KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Nowy Testament i Psalmy BR
Kieszonkowe wydanie Pisma Świętego Nowego Testamentu i Psalmów z Biblii Tysiąclecia.To wydanie zczególnie ucieszy wszystkich, którzy Księgę Życia chcą mieć zawsze przy sobie. Kieszonkowe wydanie (10 x 14,5 cm) Biblii można zabrać ze sobą wszędzie, a słowa Ewangelii mogą stać się natchnieniem w każdej chwili naszego życia! Książeczka będzie też miłym prezentem dla bliskich i przyjaciół. Wydanie poprzedza szczególna dedykacja św. Jana Pawła II.
16,68
22,00 zł
Okładka książki Wierz, ufaj, kochaj
Dialog z Bogiem Chcesz wejść w dynamizm codziennego dialogu z Bogiem i świętymi? Skorzystaj z tej zachwycającej książki, opartej na tekstach Służebnicy Bożej s. Hilarii Emilii Główczyńskiej SCM. Ta niezwykła pielęgniarka i mistyczka swoje życie ofiarowała Bogu szczególnie za kapłanów i osoby konsekrowane. Jej pisma to w przeważającej mierze zapis jej dialogu z Jezusem, Bogiem Ojcem, Matką Bożą i świętymi.Na każdy dzień W książeczce znajdziesz niezwykły zbiór rozważań na każdy dzień roku, zachowujący oryginalną formę nieustannej rozmowy. Warto wsłuchać się w jej głębię każdego dnia, z nadzieją na osobistą kontynuację dialogu miłości z Bogiem-Miłością.Piękne wydanie Dodatkowe atuty książki to poręczny i oryginalny, kwadratowy format, a także piękna, subtelna szata graficzna, zachęcająca do codziennego rozważania.
10,14
14,95 zł
Okładka książki Mój Anioł Stróż
W przyjaźni z Aniołem Stróżem Pragniesz uczynić Anioła Stróża swoim przyjacielem, orędownikiem i obrońcą? Skorzystaj z niniejszej książeczki i wczytaj się w zawarte w niej modlitwy! To wspaniała okazja, by zrobić Aniołowi Stróżowi miejsce w swoim życiu, aby mógł Ci pomagać, gdy o to poprosisz.Liczne modlitwy W książeczce zawarto obszerny zbiór modlitw do Anioła Stróża, podzielony na: Modlitwy do Anioła Stróża, Modlitwy Świętych do Anioła Stróża, Modlitwy o dobrą śmierć. Łącznie to blisko 30 modlitw, takich jak m.in. litanie, nowenny, koronki, prośby, akty strzeliste i inne. Wierny brat Anioł Stróż to osobisty pomocnik od Boga, wierny brat, który zawsze pomaga odróżniać, co jest dobre, a co złe, i służy pomocą, abyś decydował się na dobro i je czynił. Skorzystaj z modlitw do Aniła Stróża i wspólnie z nim oddawaj chwałę i cześć Temu, który nas stworzył i odkupił!
10,14
14,95 zł
Okładka książki Nowenna za dusze w czyśćcu cierpiące..
Ratunek dla dusz Co jest jedynym ratunkiem po śmierci dla dusz czyśćcowych? To modlitwy i wyrzeczenia osób żyjących. Doskonale wiedział o tym Sługa Boży Ojciec Wenanty Katarzyniec, który zabiegał nie tylko o zbawienie swojej duszy, lecz także poświęcał czas na modlitwę za zmarłych. Teraz w ręce czytelników trafia modlitewnik oparty na jego kazaniach, konferencjach, notatkach i zapiskach, w których dużo miejsca zajmują rzeczy ostateczne: sąd, śmierć, niebo, piekło, czyściec, dusza nieśmiertelna.Zbiór modlitw W książeczce zamieszczono: Życiorys Sługi Bożego Ojca Wenantego Katarzyńca, Nowennę opartą na pismach Ojca Wenantego, Litanię za wstawiennictwem Sługi Bożego Ojca Wenantego Katarzyńca, Rady Ojca Wenantego Katarzyńca, inne modlitwy. Ogromna pomoc Niniejsza książeczka to ogromna pomoc dla wszystkich, którym drogie i cenne jest zbawienie dusz najbliższych i swojej własnej. Sięgnij po nią i pozostań w łączności z tymi, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności!
10,14
14,95 zł
Okładka książki Modlitwy za zmarłych
W łączności ze zmarłymi Pragniesz pozostać w łączności z tymi, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności? Sięgnij po tę książeczkę, która ułatwi Ci modlitwę za zmarłych, wprowadzając w tajemnicę zjednoczenia żywych i umarłych.Bogaty zbiór modlitw W książeczce zawarto obszerny zbiór modlitw za zmarłych podzielone na rozdziały: Modlitwy za zmarłych, Modlitwy za wiernych zmarłych, Modlitwy za zmarłych cierpiących w czyśćcu, Modlitwy do Matki Bożej za dusze w czyśćcu cierpiące, Modlitwy świętych za zmarłych cierpiących w czyśću. Łącznie to ponad 30 modlitw, takich jak m.in. litanie, koronki, akty strzeliste i inne. Wspaniała pomoc Ta niewielka książeczka to wspaniała pomoc dla każdego, kto pragnie modlić się z wiarą za zmarłych nie tylko w czasie pogrzebu i żałoby czy w okresie uroczystości Wszystkich Świętych, ale każdego dnia.
9,10
13,41 zł
Okładka książki Ewangelia 2024 Droga, Prawda i Życie TW
Chcesz zaprosić Boga i Jego słowo do swojego życia? Pragniesz zrobić to świadomie, zgodnie z kalendarzem liturgicznym? Skorzystaj z kolejnej edycji Ewangelii, która przez lata zyskała stałe grono wiernych i zadowolonych czytelników. To doskonała inspiracja do przemiany własnego życia.Bogata zawartość Publikacja zawiera: pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2024 roku, krótkie rozważanie do każdego fragmentu, modlitwę do każdego fragmentu, przypomnienia o uroczystościach i świętach kościelnych, a także o liturgicznych wspomnieniach świętych i błogosławionych, dodatek z różnymi modlitwami (litanie, modlitwa różańcowa, nabożeństwo Drogi krzyżowej, tekst Gorzkich żali oraz Komplety).
28,08
35,00 zł
Okładka książki Medziugorje. Zbiorek orędzi Matki Bożej
Czy zastanawiałeś się nad orędziami Matki Bożej?Już od 40 lat Matka Boża objawia się w małej miejscowości na południu Europy, w Medziugorju, przynosząc przesłanie pokoju i przekazując orędzia.Najświętsza Maryja Panna przychodzi, aby poprowadzić nas do Jezusa i do zbawienia wiecznego. Swoje słowa kieruje do wszystkich, do całego świata. Pragnie na nowo obudzić w nas wiarę w Boga.Pragnie uzdrowienia ludzkości i chce przynieść nam prawdziwą radość, pokój serca i nadzieję na przyszłość. Prosi tylko, byśmy potraktowali Jej orędzia na poważnie.Orędzia Matki Bożej zawierają w sobie moc łaski Bożej, potęgę Miłości i siłę zrozumienia Słowa Bożego."Małe dzieci! Czytajcie każdego dnia orędzia, które wam dałam, i przemieniajcie je w życie. Kocham was i dlatego wszystkich was wzywam na drogę zbawienia z Bogiem".(z orędzia z 25 grudnia 1989 roku)"Drogie dzieci! Nie jesteście świadomi orędzi, które przeze mnie Bóg wam posyła. Daje wam wielkie łaski, a wy tego nie pojmujecie. Proście Ducha Świętego o oświecenie. Gdybyście wiedzieli, jakie łaski daje wam Bóg, modlilibyście się nieustannie. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie".(orędzie z 8 listopada 1984 roku)
25,72
35,90 zł
Okładka książki Nowenna do św. Michała Archanioła z góry Gargano
Potężna modlitwa Szukasz modlitwy, która pomoże Ci w radzeniu sobie w cierpieniu, chorobie, niepokoju, problemach rodzinnych, kryzysie małżeńskim, braku pracy lub w innym problemie? Zwróć się do św. Michała z pomocą tej nowenny, by zyskać światło przy podejmowaniu trudnych decyzji, uzdrowienie i pocieszenie.Bogata zawartość W książeczce znajdziesz: tekst nowenny do św. Michała Archanioła, historię objawień w Gargano, kilka wskazówek dla odprawiających nowennę, odpust zupełny zwany anielskim przebaczeniem, informacje o opiekunach duchowych sanktuarium na górze Gargano. Na każdy czas Nowennę odmawia się w całości, szczególnie od 20 do 28 września, w ramach przygotowania do święta św. Michała Archanioła, a także za każdym razem, gdy odczuwa się taką potrzebę.
6,38
7,95 zł
Okładka książki Modlitewnik za wstawiennictwem świętej Dymfny
Święta Dymfna, patronka osób cierpiących na depresję, nerwice, lęki (m.in. bulimię, anoreksję, paraliż czy zaburzenia snu), męczenniczka nazywana "Lilią Irlandii", żyła w VII wieku. Wcześnie została oddana pod kuratelę pobożnej opiekunki, która przygotowała ją do chrztu. Od najmłodszych lat była wzorem piękna i dobroci, bystra i gorliwa szybko wzrastała w mądrości i łasce. Już w młodym wieku, przepełniona żarliwością i miłością do Jezusa Chrystusa, wybrała Go na swego Boskiego Oblubieńca i poświęciła swoje dziewictwo Jemu i Jego Najświętszej Matce poprzez ślub czystości. Historia życia świętej i zbiór modlitw za jej wstawiennictwem.
8,32
11,62 zł
Okładka książki Wenanty Katarzyniec w.2
Kiedy św. Maksymilian Maria Kolbe tworzył Rycerza Niepokalanej znalazł się w poważnych kłopotach finansowych. Wyczerpał wszelkie możliwości zdobycia koniecznych funduszy. Wpadł na pomysł, by zwrócić się do swego niedawno zmarłego przyjaciela o. Wenantego. Ten jeszcze za życia obiecał mu pomóc i spełnił swoją obietnicę już po śmierci.Wstawiennictwo o. Wenantego Katarzyńca okazuje się wciąż skuteczne, jeśli tylko w podejmowanych działaniach szuka się chwały Boga.
9,09
14,90 zł
Okładka książki Ewangelia 2024 Droga, Prawda i Życie BR
Chcesz zaprosić Boga i Jego słowo do swojego życia? Pragniesz zrobić to świadomie, zgodnie z kalendarzem liturgicznym? Skorzystaj z kolejnej edycji Ewangelii, która przez lata zyskała stałe grono wiernych i zadowolonych czytelników. To doskonała inspiracja do przemiany własnego życia.Bogata zawartośćPublikacja zawiera: pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2024 roku, krótkie rozważanie do każdego fragmentu, modlitwę do każdego fragmentu, przypomnienia o uroczystościach i świętach kościelnych, a także o liturgicznych wspomnieniach świętych i błogosławionych, dodatek z różnymi modlitwami (litanie, modlitwa różańcowa, nabożeństwo Drogi krzyżowej, tekst Gorzkich żali oraz Komplety)  
24,07
30,00 zł
Okładka książki Ewangelia 2024 Droga, Prawda i Życie BR
Mały format Niniejsze wydanie Ewangelii 2024 to mały, poręczny format: 10,2 cm x 14,4 cm, który bez trudu zmieści się do każdej torebki do plecaka..Dane techniczneOpinie
12,04
15,00 zł
Okładka książki Praca w urzędach samorządowych
Publikacja adresowana jest zarówno do osób ubiegających się o pracę w administracji samorządowej jak również do aktualnych urzędników samorządowych.Zawiera zasady naboru na stanowiska w urzedach samorządowych , wraz z wszystkimi kryteriami jakie musi spełnić kandydat na urzędnika.Znaleźć w niej można zbiór najważniejszych przepisów prawnych niezbędnych do pracy w administracji samorządowej./ustawa o samorządzie gminnym, ustawa o ochronie danych osobowych, ustawa o dostępie do informacji publicznej, kodeks postępowania administracyjnego oraz ustawa o pracownikach samorządowych/.
60,14
99,00 zł
Okładka książki Różaniec ze Świętymi
Rozważania różańcowe ze Świętymi na podstawie Ich tekstów.
14,24
19,90 zł
Okładka książki Sennik. Sprawdź, co oznaczają twoje sny
Praktyczny przewodnik po krainie snów, który pozwoli każdemu na samodzielne interpretowanie sennych wizji.
7,39
10,70 zł
Okładka książki Odkrywanie pięciu języków miłości w szkole
Odkrywanie pięciu języków miłości w szkole
50,15
69,99 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Cuda Eucharystyczne w Polsce
Na przestrzeni wieków Jezus zapragnął co jakiś czas przypominać ludziom, że w każdej poświęconej Hostii On sam znajduje się namacalnie. Dzisiaj trudno stwierdzić ile cudów eucharystycznych wydarzyło się w historii ponieważ wiele z nich dokonało się bardzo dawno temu. Część z nich nie zostało zbadanych czy zapisanych, o innych wiemy tylko z przekazów ustnych . W książce przedstawiono cuda eucharystyczne potwierdzone przez Kościół, które są nam najbliższe ponieważ wydarzyły się na terenie Polski . W każdej chwili możemy pojechać, zobaczyć na własne oczy i przekonać się o nich osobiście. Wśród opisanych sanktuariów są: Bisztynek, Dubna, Elbląg, Głotowo, Jankowice Rybnickie, Kraków, Legnica, Poznań i Sokółka. Część z nich pochodzi z czasów średniowiecza inne wydarzyły się prawie na naszych oczach bo w XXI wieku. We wstępie książki znajdziemy dodatkowo obszerne wyjaśnienie czym jest cud eucharystyczny oraz w jaki sposób potwierdza się dziś ich autentyczność w Kościele. Teksty o cudach i ich historii są opatrzone zdjęciami oraz specjalnymi mapkami wskazującymi lokalizację sanktuarium. Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej osób zainteresuje się kultem eucharystycznym w Polsce i będzie pielgrzymować z wiarą do tych niezwykłych miejsc.
16,44
29,90 zł
Okładka książki Ślubuję Ci miłość Pamiątka Sakramentu Małżeństwa
Elegancki, niewielki album, którzy wraz z prezentem może zostać wręczony Młodej Parze z okazji zaślubin. Przypomina słowa przysięgi małżeńskiej, pokazuje Boży zamysł względem małżeństwa zawarty w Piśmie Świętym, zachęca do częstej modlitwy za współmałżonka i korzystania z sakramentów. Zawiera miejsce na wpisanie życzeń przez małżonków, zachęca do wspólnych poszukiwań tego, co jest dla nich najważniejsze i do czego chcą wspólnie dążyć. Do albumu dołączona została ozdobna koperta z przeznaczeniem na dedykację lub upominek dla nowożeńców.
26,91
29,90 zł
Okładka książki Modlitewnik z Ojcem Świętym Benedyktem XVI
Niniejszy modlitewnik jest próbą odnalezienia głębi duchowego przekazu Ojca Świętego Benedykta XVI. Znajdziemy tu teksty modlitw autorstwa samego Benedykta XVI, modlitwy związane z duchowością benedyktyńską, która go kształtowała, a także kilka ulubionych modlitw Josepha Ratzingera. Zasadniczą część modlitewnika stanowią oparte na papieskich wypowiedziach wprowadzenia do codziennych modlitw, takich jak Ojcze nasz, Pozdrowienie Anielskie i modlitwa różańcowa oraz rozważania tajemnic Różańca Świętego i Drogi Krzyżowej. Na końcu zapraszamy do "Szkoły modlitwy", przygotowanej w formie 40-dniowych rekolekcji na podstawie wybranych fragmentów katechez Benedykta XVI.
35,89
39,90 zł
Okładka książki Chwała i dziękczynienie
Dlaczego adorujemy Najświętszy Sakrament? To wyraz miłości trwającprzed Najświętszym Sakramentem, poznajemy bliżej Boga i świadomieumacniamy naszą więź z Nim. W tej publikacji znajdziesz propozycje modlitw,które pomogą ci dobrać odpowiednie słowa podczas adoracji.Książkę podzielono na dwie części pierwsza posłuży na początku adoracji,druga w jej trakcie. Znajdziesz wśród nich modlitwy do Trójcy Świętej, doBoga Ojca, do Jezusa Chrystusa, do Ducha Świętego, do Najświętszej MariiPanny, litanie, koronki i wiele innych. To doskonała pomoc dla każdego, kto pragnie uczyć się wrażliwościna obecność Boga w codzienności i odpowiadać na Jego miłość.
16,01
19,95 zł
1
/
2
/
3
/
4
/
5
... 41
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj