KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki 40 pytań o duszę, los i zdrowie
Moje książki zawierają dosyć zaskakujące informacje, które nie są tak łatwe do zrozumienia. W swoich książkach staram się maksymalnie uprościć i skondensować informacje – czasem precyzując, czasem powtarzając, czasem rozpatrując sytuację z różnych stron. W tej książce, odpowiadając na listy Czytelników, starałem się łączyć wiedzę o prawach wszechświata, najbardziej ogólne informacje – z indywidualnym podejściem do każdej osoby. Komunikacja z Czytelnikami często daje realne rezultaty, czasem zupełnie niespodziewane. Kiedy u człowieka i jego dzieci zmienia się charakter i los, to jest to dla mnie wielka radość. Chciałbym podzielić się tą radością z Czytelnikami i mam nadzieję, że ta książka pomoże wielu w rozwoju i poznaniu świata, w zmianie charakteru, polepszeniu losu, przezwyciężeniu chorób i innych problemów. „Miłość w duszy jest wewnętrzną akceptacją tego, co się wydarzyło i dzieje; jest to wolność, niezależność od świadomości i od przyszłości; jest to hojność, nieobraźliwość, niepamiętliwość; jest to humor i nieprzywiązanie; to rozumienie i troska o innych, ale także dbanie o siebie”. „Wdzięczność jest jedną z form miłości. Im częściej dziękujemy, tym częściej w naszej duszy zapala się miłość”.
32,90
35,00 zł
Okładka książki Oblicza pychy
Siergiej Łazariew od wielu lat zajmuje się problemem pychy. Wykłady i seminaria na ten temat zapoczątkowały nowy etap jego badań i stały się jednymi z najbardziej pożądanych materiałów. Na ich podstawie oraz na podstawie listów od Czytelników i odpowiedzi na nie powstała ta książka. Dzięki niej będziemy mogli zobaczyć, jak różnorodna jest pycha, jak wiele ma twarzy, w jaki sposób niezauważalnie tracimy miłość i dążymy do fałszywych celów. Dowiemy się, pod jakimi maskami może się ukrywać pycha, czym różni się od dumy, dlaczego tak ważne jest kochanie siebie, jak duchowość może prowadzić do pychy. Na stronach książki Autor dzieli się z nami swoim doświadczeniem na temat tego, jak należy pracować nad sobą, nad przezwyciężeniem pychy. Gdy to zrozumiemy, łatwiej będzie nam poczuć swoje prawdziwe Ja, nauczyć się oddzielać to, co najważniejsze od tego, co drugorzędne, dostrzec główny cel swojego życia i przeżywać każdy dzień z uczuciem miłości w duszy. Z wielką radością przedstawiamy nową książkę „Oblicza pychy” i życzymy przyjemnej lektury!
30,90
Okładka książki Tajemnice rodzinnego szczęścia
Jak osiągnąć harmonię w relacjach, jak nauczyć się rozumieć i akceptować siebie nawzajem? Czym jest rodzina? Dlaczego rodziny się rozpadają? Jak stworzyć i zachować rodzinę? Jakie wewnętrzne nastawienia uniemożliwiają szczęście rodzinne?   Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w nowej książce S. Łazariewa. Zostały w niej zgromadzone kluczowe informacje, które w istocie rzeczy są instrukcją stworzenia harmonijnych relacji rodzinnych. Dla jasności i lepszego zrozumienia książka zawiera realne sytuacje i problemy z życia różnych ludzi, a także, oczywiście, sposoby ich rozwiązania. Życzymy przyjemnej lektury i osiągnięcia harmonii w duszy!
31,90
45,00 zł
Okładka książki Zdrowie człowieka
Obecnie przed ludzkością stoi bardzo poważne zadanie – nauczenie się nowego sposobu myślenia. Przetrwanie cywilizacji zależy od wielu czynników. Aby ludzkość miała przyszłość, trzeba rozwiązać problemy polityczne, gospodarcze, ekologiczne i moralne. Jednak bez rozwiązania problemów moralnych nie da się rozwiązać pozostałych, ponieważ u podstaw ich wszystkich leży nasz sposób myślenia. Jeśli człowiek ma myślenie niewolnika, dzikusa, bałwochwalcy, to żadne rozwiązania polityczne, gospodarcze czy ekologiczne nie przyniosą mu szczęścia. Przyzwyczailiśmy się kojarzyć rozwój ludzkości z osiągnięciami i możliwościami naukowo-technicznymi, z rozwojem intelektu i zdolności. Jednak u podstaw wszelkiego rozwoju leży to, co nazywamy naszą duszą, uczuciami, to, co jest związane z wiarą i moralnością. Gwarancją rozwoju i przetrwania jest połączenie dwóch przeciwieństw – myślenia naukowego i religijnego – w jeden światopogląd. Dzięki temu cywilizacja może wznieść się na nowy poziom i poszerzyć horyzonty swojego rozwoju. W tej książce zawarte są informacje o tym, w jaki sposób nauka i religia, zamiast przeciwstawiać się sobie nawzajem, mogą współpracować, pomagając ludziom osiągnąć pomyślność, zdrowie i prawdziwe szczęście.
30,90
Okładka książki Uzdrowienie duszy
Za co mnie to spotyka? Co teraz robić? Dlaczego pojawia się choroba? Jak się nie obrażać? Jak zostać człowiekiem kochającym i szczęśliwym? Jak pracować nad sobą każdego dnia? Nowa książka S. Łazariewa „Uzdrowienie duszy” napisana w 2017 roku pomaga odpowiedzieć na te i wiele innych pytań oraz pokazuje, jak znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji, uczy jak dostrzec prawdziwe przyczyny chorób i zbudować prawidłowy system priorytetów, dzięki któremu możemy osiągnąć pomyślność i harmonię. Książka zawiera listy Czytelników, którzy dzielą się swoim doświadczeniem przezwyciężenia wielu ciężkich chorób, uraz do rodziców i ciągłego osądzania ludzi. Dzięki tej wiedzy możemy otworzyć dla siebie nowe możliwości rozwiązywania swoich problemów i zapoczątkować prawdziwe zmiany siebie i swojego życia na lepsze. „Każdego dnia powinniśmy się stawać troszkę hojniejsi, odważniejsi, bardziej dobroduszni i niezależni, coraz lepiej rozumieć otaczających nas ludzi, troszczyć się o nich, mówić im komplementy, nie zakopywać swojej energii w ziemi, a ją realizować – właśnie to jest codzienna praca nad sobą”. S.Łazariew
33,90
35,00 zł
Okładka książki Człowiek przyszłości, Wychowywanie rodziców cz. 2
W swoim pragnieniu, by pomóc ludziom, opieram się na doświadczeniu ostatnich dwudziestu lat badań. Piszę książki po to, aby ludzie lepiej mnie rozumieli. Książkę „Wychowanie rodziców” zamierzałem napisać jako podręcznik z precyzyjnymi zaleceniami, jednak w trakcie pracy okazało się, że wykonanie tego jest prawie niemożliwe. Jeśli człowiek nie rozumie głównych prawd, to jakiekolwiek rytuały, sposoby, techniki mogą jedynie oddalić go od prawidłowego rozumienia świata. Czytając moje książki, niektórzy chcą znaleźć w nich tylko jedno: jaką modlitwę odmówić i co zrobić, aby wyzdrowieć. Głównym celem jest dla nich wyzdrowienie. Natomiast wielu z nich zapomina o tym, że właśnie teraz, w tej chwili trzeba zaczynać się zmieniać, że trzeba nauczyć się kochać i odczuwać wolę Stwórcy we wszystkim, co się dzieje. Jeśli w duszy nie ma miłości, to nie będzie zdrowia i pomyślności. Zmieniać się i wychowywać siebie jest nieprawdopodobnie trudno. Ale innej drogi po prostu nie ma.
33,90
35,00 zł
Okładka książki Człowiek przyszłości Wychowanie rodziców cz. 1
Człowiek przyszłości. Wychowanie rodziców. Część 1 Jak prawidłowo wychować dzieci? Psychologowie stwierdzili, że dziecko w pierwszej kolejności naśladuje wewnętrzny stan rodziców, a dopiero potem ich zachowanie i na końcu – słowa. Człowiek z harmonijnym wewnętrznym stanem już prawidłowo wychowuje swoje dzieci. Dziecko można karać, można ograniczać, ale przy tym zawsze trzeba kochać i popierać. Prawidłowy system celów pozwala kierować energię w prawidłowym kierunku i działa lepiej od wszelkich zakazów i ograniczeń. Wychowanie dzieci zaczyna się od wychowania rodziców. Jak osiągnąć harmonijny stan, jak prawidłowo odnosić się do dzieci – o tym opowiadają książki z tej serii.  *********** W tej książce tyle uwagi poświęcono duchowemu stanowi rodziców dlatego, że głównym czynnikiem wychowania dzieci jest kierunek, w którym podążają ich rodzice, cele, do których zmierzają oraz sens życia, który wyznają. Dla dziecka jest to najważniejsze. Jest jeszcze jeden ważny czynnik – to, jak rodzice zachowują się, jak odnoszą się do siebie nawzajem. I ostatnia rzecz – to życiowe doświadczenie rodziców i innych przodków, ich rodowód emocjonalny i postępowanie. To, co zazwyczaj nazywamy wychowaniem dzieci, czyli rady, morały, kształtowanie przyzwyczajeń, z mojego punktu widzenia stanowi jedynie 5-10% wpływu na nich. Wszystko pozostałe jest uwarunkowane wewnętrznym stanem i zachowaniem rodziców. Najważniejsze doświadczenie dziecko zdobywa na poziomie uczuć, w podświadomości. Dlatego nie spieszyłem się z przejściem do praktycznych porad, bo przecież każda praktyka bazuje na fundamencie teorii i aby do niej przejść, trzeba bardzo dobrze przyswoić tę teorię.    
33,90
35,00 zł
Okładka książki Człowiek przyszłości
Człowiek przyszłości. Pierwszy krok w przyszłość  Przedstawiamy pierwszą książkę z serii „Człowiek przyszłości”. Jaki ma być człowiek przyszłości? Jakie cechy powinien posiadać oraz jak odnosić się do świata i samego siebie? W tej książce znajdziecie praktyczne rady, prawdziwe historie z życia, odpowiedzi na pytania Czytelników i wiele innych, ważnych informacji obejmujących wszystkie poziomy ludzkiego życia. Aby być zdrowym fizycznie i duchowo, trzeba mieć prawidłowe wyobrażenie o otaczającym świecie i jego prawach. Informacja o tym jest zaszyfrowana w świętych księgach. Autor prostym i zrozumiałym językiem wyjaśnia, na czym polega istota różnych systemów religijnych, do czego sprowadzają się główne prawa wszechświata, jak osiągnąć harmonię i stać się nowym człowiekiem.
33,90
35,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy 12
Książka dwunasta. Życie jak machnięcie skrzydeł motyla Książka „Życie jak machnięcie skrzydeł motyla” jest ostatnią, podsumowującą częścią całej serii „Diagnostyka karmy”. Dwanaście książek tej serii poświęconych jest głównie zagadnieniom teoretycznym, w każdej z nich Autor wchodzi na coraz wyższy poziom rozwoju i widzi coraz to nowe struktury, współzależności i precyzuje prawa rządzące tym światem. W tej książce daje ostateczną klasyfikację ludzkich wartości, mówi o najważniejszych wnioskach, do których doszedł podczas konsultowania pacjentów i po przeprowadzonych seminariach, o tym, jak prawidłowo nad sobą pracować, by zmienić swój charakter i los, jak prawidłowo kochać i uczynić swoje życie lekkim i pięknym niczym machnięcie skrzydeł motyla. Wierzymy, że po przeczytaniu tej książki Czytelnik zrobi jeszcze jeden krok w poznaniu siebie i świata. Aby prowadzić samochód i nie spowodować wypadku, trzeba znać zasady ruchu drogowego. Aby być szczęśliwym i zdrowym, trzeba znać prawa wszechświata. Należy nauczyć się prawidłowego stosunku do siebie, do innych, do otaczającego świata, nauczyć się dobrowolnie robić to, do czego życie zmusza nas przymusowo za pośrednictwem chorób i nieszczęść. System wiedzy zawartej w serii książek „Diagnostyka karmy” pokazuje, jak tego dokonać.
30,00
35,00 zł
Okładka książki Diagnostyka Karmy 11 - zakończenie dialogu
Odpowiadając w tej książce na pytania, Autor chciał, aby Czytelnik myślał i próbował zrozumieć świat razem z nim, zaczął prawidłowo oceniać to, co się dzieje i potrafił zauważyć, jak łączą się przyczyny ze skutkami. Twierdząc, że celem i sensem życia jest szczęście – przede wszystkim szczęście duszy, w każdej swojej odpowiedzi pokazuje, jak to szczęście osiągnąć. Bardzo dokładnie omawia tematy przezwyciężenia kryzysu, w którym obecnie znajduje się ludzkość, prawidłowego wychowywania dzieci i pomocy potomkom, właściwego stosunku do naszej seksualności oraz tego, dlaczego pojawiają się miłosne trójkąty. Wyjaśnia, czemu służy nieodwzajemniona miłość, jak prawidłowo marzyć, jakie cechy charakteru pozwalają osiągnąć sukces w życiu, opisuje zasady odkrywania w sobie Boskości. Porusza też temat kontaktów z istotami pozaziemskimi, wpływu na nas ubrań i ich kolorów, oglądanych filmów, prawidłowo zrobionego masażu. Udziela wskazówek do wyleczenia się z chorób psychicznych, raka, depresji, chorób ginekologicznych oraz innych, które współczesna medycyna uznaje za nieuleczalne. Pomaga ukształtować prawidłowy światopogląd rozszerzający nasze możliwości związane ze zmianą własnego charakteru i otaczającego świata.
30,00
35,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy 10
Diagnostyka karmy t 10 Kontynuacja dialogu - Siergiej Łazariew 10 tom Diagnostyki karmy kontynuuje dialog Siergieja Łazariewa z czytelnikami rozpoczęty w poprzednich tomach cyklu. Książki wydaje Satja Juga. Siergiej Łazariew Uzdrawia za pomocą bioenergoterapii, jest filozofem, autorem 25 książek. Dalsza rozmowa W książce znajdziemy odpowiedzi na pytania zadawane Łazariewowi przez czytelników oraz jego przemyślenia i relacje ze spotkań z pacjentami. Pytania czytelników dotyczą bardzo konkretnych sytuacji i dzięki odpowiedziom Łazariewa łatwiej jest zrozumieć sens naszego postępowania w każdym momencie życia. Odpowiadając na pytania, Łazariew dzieli się swoimi głębokimi przemyśleniami na tematy religii, miłości, związków. Fragment książki - Dążenie ku Boskości wygląda jak nieustanne uczucie miłości do tego, co leży u podstaw świata widzialnego, do tego, co leży u podstaw świata niewidzialnego i do tego, co znajduje się poza granicami czasu i wszystkich światów. Mówiąc prościej, jest to umiejętność nieustannego kochania świata ze wszystkimi jego wadami oraz ludzi, umiejętność kochania siebie i swojego losu, niezależnie jaki jest. Boskości nie trzeba mylić z religijnością. Zasady religijne pomagają nam poczuć miłość do Boga, ale te pojęcia są opisane przez człowieka, więc mogą być prawidłowe w treści, ale zawsze będą niedokładne w formie. Kiedy w duszy jest mało miłości, wzmacnia się należność od powierzchownych aspektów, od formy. Wówczas dogmaty, obrzędy, idee i zasady stają się ważniejsze od bezpośredniego dążenia do Stwórcy. Jeśli człowiek nie umie kochać, to jego energia kieruje się nie na treść i rozwój, a na formę, która staje się mocno agresywna. Wtedy zewnętrzna różnica religijna staje się źródłem fanatyzmu, niezrozumienia i nieakceptowania. Im szybciej tracimy treść (a istotą treści całego wszechświata jest Stwórca), tym mocniej kierujemy się ku formie, czyli ku powierzchniowemu, ludzkiemu szczęściu i tym agresywniejsza staje się nasza dusza.
29,56
35,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy 9
Diagnostyka karmy t 9 Podręcznik przeżycia - Siergiej Łazariew Podręcznik przeżycia jest kolejnym tomem mówiącym o roli karmy w życiu człowieka. Książki ukazują się nakładem wydawnictwa Satja Juga. Siergiej Łazariew Jest myślicielem i uzdrowicielem oraz autorem ponad 20 książek podzielonych na dwie serie: Diagnostyka karmy i Człowiek przyszłości. Podręcznik przeżycia 9 już tom Diagnostyki karmy zawiera zarówno odpowiedzi na pytania czytelników, jak i rozważań Siergieja Łazariewa nad przypadkami jego pacjentów. Książka znów podzielona jest tematycznie, znajdziemy w niej takie zagadnienia: Nauka i religia, Praca nad sobą, Zdrowie. Dzięki temu będziemy mogli zrozumieć, jak pracować nad swoim postępowaniem, by zbliżać się do Boga, nie szkodzić innym i poprawiać stan swojego zdrowia. Fragment książki - Jak nauczyć się pańskiej metody? - Istota mojej metody polega na rozwoju myślenia. Dawniej naiwnie uważałem, że można znaleźć bezcenną książkę lub wejść w kontakt z jakąś pozaziemską istotą, która otworzy przede mną wszystkie tajemnice wszechświata. Potem ze zdziwieniem zrozumiałem, że odkrycie tajemnicy to dopiero połowa drogi, trzeba jeszcze zrozumieć, co dokładnie zostało odkryte. Wszystkie tajemnice wszechświata są ukryte wewnątrz nas, po prostu ich nie zauważamy i nie rozumiemy ich istoty. Wstałem rano, zrobiłem sobie herbatę, zjadłem kanapkę, wyszedłem na ulicę, kupiłem gazetę, poszedłem do pracy. W tych czynnościach, jak i w każdym innym mało znaczącym wydarzeniu, ukryta jest cała tajemnica wszechświata. Tajemnica odkrywa się w miarę naszego rozwoju. Rozumienie wydarzenia jest jednoczesnym objęciem przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Podejrzeć przyszłość to jeszcze nie znaczy zrozumieć istotę tego, co się dzieje. Dla jednoczesnego objęcia przeszłości, teraźniejszości i przyszłości potrzebna jest energia. Im większą energię psychiczną posiadamy, tym na większą skalę możemy myśleć. Energia psychiczna wygasa, jeśli nie jest zasilana miłością. Zatem poznanie świata nie jest możliwe bez zwiększenia miłości w duszy.
30,17
41,90 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy 8
Diagnostyka karmy t 8 Dialog z Czytelnikami - Siergiej Łazariew ósma część cyklu Diagnostyka karmy składa się z odpowiedzi na pytania czytelników poprzednich tomów. Książki wydaje Satja Juga. Siergiej Łazariew Od prawie 30 lat zajmuje się badaniami nad psychologią i zdrowiem człowieka. Jest bioenergoterapeutą, zgłaszają się do niego pacjenci z całego świata. Pytania i odpowiedzi To kolejna, po tomie Odpowiedzi na pytania, książka Siergieja Łazariewa zbudowana z pytań czytelników i uczestników seminariów oraz z odpowiedzi na nie. Książka została podzielona na kilkanaście tematycznych rozdziałów: Wybaczenie, Dzieci, Państwo, Zdrowie, Sztuka, Odżywianie. Łazariew rozwiewa wszelkie wątpliwości czytelników Diagnostyki karmy, opisując odpowiednie metody stosowania jego systemu, sposoby wybaczania, źródła chorób. Aby ułatwić zrozumienie niektórych kwestii, Łazariew opisuje realne sytuacje, które przydarzyły się jego pacjentom. Fragment książki - Rozumujemy logicznie - idealnych ludzi wśród nas nigdy nie było i nie będzie. Jednak my wszyscy – głusi, ślepi, posiadający garbate, kulawe ciało, ducha lub duszę – jesteśmy skazani na przyjście do Boga. Dzisiaj czegoś nie umiemy – jutro się nauczymy. Ten, kto obraził nas dzisiaj, w istocie swojej, mimo wszystko, pozostaje Boski. Natomiast na ludzkim poziomie będzie lepszy – jeśli nie dzisiaj, to jutro, to za miesiąc. Ciało przerywa swoją ewolucję i się rozpada. Z kolej ewolucja poziomów wewnętrznych trwa nadal. Dlatego proszę patrzeć na każdego człowieka jak na dziecko, które dzisiaj nie umie kochać, a za jakiś czas się nauczy. Najlepsze wychowanie to zmiana siebie, ponieważ zmieniając siebie, zmieniamy świat dookoła nas i tych, którzy znajdują się obok. Jednak proces wychowywania innych ludzi poprzez własną zmianą jest dosyć długi, dlatego możemy włączyć drugi aspekt wychowywania, czyli możemy pomagać innemu człowiekowi w jako rozwoju, czasami nagradzając, a czasami powstrzymując. Proces wychowania innego człowieka, czyli jego zmieniania, jest nierozerwalnie powiązany z naszą własną zmianą.
35,20
41,90 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy 5
Diagnostyka karmy t 5 Odpowiedzi na pytania - Siergiej Łazariew Piąty tom bestsellerowego cyklu Diagnostyka karmy, wydawanego przez Nuntius. Siergiej Łazariew Jest myślicielem i bioenergetycznym uzdrowicielem. Leczy ludzi na całym świecie. Napisał ponad 20 książek, wszystkie stały się bestsellerami. Pytania do Łazariewa Piąta część serii o diagnostyce karmy składa się z odpowiedzi na pytania otrzymywane przez Łazariewa od uczestników jego wykładów i seminariów. Najważniejszą odpowiedzią jest to, że aby poprawić swoje zdrowie, należy wejść na ścieżkę wiodąca do Boga. Należy więc naprawiać siebie aktywnie, a nie tylko chcieć zaspokoić swoją niepewność. Ludzie pytają Łazariewa o różne rzeczy: klątwy ciążące na rodzinach, chorobach, stosunkach panujących wśród najbliższych osób, właściwe stosowanie metody Łazariewa. Odpowiadanie na pytania jest dla Łazariewa pretekstem do szerszego omówienia poszczególnych tematów, przytoczenia historii ludzi z podobnymi problemami. Fragment książki - Chciałbym tu przytoczyć dwa przykłady tego, jak ludzie pracują nad sobą Przykład pierwszy. Kobieta była u mnie na wizycie z powodu problemów ze swoją córką. Miesiąc później z oburzeniem opowiadała swojej przyjaciółce: - Tak bardzo modliłam się przez ten miesiąc, że moje córka powinna już zostać świętą, jednak nadal nie widzę żadnych rezultatów! Przykład drugi. Cztery miesiące temu była u mnie na wizycie młoda kobieta. Lekarze postawili jej dziecku diagnozę – autyzm. Chciałem jej szczerze powiedzieć, że jest to choroba nieuleczalna i raczej nie będę mógł jej pomóc. Mogła mieć nadzieję tylko na niewielką poprawę. Potem pomyślałem, po co będę jej to mówi. Będzie to tylko przeszkadzało zarówno jej, jak i mnie. Przecież gdy podąża się do Boga, można pokonać każdą przeszkodę. Niedawno ta kobieta znowu przyszła do mnie na wizytę. - Opowiem panu wszystko, co się ze mną działo – powiedziała. – Zazwyczaj po wizycie u pana ludzie odczuwają w duszy uczucie szczęścia i lekkości. Natomiast ja wyszła blada i w strasznym stanie, bolało mnie całe ciało i trwało to dosyć długo. Próbowałam modlić się, ale w duszy nie było żadnego oddźwięku. Przeze miesiąc po prostu bezmyślnie i monotonnie modliłam się tak, jak pan mi powiedział. Najważniejsze by zachować miłość do Boga, niezależnie co się wydarzy. Nigdy nikogo nie obwiniać. Nauczyć się we wszystkim widzieć Boską wolę. Nauczyć się nie zabijać miłości, gdy rozpada się to co ludzkie, nauczyć się zachowywać miłość, gdy zostanie utracone to, co najdroższe. Nauczyć się żyć z miłością. Modliłam się, ale nie było żadnych zmian. Wie pan, kiedy się zaczęły? Gdy całkowicie pogodziłam się z tym, że moje dziecko jest autystyczne i modliłam się, nie licząc już na nic i nie mając żadnej nadziei  i moje dziecko zaczęło się zmieniać. Po dwóch miesiącach poszłam do lekarza i diagnoza – autyzm – została odwołana. Minęły kolejne dwa miesiące. Lekarz zbadał dziecko i powiedział, że nie stwierdza żadnych zahamować w rozwoju, czyli dziecko było całkowicie zdrowe. Więc jeszcze raz zwracam się do czytelników. Modlimy się nie po to, by otrzymać więcej pieniędzy, zdrowia i szczęścia. Modlimy się, aby zdystansować się i przestać zależeć od ludzkiego szczęścia, czyli modlimy się po to, by stać się prawdziwie szczęśliwymi.
30,56
44,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy T7 Przezwyciężenie zmysłowego...
Diagnostyka karmy 7 Przezwyciężenie zmysłowego szczęścia - Siergiej Łazariew Kolejna, siódma część serii Diagnostyka karmy autorstwa Siergieja Łazariewa. W Polsce książki wydaje Nuntius. Siergiej Łazariew Rosyjski myśliciel, badacz pola energetycznego człowieka, uzdrowiciel. Swoje książki wydaje od 1996 r. i wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Pragnienia Pragnienia są zasadniczo podstawą szczęścia, jednak zbytnie uzależnienie od nich zakłóca nasze funkcjonowanie. Dlatego w tej części Siergiej Łazariew pisze o tym, jak wyzbyć się niewłaściwych pragnień i nauczyć się korzystać z ich energii. Podaje przykłady swoich pacjentów, którym skupianie się na innych wartościach niż miłość do Boga przysporzyły wiele problemów, włącznie ze śmiercią najbliższych. Fragment książki W życiu każdego człowieka są momenty, kiedy powinien zrobić krok do Boskości, zapominając o tym co ludzkie. W tym celu wytwarzane są ogromne porcje energii. Jednak człowiek boi się rozstać ze swoim szczęściem. Przekonuje siebie, że zawsze zdąży zwrócić Siudo Boga. Do Boga można zwrócić się w każdej chwili, ale dzisiaj to przejście może być lekkie i szczęśliwe, jutro męczące i niebezpieczne, a pojutrze możemy zyskać Boskość tylko po rozstaniu się z życiem.
30,00
44,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy T6 Stopnie ku Boskości
Piękna ksia?żka, o docieraniu do istoty rzeczy, do Boskiego i o ludzkim szczęściu. Pojawia się w niej nowa, nieobecna w poprzednich częściach "Diagnostyki karmy" jakość´: lekkość z nutą optymizmu. Autor wyraz´nie złagodniał. Oddaję Mu głos: "(...) na tym poziomie medycyna, psychologia, pedagogika, fizyka, filozofia i religia są jednościa?." "(...) trzeba poczuć swoje Boskie Ja bardziej realnym niż ludzkie. (...) mówię o Bogu przebywaja?cym w nas – zarówno w kaz˙dym człowieku, jak i w całym otaczajaącym świecie." "Zawsze i wszędzie otrzymujemy pomoc. Bóg nigdy nie karze." "(...) niezależnie, co robimy, wszystko pracuje na rozwój i zachowanie miłości w duszy (...)" I ostatni cytat: "Czasami kilka chwil w naszym życiu może dać nam więcej niz˙ wiele lat ciiężkiej pracy." Chwile poświe?cone na lektureę tej książki mogą mieć właśnie taką jakość . Polecam. Ewa Renata Cyzman-Bany
30,00
44,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy T4 Dotykanie przyszłości
Diagnostyka karmy t 4 Dotykanie przyszłości - Siergiej Łazariew Czwarty tom bestsellerowej serii napisanej przez myśliciela Siergieja Łazariewa. Książki wydaje Nuntius. Siergiej Łazariew Jest autorem cyklu książek Diagnostyka karmy, w których opisuje swoje badania nad zjawiskiem karmy. Leczy ludzi za pomocą bioenergoterapii. Krok w przyszłość W czwartym tomie Diagnostyki karmy Siergiej Łazariew opisuje, jak przywiązywanie się do przyszłości może powodować jej utratę i zamknięcie przez śmierć. Nasze emocje odbijają się na stanie naszego zdrowia i tylko zmiana naszego postępowania pomoże nam w wyzdrowieniu. Ważne jest dążenie do Boga i porzucenie ziemskich pragnień oraz odkrycie nowych wartości. Ważne jest też przemyślenie przeszłości swojej i swojej rodziny, gdyż tam możemy znaleźć odpowiedzi na trapiące nas problemy. Łazariew opisuje, jak zachowywać się w sytuacjach krytycznych Fragment książki „Czym jest miłość do Boga?” – po raz kolejny przypominam sobie to pytanie, które zadał mi pewien pacjent. Bóg jest miłością, która od niczego nie zależy, a więc im bardziej uczucie miłości w naszej duszy nie jest zależne od życiowych nieprzyjemności, udręk, obraz i nieszczęść, tym bliżej Boga jesteśmy. Jeśli najpierw kochamy otaczający nas świat, a dopiero potem go oceniamy – jest to jeszcze jeden krok ku Bogu. Do świata trzeba się odnosić jak do swojego dziecka, które najpierw kochamy, a potem karcimy, karzemy i traktujemy surowo. Jeśli wydarza się sytuacja, w wyniku której rozpadły się nasze pragnienia, ideały, nadzieje, los i wszystkie najświętsze ludzkie uczucia, a mimo to nie depczemy siebie, nie gardzimy sobą i nie zabijamy miłości w swojej duszy, rozumiejąc, że Bóg nigdy nie karze, a jedynie pomaga zwiększyć miłość duszy – wtedy robimy jeszcze jeden krok ku Niemu.
30,00
44,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy T2 cz. 1 Czysta Karma
Diagnostyka karmy t 2 cz 1 Czysta karma - Siergiej Łazariew Drugi tom cyklu Diagnostyka karmy autorstwa Siergieja Łazariewa składa się z dwóch części. Cykl ukazuje się w wydawnictwie Satja Juga. Siergiej Łazariew W wyniku wieloletnich badań bioenergoterapeutycznych dotarł do sensu funkcjonowania zjawiska karmy. Autor 25 książek z dwóch serii: Diagnostyka karmy i Człowiek przyszłości. Oczyszczanie karmy Z badań Siergieja Łazariewa wynika, że w mechanizmie karmy współdziałają myśli i zachowania człowieka, by wpływać na jego i jego dzieci choroby. Dzięki zastosowaniu się do porad Łazariewa, poprzez zmianę karmy, możemy odmienić swój los! W części Czysta karma Łazariew opisuje swoje doświadczenie pracy z czasem i innymi światami. Ta cześć skupia się na diagnozowaniu agresji człowieka i prowadzeniu do szczęścia. Łazariew skupia się na opisaniu zmiany stosunku człowieka do ziemskich dóbr. Swoje przemyślenia Siergiej Łazariew popiera przykładami diagnozowanych i leczonych przez niego ludzi. Łazariew bada także święte księgi największych religii światowych, ponieważ zawierają się w nich prawa niekorzystnie wpływające na karmę człowieka. Sam przedstawia ścieżkę, jaką powinniśmy dążyć do Boga, by zachować swoją karmę w czystości. Fragment książki A więc pokora jest najlepszą „techniką” rozwoju ducha. Filozofia jest nauką uogólniającą wszystkie zjawiska widzialnego świata. Konieczna jest do tego absolutna akceptacja każdego przejawu jako części jednej całości, a możliwe to jest jedynie przy odczuwaniu tej całości i dążeniu do niej. Tym właśnie jest wiara w Boga. U podstaw filozofii lezy religia. Przekazując koncepcje świata, filozofia „rodziła” zbiór środków, metod i sposobów, które stawały się nauka. A więc wszystkie znaczące intelektualnie osiągnięcia ludzkości wynikały z dążenia do tego wielkiego, niepodzielnego i nieprzejawionego czegoś, co tworzyło nasze ciała i dusze. Obecnie nadchodzi czas, kiedy dialektyczne sytuacje musza zostać uwieńczone dialektycznym myśleniem, czyli źródło rozwoju powinno być przemieszczone do wewnątrz. Gdy życie popycha mnie do rozwoju – jest to sytuacja dialektyczna. Gdy sam coś zrozumiem i idę do przodu – jest to myślenie dialektyczne. Religia od dzieciństwa przekazywała człowiekowi poczucie kontaktu z Bogiem poprzez pokorę. Wiara i niezaprzeczalność duchowych dogmatów odgrywały w tym procesie najważniejszą rolę. Wiara skierowana jest wprost do duszy człowieka, omijając świadomość. Jednak przez ostanie kilka stuleci ludzkość osiągnęła atak wysoki poziom świadomości, że obecnie wychowanie dziecka nie jest możliwe bez rozwoju świadomości. Zatem, nauczanie dziecka pokory za pomocą wiary staje się coraz mnie możliwe. Oznacza to, że znacznie wzrośnie zewnętrzne i wewnętrzne nieakceptowanie sytuacji, natomiast gwałtownie zmniejszy się kontakt z wszechświatem, więc ludzkość stanie się niezdolna do życia. Jednym sposobem przyuczania dziecka do okazywania pokory jest zwracanie się nie tylko do jego duszy, lecz również do umysłu. Oznacza to, że religia powinna stać się nauką. Bez tego połączenia, bez stworzenia dialektycznego systemu myślenia, ludzkość nie wejdzie w dzień jutrzejszy. Dla stworzenia takiego sposobu myślenia każdy człowiek musi wyzbyć się wszystkiego, co przeszkadza w odczuwaniu pokory, akceptowaniu świata i poznaniu go. A jest tym brak akceptacji wydarzeń, przejawiający się w formie nienawiści, obrazu żalu, pogardy i osądzania, Obecnie wszyscy jesteśmy chorzy duchowo, niezależnie od tego czy choruje nasze ciało, czy nie. Dlatego każdy z nas powinien pracować nas swoim bagażem duchowym oraz postrzeganiem świata. Zmieniając swoje postrzeganie świata, zmieniamy swój światopogląd, a właśnie on zmienia nasz los naszą karmę w najszerszym rozumieniu tego słowa.
30,00
44,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy T3 Miłość
Diagnostyka karmy t 3 Miłość - Siergiej Łazariew Trzecia część cyklu Diagnostyka karmy autorstwa Siergieja Łazariewa. Książkę wydała Satja Juga. Siergiej Łazariew Od 1996 roku napisał ponad 20 książek, każda z nich okazała się bestsellerem. W swoich badaniach łączy naukę, religię, pedagogikę, medycynę i psychologię. Miłość do Boga Miłość jest wspaniałym uczuciem, jednak zbytnie przywiązywanie się do ziemskich bytów prowadzi do zazdrości i agresji. Przestajemy myśleć o miłości do Boga, a zaczyna nam zależeć tylko na ziemskim uczuciu. Łazariew pokazuje, że modlitwa do Boga i wyzbycie się zazdrości pomagają uleczyć najcięższe choroby ciała. Łazariew opisuje ludzie, który dzięki modlitwie i pokorze odzyskali zdrowie i zrozumieli dotykający ich los. Fragment książki - Czyżby miłość do ludzi byłą złą rzeczą? – pyta ze zdziwieniem pacjenta. - Miłość do ludzi jest wspaniałą rzeczą – wyjaśniam – ale gdy tylko staje się ona celem samy w sobie, zmienia się w swoje przeciwieństwo – w nienawiść. Weźmy taki przykład: młody mężczyzna w okularach i z brodą, wyglądający na naukowca, filologa i porządnego człowieka, został skazany na rozstrzelanie, a potem wyrok zmieniono na dożywotnie więzienie. Zabił kobietę, a następnie zgwałcił i zabił jej dziewięcioletnią córkę. Według diagnostyki nie jest przywiązany ani do wartości duchowych, ani do ziemskich. Ma przywiązanie do miłości do ludzi. Dlatego traci ją, stając się gwałcicielem i zabójcą. Zgodnie z wyższymi zasadami, jego ofiary mają takie same przywiązania. Dlatego duszy nie wolno do niczego przywiązywać. Gdy człowiek okresowo dystansuje się od pieniędzy, jest to dla niego leczące. Gdy okresowo oddala się od duchowości, leczy go to również. Jeśli w tym samy czasie dąży ku Bogu, leczy go to podwójnie. Słyszałem, że Serafin z Sarowa przez dłuższy czas nie mógł przestać przeklinać. Widocznie czuł, , że wartości duchowe nie powinny być niepodważalne. Periodycznie człowiek powinien dystansować się od miłości od ludzi i iść ku Bogu. Zrozumiałem, dlaczego uprawiając seks, ludzie czasem klną. Zawsze mówiłem pacjentom, że szczerość nie pozwala, by agresja przeniknęła do duszy. W ten sposób szczerość ratuje duszę przed chorobą. Okazało się, że jeszcze jednym wspaniałym środkiem jest humor. Humor bezwzględnie niszczy nasze stereotypy i nie pozostawia niezachwianej żadnej świętości. Otwarte, szydercze żarty ludowych teatrów leczyły o wiele lepiej niż jakiekolwiek lekarstwa.
30,00
39,90 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy T1
Diagnostyka karmy 1 System samoregulacji pola - Siergiej Łazariew Pierwszy tom z serii Diagnostyka karmy. Autor książek próbuje zrozumieć tajemnicę istnienia. Seria ukazuje się nakładem Wydawnictwa Nuntius. Siergiej Łazariew Jest psychologiem, bioenergoterapeutą i uzdrowicielem. Przez wiele lat doskonalił swoją metodę diagnostyki karmy. Pole energetyczno-informacyjne W swoich książkach Siergiej Łazariew podsumowuje swoją wiedzę z bioenergoterapeutyki i konfrontuje ją z twierdzeniami filozoficznymi. To, jak funkcjonuje ludzkie ciało wynika przede wszystkim z mentalności człowieka. Organizm jest funkcjonująca jednością i nie da się leczyć ciała bez leczenia duszy. Musimy nauczyć się pracować z energią, ponieważ procesy energetyczne zachodzące na Ziemi są tak szybkie, że wzmagają niepomiernie karmę, czyli prawo odwetu. Proces dochodzenia do wiedzy o regulacji pola opisuje Łazariew w pierwszym tomie Diagnostyki karmy. Przedstawia wiele przykładów osób wyleczonych za pomocą bioenergoterapii. Naruszenie pola człowieka skutkuje chorobami fizycznymi. Łazariew opisuje, jak powinniśmy postępować by oczyszczać swoje pole i uniknąć prawa odwetu. Ważne jest również unikanie struktur deformujących pole. Fragment książki System samoregulacji pola to system zwrotnego związku z wszechświatem. Jego istota polega na tym, że dowolne działanie człowieka, dobre czy złe, wraca do niego poprzez jedność informacyjno-energetycznego pola wszechświata. Wciąż słyszymy, że dobre uczynki są nagradzane, a złe karana, ale z jakiś przyczyn w otaczającym nas świecie nie przybywa tych dobrych, a tym bardziej nie ubywa tych złych. Za jedno z lepszych wyjaśnień tego zjawiska uważam wypowiedź Świętego Augustyna, że Bóg zawsze karze zło, ale ponieważ proces ten następuje powoli, to człowiek, zanim zostanie ukarany, zdąży jeszcze nagrzeszyć. To wyjaśnienie w pełni odpowiada zasadzie działania mechanizmu przekazu informacji poprzez struktury pola. Dla mechanizmu samoregulacji pola nie istnieje pojedynczy człowiek. Jest negatywny proces, który trzeba powstrzymać, i mechanizm blokowania tego procesu włącza się automatycznie. Dawniej mechanizm kary rozciągał się na kilka pokoleń i zaczynał się objawiać chorobami oraz nieszczęściami u wnuków i prawnuków albo w kolejnych wcieleniach winowajcy. Obecnie szybkość tych procesów wzrosła na tyle, że człowiek zdąża płacić za swoje czyny już w tym życiu zdrowiem swoim i swoich dzieci.
30,00
39,90 zł
1
/
2
... 2
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj