KATEGORIE
KONTO

W tym dziale dostępne są różnego rodzaju okazje cenowe na produkty z zakresu medycyny naturalnej. Oferowane w tej strefie produkty są na bieżąco aktualizowane, a asortyment wzbogacany, np. o produkty z krótkim terminem ważności. I tak można tu znaleźć zarówno naturalne kosmetyki, np. mydła, płyny do płukania ust, maści, kremy, ale również produkty spożywcze, takie jak pasty orzechowe, erytrytol, mąki, przyprawy, czekolady czy herbaty. Również świece zapachowe oraz bransoletki miedziane są tu do nabycia w okazyjnej cenie. A także suplementy diety, jak na przykład witamina K2, cynk i selen czy też olejek CBD. Warto na bieżąco sprawdzać ofertę dostępną w tym dziale, ponieważ można zakupić dużo produktów po bardzo okazyjnej cenie, zarówno dla siebie jak i na prezent.

tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Zdjęcie produktu MiaBox Tabliczka florencka zapachowa Kwiaty 30g
MiaBox Florencka tabliczka zapachowa Kwiaty 30g Ręcznie wykonane, niepowtarzalne tabliczki z wosku sojowego z dodatkiem olejków zapachowych, masła shea, suszonych kwiatów, owoców, ziół, ziaren oraz innych ekologicznych zdobień. Powoli uwalniając swój piękny zapach aromatyzują pomieszczenia i poprawiają nastrój. To estetyczne nośniki wspaniałych nut zapachowych, które równocześnie służą jako unikalne elementy dekoracji Naturalny, ekologiczny zamiennik syntetycznych zawieszek do szerokiego wykorzystania w gospodarstwie domowym. Sposób użycia: rozpakować z pudełka, wyjąć z folii zabezpieczającej, włożyć z powrotem bez folii do pudełka lub zawiesić na sznurku, np: w szafie, samochodzie czy szufladzie.   Produkt dekoracyjny - nieprzeznaczony do spożycia. W przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem, pokazać opakowanie lub etykietę. Produkt zawiera woski roślinne oraz olejki eteryczne - może powodować alergie, zabrudzenia (zatłuszczenia) powierzchni. Przechowywać z dala od dzieci i źródeł ciepła.   Waga: ok. 30 g Wymiar: ok. 55 x 90 x 10 mm. INCI: wosk sojowy, masło shea, olejki eteryczne, alk.cetyl., suszone kwiaty i owoce.  
11,90
17,90 zł
Zdjęcie produktu MiaBox Tabliczka florencka zapachowa Lawenda 30g
MiaBox Florencka tabliczka zapachowa Lawenda 30g Ręcznie wykonane, niepowtarzalne tabliczki z wosku sojowego z dodatkiem olejków zapachowych, masła shea, suszonych kwiatów, owoców, ziół, ziaren oraz innych ekologicznych zdobień. Powoli uwalniając swój piękny zapach aromatyzują pomieszczenia i poprawiają nastrój. To estetyczne nośniki wspaniałych nut zapachowych, które równocześnie służą jako unikalne elementy dekoracji Naturalny, ekologiczny zamiennik syntetycznych zawieszek do szerokiego wykorzystania w gospodarstwie domowym. Sposób użycia: rozpakować z pudełka, wyjąć z folii zabezpieczającej, włożyć z powrotem bez folii do pudełka lub zawiesić na sznurku, np: w szafie, samochodzie czy szufladzie.   Produkt dekoracyjny - nieprzeznaczony do spożycia. W przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem, pokazać opakowanie lub etykietę. Produkt zawiera woski roślinne oraz olejki eteryczne - może powodować alergie, zabrudzenia (zatłuszczenia) powierzchni. Przechowywać z dala od dzieci i źródeł ciepła.   Waga: ok. 30 g Wymiar: ok. 55 x 90 x 10 mm. INCI: wosk sojowy, masło shea, olejki eteryczne, alk.cetyl., suszone kwiaty i owoce.  
11,90
17,90 zł
Zdjęcie produktu MiaBox Tabliczka florencka zapachowa Gardenia 30g
MiaBox Tabliczka florencka zapachowa Gardenia 30g Ręcznie wykonane, niepowtarzalne tabliczki z wosku sojowego z dodatkiem olejków zapachowych, masła shea, suszonych kwiatów, owoców, ziół, ziaren oraz innych ekologicznych zdobień. Powoli uwalniając swój piękny zapach aromatyzują pomieszczenia i poprawiają nastrój. To estetyczne nośniki wspaniałych nut zapachowych, które równocześnie służą jako unikalne elementy dekoracji Naturalny, ekologiczny zamiennik syntetycznych zawieszek do szerokiego wykorzystania w gospodarstwie domowym. Sposób użycia: rozpakować z pudełka, wyjąć z folii zabezpieczającej, włożyć z powrotem bez folii do pudełka lub zawiesić na sznurku, np: w szafie, samochodzie czy szufladzie.   Produkt dekoracyjny - nieprzeznaczony do spożycia. W przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem, pokazać opakowanie lub etykietę. Produkt zawiera woski roślinne oraz olejki eteryczne - może powodować alergie, zabrudzenia (zatłuszczenia) powierzchni. Przechowywać z dala od dzieci i źródeł ciepła.   Waga: ok. 30 g Wymiar: ok. 55 x 90 x 10 mm. INCI: wosk sojowy, masło shea, olejki eteryczne, alk.cetyl., suszone kwiaty i owoce.  
11,90
17,90 zł
Zdjęcie produktu MiaBox Tabliczka florencka zapachowa Bergamotka 30g
MiaBox Florencka tabliczka zapachowa Bergamotka 30g Ręcznie wykonane, niepowtarzalne tabliczki z wosku sojowego z dodatkiem olejków zapachowych, masła shea, suszonych kwiatów, owoców, ziół, ziaren oraz innych ekologicznych zdobień. Powoli uwalniając swój piękny zapach aromatyzują pomieszczenia i poprawiają nastrój. To estetyczne nośniki wspaniałych nut zapachowych, które równocześnie służą jako unikalne elementy dekoracji Naturalny, ekologiczny zamiennik syntetycznych zawieszek do szerokiego wykorzystania w gospodarstwie domowym. Sposób użycia: rozpakować z pudełka, wyjąć z folii zabezpieczającej, włożyć z powrotem bez folii do pudełka lub zawiesić na sznurku, np: w szafie, samochodzie czy szufladzie.   Produkt dekoracyjny - nieprzeznaczony do spożycia. W przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem, pokazać opakowanie lub etykietę. Produkt zawiera woski roślinne oraz olejki eteryczne - może powodować alergie, zabrudzenia (zatłuszczenia) powierzchni. Przechowywać z dala od dzieci i źródeł ciepła.   Waga: ok. 30 g Wymiar: ok. 55 x 90 x 10 mm. INCI: wosk sojowy, masło shea, olejki eteryczne, alk.cetyl., suszone kwiaty i owoce.  
11,90
17,90 zł
Zdjęcie produktu MiaBox Tabliczka florencka zapachowa Róża 30g
MiaBox Florencka tabliczka zapachowa Róża 30g Ręcznie wykonane, niepowtarzalne tabliczki z wosku sojowego z dodatkiem olejków zapachowych, masła shea, suszonych kwiatów, owoców, ziół, ziaren oraz innych ekologicznych zdobień. Powoli uwalniając swój piękny zapach aromatyzują pomieszczenia i poprawiają nastrój. To estetyczne nośniki wspaniałych nut zapachowych, które równocześnie służą jako unikalne elementy dekoracji Naturalny, ekologiczny zamiennik syntetycznych zawieszek do szerokiego wykorzystania w gospodarstwie domowym. Sposób użycia: rozpakować z pudełka, wyjąć z folii zabezpieczającej, włożyć z powrotem bez folii do pudełka lub zawiesić na sznurku, np: w szafie, samochodzie czy szufladzie.   Produkt dekoracyjny - nieprzeznaczony do spożycia. W przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem, pokazać opakowanie lub etykietę. Produkt zawiera woski roślinne oraz olejki eteryczne - może powodować alergie, zabrudzenia (zatłuszczenia) powierzchni. Przechowywać z dala od dzieci i źródeł ciepła.   Waga: ok. 30 g Wymiar: ok. 55 x 90 x 10 mm. INCI: wosk sojowy, masło shea, olejki eteryczne, alk.cetyl., suszone kwiaty i owoce.  
11,90
17,90 zł
Zdjęcie produktu Kadzielnica na patyczki i stożki z cherubinkiem
Popielnica na kadzidełka z klęczącym cherubinkiem "Pokój Niebios - Podążaj za głosem serca" Doskonale nadaje się do palenia kadzideł "patyczków", białej szałwii, palo santo czy lub też kadzidełek stożkowych. Znakomite wykonanie kadzielnicy, może stanowić świetny dodatek wyposażenia Twojego wnętrza jak również możesz wykorzystać ją podczas medytacji. Dedykowana do sesji medytacyjnych jak i do ozdoby Twoich wnętrz. Materiał: Ceramika - Nadaje się do użycia z: Stożki i patyczki zapachowe wysokość: 26cm  
24,90
56,90 zł
Zdjęcie produktu Zioła Bonifratrów Herbatka siła ziół Oczyszczenie 100g
Herbatka bonifraterska siła ziół Oczyszczenie 100g Herbatka bonifraterska Siła Ziół Oczyszczenie to naturalna kompozycja ziół i owoców, która została stworzona w oparciu o receptury Zakonu Braci Bonifratrów. Siła Ziół Oczyszczenie to unikalna kompozycja ziół, która wspiera naturalny mechanizm oczyszczania organizmu. Wkomponowany w skład: liść brzozy i pokrzywy oraz korzeń mniszka wspomagają proces detoksykacji i pozwolą lepiej zadbać o swoje zdrowie. Napar powstający z zaparzenia tej herbaty posiada esencjonalny i wyrazisty smak. Skład: herbata zielona gun powder-35%; brzoza liść-15%; pokrzywa liść-15%; korzeń mniszka-10%; bez czarny owoc-10%; żurawina owoc-8,5%; bez czarny kwiat-5%; chaber bławatek-1,5%. Sposób użycia: Łyżkę ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem ok. 10 min.      
13,90
17,90 zł
Zdjęcie produktu Zioła Bonifratrów Herbatka siła ziół Rozgrzanie 100g
Herbatka bonifraterska siła ziół Rozgrzanie 100g Herbatka bonifraterska Siła Ziół Rozgrzanie to naturalna kompozycja ziół i owoców, która została stworzona w oparciu o receptury Zakonu Braci Bonifratrów. Siła Ziół Rozgrzanie to aromatyczny napar ze skórką pomarańczy, który będzie idealnym towarzyszem podczas jesienno-zimowych wieczorów. Wkomponowane w skład: czarny bez i kwiatostan lipy pozwolą lepiej zadbać o swoje zdrowie. A dodatki takie jak imbir, goździki i cynamon pomogą rozgrzać organizm w chłodne dni. Napar powstający z zaparzenia tej herbaty posiada esencjonalny i wyrazisty smak. Polecany dla całej rodziny. Skład: Rooibos-38%, dzika róża skórka-13%, bez czarny owoc-10%, pomarańcza skórka-10%, cynamon-10%, lipa kwiatostan-7%, goździk-5%, imbir-3%, róża płatki-2%, słonecznik płatki-2%. Sposób użycia: Łyżkę ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem ok. 10 min.      
13,90
17,90 zł
Zdjęcie produktu Kominek zapachowy pomocna dłoń
Kominek zapachowy Pomocna dłoń niebieski Ręcznie wykonane Kominki Zapachowe. W ofercie posiadamy wiele wzorów. Jeżeli lubisz, kiedy w Twoim domu unosi się przyjemny zapach, z pewnością przyda Ci się ten kominek zapachowy. Poprzez podgrzanie wody z kilkoma kroplami olejku esencjalnego uwalniany jest przyjemny zapach. Kominek zapachowy został stworzony w taki sposób, by zapach uwalniał się powoli w optymalnej temperaturze.   Utrzymanie kominka w czystości jest bardzo proste, wystarczy go myć pod strumieniem wody z dodatkiem środka czyszczącego. Osad można łatwo usunąć za pomocą roztworu octu. Produkt idealny do biura czy domu, nadaje się na prezent na każdą okazję. wysokość 10 cm  
12,90
23,90 zł
Zdjęcie produktu Kominek zapachowy kamienny dwa kolory
Kominek zapachowy  dwa kolory Jeżeli lubisz, kiedy w Twoim domu unosi się przyjemny zapach, z pewnością przyda Ci się ten kominek zapachowy. Poprzez podgrzanie wody z kilkoma kroplami olejku esencjalnego uwalniany jest przyjemny zapach. Kominek zapachowy został stworzony w taki sposób, by zapach uwalniał się powoli w optymalnej temperaturze.   Utrzymanie kominka w czystości jest bardzo proste, wystarczy go myć pod strumieniem wody z dodatkiem środka czyszczącego. Osad można łatwo usunąć za pomocą roztworu octu. Produkt idealny do biura czy domu, nadaje się na prezent na każdą okazję. wysokość 12 cm
44,90
85,90 zł
Zdjęcie produktu Kominek zapachowy kamienny klasyczny
Kominek zapachowy klasyczny Jeżeli lubisz, kiedy w Twoim domu unosi się przyjemny zapach, z pewnością przyda Ci się ten kominek zapachowy. Poprzez podgrzanie wody z kilkoma kroplami olejku esencjalnego uwalniany jest przyjemny zapach. Kominek zapachowy został stworzony w taki sposób, by zapach uwalniał się powoli w optymalnej temperaturze.   Utrzymanie kominka w czystości jest bardzo proste, wystarczy go myć pod strumieniem wody z dodatkiem środka czyszczącego. Osad można łatwo usunąć za pomocą roztworu octu. Produkt idealny do biura czy domu, nadaje się na prezent na każdą okazję. wysokość 12 cm  
34,90
65,90 zł
Zdjęcie produktu Olejek eteryczny Słodka brzoza 10ml
Olejek eteryczny Słodka brzoza 10ml Olejek eteryczny ze słodkiej brzozy ma naturalne właściwości ściągające, więc może być bardzo korzystny, gdy zostanie rozcieńczony w oleju nośnikowym, kremie lub balsamie. Może pomóc w złagodzeniu stanów skóry, takich jak trądzik i egzema. Uważa się również, że pomaga w usuwaniu toksyn i poprawia krążenie. Korzyści zdrowotne olejku brzozowego można przypisać jego właściwościom tonizującym, dezynfekującym, pobudzającym, przeciwdepresyjnym, przeciwbólowym, detoksykującym, przeciwreumatycznym, przeciwartretycznym, moczopędnym, antyseptycznym, ściągającym, przeciwgorączkowym, bakteriobójczym, owadobójczym i oczyszczającym.  Olejek brzozowy jest pomocny w zmniejszaniu bólu stawów i mięśni, a także głowy i zębów. Działa również przeciwskurczowo. Ponieważ stymuluje układ krążenia i poprawia krążenie, jest bardzo pomocny w łagodzeniu chorób związanych z nieprawidłowym krążeniem, takich jak obrzęki, reumatyzm i artretyzm. Nazwa łacińska: Betula Pendula Roth Użyta część rośliny: pąki liściowe Pochodzenie: Chiny Metoda ekstrakcji: destylacja parowa  
16,90
29,90 zł
Zdjęcie produktu Olejek eteryczny Fenkuł 10ml
Olejek eteryczny Fenkuł 10ml Ten olejek eteryczny pozyskiwany jest z rośliny Foeniculum vulgare var. dulce, czyli słodkiego kopru włoskiego, znanego również jako koper rzymski. Jest ekstrahowany z rozdrobnionych nasion, metodą destylacji parowej. Olej, podobnie jak nasiona, jest dobry na trawienie, a także na wiele innych dolegliwości. Jest stosowany w aromaterapii w leczeniu skóry tłustej, zmarszczek i otyłości. Mówi się, że dodaje odwagi, determinacji i siły.  Olejek ten jest popularnym lekarstwem na problemy trawienne, takie jak wzdęcia, zaparcia, kolki, nudności, wymioty, anoreksja i niestrawność. Pomaga również w utracie wagi, ponieważ mówi się, że wywołuje uczucie pełnego żołądka. Uważa się, że jego działanie moczopędne pomaga pozbyć się cellulitu. Olejek z kopru włoskiego ma uspokajać śledzionę i wątrobę. Działa oczyszczająco i tonizująco na skórę, pomaga przy siniakach. Należy pamiętać, że olej ten nie powinien być stosowany w dużych dawkach i należy go całkowicie unikać w okresie ciąży, laktacji. Nie mogą stosować go osoby cierpiące na raka piersi i epilepsję. Słowo koper pochodzi od łacińskiego „foenum”, co oznacza „siano”. W średniowieczu był znany jako „Fenkle”. Było to popularne zioło, używane przez starożytnych Chińczyków, Egipcjan i Rzymian, którzy wierzyli, że koper włoski pomagał przedłużyć życie oraz zwiększyć odwagę i siłę człowieka. Wierzono również, że odstrasza złe duchy. Mówi się, że koper był używany do wzmocnienia wzroku, leczenia ukąszeń węży i łagodzenia kolki. W Indiach zwykłe, prażone lub pokryte miętą nasiona kopru włoskiego, zwane saunf, są często podawane po posiłkach, aby wspomóc trawienie. Nazwa łacińska: Foeniculum Vulgare  Użyta część rośliny: rozdrobnione nasiona  Pochodzenie: Ukraina Metoda ekstrakcji: destylacja parowa  
13,90
23,90 zł
Zdjęcie produktu Olejek eteryczny Szyszkojagoda 10ml
Olejek eteryczny Szyszkojagoda 10ml Pozyskiwany z jagód drzewa iglastego, olejek eteryczny z jagód jałowca jest znany ze swoich wszechstronnych zastosowań i korzyści. Zapach olejku z jagód jałowca jest drzewny, pikantny i czysty. Ze względu na swój aromat działa uspokajająco i sprowadza na ziemię. Może być stosowany w dyfuzji, aby oczyścić powietrze.  Jagody jałowca są naturalnym środkiem antyseptycznym, podobnie jak olejek eteryczny. Mgiełka do pomieszczeń/odświeżacz powietrza z olejkiem eterycznym z jagód jałowca może pomóc w zabiciu drobnoustrojów unoszących się w powietrzu. Nazwa łacińska: Juniperus Communis Użyta część rośliny: Berry Pochodzenie: Macedonia Metoda ekstrakcji: destylacja parowa  
16,90
29,90 zł
Zdjęcie produktu Olejek eteryczny Palmaroza 10ml
Olejek eteryczny Palmaroza 10ml Olejek eteryczny Palmarosa ma zapach róży, który czyni go pięknym dodatkiem do Twojej kolekcji olejków eterycznych. Jest to produkt znany z naturalnych korzyści dla skóry. Palmarosa jest jedną z gwiazd natury, która reguluje poziom nawilżenia skóry i produkcję sebum, dlatego jest przydatna zarówno dla skóry suchej, jak i tłustej. Dlatego też olejek palmarosa jest często dodawany do produktów do pielęgnacji skóry, takich jak mydła, kremy itp. Oferując korzyści w zakresie odnowy komórek, olejek palmarosa odżywia i przywraca zdrowie i harmonię skóry. Znany jest również ze swojej zdolności do odmładzania zmęczonych, obolałych stóp. Działa uspokajająco i podnosi na duchu, jest tonikiem dla serca i umysłu. Wspomaga głęboki sen, uspokaja i ko, zapewnia komfort i wsparcie dla kobiecych cykli. Jest idealny do przyspieszania czasu regeneracji w trudnym sezonie zimowym. W istocie chłodząca i nawilżająca palmarosa może przynieść ulgę w psychicznych dolegliwościach związanych z niepewnością, smutkiem. Nazwa łacińska: Cymbopogon Martinii Użyta część rośliny: trawa Pochodzenie: Indie Metoda ekstrakcji: destylacja parowa  
12,90
20,90 zł
Zdjęcie produktu Olejek eteryczny Majeranek 10ml
Olejek eteryczny Majeranek 10ml Olejek eteryczny z majeranku jest destylowany parowo z rośliny Thymus mastichina, która ma owłosioną łodygę, owalne liście i małe białawe kwiaty w gronach. Cała roślina wydziela silny aromat. Jest w rzeczywistości dziko rosnącym tymiankiem, ale znana jest jako hiszpański dziki majeranek. Należy do hiszpańskiej rodziny lamiaceae i nie jest tym samym, co słodki lub francuski majeranek. Nie jest też oregano, które również nazywa się dzikim majerankiem. Uważa się, że olejek ten jest skuteczniejszy niż olejek ze słodkiego majeranku, gdy jest stosowany jako środek wykrztuśny przy infekcjach dróg oddechowych i skurczach, ponieważ ma właściwości antyseptyczne, ale nie jest środkiem rozluźniającym mięśnie ani uspokajającym, jak słodki majeranek. Olejek z hiszpańskiego majeranku jest powszechnie stosowany w aromaterapii i dobrze łączy się z olejkami lawendowymi i bergamotowymi, tworząc relaksujące otoczenie. Podobno zioło to stosowane w kominku lub w olejku do masażu uspokaja nerwy, zwalcza samotność i poczucie odrzucenia. Wspomaga również trawienie. Hiszpański dziki majeranek był używany przez zielarzy od starożytnej Grecji. Starożytni Grecy i Rzymianie koronowali pary małżeńskie wieńcami z majeranku, które symbolizowały miłość, honor i szczęście. Herbatka majerankowa z miodem była używana przez śpiewaków do ochrony głosu. Nazwa łacińska: Thymus Mastichina Użyta część rośliny: liście i kwitnące końcówki Pochodzenie: Hiszpania Metoda ekstrakcji: destylacja parowa  
18,90
33,90 zł
Zdjęcie produktu Aromaterapeutyczna świeca sojowa Czyste myślenie 200g
Aromaterapeutyczna świeca sojowa Czyste myślenie 200g Nowe Aromaterapeutyczne Świeczki to połączenie naturalnych olejków eterycznych z woskiem sojowym. Naturalne, czyste, przyjazne weganom. Odpowiednie kompozycje olejków w świeczkach stymulują i pobudzają organizm: jesteśmy kreatywni, zrelaksowani, odpoczywamy, jesteśmy pobudzeni, pozytywni. Każdy znajdzie coś dla siebie.   Świeczki sprzedawane są w opakowaniach ozdobnym, mogą stanowić ciekawy prezent na każda okazję. W procesie produkcji brązowe szklane słoiki wypełniane są ręcznie woskiem sojowym. Pojemność: 200 g. Czas do pełnego wypalenia się świeczki to 40 godzin.  
39,90
63,90 zł
Zdjęcie produktu Aromaterapeutyczna świeca sojowa Kreatywność 200g
Aromaterapeutyczna świeca sojowa Kreatywność 200g Nowe Aromaterapeutyczne Świeczki to połączenie naturalnych olejków eterycznych z woskiem sojowym. Naturalne, czyste, przyjazne weganom. Odpowiednie kompozycje olejków w świeczkach stymulują i pobudzają organizm: jesteśmy kreatywni, zrelaksowani, odpoczywamy, jesteśmy pobudzeni, pozytywni. Każdy znajdzie coś dla siebie.   Świeczki sprzedawane są w opakowaniach ozdobnym, mogą stanowić ciekawy prezent na każda okazję. W procesie produkcji brązowe szklane słoiki wypełniane są ręcznie woskiem sojowym. Pojemność: 200 g. Czas do pełnego wypalenia się świeczki to 40 godzin.  
39,90
63,90 zł
Zdjęcie produktu Aromaterapeutyczna świeca sojowa Spokój 200g
Aromaterapeutyczna świeca sojowa Spokój 200g Nowe Aromaterapeutyczne Świeczki to połączenie naturalnych olejków eterycznych z woskiem sojowym. Naturalne, czyste, przyjazne weganom. Odpowiednie kompozycje olejków w świeczkach stymulują i pobudzają organizm: jesteśmy kreatywni, zrelaksowani, odpoczywamy, jesteśmy pobudzeni, pozytywni. Każdy znajdzie coś dla siebie.   Świeczki sprzedawane są w opakowaniach ozdobnym, moga stanowić ciekawy prezent na każda okazję. W procesie produkcji brązowe szklane słoiki wypełniane są ręcznie woskiem sojowym. Pojemność: 200 g. Czas do pełnego wypalenia się świeczki to 40 godzin.  
39,90
63,90 zł
Zdjęcie produktu Aromaterapeutyczna świeca sojowa Afrodyzjak 200g
Aromaterapeutyczna świeca sojowa Afrodyzjak 200g Nowe Aromaterapeutyczne Świeczki to połączenie naturalnych olejków eterycznych z woskiem sojowym. Naturalne, czyste, przyjazne weganom. Odpowiednie kompozycje olejków w świeczkach stymulują i pobudzają organizm: jesteśmy kreatywni, zrelaksowani, odpoczywamy, jesteśmy pobudzeni, pozytywni. Każdy znajdzie coś dla siebie.   Świeczki sprzedawane są w opakowaniach ozdobnym, mogą stanowić ciekawy prezent na każda okazję. W procesie produkcji brązowe szklane słoiki wypełniane są ręcznie woskiem sojowym. Pojemność: 200 g. Czas do pełnego wypalenia się świeczki to 40 godzin.  
39,90
63,90 zł
1
/
2
/
3
/
4
/
5
... 8
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj