KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
NOWOŚĆ
Okładka książki Refleksyjnik Ku życiu
„Refleksyjnik Ku Życiu” to książka, w której autorka dzieli się swoimi głębokimi przemyśleniami na temat wolności, równowagi, spokoju oraz istotności uczuć i emocji w naszym życiu. Książka zawiera treści które bez względu na upływający czas nie tracą na wartości - są wciąż aktualne i tym samym inspirują do zatrzymania się na chwilę, by dostrzec rzeczy ważne i istotne, by odnaleźć spokój w świecie pełnym hałasu i pośpiechu. Jest zbiorem sentencji i cytatów dotyczących wolności i niezależności rozumianej nie tylko jako postrzeganie wszystkich zewnętrznych uwarunkowań, lecz także z pełnego mądrości dystansu dostrzeżenie wszelkich wewnętrznych ograniczeń, takich jak złość, poczucie winy, przywiązanie, wstyd i ostatecznie oswobodzenie się od nich. Jej autentyczność i wnikliwość sprawia, iż będzie cenną i wartościową pozycją dla każdego, kto pragnie pogłębić swoją świadomość i odnaleźć spokój w burzliwym świecie.
35,75
49,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Niech Pani coś z nim zrobi! Poradnik dla rodziców
Czy my, rodzice, rozumiemy zachowania i przyczynę zachowania naszych dzieci?Zagubieni, bezsilni, zabiegani w pewnym momencie zderzamy się ze ścianą. Tyle robię dla mojego dziecka, a ono co? Jak się zachowuje? Czemu nie słucha? Patrząc na rodzinę, widzimy jeden wielki bałagan i często, nie mając pojęcia od czego zacząć porządki, chcemy zaprowadzić do psychologa dziecko. Dziecko, które zapiera się i często krzyczy, że nie chce. Czasem chcemy odstawić je jak auto do mechanika. Niech naprawią – ja odbiorę. A to nie tak.Mamo, Tato – jesteście dla swojego dziecka najważniejsi. To Wy macie w dłoniach czarodziejską różdżkę, nawet nie macie pojęcia, jak dużo możecie zrobić dla siebie i dla dziecka.Książka pokaże Wam Waszą MOC, poukłada w głowie i w sercu, podpowie jak zrobić porządek w rodzinie, aby każde z Was czuło się w niej dobrze.Rodzicu, Twoje dziecko czeka na Ciebie.
26,26
36,00 zł
Okładka książki Sekret szczęśliwego pisarza
Writing Retreat SEKRET SZCZĘŚLIWEGO PISARZATajemnice kreatywnego pióra, czyli magiczny składnik Twojego sukcesu.Ta książka jest oparta na autentycznych wydarzeniach. Powstała, ponieważ jej twórcy tego pragną, a to, co wydarzyło się na Dolce Vita Writing Retreat posłużyło każdemu, kto po nią sięgnie. To wyjątkowa pozycja, którą wyróżnia szczerość przekazu i praktyczność. Znajdziesz tu wiedzę, inspiracje, użyteczne ćwiczenia pisarskie, które poprowadzą ku lepszej ekspresji siebie i bogatszemu życiu. Writing Retreat sekret szczęśliwego pisarza to inspirująca książka, która zapewnia czytelnikom wiedzę i praktyczne wskazówki, jak czerpać radość z twórczego pisania i życia pełnego inspiracji.W tej książce: znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak w drodze do siebie wspiera cię pisanie, masz do dyspozycji ćwiczenia kreatywnego pisania od Justyny Niebieszczańskiej, która prowadzi je w oparciu o autorski program, otrzymasz inspiracje do medytacji przy kawie lub herbacie, skorzystasz z podpowiedzi, jak pisać pamiętnik, aby to naprawdę miało sens, poznasz osobiste wspomnienia osób, które są też współtwórcami tej książki, przeczytasz o tym, jak writing retreat ma wpływ na doświadczenie wspólnoty, tworzenia, wykorzystania zajęć, znajdziesz wyjaśnienie pojęcia retreat i będziesz wiedziała, jak korzystać z niego w swoim życiu, dowiesz się, co daje wylogowanie z codzienności i jak przekłada się na dobrostan.
28,31
39,90 zł
Okładka książki Proces pisarski pod powierzchnią
Proces pisarski pod powierzchnią, czyli jak przebiega proces pisarski począwszy od Twoich wątpliwości po propozycję wsparcia wydawniczego i skuteczny marketing. Zawiera propozycję wydawniczą specjalnie dla Ciebie! Masz marzenie: wydać książkę.Spełnianie marzeń to proces podejmowania konkretnych działań i wysiłku w celu ich realizacji. Chcę zaznaczyć, że jeżeli czytasz te słowa, to jesteś na starcie do spełnienia swojego marzenia. Nie martw się! Ciesz się tym procesem, a ja poprowadzę Cię przez każdy etap! Naszą metą będzie spełnienie marzenia i obejmie publikację Twojej książki. To moment, w którym zobaczysz rezultaty swoich działań i odczujesz satysfakcję z tego, że zrealizowaliśmy Twoje marzenie wspólnie.Proces pisarski i wydawniczy to wiele działań, z których niewiele osób zdaje sobie sprawę. Procesy te składają się z etapów, które obejmują pisanie, redagowanie, korektę, projektowanie graficzne, publikację i promocję. Jednak takich opracowań z pewnością czytałeś już wiele. Proces pisarski pod powierzchnią skupia się na Tobie, Twoich potrzebach, obawach, lękach, ale i nadziejach. Bo przecież zawsze najważniejsze jest to, co dzieje się w nas, prawda?
42,49
59,90 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Ucz się jak Einstein. Jak zapamiętywać więcej, czytać szybciej i z łatwością zdobywać nowe umiejętności
Einstein nie był najlepszym uczniem. Przez długi czas uważano go za przeciętną osobę. A jednak to on zrewolucjonizował naukę i stał się najbardziej znanym naukowcem w dziejach. Dziś Albert Einstein jest znakomitym przykładem, że nie trzeba być ponadprzeciętnie uzdolnionym prymusem, aby błyskawicznie zdobywać potrzebną wiedzę, koncentrować się i dostrzegać kluczowe powiązania. Uczenia się można się nauczyć. I jest to jedna z najcenniejszych umiejętności, jakie możesz zdobyć. Pomoże Ci w tym ta niewielka książeczka - jej lektura sprawi, że nawet jeśli brak Ci motywacji albo nie lubisz jakiegoś zagadnienia, przyswoisz je szybko i skutecznie! Zorientujesz się, jaki sposób uczenia się jest dla Ciebie najwłaściwszy i jak ćwiczyć, aby osiągnąć mistrzostwo w wybranej dziedzinie. Dowiesz się, czym się różnią ćwiczenia nowych umiejętności od ćwiczeń doskonalących, a także jak działa ludzka pamięć. Poznasz znakomite metody ułatwiające zapamiętywanie informacji, takie jak fiszki, mnemotechniki czy historie. Nawet gdyby od czasu do czasu (niestety!) konieczne było wykucie czegoś na pamięć, za sprawą zawartych tu porad zrobisz to bez trudu! Dzięki tej książce: * zdemaskujesz mity i błędne opinie dotyczące uczenia się * poznasz model siedmiu stylów uczenia się * dowiesz się, jak trenować umiejętność szybkiego czytania i skutecznego zapamiętywania * nauczysz się robić świetne notatki * ugruntujesz naukowe podstawy uczenia się * a na deser rozwiążesz zagadkę Einsteina! Wyćwicz swój mózg i chłoń wiedzę jak gąbka!
21,77
37,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Nowoczesny senior. Przewodnik po cyfrowym świecie 2023
Jesteś seniorem i nie potrafisz korzystać z internetu? Chciałbyś rozpocząć cyfrową edukację, ale nie wiesz, od czego zacząć? Na naukę nigdy nie jest za późno! Dlatego Fundacja Digital Poland, z pomocą ekspertów, opracowała przewodnik po cyfrowym świecie "Nowoczesny Senior". Książka przełamuje strach przed nowymi technologiami i w prosty sposób tłumaczy zasady ich działania Z nami dowiesz się jak: * korzystać ze smartfona, tabletu czy komputera * pobierać aplikacje na smartfony i tablety * utworzyć konto e-mail oraz wysyłać listy internetowe z załącznikami * zadbać o bezpieczeństwo w internecie i nie dać się internetowym oszustom * korzystać z internetowej bankowości i robić przelewy. To tylko część informacji z wielu, które znajdziesz w tej książce. Zależy nam, aby wiek nie stanowił bariery w podążaniu za nowoczesnością. Odważ się i #RAZEM z nami postaw swój pierwszy krok w internecie!
23,58
40,01 zł
Okładka książki Natychmiastowe oświecenie
W dzisiejszym świecie często chcemy mieć wszystko szybko, łatwo i jednym kliknięciem. Czy właśnie to chce nam obiecać David Deida w swojej książce o prowokującym tytule: Natychmiastowe oświecenie? A może to kolejna złudna nadzieja i marketingowy chwyt? Zdecydowanie nie. Ta pozycja to bezcenny zbiór krótkich wglądów, procesów, ćwiczeń i sposobów zmiany perspektywy, dzięki którym już TERAZ możemy DOŚWIADCZYĆ czegoś prawdziwego. Nie musimy czekać aż będziemy na coś gotowi próbując zmieniać i doskonalić siebie, a przez to powstrzymując wyrażanie miłości i innych swoich darów. Każdy rozdział zachęca do rzucenia światła świadomości na codzienne zagadnienia, w tym różne tematy tabu, które zwykle staramy się ukryć w cieniu (od naszych wyobrażeń o seksie i pieniądzach, po emocje oraz duchowość) Natychmiastowe oświecenie być może cię zaskoczy, a może nawet zbulwersuje (Deida to jeden z najbardziej odważnych i bezkompromisowych nauczycieli naszych czasów) ale ma wielki potencjał, żeby doprowadzić cię do doświadczenia autentycznej wolności. Ta książka jest dla ciebie jeśli: chcesz rzeczywiście czegoś doświadczyć, a nie karmić się tylko teorią i złudnymi obietnicami; masz tendencję, żeby na co dzień się powstrzymywać, zwlekać, wycofywać lub nie widzisz postępów we własnym procesie odkrywania siebie; chcesz przeżyć coś prawdziwego już TERAZ, a nie wyglądać tego w nieokreślonej przyszłości; potrzebujesz prostych, nieskomplikowanych wskazówek i sugestii dotyczących zmiany sposobu postrzegania, żeby wyzwolić się z utartych ścieżek i mentalnych szablonów; nie boisz się konfrontacji z różnymi tematami tabu, o których zwykle się nie rozmawia bądź wypiera ze świadomości, jakby nie istniały lub nie były częścią naszego człowieczeństwa.
33,37
55,00 zł
Okładka książki Kalendarz Rolników 2024
Kalendarz Rolników na 2024 rok to już 33. edycja popularnego poradnika. Jak co roku, zawiera rozbudowane kalendarium z wieloma szczegółowymi informacjami od godzin wschodów i zachodów słońca oraz księżyca, poprzez uroczystości i święta katolickie, do wskazówek kalendarza biodynamicznego. Pierwszy dział uzupełniony został ciekawymi artykułami, autorstwa specjalistów z Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach. Rozdział drugi Nie samym chlebem przybliża Czytelnikom wiele, skłaniających do refleksji tematów, m.in. dotyczących naszego dziedzictwa kulturowego, a także przypomina ważne rocznice oraz postaci, m.in. bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz Rodziny Ulmów z okazji beatyfikacji. Rozdział trzeci opisuje wybrane zagadnienia z historii Polski i Kościoła. Nie brakuje tu także aktualnych tematów związanych z pomocą Kościoła dla potrzebujących np. w Syrii czy Madagaskarze. Rozdział czwarty Wieś i rolnictwo zawiera m.in. informacje z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz innych instytucji rolniczych, które są niezbędne dla rolników planujących poszczególne działania w swoich gospodarstwach. W rozdziale piątym Dom, posiłki, zdrowie, otoczenie Czytelnicy znajdą, m.in. inspirujące przepisy kulinarne od Kół Gospodyń Wiejskich, a także znakomite propozycje dań, inspirowanych polską kuchnią regionalną. W tym roku szczególnie zapraszamy do zapoznania się z ogrodoterapią i pielegnacją idealnego trawnika. Rozdział szósty to nie lada gratka dla miłośników pieczenia domowego chleba. Rozdział siódmy Człowiek, świat, przyroda to skarbnica wiedzy o polskich lasach, a rozdział ósmy Zachować bioróżnorodność zwraca uwagę na ważny temat ochrony przyrody. Przejrzysta, atrakcyjna i nowoczesna szata graficzna to dodatkowy atut naszego Kalendarza.
21,85
36,00 zł
Okładka książki 100 rytuałów szeptuch
W obecnych czasach musimy zmagać się z wieloma obciążeniami. Często dopadają nas stres, smutek, wątpliwości, wygórowane oczekiwania. Powoduje to nie tylko wyczerpanie fizyczne, ale też blokuje rozwój duchowy. Przyczyną tego stanu jest zaburzenie funkcjonowania aury i czakr. Dzięki tej książce poznasz rytuały szeptuch, które zapewnią ci skuteczną ochronę przed negatywną energią w najważniejszych obszarach twojego życia. Stosując terapie czerpiące z doświadczeń medycyny ludowej i ezoteryki, korzystnie wpłyniesz na swoje ciało i duszę, wzmocnisz duchowość i odzyskasz pewność siebie.
31,53
54,50 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Ciąża, seks, dieta czyli zarządzanie wielką zmianą
Poradnik dla kobiet w ciąży i młodych mam napisany przez specjalistów – położną i specjalistę fizjoterapii – którzy od lat udzielają wsparcia kobietom w ciąży.Autorzy odpowiadają w nim na najbardziej nurtujące pytania, które wciąż zadają im kobiety w ciąży i młode matki.Książka jest adresowana do kobiet, które przygotowują się do ciąży, oczekują narodzin dziecka albo są po porodzie.Rady położnej pomogą pokonać obawy związane z wielką zmianą, jaką jest urodzenie dziecka. Przeprowadzą przez kolejne etapy ciąży, porodu i połogu, a specjalista fizjoterapii pokaże, jak przygotować swoje ciało do porodu, aby uniknąć nadmiernego bólu, a po porodzie wrócić do kondycji i dawnej sylwetki.Czytelniczka znajdzie też w książce podpowiedzi, kiedy i jak w ciąży można bezpiecznie czerpać radość z intymnego obcowania z bliską osobą.Uzupełnieniem podstawowych informacji są dwa wyjątkowe dodatki specjalne:1. OPTYMALNA DIETA MAMY – kompleksowe omówienie prawidłowego odżywiania się kobiet, które planują ciążę lub już są w ciąży.Dietetyk Karolina Pawlik opracowała dla kobiet w ciąży nowatorską dietę eliminacyjną, która wpływa ona na utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej kobiety, która przygotowuje się do urodzenia dziecka.Dodatek zawiera też wskazówki żywieniowe na czas po urodzeniu dziecka, zwłaszcza zalecenia, jak się odżywiać, aby nie wywołać alergii u noworodka.2. AFIRMACJE, CZYLI ŚWIADOME PRZYGOTOWANIE SIĘ DO PORODU – osobiste doświadczenie wykorzystania skutecznej metody na spokojny i niemal bezbolesny poród. Lekarka Joanna Mroczek dzieli się osobistym doświadczeniem dotyczącym wykorzystania metody afirmacji, która pozwala wpłynąć na spokojny i niemal bezbolesny poród.Ponieważ zwykle do kobiet w ciąży dociera wiele niespójnych informacji na temat bólów porodowych, warto skorzystać z zaproponowanego tu innowacyjnego podejścia do porodu naturalnego. W poradniku jest gotowy zestaw afirmacji do wykorzystania od razu.
35,75
49,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Finansowa feministka
SPRAW, BY TWOJE ZŁOTÓWKI PRACOWAŁY DLA CIEBIE!W edukacji finansowej między mężczyznami i kobietami jest przepaść. Dziewczynki częściej uczy się oszczędzania i ograniczania wydatków, a chłopców inwestowania i osiągania finansowych celów. Kobiety muszą zmagać się ze stereotypami o rozrzutności, a w sytuacjach kryzysowych to one pierwsze tracą pracę. Nic dziwnego, że dla wielu z nas pieniądze są źródłem lęku i przeszkodą w osiągnięciu życiowej samodzielności.A gdyby pieniądze zamiast Cię ograniczać dawałyby Ci wolność? Możliwość podróżowania, rezygnowania z toksycznej pracy, swobodę wyboru życia, jakiego pragniesz?Tori Dunlap, ekspertka od finansów i założycielka firmy doradczej Her First $100K, uczy kobiety, jak przezwyciężać specyficzne przeszkody stojące na ich drodze do finansowej wolności. W Finansowej feministce przedstawia zasady zarządzania pieniędzmi: spłacania długów, rozsądnego wydawania pieniędzy, oszczędzania bez popadania w ascezę oraz inwestowania. Dzięki nim marzenia stają się bliższe niż kiedykolwiek.Bestseller "New York Timesa", "Wall Street Journal" i Amazon.com.
27,49
49,99 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Atlas wędzonek i wyrobów domowych
Przyrządzanie domowych produktów to piękna polska tradycja. Własnoręczny wyrób smakowitych wędlin i szynek, wytwarzanie różnego rodzaju trunków oraz wyrabianie chleba i masła to kultywowany od dawna i przynoszący znakomite efekty obyczaj. Coraz więcej osób decyduje się na przygotowywanie żywności między innymi z powodu niskiej jakości produktów oferowanych w sklepach. W książce zebrano 170 przepisów na rozmaite wyroby, w tym wędzonki, kiełbasy i pasztety, a także praktyczne wskazówki związane z tajnikami ich przyrządzania. Odkryj radość tworzenia prawdziwych wędlin w zaciszu własnej kuchni!
27,47
49,95 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Ciąża. Poradnik
Ciąża to dziewięć najbardziej ekscytujących i najważniejszych miesięcy w życiu kobiety. W jednej chwili będziesz się cieszyć, że już niedługo weźmiesz swoje długo wyczekiwane dziecko na ręce, chwilę potem poczujesz strach przed porodem i bólem oraz lęk, czy sprawdzisz się w roli mamy. Ten poradnik pomoże ci się przygotować do porodu i podpowie, na które sygnały wysyłane przez twoje ciało powinnaś zwrócić większą uwagę, a którymi nie warto się przejmować. Autorka omawia dolegliwości ciążowe, z jakimi borykają się przyszłe mamy, i podsuwa sprawdzone sposoby na pozbycie się ich. Omawia poszczególne etapy ciąży, podpowiada, jak przygotować się do porodu oraz co zrobić, by złagodzić bóle porodowe. Książka zawiera informacje prezentujące rozwój dziecka tydzień po tygodniu, szczegółową listę badań, które należy wykonać w każdym z trzech trymestrów ciąży, oraz przepis na idealną wyprawkę dla dziecka i mamy.
27,47
49,95 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Umysł prawniczy wyd.2/2023
Jak myśli prawnik? Czy istnieje intuicja prawnicza? Czy prawnik potrzebuje wyobraźni? Dlaczego prawo jest abstrakcyjne?Myślenie prawnicze od wieków stanowi wyzwanie dla teoretyków prawa i filozofów. Nie sposób się temu dziwić, zważywszy na rolę, jaką prawo odgrywa w organizowaniu życia społecznego i jako gwarant naszych wolności. Na czym jednak polega myślenie w prawie? Czym różni się od rozumowań, które przeprowadzamy w innych dziedzinach refleksji i w życiu codziennym? Jakie są jego granice? Czy prawnikowi "wolno mniej" niż matematykowi czy biologowi? Kiedy decyzje prawne uznać możemy za uzasadnione?Bartosz Brożek, posiłkując się analizami filozoficznymi i najnowszymi ustaleniami nauk kognitywnych przekonuje, że myślenie w prawie polega na ścisłym współdziałaniu trzech narzędzi poznawczych: intuicji, wyobraźni i języka. Ta nowatorska koncepcja prowadzi do ważnych pytań o granice interpretacji prawa, racjonalność w prawie i cele edukacji prawniczej.Prof. Bartosz Brożek jest laureatem Nagrody Narodowego Centrum Nauki 2018.
27,44
49,90 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Spice Box
The debut cookery book from Ireland's leading Indian chef: over 100 easy, fresh recipes to make everyday Great Indian food is about making food come alive from a handful of spices you can buy anywhere. Ireland's favourite Indian chef Sunil Ghai takes the mystery out of creating authentic Indian dishes at home. Spice Box includes over 100 recipes that you will find amazingly easy to make, including comforting favourites such as Easy Butter Chicken; fabulous fish such as Spicy Prawn Curry; veggie flavour bombs such as Aubergine and Potato Curry; and sweet treats such as spectacular Indian Rice Pudding. There is also a dazzling array of naan, rice dishes, sides, raitas and chutneys, and much more - all simple to make at home from ingredients that are widely available. Cook the Spice Box way and fall in love with mouth-watering, effortless Indian food
92,28
114,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Pięknie odmienni. Jak uwolnić związek od...
Początki są piękne. On wspaniały, ona cudowna. Myszka, misio, dzióbek, żabka. Świata poza sobą nie widzą, a wspólna przyszłość rysuje się wspaniale. Co mogłoby pójść nie tak, skoro jestem w związku z tak niezwykłą osobą? Wszystko, co na etapie zauroczenia wydaje się rozczulające, szybko zaczyna drażnić. Irytować. Przeszkadzać. Doprowadzać do szaleństwa. Takiego z awanturą, pretensjami, krzykami, a nawet obrzucaniem się wyzwiskami. W tego typu sytuacjach można oczywiście okopać się na swoim stanowisku w myśl zasady "moje jest mojsze" i toczyć z partnerem zajadłe wojny. Można, tylko dokąd to doprowadzi? Czy nie lepiej byłoby wyjść drugiej stronie naprzeciw i ustalić, które z codziennych rytuałów, charakterystycznych zachowań i ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu są dla obojga akceptowalne? Warto umówić się, co jest do przyjęcia, a co absolutnie nie. To nie będzie łatwe ani szybkie. Jednak, o ile obie strony zechcą, jest duża szansa, by wspólna praca nad związkiem zakończyła się sukcesem. Tego, jak to zrobić, dowiesz się z książki "Pięknie odmienni. Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień". Chciałybyśmy, żeby ta książka stała się inspiracją do odświeżenia Twojego związku i wzbudzenia na nowo fascynacji partnerem. Zachęcamy do czytania jej we dwoje, tak by wspólna lektura stała się zalążkiem bliskiej i szczerej rozmowy. Monika Janiszewska & Katarzyna Kucenwicz - autorki
29,37
49,90 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku...
Toksyczna relacja może się przytrafić każdemu. Początki związku z osobą o zaburzonej osobowości zwykle są piękne, jednak później nieuchronnie przychodzi katastrofa. Wyjście z takiej matni bywa skrajnie trudne i nie zawsze oznacza koniec problemów. Wiele osób po wydostaniu się ze związku z psychopatą nie potrafi pokonać traumy. Objawy są różne, od odrętwienia lub poczucia pustki po depresję, perfekcjonizm czy nadużywanie różnych substancji. Łączy je to, że odbierają radość życia i nie pozwalają poprawnie funkcjonować. Przełamanie tej bariery, zrozumienie, co właściwie się stało, uleczenie ran swojej duszy, wreszcie ponowne otwarcie się na miłość i szczęście bywa niezwykle trudne! Oto wyjątkowy poradnik, dzięki któremu o wiele łatwiej ozdrowiejesz po doznanej przemocy emocjonalnej ze strony psychopaty, odnajdziesz w sobie akceptację i przebaczenie dla siebie i innych, aby w końcu otworzyć się na nową, bezpieczną miłość. Zrozumiesz, na czym polega błędne koło toksycznej relacji i jak dochodzi do uzależnienia ofiary. Nauczysz się rozpoznawać objawy zespołu stresu pourazowego, dowiesz się, w jaki sposób funkcjonują ludzie o osobowości unikającej, współzależnej czy typu borderline. A przede wszystkim dostaniesz do ręki narzędzia praktyki, dzięki którym znów staniesz się wolnym człowiekiem. Jest to potężny, płynący od serca program samouzdrowienia, odnalezienia siebie i odzyskania swojego życia! W tej książce: praktyki mindfulness, introspekcji oraz przydatne ćwiczenia radzenie sobie z zespołem stresu pourazowego, ze współzależnością i z toksycznym wstydem identyfikowanie swojego ochronnego ja odkrywanie swojego rdzennego ja ponowne, bezpieczne otwarcie się na miłość Odzyskaj wolność. Odzyskaj siebie. Dokonaj zmiany!
28,84
49,00 zł
Okładka książki Liczy się człowiek w.4
W swojej być może najważniejszej do tej pory książce autor próbuje pogodzić teorię z praktyką: to, czego nauczamy, z tym, jak żyjemy , szczególnie wtedy, gdy nasze poglądy nie są zgodne z poglądami innych. Z wielką szczerością przedstawia w niej swoje , często bolesne , doświadczenia i refleksje, które były ich wynikiem. Pokazuje też, iż postawa Jezusa względem tych, którzy Go nie przyjęli, była równie ważna, jak prawdy, które głosił. Jeżeli kiedykolwiek czułeś ból odrzucenia, ponieważ inaczej postrzegałeś pewne sprawy, jeżeli kiedykolwiek skrzywdziłeś kogoś, w zapale broniąc Bożej prawdy, jeżeli ludzie mają dla Ciebie większą wartość niż konwenanse i polityka , ta książka jest właśnie dla Ciebie!
14,34
20,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Festive
Make Christmas magic In this book, you'll find easy, accessible ways to embrace your festive spirit and create lasting memories with the family with a collection of traditions - old and new - including simple recipes, styling tips and crafts to make your celebrations meaningful and beautiful without the big spend. By using traditional, low-cost ingredients to create simple and tasty festive recipes and foraging, recycling, and using inexpensive items from around your home for cosy styling and beautiful crafts to keep or give as gifts, you can have a perfect, budget-friendly and more sustainable Christmas. Recipes will include Mini gingerbread house biscuits, Brie and cranberry waffles, Christmas Cake and Mince pies, with styling tips covering how to dress your front door, tree and shelves, and crafts ranging from honeycomb paper trees to creating needle felted ornaments, recycled wax candles and natural beaded garlands. This is a book you'll reach for year on year.
55,05
68,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki 79 wskazówek Roberta
79 Wskazówek Roberta to ksia?zka, która całkowicie odmieni twoje zycie. Zawarte w niej wskazówki to ogrom praktycznej wiedzy do zastosowania od razu. Pod kazda? z nich sa? przygotowane cwiczenia do wykonania i do wdrozenia w zycie. Gwarantuje? ci, ze po przeczytaniu tej ksia?zki zmieni sie? u ciebie wszystko, bez wzgle?du na to, ile masz lat i ska?d jestes. Pamiętaj nie jestes sam, zawsze masz moje wsparcie i mozesz do mnie napisać lub zadzwonic. Jak skończysz czytac te? ksia?zke? dokładnie będziesz wiedział kim chcesz byc, co chcesz robic i w jakim miejscu chcesz sie? znalezc w swojej przyszłosci. Będziesz równiez wiedział kim na pewno nie chcesz byc i czego nie chcesz robic. W ksia?zce masz wie?kszosc odpowiedzi na pytania, które stawia ci zycie. Wie?c zawsze sobie poradzisz, bo masz gotowe rozwia?zania. Będziesz dokładnie wiedział co zrobic, praktycznie w kazdej sytuacji, a jak nie będziesz pewny, mozesz otworzyc na odpowiedniej wskazówce, przeczytac jeszcze raz i rozwia?zania na pewno sie? znajda?. Po przeczytaniu tej książki przekonasz się, że jestes najlepsza? wersja? siebie, jedyny w swoim rodzaju i nie do skopiowania. Będziesz potrafił cieszyc sie? tym co masz i to docenic. Będziesz wyglądał tak, jak zawsze o tym marzyłes, będziesz miał zaplanowane całe swoje zycie, poniewaz stworzysz konkretny plan i będziesz wiedział do czego da?zysz, i jakie masz wspaniałe marzenia. Nauczysz sie? działac od razu, nie odkładać na pózniej i nie będziesz czekał na odpowiedni moment.
28,59
47,00 zł
1
/
2
/
3
/
4
/
5
... 806
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj