KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki The Secret. Nauki na każdy dzień
Zrób następny krokSekret podaje jasne zasady życia w zgodzie z naturalnymi prawami Wszechświata, ale zadanie każdego człowieka polega na tym, by wcielić je w ŻYCIE.W Naukach na każdy dzień Rhonda Byrne dzieli się z Tobą swoją wiedzą, intuicją i mądrością, które pozwolą Ci żyć w harmonii z prawami rządzącymi wszystkimi istotami ludzkimi, abyś mógł się stać panem własnego życia.Dzięki potężnym prawdom Sekretu poszerzysz swoją znajomość prawa przyciągania w sposób wykraczający poza najśmielsze wyobrażenia. Więcej radości, więcej dostatku, więcej szczęścia w każdym dniu roku.
30,08
49,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Największy sekret
Zdobywasz wiedzę, zyskujesz wolność. Ta prawda umykała nam przez tysiące lat, ponieważ nie widzieliśmy tego, co mamy tuż przed oczami. Zajęci własnymi problemami, życiowymi dramatami, zdarzeniami w świecie przegapiliśmy największe odkrycie, którego możemy dokonać i które uwolni nas od cierpienia, otwierając drogę ku trwałemu szczęściu. W „Największym sekrecie” znajdziesz odpowiedź na fundamentalne pytania o prawdziwą naturę człowieka, a dzięki proponowanej praktyce spełnisz każde pragnienie. Oto największe objawienie w twoim życiu. Oto twoje przeznaczenie. Publikacją "Sekretu" w 2006 roku autorka bestsellerów Rhonda Byrne zapoczątkowała globalne zjawisko. Jej książka pomogła milionom czytelników zrozumieć niewykorzystane moce, jakie w nich drzemią. Po wydaniu "Sekretu" Rhonda kontynuowała swoją duchową podróż. Czternaście lat spędziła na dalszych poszukiwaniach, które doprowadziły ją do odkrycia uniwersalnej prawdy. I właśnie tą prawdą dzieli się na stronach nowej książki. "Największy sekret" zabiera czytelnika poza świat materialny ku rzeczywistości duchowej, w której otwierają się niezliczone możliwości. Nauki zawarte na jej stronach oferują przystępne dla wszystkich praktyki oraz zbiór wnikliwych rozważań, które rozwieją strach i niepewność, niepokój i ból. Prezentujący natchnione słowa żyjących i nieżyjących już duchowych nauczycieli z całego świata, "Największy sekret" jest przewodnikiem po ścieżce ku wolności od cierpienia i życiu przepełnionemu niezmąconą radością. „..."Sekret" pokazywał, jak zostać tym, kim chcesz być, robić to, czego pragniesz, i mieć to, czego chcesz. Nic się nie zmieniło. To uniwersalna prawda dzisiaj, wczoraj i jutro. Ta książka objawia największe odkrycie, jakiego może dokonać człowiek, i pokazuje sposób, w jaki możesz wyzbyć się negatywnych myśli, uwolnić się od problemów i wszystkiego, co niechciane, by wieść życie pełne nieustającego szczęścia. Nie ma niczego lepszego. Z wielką radością oddaję w twoje ręce "Największy sekret"...” (fragment Wstępu)
27,11
44,99 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki The Greatest Secret
New Book by International Bestselling Author Rhonda Byrne. Once you know, freedom is yours. The Greatest Secret, the long-awaited major work by Rhonda Byrne, lays out the next quantum leap in a journey that will take the reader beyond the material world and into the spiritual realm, where all possibilities exist. The book reflects Rhonda’s own journey, and shares the most direct way out for those experiencing hardship and the path to end pain and suffering endured by so many, and shines a light on a future without anxiety or fear. Filled with accessible practices that can be immediately put to use and profound revelations that take the reader on an incomparable journey, Rhonda’s discovery is reinforced throughout by the revelatory words of sages from around the world, past and present. ‘The Secret showed you how to create anything you want to be, do, or have. Nothing has changed – it is as true today as it ever was. This book reveals the greatest discovery a human being can ever make, and shows you the way out of negativity, problems, and what you don’t want, to a life of permanent happiness and bliss.’ – From The Greatest Secret
65,57
81,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki THE SECRET NAUKI NA KAŻDY DZIEŃ
Książka, która po bestsellerowych Sekrecie i Bohaterze stanowić będzie inspirację w każdej dziedzinie życia… Zrób następny krok… Sekret podaje jasne zasady życia w zgodzie z naturalnymi prawami Wszechświata, ale zadanie każdego człowieka polega na tym, by wcielić je w ŻYCIE. W Naukach na każdy dzień Rhonda Byrne dzieli się z Tobą swoją wiedzą, intuicją i mądrością, które pozwolą Ci żyć w harmonii z prawami rządzącymi wszystkimi istotami ludzkimi, abyś mógł się stać panem własnego życia. Dzięki potężnym prawdom Sekretu poszerzysz swoją znajomość prawa przyciągania w sposób wykraczający poza najśmielsze wyobrażenia. Więcej radości, więcej dostatku, więcej szczęścia – w każdym dniu roku.
27,13
44,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Bohater
To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi.Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje Ci, jak przejść z Twojego obecnego miejsca na Ziemi do najwspanialszego, najbogatszego, najbardziej spełnionego życia, jakie potrafisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że mapa ta prowadzi Cię krok po kroku w stronę takiego właśnie życia, że wskazuje Ci, jak pokonać przeszkody, stawić czoło przeciwnościom, że uzmysławia Ci, iż posiadasz wszelkie niezbędne przymioty do tego, by odnieść sukces.Trzymasz tę mapę w rękach. To jest mapa Twojego życia. Ona powiedzie Cię ku wielkości.Dwanaścioro ludzi, którzy odnieśli życiowy sukces, przeszło ów szlak wytyczony na mapie. Ludzie ci dzielą się z czytelnikami swoimi doświadczeniami, dowodzą, że każdy z nas urodził się wyposażony w zdolności umożliwiające nam spełnienie najgłębszych marzeń. Dzięki ich wskazaniom urzeczywistnimy naszą misję, odnajdziemy trwałe szczęście i w sposób istotny zmienimy świat.Po to znalazłeś się na Ziemi.
27,09
44,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Magia
Magia - Rhonda Byrne Zaproś magię do swojego życia. Bestseller "Magia" pomoże Ci radzić sobie z niedostatkami dnia codziennego, z ograniczeniami. Pokaże, co możesz ze swojego niedoskonałego życia wyeliminować, a co w nim wzmocnić. Bez względu na to, kim jesteś i czym się zajmujesz, bez względu na to, jaka jest Twoja obecna sytuacja materialna, Magia zmieni całe Twoje życie! Wiedza, która odmieni Twoje życie Przez ponad dwadzieścia stuleci słowa zawarte w świętym tekście zawsze intrygowały, wprawiały w zmieszanie i były mylnie rozumiane przez niemal wszystkich, którzy je czytali. Tylko niewielu ludzi na przestrzeni dziejów zdawało sobie sprawę, że słowa są zagadką i że kiedy ją rozwiążesz – kiedy odkryjesz tajemnicę – przed Twoimi oczami pojawi się nowy świat. W "Magii" Rhonda Byrne ujawnia światu swoją wiedzę, która zmienia życie. W niewiarygodnej dwudziestoośmiodniowej podróży uczy, jak stosować tę wiedzę w codziennym życiu.
32,50
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Sekret - Nauki na każdy dzień
Sekret Nauki na każdy dzień - Rhonda Byrne Kolejna książka autorki bestsellerowego Sekretu – teraz są to zwięzłe rady na każdy dzień roku. Książkę wydał Rebis. Rhonda Byrne Pochodzi z Australii, pisze scenariusze i jest producentką filmową. Jest autorką bestsellera Sekret i jego kontynuacji. Film Sekret odniósł niebywały sukces. 365 dni z Sekretem Sukces wykorzystania Sekretu tkwi w życiu w zgodzie z prawami Wszechświata. Ta książka stanowi uzupełnienie podróży z Sekretem, ponieważ otrzymujemy indywidualną radę na każdy dzień naszej wędrówki. Nasza podróż się rozwija, w miarę jak realizujemy każdą z porad. Zachęcają do działania, kierować sterować emocjami, podsuwają myśli warte rozważenia. Dzięki radom Rhondy Byrnes zrozumiesz otaczający Cię świat i nauczysz się czerpać z niego Siłę. Fragment książki Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale już dzisiaj zamawiasz dzień jutrzejszy, wybierając go z katalogu Wszechświata. Dominujące w Tobie myśli i uczucia tworzą częstotliwość, która automatycznie determinuje Twoje przyszłe życie. Czuj się wspaniale przez resztę tego dnia – i miej cudowne jutro. Żeby osiągnąć szczęście dzięki prawu przyciągania, musisz czuć się szczęśliwy. Formuła jest prosta. Szczęście przyciąga szczęście. Kłopot polega na tym, że ludzie uciekają się do różnych wykrętów, by uzasadnić swoje nieszczęście. Są zadłużeni, mają problemy zdrowotne albo niewłaściwych partnerów – wycierają się sianem, byle tylko nie posłużyć się tą prostą formułą. Ale za nami stoi prawo. Nie zwabisz do siebie szczęścia, dopóki nie zaczniesz czuć się szczęśliwy pomimo wykrętów. Prawo przyciągania mówi do Ciebie: „Bądź szczęśliwy; jak długo zachowasz ten stan, tak długo dam Ci nieograniczone szczęście”.
24,12
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Sekret 2 Siła
Sekret 2. Siła - Rhonda Byrne Sekret 2. Siła to druga część bestsellerowej książki o prawie przyciągania Sekret. Obie książki ukazały się nakładem wydawnictwa Nowa Proza. Rhonda Byrne Jest australijską pisarką i producentką filmową. Jej pierwsza książka, Sekret, odniosła światowy sukces. Sekret Siły Siłą napędzającą człowieka jest Miłość. Dzięki niej osiągamy sukcesy, tworzymy wynalazki, otrzymujemy od życia dobre rzeczy za jej przyczyną. Aby wykorzystać w pełni siłę Miłości, należy poznać prawo przyciągania i wykorzystywać przyciągająca moc Miłości. Uczucia i emocje są równie ważne, są paliwem napędzającym myśli. Dlatego trzeba kontrolować i zmieniać, gdy jest to potrzebne. Moc Miłości można zastosować dla polepszenia swojej sytuacji materialnej, zdrowotnej i społecznej. Fragment książki Idąc ulicą, zwracam uwagę na otoczenie i zauważam mijających mnie ludzi. Staram się wysyłać dobre myśli i miłość do jak największej liczby przechodniów. Patrzę na ich twarze, czuję przepełniająca mnie miłość i wyobrażam sobie, jaką ją ode mnie otrzymują. Wiem, że siła miłości jest źródłem majątku, szczęścia w związkach, doskonałego zdrowia i wszystkiego, co kochamy, dlatego przekazuję ludziom miłość, bo wiem, że w ten sposób daję im to, czego potrzebują. Kiedy spotykam człowieka, który ma jakąś konkretną potrzebę – na przykład, nie stać go na kupno rzeczy, której pragnie – wysyłam mu myśli o obfitości pieniędzy. Kiedy widzę kogoś smutnego, wysyłam mu szczęście. Kiedy widzę, że ktoś się stresuje i spieszy, wysyłam mu w myślach ładunek spokoju i radości. Na zakupach, na ulicy, za kierownicą, zawsze, gdy znajdę się wśród ludzi, staram się przekazywać im jak najwięcej miłości. Zdaję sobie również sprawę, że widok człowieka z konkretną potrzebą to także komunikat dla mnie, że powinnam być wdzięczna za pieniądze, szczęście, spokój i radość w moim życiu. W samolocie wysyłam uczucie miłości pasażerom. W restauracji obdarzam miłością innych gości i dania, które jedzą, W kontaktach z firmami i organizacjami, a także na zakupach, wszystkim wysyłam miłość. Wsiadając do samochodu, wyobrażam sobie, że wracam do domu cała i zdrowa, i mówię „dziękuję”. Zanim ruszę, zadaję pytanie: „Jaka będzie najlepsza droga?”. Za każdym razem, kiedy wchodzę do domu lub z niego wychodzę, dziękuję za to, że go mam. Podczas zakupów w supermarkecie zadaję sobie pytania :”Czego jeszcze potrzebuję?” i „Czy już wszystko mam?, i za każdym razem dostaję odpowiedź.
29,91
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Bohater - Rhonda Byrne
Sekret. Bohater - Rhonda Byrne Bohater to kolejna książka autorki bestsellerowego Sekretu. Książkę wydał Rebis. Rhonda Byrne Pochodzi z Australii, jest producentką i pisarką. Jej pierwsza książka, Sekret, stała się światowym bestsellerem, a film Sekret odniósł niebywały sukces. Serię dopełniają książki: Siła i Bohater oraz Sekret. Nauki na każdy dzień. Był sobie bohater… Którym według Rhondy Byrne jest każdy z nas. W tej książce poznajemy 12 historii osób, które odniosły sukces i pokazują, że każdy ma wyjątkową wewnętrzną moc. Udało im się wyjść z narkomanii, bezdomności, pokonać własne słabości i osiągnąć sukces, o jakim marzyli. Do sukcesu wiedzie nas mapa naszego życia i Byrne zachęca do wyruszenia w Podróż Bohatera, która pozwoli nam odkryć go w sobie. W tej najważniejszej drodze towarzyszy 12 osób, które z niczego uzyskały wszystko, dzięki przekonaniu o własnej sile i wewnętrznej mocy. Bohaterowie W Podróży Bohatera towarzyszą m.in.: Anastasia Soare, emigrantka z Rumunii, otworzyła własny salon piękności i stała się ulubioną kosmetyczką Beverly Hills,; Michael Acton Smith z Anglii, nie mógł znaleźć pracy po studiach, kilka jego pomysłów okazało się klapą, jednak nie rezygnował i stworzył grę Moshi Monsters; Peter Foyo chciał pracował w przedsiębiorstwie, które da mu pozycję najlepszego dyrektora wykonawczego w Ameryce Południowej, mając 33 lata został prezesem meksykańskiego Nextel Communications. Fragment książki - Lekceważ większość Jedna z cennych wskazówek, które warto wziąć ze sobą w podróż, brzmi następująco: zanim opowiesz innym ludziom o swoim marzeniu, umocnij się w wierze i przekonaniu. Jeżeli zaczniesz rozpowiadać o swoim marzeniu zbyt wcześnie, ich reakcja może Cię zniechęcić do dalszej pracy. Wiele osób miało takie doświadczenie, być może miałeś je także Ty. Wpadłeś na świetny pomysł, wychodząc poza Twoje kompetencje, podzieliłeś się nim z innymi, który napełnili Cię zwątpieniem, i Twoje marzenie runęło, nim zdążyło stanąć na własnych nogach. Los chciał, że po jakimś czasie odkryłeś, iż ten sam znakomity pomysł, który niegdyś przyszedł Ci do głowy, zmaterializował się na świecie za sprawa kogoś innego – i że zyskał wielkie uznanie.
24,12
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Sekret TW wyd.2010
Sekret - Rhonda Byrne Książka „Sekret” i zrealizowany na jej podstawie film stały się światowymi bestsellerami. Książkę wydała Nowa Proza. Rhonda Byrne Pochodzi z Australii, jest producentką filmową. Odniosła sukces dzięki książce Sekret i zrealizowanemu na jej podstawie filmowi. Sekretna prawda Rhonda Byrne dzieli się z Czytelnikami Sekretem prawa przyciągania. Dzięki niemu możemy osiągnąć wszystko, czego chcemy i zrealizować najskrytsze pragnienia. Sekret znany jest od tysięcy lat, nie korzystaliśmy z niego po prostu świadomie. Teraz się dowiesz, na czym polega przyciąganie, jak przyciągać dobre. Prawo przyciągania po prostu działa, wystarczy nauczyć się z niego korzystać. Byrne chciała się podzielić Sekretem ze światem, dlatego oprócz książki nakręciła także film. Mistrzowie Sekretu W książce odnajdziemy słowa 13 mistrzów, którzy poznali siłę Sekretu i potrafią go wykorzystywać. Wśród nich są filozof Bob Proctor, psycholog Denis Waitley, wizjoner Michael Bernard Beckwith, pisarz Mike Dooley. Fragment książki Nikt nie może Ci powiedzieć, czy czujesz się dobrze, czy źle, ponieważ jesteś jedynym człowiekiem, który wie, jak się czuje w określonym momencie. Jeśli nie jesteś tego pewien, spytaj samego siebie: „Jak się czuję?”. Możesz zrobić sobie przerwę w ciągu dnia i zadać to pytanie, a robiąc to, będziesz bardziej świadomy swoich uczuć. Najważniejsze, byś wiedział, że nie można czuć się źle i jednocześnie mieć dobre myśli. To zaprzeczałoby prawu, ponieważ Twoje myśli wywołują Twoje uczucia. Jeśli się czujesz źle, to dlatego że masz myśli wywołujące złe samopoczucie. Twoje myśli określają częstotliwość, a uczucia mówią natychmiast, na jakiej częstotliwości się znajdujesz. Kiedy czujesz się źle, emitujesz częstotliwości przyciągania jeszcze większej liczby złych rzeczy. Prawo przyciągania musi po prostu odpowiedzieć przesłaniem zwiększonej liczby obrazów złych rzeczy i takich, które wywołują w Tobie złe uczucia. Jeśli się czujesz źle i nie starasz się zmienić swoich myśli i czuć się lepiej, oświadczasz : „Sprowadź jeszcze więcej okoliczności, które sprawią, że będę się czuł źle. Sprowadź je!”.
26,22
37,90 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj