KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki 40 pytań o duszę, los i zdrowie
Moje książki zawierają dosyć zaskakujące informacje, które nie są tak łatwe do zrozumienia. W swoich książkach staram się maksymalnie uprościć i skondensować informacje – czasem precyzując, czasem powtarzając, czasem rozpatrując sytuację z różnych stron. W tej książce, odpowiadając na listy Czytelników, starałem się łączyć wiedzę o prawach wszechświata, najbardziej ogólne informacje – z indywidualnym podejściem do każdej osoby. Komunikacja z Czytelnikami często daje realne rezultaty, czasem zupełnie niespodziewane. Kiedy u człowieka i jego dzieci zmienia się charakter i los, to jest to dla mnie wielka radość. Chciałbym podzielić się tą radością z Czytelnikami i mam nadzieję, że ta książka pomoże wielu w rozwoju i poznaniu świata, w zmianie charakteru, polepszeniu losu, przezwyciężeniu chorób i innych problemów. „Miłość w duszy jest wewnętrzną akceptacją tego, co się wydarzyło i dzieje; jest to wolność, niezależność od świadomości i od przyszłości; jest to hojność, nieobraźliwość, niepamiętliwość; jest to humor i nieprzywiązanie; to rozumienie i troska o innych, ale także dbanie o siebie”. „Wdzięczność jest jedną z form miłości. Im częściej dziękujemy, tym częściej w naszej duszy zapala się miłość”.
32,90
35,00 zł
Opakowanie Człowiek przyszłości. Odpowiedzi na pytania
Przez wiele lat nie mogłem zrozumieć przyczyny niezwykłego fenomenu. Jedni po przeczytaniu pierwszej książki radykalnie zmieniają swój światopogląd, charakter i los. Mijają ich nieuleczalne choroby. Dzieci a nawet wnuki również zaczynają się zmieniać na lepsze. Drudzy przeczytali wszystkie książki, chodzą na seminaria, a przy tym nie ma żadnych zmian. Jeśli człowiek po przeczytaniu moich książek zrozumiał, że szczęście jest przede wszystkim miłością i ofiarnością, to zapala się w nim wewnętrzna energia. Właśnie ta energia miłości pozwala zmienić się głęboko i całościowo. Dlatego jakakolwiek informacja nie jest lekiem. Jest nim nasz wybór. A co wybrać, decyduje sam człowiek.  
30,00
Okładka książki Tajemnice rodzinnego szczęścia
Jak osiągnąć harmonię w relacjach, jak nauczyć się rozumieć i akceptować siebie nawzajem? Czym jest rodzina? Dlaczego rodziny się rozpadają? Jak stworzyć i zachować rodzinę? Jakie wewnętrzne nastawienia uniemożliwiają szczęście rodzinne?   Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w nowej książce S. Łazariewa. Zostały w niej zgromadzone kluczowe informacje, które w istocie rzeczy są instrukcją stworzenia harmonijnych relacji rodzinnych. Dla jasności i lepszego zrozumienia książka zawiera realne sytuacje i problemy z życia różnych ludzi, a także, oczywiście, sposoby ich rozwiązania. Życzymy przyjemnej lektury i osiągnięcia harmonii w duszy!
31,90
45,00 zł
Okładka książki Uzdrowienie duszy
Za co mnie to spotyka? Co teraz robić? Dlaczego pojawia się choroba? Jak się nie obrażać? Jak zostać człowiekiem kochającym i szczęśliwym? Jak pracować nad sobą każdego dnia? Nowa książka S. Łazariewa „Uzdrowienie duszy” napisana w 2017 roku pomaga odpowiedzieć na te i wiele innych pytań oraz pokazuje, jak znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji, uczy jak dostrzec prawdziwe przyczyny chorób i zbudować prawidłowy system priorytetów, dzięki któremu możemy osiągnąć pomyślność i harmonię. Książka zawiera listy Czytelników, którzy dzielą się swoim doświadczeniem przezwyciężenia wielu ciężkich chorób, uraz do rodziców i ciągłego osądzania ludzi. Dzięki tej wiedzy możemy otworzyć dla siebie nowe możliwości rozwiązywania swoich problemów i zapoczątkować prawdziwe zmiany siebie i swojego życia na lepsze. „Każdego dnia powinniśmy się stawać troszkę hojniejsi, odważniejsi, bardziej dobroduszni i niezależni, coraz lepiej rozumieć otaczających nas ludzi, troszczyć się o nich, mówić im komplementy, nie zakopywać swojej energii w ziemi, a ją realizować – właśnie to jest codzienna praca nad sobą”. S.Łazariew
32,90
35,00 zł
Okładka książki Człowiek przyszłości, Wychowywanie rodziców cz. 2
W swoim pragnieniu, by pomóc ludziom, opieram się na doświadczeniu ostatnich dwudziestu lat badań. Piszę książki po to, aby ludzie lepiej mnie rozumieli. Książkę „Wychowanie rodziców” zamierzałem napisać jako podręcznik z precyzyjnymi zaleceniami, jednak w trakcie pracy okazało się, że wykonanie tego jest prawie niemożliwe. Jeśli człowiek nie rozumie głównych prawd, to jakiekolwiek rytuały, sposoby, techniki mogą jedynie oddalić go od prawidłowego rozumienia świata. Czytając moje książki, niektórzy chcą znaleźć w nich tylko jedno: jaką modlitwę odmówić i co zrobić, aby wyzdrowieć. Głównym celem jest dla nich wyzdrowienie. Natomiast wielu z nich zapomina o tym, że właśnie teraz, w tej chwili trzeba zaczynać się zmieniać, że trzeba nauczyć się kochać i odczuwać wolę Stwórcy we wszystkim, co się dzieje. Jeśli w duszy nie ma miłości, to nie będzie zdrowia i pomyślności. Zmieniać się i wychowywać siebie jest nieprawdopodobnie trudno. Ale innej drogi po prostu nie ma.
31,90
35,00 zł
Okładka książki Człowiek przyszłości Wychowanie rodziców cz. 1
Człowiek przyszłości. Wychowanie rodziców. Część 1 Jak prawidłowo wychować dzieci? Psychologowie stwierdzili, że dziecko w pierwszej kolejności naśladuje wewnętrzny stan rodziców, a dopiero potem ich zachowanie i na końcu – słowa. Człowiek z harmonijnym wewnętrznym stanem już prawidłowo wychowuje swoje dzieci. Dziecko można karać, można ograniczać, ale przy tym zawsze trzeba kochać i popierać. Prawidłowy system celów pozwala kierować energię w prawidłowym kierunku i działa lepiej od wszelkich zakazów i ograniczeń. Wychowanie dzieci zaczyna się od wychowania rodziców. Jak osiągnąć harmonijny stan, jak prawidłowo odnosić się do dzieci – o tym opowiadają książki z tej serii.  *********** W tej książce tyle uwagi poświęcono duchowemu stanowi rodziców dlatego, że głównym czynnikiem wychowania dzieci jest kierunek, w którym podążają ich rodzice, cele, do których zmierzają oraz sens życia, który wyznają. Dla dziecka jest to najważniejsze. Jest jeszcze jeden ważny czynnik – to, jak rodzice zachowują się, jak odnoszą się do siebie nawzajem. I ostatnia rzecz – to życiowe doświadczenie rodziców i innych przodków, ich rodowód emocjonalny i postępowanie. To, co zazwyczaj nazywamy wychowaniem dzieci, czyli rady, morały, kształtowanie przyzwyczajeń, z mojego punktu widzenia stanowi jedynie 5-10% wpływu na nich. Wszystko pozostałe jest uwarunkowane wewnętrznym stanem i zachowaniem rodziców. Najważniejsze doświadczenie dziecko zdobywa na poziomie uczuć, w podświadomości. Dlatego nie spieszyłem się z przejściem do praktycznych porad, bo przecież każda praktyka bazuje na fundamencie teorii i aby do niej przejść, trzeba bardzo dobrze przyswoić tę teorię.    
31,90
35,00 zł
Okładka książki Człowiek przyszłości
Człowiek przyszłości. Pierwszy krok w przyszłość  Przedstawiamy pierwszą książkę z serii „Człowiek przyszłości”. Jaki ma być człowiek przyszłości? Jakie cechy powinien posiadać oraz jak odnosić się do świata i samego siebie? W tej książce znajdziecie praktyczne rady, prawdziwe historie z życia, odpowiedzi na pytania Czytelników i wiele innych, ważnych informacji obejmujących wszystkie poziomy ludzkiego życia. Aby być zdrowym fizycznie i duchowo, trzeba mieć prawidłowe wyobrażenie o otaczającym świecie i jego prawach. Informacja o tym jest zaszyfrowana w świętych księgach. Autor prostym i zrozumiałym językiem wyjaśnia, na czym polega istota różnych systemów religijnych, do czego sprowadzają się główne prawa wszechświata, jak osiągnąć harmonię i stać się nowym człowiekiem.
32,90
35,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy 12
Książka dwunasta. Życie jak machnięcie skrzydeł motyla Książka „Życie jak machnięcie skrzydeł motyla” jest ostatnią, podsumowującą częścią całej serii „Diagnostyka karmy”. Dwanaście książek tej serii poświęconych jest głównie zagadnieniom teoretycznym, w każdej z nich Autor wchodzi na coraz wyższy poziom rozwoju i widzi coraz to nowe struktury, współzależności i precyzuje prawa rządzące tym światem. W tej książce daje ostateczną klasyfikację ludzkich wartości, mówi o najważniejszych wnioskach, do których doszedł podczas konsultowania pacjentów i po przeprowadzonych seminariach, o tym, jak prawidłowo nad sobą pracować, by zmienić swój charakter i los, jak prawidłowo kochać i uczynić swoje życie lekkim i pięknym niczym machnięcie skrzydeł motyla. Wierzymy, że po przeczytaniu tej książki Czytelnik zrobi jeszcze jeden krok w poznaniu siebie i świata. Aby prowadzić samochód i nie spowodować wypadku, trzeba znać zasady ruchu drogowego. Aby być szczęśliwym i zdrowym, trzeba znać prawa wszechświata. Należy nauczyć się prawidłowego stosunku do siebie, do innych, do otaczającego świata, nauczyć się dobrowolnie robić to, do czego życie zmusza nas przymusowo za pośrednictwem chorób i nieszczęść. System wiedzy zawartej w serii książek „Diagnostyka karmy” pokazuje, jak tego dokonać.
30,90
35,00 zł
Okładka książki Diagnostyka Karmy 11 - zakończenie dialogu
Odpowiadając w tej książce na pytania, Autor chciał, aby Czytelnik myślał i próbował zrozumieć świat razem z nim, zaczął prawidłowo oceniać to, co się dzieje i potrafił zauważyć, jak łączą się przyczyny ze skutkami. Twierdząc, że celem i sensem życia jest szczęście – przede wszystkim szczęście duszy, w każdej swojej odpowiedzi pokazuje, jak to szczęście osiągnąć. Bardzo dokładnie omawia tematy przezwyciężenia kryzysu, w którym obecnie znajduje się ludzkość, prawidłowego wychowywania dzieci i pomocy potomkom, właściwego stosunku do naszej seksualności oraz tego, dlaczego pojawiają się miłosne trójkąty. Wyjaśnia, czemu służy nieodwzajemniona miłość, jak prawidłowo marzyć, jakie cechy charakteru pozwalają osiągnąć sukces w życiu, opisuje zasady odkrywania w sobie Boskości. Porusza też temat kontaktów z istotami pozaziemskimi, wpływu na nas ubrań i ich kolorów, oglądanych filmów, prawidłowo zrobionego masażu. Udziela wskazówek do wyleczenia się z chorób psychicznych, raka, depresji, chorób ginekologicznych oraz innych, które współczesna medycyna uznaje za nieuleczalne. Pomaga ukształtować prawidłowy światopogląd rozszerzający nasze możliwości związane ze zmianą własnego charakteru i otaczającego świata.
30,90
35,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy 10
Diagnostyka karmy t 10 Kontynuacja dialogu - Siergiej Łazariew 10 tom Diagnostyki karmy kontynuuje dialog Siergieja Łazariewa z czytelnikami rozpoczęty w poprzednich tomach cyklu. Książki wydaje Satja Juga. Siergiej Łazariew Uzdrawia za pomocą bioenergoterapii, jest filozofem, autorem 25 książek. Dalsza rozmowa W książce znajdziemy odpowiedzi na pytania zadawane Łazariewowi przez czytelników oraz jego przemyślenia i relacje ze spotkań z pacjentami. Pytania czytelników dotyczą bardzo konkretnych sytuacji i dzięki odpowiedziom Łazariewa łatwiej jest zrozumieć sens naszego postępowania w każdym momencie życia. Odpowiadając na pytania, Łazariew dzieli się swoimi głębokimi przemyśleniami na tematy religii, miłości, związków. Fragment książki - Dążenie ku Boskości wygląda jak nieustanne uczucie miłości do tego, co leży u podstaw świata widzialnego, do tego, co leży u podstaw świata niewidzialnego i do tego, co znajduje się poza granicami czasu i wszystkich światów. Mówiąc prościej, jest to umiejętność nieustannego kochania świata ze wszystkimi jego wadami oraz ludzi, umiejętność kochania siebie i swojego losu, niezależnie jaki jest. Boskości nie trzeba mylić z religijnością. Zasady religijne pomagają nam poczuć miłość do Boga, ale te pojęcia są opisane przez człowieka, więc mogą być prawidłowe w treści, ale zawsze będą niedokładne w formie. Kiedy w duszy jest mało miłości, wzmacnia się należność od powierzchownych aspektów, od formy. Wówczas dogmaty, obrzędy, idee i zasady stają się ważniejsze od bezpośredniego dążenia do Stwórcy. Jeśli człowiek nie umie kochać, to jego energia kieruje się nie na treść i rozwój, a na formę, która staje się mocno agresywna. Wtedy zewnętrzna różnica religijna staje się źródłem fanatyzmu, niezrozumienia i nieakceptowania. Im szybciej tracimy treść (a istotą treści całego wszechświata jest Stwórca), tym mocniej kierujemy się ku formie, czyli ku powierzchniowemu, ludzkiemu szczęściu i tym agresywniejsza staje się nasza dusza.
30,90
35,00 zł
Okładka książki Anastazja t. 4. Stworzenie
Anastazja 4. Stworzenie - Władimir Megre Anastazja. Stworzenie to czwarty tom cyklu Dzwoniące Cedry Rosji, w którym spisano słowa Anastazji, syberyjskiej pustelniczki. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa WiS. Władimir Megre Rosyjski pisarz i przedsiębiorca, w syberyjskiej tajdze spotkał Anastazję i przekazuje jej słowa światu. Stworzenie świata W czwartym tomie Władimir Megre spisał opowieść Anastazji o stworzeniu świata. Prawda o tym zapisana jest w ludzkiej Duszy, wciąż mamionej przez kłamstwo pod różnymi postaciami. Można ją wydobyć z uczuć, ale tylko pod warunkiem odrzucenia materializmu. Książka składa się z opowieści Anastazji o początku świata i budowaniu społeczeństwa. Kobieta odkrywa starożytną wiedzę, przekazując ją w formie przypowieści. Dzięki Anastazji Megre poznał odległe światy. Fragment książki - Twoje pierwsze pojawienie się Ziemia! Jako jądro całego wszechświata i centrum wszystkiego powstała widzialna planeta – Ziemia!. Momentalnie stały się widoczne dookoła gwiazdy, słońce i księżyc. Tworzące niewidzialne światło, idące z Ziemi, w nich znalazło swe odbicie. Po raz pierwszy we wszechświecie pojawił się nowy plan bytu! Materialny plan, a tak pięknie jaśnieje! Nikt i nic od momentu stworzenia Ziemi widocznej materii nie posiadał, Ziemia miała do czynienia ze wszystkim , co znajduje się we wszechświecie, a jednocześnie pozostawała sobą. Jawiła się nam samowystarczalnym stworzeniem. Wszystko, co rosło, co żyło, co pływało i latało – nie umierało i nigdzie nie znikało. Nawet muszka z gnoju wychodziła, a muszką inne życie się odżywiało i w jedno wspaniałe życie to wszystko się formowało. W zaskoczeniu i zachwycie wszystkie stworzenia wszechświata patrzeć na Ziemię poczęły: Ziemia mogła dotyka wszystkiego, ale jej nikt nie mógł dotknąć. W Bogu natchnienie wzrastało nadal. W świcie miłości wypełniającą próżnię Boska Istota zmieniała swój zarys i formę. Tę formę, którą teraz posiada ciało człowieka, przybierała Boska istota. Poza prędkością i czasem pracowała Boska Myśl. W płomiennym natchnieniu, z bezkresną prędkością wyprzedzała myśli wszystkich energii i tworzyła! Na razie jedno, na razie tylko w sobie, niewidoczne stworzenie.
28,90
29,00 zł
Okładka książki Anastazja część 3. Przestrzeń miłości
Anastazja 3. Przestrzeń miłości - Władimir Megre Przestrzeń miłości to trzeci tom cyklu Dzwoniące Cedry Rosji, w którym znajdziemy spisane przemyślenia Anastazji, pustelnicy z Syberii. Książkę wydało WiS. Władimir Megre Spisuje słowa syberyjskiej pustelnicy Anastazji, które mają zbawczą moc. Przestrzeń miłości Władimir Megre opisuje losy Anastazji po wydaniu dwóch pierwszych książek cyklu. Zaczęli się interesować nią naukowcy. Ich próby zbadania jej nie powiodły się. Władimir Megre zaś w trzeciej książce podaje kolejne przykłady na niezwykły związek Anastazji z Natura. W tej książce Anastazja naucza o stworzeniu Przestrzeni Miłości, którą powinien się otoczyć każdy i przyjąć do niej swoje dzieci. Jej celem jest przemienienie Ziemi w punkt Miłości we Wszechświecie. Fragment książki Prawie natychmiast znów pojawiła się ledwo zauważalna błękitnawa poświata, która zapędziła do ziemi brązowe opary naszego piekła. Nasze ciała połączyły się z niewidzialny „Ja”. Tylko nadal nie mogliśmy się poruszać, lecz już nie ze strachu, ale od błogostanu powodowanego niebieskim światłem. Na niebie nad nami, kręcąc koła, znów świeciła ognista kula. Anastazja wyciągnęła do niej ręce i kula w mgnieniu oka znalazła się metr od jej twarzy. Anastazja rozmawiał z nią i tym razem dało się słyszeć rozmowę: - Dziękuję Ci. Jesteś dobra. Dziękuję Ci za miłosierdzie i miłość. Ludzie zrozumieją, z pewnością wszystko zrozumieją, poczują sercem. Nigdy już nie zabieraj z Ziemi niebieskiego światła, światła swojej miłości. Anastazja uśmiechnęła się. Po jej policzku spłynęła łza. Z niebieskiej otoczki kuli wyskoczyły ogniste błyskawice-pioruny w stronę twarzy Anastazji, które zręcznie i ostrożnie zdjęły błyszczącą w słońcu łezkę i troskliwie, niczym klejnot, umieściły we wnętrzu kuli. Kula zadrżała, zatoczyła wokół Anastazji koło, opadła do jej nóg na ziemię, uniosła się do góry i rozpłynęła na nieboskłonie, przywracają c to miejsce do stanu pierwotnego. Staliśmy tam, gdzie na początku. Świeciło słońce, jak wcześniej płynęła rzeka, widniał w oddali las, jak wcześniej stała przed nami Anastazja. Milcząc, spoglądaliśmy wokół i cieszyłem się, widząc to wszystko. Myślę, że inni tez odczuwali radość. Milczeliśmy, być może będąc jeszcze w szoku po tym, co przeżyliśmy, i także z powodu piękna, które zobaczyliśmy dookoła.
28,90
29,00 zł
Okładka książki Anastazja część 2. Dzwoniące cedry
Anastazja 2 Dzwoniące Cedry - Władimir Megre Jest to druga książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji autorstwa Władimira Megre. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa WiS. Władimir Megre Podczas wyprawy handlowej spotkał w syberyjskiej tajdze pustelnicę Anastazję, która wyjawiła mu swoje sekrety. W wyniku ich spotkań powstał cykl książek Dzwoniące Cedry Rosji Dzwoniące Cedry W drugiej książce o Anastazji Władimir Megre opisuje jej uzdrawiające moce i rady, jakie mu dawały, by mógł uleczyć swoje ciało i duszę. Anastazja pochwala uprawianie ziemi rękoma jako dowód miłości człowieka i Natury. Anastazja kontaktowała się z Władimirem Megre nawet wtedy, gdy był w Moskwie, a ona w tajdze. Połączyła ich niezwykle silna więź. Fragment książki – Nasze świątynie Dowiedziałem się o tym miasteczku przypadkowo. Zapytałem Anastazję, zy często występują Dzwoniące Cedry? -Bardzo, bardzo rzadko – odpowiedziała – być może dwa-trzy drzewa na tysiąc lat. Dzisiaj, oprócz uratowanego, jest jeszcze jeden. Można go ściąć i wykorzystać zgodnie jego przeznaczeniem. - Co to znaczy „zgodnie z przeznaczeniem”? Na czym to polega? - Wielki Intelekt Wszechświata- Bóg, stworzywszy człowieka i wszystko, co jest wokół, być może przewidział danie ludziom możliwości przywrócenia utraconych umiejętności korzystania z mądrości skumulowanej w niematerialnym świecie. Ona istniała już u samych źródeł, ale poprzez grzeszność człowieka umiejętności jej odbierania została utracona. Dziadkowie opowiadali tobie o Dzwoniącym Cedrze, o jego nadzwyczajnych uzdrawiających właściwościach, ale nie wyjaśnili, że jego rytmy i pulsacje są bliskie Wielkiemu Intelektowi. Gdyby je złączyć, pomnożyć z rytmami, które tkwią w wielu ludziach, to taki człowiek ze wzmocnionym rytmem, kładąc dłoń na ciepłym pniu Dzwoniącego Cedru i przesuwając po nim ręką, jakby głaszcząc, otrzymuje możliwość korzystania z bezkresnego wymiaru mądrości. Wtedy jest w stanie wiele sobie uświadomić w tej dziedzinie, w kierunku której pędziły jego myśli w momencie dotykania Cedru, oraz w przyszłości. Z każda osobą będzie się to odbywało z różna mocą. Ja opowiadam Ci o Najwyższym przejawie.
28,90
29,00 zł
Okładka książki Diagnostyka karmy 8
Diagnostyka karmy t 8 Dialog z Czytelnikami - Siergiej Łazariew ósma część cyklu Diagnostyka karmy składa się z odpowiedzi na pytania czytelników poprzednich tomów. Książki wydaje Satja Juga. Siergiej Łazariew Od prawie 30 lat zajmuje się badaniami nad psychologią i zdrowiem człowieka. Jest bioenergoterapeutą, zgłaszają się do niego pacjenci z całego świata. Pytania i odpowiedzi To kolejna, po tomie Odpowiedzi na pytania, książka Siergieja Łazariewa zbudowana z pytań czytelników i uczestników seminariów oraz z odpowiedzi na nie. Książka została podzielona na kilkanaście tematycznych rozdziałów: Wybaczenie, Dzieci, Państwo, Zdrowie, Sztuka, Odżywianie. Łazariew rozwiewa wszelkie wątpliwości czytelników Diagnostyki karmy, opisując odpowiednie metody stosowania jego systemu, sposoby wybaczania, źródła chorób. Aby ułatwić zrozumienie niektórych kwestii, Łazariew opisuje realne sytuacje, które przydarzyły się jego pacjentom. Fragment książki - Rozumujemy logicznie - idealnych ludzi wśród nas nigdy nie było i nie będzie. Jednak my wszyscy – głusi, ślepi, posiadający garbate, kulawe ciało, ducha lub duszę – jesteśmy skazani na przyjście do Boga. Dzisiaj czegoś nie umiemy – jutro się nauczymy. Ten, kto obraził nas dzisiaj, w istocie swojej, mimo wszystko, pozostaje Boski. Natomiast na ludzkim poziomie będzie lepszy – jeśli nie dzisiaj, to jutro, to za miesiąc. Ciało przerywa swoją ewolucję i się rozpada. Z kolej ewolucja poziomów wewnętrznych trwa nadal. Dlatego proszę patrzeć na każdego człowieka jak na dziecko, które dzisiaj nie umie kochać, a za jakiś czas się nauczy. Najlepsze wychowanie to zmiana siebie, ponieważ zmieniając siebie, zmieniamy świat dookoła nas i tych, którzy znajdują się obok. Jednak proces wychowywania innych ludzi poprzez własną zmianą jest dosyć długi, dlatego możemy włączyć drugi aspekt wychowywania, czyli możemy pomagać innemu człowiekowi w jako rozwoju, czasami nagradzając, a czasami powstrzymując. Proces wychowania innego człowieka, czyli jego zmieniania, jest nierozerwalnie powiązany z naszą własną zmianą.
30,90
41,90 zł
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj