KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Chirurgia onkologiczna. Tom 1-3
Książka przygotowana przez uznanych specjalistów, reprezentujących wiodące ośrodki onkologiczne i chirurgiczne w Polsce. Jest wyczerpującym i aktualnym opracowaniem tematu. Tom 3 poświęcono nowotworom układu pokarmowego; moczowo płciowego; żeńskich narządów płciowych; chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna po operacjach z powodu nowotworu; operacje profilaktyczne w chirurgii onkologicznej. Tom 2 przedstawia nowotwory głowy i szyi; układu nerwowego; klatki piersiowej (płuca, grasicy, śródpiersia, ściany klatki piersiowej), piersi; tkanek miękkich; podścieliskowe przewodu pokarmowego; kości; skóry oraz chirurgię endokrynologiczną. Tom 1 poświęcono podstawom chirurgii onkologicznej, diagnostyce oraz zagadnieniom leczenia wielospecjalistycznego. Przedstawiono m.in. aktualne dane dotyczące epidemiologii i etiologii nowotworów w Polsce i na świecie, a także nowe spojrzenie na ich biologię i genetykę. Całkowitą nowością jest przygotowanie oddzielnej części przedstawiającej wybrane zagadnienia prawne, w tym omówienie odpowiedzialności cywilnej i karnej chirurga onkologa.
586,81
699,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Wielowymiarowość funkcji wykonawczych - perspektywa rozwojowa i kliniczna
Funkcje wykonawcze, stanowiące istotę celowego działania, obejmują różnorodne procesy poznawcze, które przebiegając w skoordynowany, kontrolowany i intencjonalny sposób umożliwiają realizację złożonych zadań. Monografia ukazuje specyfikę funkcjonowania wykonawczego osób zdrowych na wybranych etapach ontogenezy, a także koncentruje uwagę czytelnika wokół problematyki zaburzeń funkcji wykonawczych w przebiegu niektórych schorzeń neurologicznych, psychiatrycznych i somatycznych. Zawiera praktyczne propozycje oddziaływań rehabilitacyjnych i treningowych w odniesieniu do osób z zaburzonymi lub osłabionymi funkcjami wykonawczymi. Oddawana do rąk czytelników pozycja kierowana jest do psychologów, neuropsychologów, specjalistów zajmujących się opieką nad osobami chorymi, seniorami, a także do studentów psychologii, których zainteresowania koncentrują się wokół problematyki funkcji wykonawczych i ich zaburzeń, zarówno w perspektywie teoretycznej, jak i praktycznej.
27,46
37,80 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki O Menopauzie. Czego ginekolog Ci nie powie
TO KSIĄŻKA DLA DZIEWCZYN W KAŻDYM WIEKU!Autorzy bestsellerów - Anna Augustyn-Protas oraz Tadeusz Oleszczuk mierzą się z jednym z ostatnich tabu w naszej kulturze i obalają mity związane z klimakterium.Czy za nieprzyjemnymi objawami stoi spadek poziomu estrogenów? Ten proces tylko odsłania kondycję naszego organizmu.Czy jesteśmy skazane na uderzenia gorąca czy wzrost wagi? Nie. Możemy czuć się świetnie.Czy menopauza to koniec młodości? A skąd!W dojrzałym wieku kobieta kończy rozdział związany z rozmnażaniem. Jednak dostaje w zamian dużo więcej - świadome życie. Jeśli menopauza jest przekwitaniem, to - hello, girls- każdy, kto ma ogród, wie, że kolejny etap to owocowanie. I najlepsza część egzystencji - zbiory.Klimakterium jest wąską kładką, na którą w połowie życia wchodzi każda dziewczyna. Tu znajdziesz pełną instrukcję, jak przez nią przejść zdrowo i w pełni sił, wesoło machając torebką.Będzie pani zadowolona!
28,21
49,99 zł
Okładka książki Leczenie w neurologii
Jeszcze 30 lat temu neurologia była uważana za dziedzinę o doskonałej diagnostyce, lecz ograniczonych możliwościach terapeutycznych. Od tego czasu nastąpiły wielkie zmiany. Pojawiły się nie tylko skuteczne terapie wielu chorób neurologicznych, ale również z dużą dynamiką następuje rozwój możliwości naukowego potwierdzenia metod leczenia. W udarze mózgu główne postępy terapeutyczne dotyczą trombektomii u pacjentów z niedrożnością dużych tętnic zaopatrujących mózgowie, a w przypadku migotania przedsionków stosowania doustnych leków przeciwzakrzepowych, niebędących antagonistami witaminy K. W epilepsji pojawiły są zarówno nowe leki przeciwpadaczkowe, jak i lepsza terapia stanu padaczkowego, oparta na dowodach naukowych. Stwardnienie rozsiane wraz z innymi obszarami neuroimmunologii jest zagadnieniem o ekstremalnej dynamice, każdego roku następuje dopuszczenie do leczenia dwóch bądź trzech nowych substancji o działaniu immunomodulującym. Po raz pierwszy dostępne są również terapie postaci przewlekle postępującej stwardnienia rozsianego. W chorobie Parkinsona opracowano nowe metody leczenia zaawansowanych stadiów schorzenia. W przypadku migreny nowe podejście terapeutyczne w jej profilaktyce stanowią przeciwciała monoklonalne przeciwko CGRP. Wynika z tego konieczność publikacji aktualnych podręczników dotyczących terapii neurologicznych, przedstawiających najnowszy stan wiedzy. Taką rolę spełnia Leczenie w Neurologii. W książce: najważniejsze informacje, zalecenia i ostrzeżenia (oznaczone „Uwaga”) oparte na dowodach naukowych, krótkie opisy zasad postępowania. odpowiednio dobrane algorytmy i tabele umożliwiające szybki przegląd informacji. Publikacja przeznaczona dla neurologów, rezydentów, internistów i lekarzy rodzinnych.
152,56
159,00 zł
Opakowanie Pokonać depresję. Podejście poznawcze
Praktyczny przewodnik dla lekarzy psychiatrów, psychologów klinicznych oraz psychoterapeutów, omawiający krok po kroku leczenie szerokiego zakresu zaburzeń nastroju, w szczególności zaburzeń depresyjnych, oraz dostarczający niezbędnych narzędzi terapeutycznych. Wszystkie opisane metody zostały dogłębnie przetestowane w szeroko zakrojonych badaniach klinicznych i są poparte wieloletnimi doświadczeniami autorów. Renomowana rada naukowa, składająca się z wybitnych specjalistów, zapewnia publikacji najwyższe standardy i najskuteczniejsze dostępne obecnie metody terapii. W PUBLIKACJI M.IN.: • opis strategii radzenia sobie z obniżonym nastrojem oparty na zasadach wielopłaszczyznowej terapii poznawczo-behawioralnej; • praktyczne i poparte dowodami rozwiązania; • sposoby monitorowania pacjentów.
75,80
79,00 zł
Opakowanie Postępowanie w wybranych zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży Część 2
Publikacja „Postępowanie w wybranych zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży – cz. 2” to pozycja, w której grono wybitnych specjalistów z obszaru psychiatrii dziecięcej przedstawia postępowanie diagnostyczne i nowoczesne leczenie zaburzeń lękowych, psychotycznych czy ze spektrum autyzmu, jak również innych schorzeń psychicznych dzieci i młodzieży. Adresatami kompendium wiedzy są nie tylko lekarze, ale także studenci medycyny, szczególnie zainteresowani obszarem psychiatrii dziecięcej.
74,72
89,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Ciało. Instrukcja dla użytkownika. Edycja ilustrowana
„Ironiczny i jednocześnie zabawny - klasyczny Bryson. Książka lekko napisana i w stu procentach oparta na faktach”. SUNDAY TIMES Całe życie tkwimy w jednym ciele, a mimo to większość z nas właściwie nie ma zielonego pojęcia, jak ono działa i jakie procesy w nim zachodzą. W światowym bestsellerze Ciało Bill Bryson wyrusza w podróż mającą na celu dokładne zbadanie tajników funkcjonowania ludzkiego ciała, i wkrótce odkrywa, że jest ono nieskończenie bardziej złożone, cudowne i często jeszcze bardziej tajemnicze, niż kiedykolwiek się spodziewał. Przemierzając jego przestrzeń od mózgu do dolnych partii i od pierwszych do ostatnich chwil życia, ujawnia, że stanowimy przykład zadziwiającej historii sukcesu. A opowieść o tym, jak próbowaliśmy zapanować nad własna biologią i powstrzymać choroby, jest pełna wielu zapomnianych bohaterów, zdumiewających anegdot i niezwykłych faktów. Ta oszałamiająca ilustrowana edycja ożywia historię dzięki setkom historycznych i nowoczesnych ilustracji i fotografii. Nieskończenie fascynująca, pochłaniająca bez reszty i wyczerpująca lektura, obowiązkowa instrukcja obsługi człowieka to Bryson w najlepszym wydaniu. „Katalog cudów. Niewiarygodne historie przedstawione w niepowtarzalnym stylu Brysona”. GUARDIAN „Coś niesamowitego. Każda strona tej książki przesiąknięta jest faktami naukowymi przedstawionymi w takim stopniu realności jak w dobrym thrillerze”. MAIL ON SUNDAY
90,48
129,90 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Konsultacje kardiologiczne w ambulatorium
Istotne elementy badania podmiotowego i przedmiotowego konsultacji planowej ......19 Rafał Dąbrowski, Tomasz Hryniewiecki CHARAKTERYSTYKA STOSOWANYCH GRUP LEKÓW Leki hipolipemizujące ........ 23 Marlena Broncel Leki ß-adrenolityczne ....... 45 Rafał Dąbrowski Leki ?1 -adrenolityczne ........ 52 Marlena Broncel Inhibitory konwertazy angiotensyny i antagoniści receptora angiotensyny II ...... 57 Rafał Dąbrowski, Tomasz Hryniewiecki Antagoniści receptora mineralokortykoidowego ........ 68 Rafał Dąbrowski Antagoniści wapnia ......... 73 Rafał Dąbrowski Leki moczopędne (diuretyczne) .......78 Tomasz M. Rywik Leki antyarytmiczne .......95 Hanna Szwed, Rafał Dąbrowski Leki przeciwpłytkowe ..... 110 Krzysztof Jaworski, Rafał Dąbrowski Leki przeciwkrzepliwe ........ 123 Anetta Undas Leki stosowane w terapii tętniczego nadciśnienia płucnego ..... 145 Agnieszka Mielczarek, Jarosław D. Kasprzak Leki przeciwcukrzycowe w praktyce kardiologicznej ........ 158 Marlena Broncel Inne leki stosowane w praktyce kardiologicznej ....... 169 Krzysztof Jaworski, Rafał Dąbrowski WYBRANE ASPEKTY DIAGNOSTYCZNE Elementy oceny badania elektrokardiograficznego ........ 183 Rafał Baranowski Niezbędne wskazania do echokardiografii ........192 Bohdan Firek Wskazania, przeciwwskazania i interpretacja wyników testu spiroergometrycznego ... 201 Iwona Korzeniowska-Kubacka Wskazania, przeciwwskazania i interpretacja wyników ETT i testu 6MWT ....215 Iwona Korzeniowska-Kubacka Znaczenie i interpretacja wyników tomografii komputerowej w chorobach serca .... 222 Ilona Michałowska Wskazania do wykonania i interpretacja wyników badania rezonansu magnetycznego .... 239 Mateusz Śpiewak OCENA KLINICZNA I MOŻLIWOŚCI LECZENIA Leczenie dyslipidemii .... 261 Marlena Broncel Nadciśnienie tętnicze ...... 278 Rafał Dąbrowski, Michalina Galas Choroba niedokrwienna serca ...... 292 Rafał Dąbrowski Chorzy po zabiegach rewaskularyzacji oraz przezskórnych strukturalnych zabiegach interwencyjnych ...... 300 Piotr Zając, Jarosław D. Kasprzak Ambulatoryjna opieka kardiologiczna nad pacjentem po zabiegu kardiochirurgicznym ..... 318 Paweł Litwiński Niewydolność serca i choroby współistniejące ..... 349 Tomasz M. Rywik Migotanie przedsionków ...... 376 Krzysztof Jaworski, Rafał Dąbrowski Częstoskurcze nadkomorowe .....401 Mariusz Pytkowski Pacjent z komorowymi zaburzeniami rytmu serca ....... 424 Krystyna Guzek, Joanna Zakrzewska-Koperska, Łukasz Szumowski Zaburzenia rytmu serca. Uwarunkowania genetyczne i choroby współistniejące ...... 435 Elżbieta Katarzyna Biernacka Chorzy ze wskazaniami do implantacji i po implantacji urządzeń wszczepialnych ..... 446 Paweł Syska Zatorowość płucna ...... 469 Piotr Pruszczyk, Olga Dzikowska-Diduch Profilaktyka przeciwzakrzepowa i problemy leczenia w różnych sytuacjach klinicznych ..... 478 Anetta Undas Wady serca nabyte ..... 496 Maria Jaworska-Wilczyńska Dorośli chorzy z wrodzoną wadą serca ...... 520 Piotr Hoffman Chorzy z nadciśnieniem płucnym ....... 535 Piotr Hoffman Kardiomiopatie ............ 546 Jacek Grzybowski Zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia ........ 557 Tomasz Zieliński Prewencja sercowo-naczyniowa ..... 569 Michalina Galas Propozycje, przebieg i możliwości rehabilitacji kardiologicznej ...... 586 Iwona Korzeniowska-Kubacka Aspekty neurologiczne w konsultacjach kardiologicznych ...... 593 Iwona Kurkowska-Jastrzębska Kobieta w ciąży z problemem kardiologicznym.... 608 Anna Fijałkowska Powikłania kardiologiczne po COVID-19 ........ 620 Rafał Dąbrowski, Tomasz Hryniewiecki
158,67
189,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Podologia
„Podologia jest pierwszą książką na polskim rynku wydawniczym o charakterze podręcznika, która całościowo ujmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące teorii i praktyki podologicznej. Uwzględniono w niej współczesny stan wiedzy w zakresie nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz dyscyplin im pokrewnych. Materiał przedstawiający patologie skóry i paznokci stóp oraz opis przypadków podologicznych i ortopodologicznych zilustrowano bogatą dokumentacją fotograficzną. Poszczególne rozdziały uzupełniono o wykazy piśmiennictwa, co umożliwia pogłębienie wiedzy w omawianym temacie. Książka jest efektem współpracy wybitnych i doświadczonych pracowników dydaktyczno-naukowych polskich uczelni, praktyków podologów oraz innych specjalistów zintegrowanych w zaopatrzeniu stóp. Jest przeznaczona dla uczniów i studentów przygotowujących się do zawodu podologa. Może stanowić pomoc dydaktyczną dla nauczycieli, wykładowców i szkoleniowców. Podologia to na polskim rynku wydawniczym publikacja unikatowa ze względu na kompleksowość ujęcia problematyki dotyczącej stóp oraz bogactwo materiału ilustracyjnego. Autorzy podręcznika wychodzą naprzeciw dynamicznemu rozwojowi, jakiemu w ostatnich latach podlega ta interdyscyplinarna dziedzina wiedzy”.
259,41
309,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki WGLS Choroby reumatyczne. Ból w chorobach reumatycznych
Ból wywiera wpływ na wszystkie sfery naszego życia, znacznie pogarsza jego jakość oraz pozostaje najczęstszym powodem wizyty u lekarza. W chorobach reumatycznych, w których dominuje proces zapalny z uszkodzeniem tkanek, a przy zajęciu naczyń równocześnie występuje niedokrwienie, to sytuacja uwolnienia wielu cytokin i mediatorów uczestniczących w rozwoju bólu. Również duże znaczenie nadaje się ostatnio tzw. obwodowej i ośrodkowej hipersensytyzacji i roli tych zjawisk w patomechanizmie bólu. Narastające w czasie uszkodzenia tkanek zarówno w przebiegu zapalnych (np. reumatoidalne zapalenie stawów), jak i niezapalnych chorób reumatycznych (np. choroba zwyrodnieniowa stawów), jest przyczyną nasilenia bólu i dalszego pogorszenia jakości życia. Dobór odpowiednich narzędzi do pomiaru bólu oraz właściwe postępowanie lecznicze, nie zawsze farmakologiczne, to klucze do poprawy samopoczucia chorego, jego jakości życia oraz uniknięcia polipragmazji. Tym celom ma służyć niniejsza publikacja. Mamy nadzieję, że książka będzie przydatna dla lekarzy różnych specjalności w ich codziennej praktyce medycznej, dzięki czemu przyczyni się do dobrego, nowoczesnego diagnozowania i leczenia bólu u pacjentów.
74,72
89,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Niezbędnik stomatologiczny. Zbiór zadań dla studentów stomatologii. Część 2
Publikacja Niezbędnik stomatologiczny. Zbiór zadań dla studentów stomatologii (cz. 2) została przygotowana przez Aleksandrę Simińską, lekarza dentystę. Ma na celu utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy już zdobytej. Zbiór zadań testowych ułożono w oparciu o podstawę programową wymaganą na studiach i egzaminie LDEK z tego przedmiotu. Dla ułatwienia zagadnienia pogrupowano nie tylko dziedzinami stomatologicznymi (chirurgia stomatologiczna, protetyka stomatologiczna, periodontologia, medycyna ratunkowa, zdrowie publiczne), lecz także tematycznie. Tak, aby móc wygodnie przygotować się do bieżącego sprawdzania wiedzy na studiach. Istotnym elementem są krótkie notatki przy zadaniach, które pomogą czytelnikowi szybko przypomnieć najistotniejsze zagadnienia zawarte w testach. Odpowiednio w części 1 Niezbędnika stomatologicznego znajdują się pytania testowe dotyczące: stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, ortodoncji, bioetyki, prawa medycznego, orzecznictwa lekarskiego. Publikacja adresowana jest do studentów kierunku lekarsko-dentystycznego i absolwentów przygotowujących się do LDEK-u.
99,90
119,00 zł
Okładka książki Chirurgia onkologiczna. Tom 3
Książka przygotowana przez uznanych specjalistów, reprezentujących wiodące ośrodki onkologiczne i chirurgiczne w Polsce. Jest wyczerpującym i aktualnym opracowaniem tematu. Tom 3 poświęcono nowotworom układu pokarmowego; moczowo płciowego; żeńskich narządów płciowych; chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna po operacjach z powodu nowotworu; operacje profilaktyczne w chirurgii onkologicznej Tom 2 przedstawia nowotwory głowy i szyi; układu nerwowego; klatki piersiowej (płuca, grasicy, śródpiersia, ściany klatki piersiowej), piersi; tkanek miękkich; podścieliskowe przewodu pokarmowego; kości; skóry oraz chirurgię endokrynologiczną. Tom 1 poświęcono podstawom chirurgii onkologicznej, diagnostyce oraz zagadnieniom leczenia wielospecjalistycznego. Przedstawiono m.in. aktualne dane dotyczące epidemiologii i etiologii nowotworów w Polsce i na świecie, a także nowe spojrzenie na ich biologię i genetykę. Całkowitą nowością jest przygotowanie oddzielnej części przedstawiającej wybrane zagadnienia prawne, w tym omówienie odpowiedzialności cywilnej i karnej chirurga onkologa.
209,04
249,00 zł
Okładka książki Chirurgia onkologiczna t. 1
Książka przygotowana przez uznanych specjalistów, reprezentujących wiodące ośrodki onkologiczne i chirurgiczne w Polsce. Jest wyczerpującym i aktualnym opracowaniem tematu. Tom 1 poświęcono podstawom chirurgii onkologicznej, diagnostyce oraz zagadnieniom leczenia wielospecjalistycznego. Przedstawiono m.in. aktualne dane dotyczące epidemiologii i etiologii nowotworów w Polsce i na świecie, a także nowe spojrzenie na ich biologię i genetykę. Całkowitą nowością jest przygotowanie oddzielnej części przedstawiającej wybrane zagadnienia prawne, w tym omówienie odpowiedzialności cywilnej i karnej chirurga onkologa.
209,04
249,00 zł
Okładka książki Chirurgia onkologiczna t. 2
Książka przygotowana przez uznanych specjalistów, reprezentujących wiodące ośrodki onkologiczne i chirurgiczne w Polsce. Jest wyczerpującym i aktualnym opracowaniem tematu. Tom 2 przedstawia nowotwory głowy i szyi; układu nerwowego; klatki piersiowej (płuca, grasicy, śródpiersia, ściany klatki piersiowej), piersi; tkanek miękkich; podścieliskowe przewodu pokarmowego; kości; skóry oraz chirurgię endokrynologiczną.
209,04
249,00 zł
Opakowanie Roxburgh's Common Skin Disease
Roxburgh"s Common Skin Disease
258,23
319,00 zł
Okładka książki Acute Pain Management
Acute Pain Management
186,99
231,00 zł
Okładka książki Beneath the White Coat
Beneath the White Coat
85,81
106,00 zł
Opakowanie Scott-Brown's Essential Otorhi
Scott-Brown"s Essential Otorhi
205,61
254,00 zł
Okładka książki Differential Diagnosis in Dermatology
The ethos of this bestselling text is that however much or little you know about skin disease you can always arrive at the right diagnosis. The secret is to examine the surface of the rash or skin lesion which will help you classify the clinical features correctly - colour, surface features, type of lesion, border and how long it has been present. Algorithms throughout each chapter give the differential diagnosis for the features you have elicited. Accompanying clinical photographs and clear descriptions of the conditions will enable you to check whether you are right or not. If your choice seems unlikely, any conditions that could be confused with the one you selected are listed along the base of the algorithm to help you compare diagnoses so that you can get to the right answer. We hope this new edition - enhanced with specific instructions on treatment - will be the only quick clinical reference you will ever need for dermatology diagnoses. With over 1000 illustrations.
182,95
226,00 zł
Okładka książki Atlas wysypek u dzieci
„Atlas wysypek u dzieci” pod redakcją Magdaleny Okarskiej-Napierała, Mirosławy Kuchciak-Brancewicz i Ernesta Kuchara jest całościowym, dogłębnym i fachowym przedstawieniem tematu. Zawiera zarówno spojrzenie pediatryczne jak i dermatologiczne, co w wybitny sposób podnosi wartość dydaktyczną opracowania. W książce umieszczono ogromną liczbą zdjęć (z własnego archiwum autorów) z przejrzystym i systematycznym uszeregowaniem zmian skórnych, opisem teoretycznym i precyzyjnym różnicowaniem. Jest to pierwsze tego typu opracowanie na polskim rynku. Czytelnik jest płynnie prowadzony przez istotne obszary wykwitów plamistych i grudkowo-plamistych, grudkowo-pęcherzykowych, grudkowo-łuszczących, guzkowych, wybroczynowych. Atlas jest uzupełniony o szczególnie przydatne ryciny pokazujące lokalizację zmian skórnych typowych dla różnych chorób. Z pewnością niniejsze opracowanie służyć będzie nie tylko jako pozycja obowiązkowa do szkoleń dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie pediatrii ale również dla praktyków, którzy będą z niej korzystać w trakcie codziennej praktyki. Spis Treści: Wstęp . . . 9 Klasyfikacja wykwitów Lokalizacja typowa dla różnych chorób Wykwity plamiste i grudkowo-plamiste . . . . . . 19 Infekcje wirusowe Odra . . . . . . 23 Rumień nagły (gorączka trzydniowa) . . . . . . . . . 33 Różyczka . . . . . . . 37 Rumień zakaźny . . . . . . . . . . 41 Zespół Gianottiego-Crostiego . . . . . 47 Niecharakterystyczne wysypki wirusowe .. 57 Infekcje bakteryjne Szkarlatyna . . . . . . . . . . 63 Rumień wędrujący . . . . . . . 71 Choroba Kawasakiego . . . . . . . . . . 77 Reakcje nadwrażliwości Odczyny polekowe . . . . . . . 91 Pokrzywka . . . . . . . . 97 Odczyn typu choroby posurowiczej. . 107 Rumień trwały polekowy. . . . . 117 Wykwity grudkowo-pęcherzykowe . . . . . . . . 121 Infekcje wirusowe Opryszczka pospolita . . . . . . . 123 Ospa wietrzna . . . . . . . . . . . 131 Półpasiec . . . . . . . . . . . 141 Choroba rąk, stóp i jamy ustnej . . . . . . . 151 Infekcje bakteryjne Liszajec zakaźny . . . . . . . . . . . . . .. 157 Zapalenie skóry i tkanki podskórnej . . . .. . . . . . . 163 Ugryzienia przez stawonogi Świerzb . . . . . . . . . . 171 Ugryzienia przez pluskwy. . . . . . . 177 Opryszczkowate zapalenie skóry (choroba DÜhringa) ... 185 Reakcje nadwrażliwości Rumień wielopostaciowy . . . . 189 Zespół Stevensa Johnsona/toksyczna nekroliza naskórka . . . . . . . . . 201 Wykwity grudkowo-łuszczące Atopowe zapalenie skóry . . . . . . . . . 223 Młodzieńcza dermatoza dłoniowo-stopowa . . . . 233 Łojotokowe zapalenie skóry noworodków i niemowląt . . . . . 241 Łojotokowe zapalenie skóry dzieci starszych . . . . 249 Histiocytoza z komórek Langerhansa. . . . . . . . . 253 Kontaktowe zapalenie skóry i alergiczne kontaktowe zapalenie skóry . . . . . . 257 Łupież różowy Giberta . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 265 Liszaj płaski . . . . . . . . . . . . . . 273 Grzybice Grzybica skóry gładkiej . . . . . . . 281 Kandydoza (drożdżyca) . . . . . . . . . . . . 287 Łupież pstry . . . . . . . . . . . . . . . . . 293 Łuszczyca kropelkowata . . . . . . . . . 299 Wykwity grudkowe i guzkowe Brodawki wirusowe . . . . . . . . . . . . . . . . 307 Mięczak zakaźny . . . . . . . . . . . . . 317 Rumień guzowaty . . . . . . . . . . 325 Hot tube folliculitis i zespół hot-foot o etiologii Pseudomanas aeruginosa . . . . . . . 331 Wykwity wybroczynowe Małopłytkowość immunologiczna . .. . . . . . 341 Zapalenie naczyń związane z IgA (dawniej plamica SchÖnleina-Henocha) ........ 349 Plamica kokardkowa . . . . . . . . . . . . . . . . 355 Wybroczyny w przebiegu sepsy . . . . . . . . . 361
162,07
189,00 zł
1
/
2
/
3
/
4
/
5
... 238
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj