin, aby odmłodzić komórki. Ważne są również ćwiczenia w świetle słonecznym, aby wytworzyć witaminę D i zyskać odporność. Poznasz metody oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym poprzez autofagię i apoptozę. Dowiesz się jak pozyskać biogenne substancje czynne, które kontrolują wewnętrzny zegar. Rewolucyjny, poparty naukowo, sposób na długie i zdrowe życie.
80,93
139,90 zł
Okładka książki Runiczna wyrocznia - przesłania w zgodzie z żywiołami
Magia zamknięta w kartach runicznych. Poznaj runy i żywioły   Karty runiczne do wróżenia są dobrze znane w świecie astropsychologii i ezoteryki. Każdy z nas może stosować je podczas praktyk duchowych. Pomagają w przepowiadaniu przyszłości i w rozwiązywaniu codziennych problemów. Autorzy, znani specjaliści przekazów runicznych, poszli o krok dalej i stworzyli talię kart, w których połączyli runy i żywioły. To połączenie bez wątpienia pomoże ci podczas pracy z runami. Dzięki nim odnajdziesz symbole powiązane z twoją duchowością. Pomogą ci również w odkryciu swojego potencjału i wesprą twój rozwój duchowy.   Symbolika i znaczenie run odkryj swoją runę   Runy nordyckie to specjalny zbiór magicznych symboli. Znaczenie i odczytywanie run odbywa się w logicznym i nieprzypadkowym ułożeniu. Runa Fehu występująca na początku, to obfitość materialna i bogactwo. Jej żywiołem jest ogień. Z kolei Othal symbolizuje dom i rodzinę, a jej żywiołem jest ziemia. W wybraniu odpowiadającej karty runicznej pomocne będą przede wszystkim ilustracje. Każda grafika związana jest z unikalnym znaczeniem runy i żywiołu. Na szczególną uwagę zasługują karty z żywiołami oraz karty specjalne Aettir, czyli rodziny runiczne. Aett Freya odpowiada za moce życia codziennego, Aett Odyna mówi o siłach natury, z kolei Aett Tyra symbolizuje człowieka w swoim rozwoju. Dzięki temu zestawowi kart praca z runami będzie bardziej efektowna. Pozwolą ci przewidzieć zdarzenia, które będą miały niebagatelny wpływ na twoje życie. Runy i żywioły to dopiero początek twojej drogi do poznania siebie.   Runy i żywioły w praktyce jak zadać pytanie runom?   Każda karta to unikalny symbol o prawdziwej mocy. Runiczny przekaz otoczony jest niezwykłą magią, która wpływa na umysł i rozwój człowieka. W kontekście pracy z runami ważną rolę odgrywa zadanie odpowiedniego pytania. Dlatego zastanów się, o co chcesz zapytać runy, po czym zapisz pytanie na kartce. Po potasowaniu talii, wyciągaj karty jedna po drugiej i umieść je zgodnie z planem układania kart. To będzie twój czas na poznanie przyszłości i swoich możliwości. Dzięki runom nordyckim twój rytuał w naturalny sposób rozwinie się o nową praktyczną pracę z energią. Więcej informacji o runach, ich działaniu, wpływu na duchowość i sposobach układania kart znajdziesz w dołączonym poradniku. Otwórz się na działanie run i spraw, aby każdy dzień był wyjątkowym przeżyciem.
84,44
149,90 zł
Okładka książki Biblia energetycznej anatomii człowieka
Kiedy chorujesz, możesz zaobserwować namacalne objawy choroby ból, brak apetytu, zmęczenie, wysypkę czy katar. Ale czy wiesz, że Twój pełny powrót do zdrowia nie są uzależnione tylko od pozbycia się fizycznych symptomów? Aby najskuteczniej pomóc sobie lub komuś wyzdrowieć i ulżyć w cierpieniu, trzeba poznać i pracować z subtelnymi energiami, które wywołują brak równowagi i chorobę. Ta książka to nieocenione źródło, które umożliwi Ci poznanie fizycznych, energetycznych i duchowych elementów zdrowia. Poznasz wszystkie najważniejsze techniki uzdrawiania, subtelną anatomię, zrozumiesz, w jaki sposób integracyjne połączenie medycyny konwencjonalnej z alternatywną przyniesie optymalne efekty dla Twojego zdrowia. Znajdź swoją technikę energetycznego uzdrawiania.
115,18
199,10 zł
1
/
2
/
3
/
4
/
5
... 56
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj