KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Holistyczne uzdrawianie wzroku
Oprócz ćwiczeń fizycznych na poprawę wzroku, w książce znajdziesz również ćwiczenia mentalne, które wykorzystują Twoją siłę twórczą i skupienie uwagi. Równoważenie poziomu wewnętrznej energii jest istotnym elementem holistycznego uzdrawiania wzroku. Inaczej niż w przypadku gimnastyki na poziomie fizycznym, tutaj wyobrażamy sobie kroki ćwiczeń i koncentrujemy się na wrażeniach, które powstają w ich trakcie. Przy tego typu gimnastyce nie powstają żadne skutki uboczne, takie jak zakwasy, naderwania mięśni czy fizyczne wyczerpanie. Wręcz przeciwnie. Po ich przeprowadzeniu człowiek czuje się odświeżony, gdyż gimnastyka mentalna odżywia nasze ciało energią życiową.
24,71
44,40 zł
Okładka książki Sekret pełnego uzdrowienia
Wiele koncepcji duchowych, filozoficzny oraz medycznych podkreśla, że człowiek został stworzony do życia w pełnym zdrowiu. Jak więc wyjaśnić fakt, że tak często chorujemy i nawet współcześni lekarze muszą niejednokrotnie uznać się za pokonanych? Przyczyną jest zaburzenie harmonii naszego ciała i umysłu. Sami je w sobie wytwarzamy, lecz i samodzielnie możemy te uszkodzenia szybko naprawić. Wystarczy, że zastosujemy porady zawarte w niniejszym poradniku. Jej autorka jest znaną rosyjską uzdrowicielką, która obecnie praktykuje w Niemczech. Stworzyła ona własną metodę uzdrawiania, a w tej książce dzieli się niepublikowanymi dotychczas tajnikami uzdrawiania ciała i umysłu. Dzięki niej będziesz w stanie dostrzec nie tylko nową drogę do zdrowia, ale również do wewnętrznego rozwoju. Doprowadzisz ciało, umysł i duszę z powrotem do równowagi i wyższego stanu świadomości. Dokonasz tego bez stosowania chemicznych terapii, które bardzo często pogłębiają dysharmonię w organizmie zamiast ją eliminować. Poprzez uzdrawianie w piątym wymiarze, odtruwanie i harmonizację ciała oraz świadome eliminowanie określonych objawów szybko odczujesz ulgę. Dowiesz się także, jak uzdrawiać poszczególne organy i dokonywać detoksu swojego organizmu. Lumira prezentuje również metody kontrolowania myśli, oczyszczania i aktywizacji czakr oraz tworzenia w sobie świętej przestrzeni. Prostym językiem objaśnia podstawy medycyny świetlnej, channelingu i widzenia aury. Nowy wymiar uzdrawiania!
9,82
39,30 zł
Okładka książki Rytuały ochronne na klątwy i uroki
Rytuały ochronne na klątwy i uroki - Lumira Książka opisuje sekrety rosyjskiej uzdrowicielki Lumiry – Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Książkę wydało Studio Astropsychologii. Lumira Jest uzdrowicielką i szamanką, pochodzi z Kazachstanu, obecnie mieszka w Niemczech. W swoich działaniach wykorzystuje wiedzę z zakresu medytacji, kinezjologii i terapii reinkarnacyjnych. Jest autorką książek Odkryj w sobie źródło zdrowia i Odmładzanie organizmu. Uchroń się przed klątwą Lumira rozpoczyna swoją książkę od opisu medytacji i rytuałów zapewniających ochronę nowonarodzonym dzieciom. Dzięki instrukcjom Lumiry możemy połączyć się z naszym wewnętrznym dzieckiem. Uzdrowicielka pokazuje, jak rozpoznać atak czarnej magii i go zneutralizować. Wśród ataków magicznych wymieniane są: złe spojrzenie, zaklęcia miłosne, życzenie nieszczęścia, klątwa. Lumira opisuje, jak uwolnić się spod ich wpływu. Obciążające magicznie są również przysięgi i obietnice, dlatego warto wiedzieć, jak się od nich uwolnić. Bardzo poważnym działaniem magicznym jest opętanie, należy wiedzieć, z czego wynika i jak się przed nim ochronić. Lumira uczy, jak pracować z energią i oczyszczać siebie, swój dom, ogród i najbliższa okolicę. Fragment książki - Zdejmowanie czarów oraz uzdrawianie Budda powiedział: Gdy cierpi człowiek mądry, pyta siebie: cóż takiego zrobiłem dotychczas, aby uwolnić się od mego cierpienia? CO jeszcze mogę uczynić, by je przezwyciężyć? Tymczasem nierozsądny człowiek, który cierpi, pyta: Kto mi to zrobił? - Chich Chat Hanh W celu uwolnienia się od czarnej magii możemy wykorzystać rytuały uzdrawiające, afirmacje oraz oczyszczenie energetyczne. W nowym czasie, po tym, jak nasza ziemia podwyższyła poziom swoich wibracji, pod wieloma względami o wiele łatwiej jest uzyskać uzdrowienie. Nie potrzebujemy już długich sesji Anie wieloletnich terapii. W nowym czasie piątego wymiaru powinniśmy podążyć w kierunku pra-miłości i zaakceptować świat oraz samych siebie. Dzisiaj o wiele ważniejszym jest, aby skierować uwagę na poczucie jedności z samym sobą oraz samoakceptację, aniżeli trwać w roli swojej ofiary. Powinniśmy skupić się na tym, co już mamy oraz co chcielibyśmy osiągnąć. Trwając w bólu i żalu, potęgujemy w sobie działanie ciemnej magii i otwieramy się tym samym na niższe wibracje oraz przyciągamy niefizyczne istoty, które żywią się naszym poczuciem niższości, a także naszymi lękami.
18,92
34,00 zł
Okładka książki Odkryj w sobie źródło zdrowia
Wszyscy chcemy być nieustannie młodzi, zdrowi i pełni energii witalnej. Wielu z nas jednocześnie wierzy, że nie jest to stan możliwy do utrzymania przez całe życie. Zakładamy, że pisane jest nam pojawianie się kolejnych dolegliwości wraz z coraz bardziej zaawansowanym wiekiem. Tymczasem prawda jest zupełnie inna, co doskonale udowodniła Lumira.Autorka bestselleru Odmładzanie organizmu po raz kolejny sięga do skarbnicy wiedzy znanej głównie w stronach, z których pochodzi. Dorastała ona w Kazachstanie i na Ukrainie, a jako młoda kobieta przybyła do Niemiec. Tu rozwinęła rosyjską sztukę uzdrawiania, której zasady poznała już w dzieciństwie. Dzięki różnym technikom jak medytacje, terapia reinkarnacyjna i kinezjologia stworzyła zintegrowaną metodę służącą holistycznie pojmowanemu zdrowiu. Teraz dzieli się nią z Tobą w tej książce.Istotą tej publikacji z jednej strony są ćwiczenia duchowe prowadzące do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli. Z drugiej strony, Autorka przekazuje bardzo konkretne porady odnośnie zdrowego stylu życia i naturalnych sposobów przywracania w nim równowagi. Lumira wykazuje nowe podejście do kwestii wartościowych produktów spożywczych i suplementów, które dzięki uduchowionemu podejściu do nich mogą wykazywać znacznie bardziej pozytywne właściwości. Kiedy skorzystasz z jej porad i połączysz medytacje i ćwiczenia z odpowiednim nastawieniem duchowym, będziesz w stanie całościowo i w pełni świadomie wpływać na swój organizm. Dzięki niej znane od wieków, a dziś zapomniane mechanizmy uzdrawiania zostaną ponownie wykorzystane. To Ty jesteś źródłem zdrowia!
6,86
34,30 zł
Okładka książki Holistyczne uzdrawianie wzroku
Coraz więcej ludzi cierpi na wady wzroku. Co gorsza, pojawiają się one w coraz młodszym wieku. Czy da się je wyeliminować inaczej niż poprzez okulary albo soczewki kontaktowe? Owszem, ale tylko wtedy, gdy podejdziemy do tematyki zdrowych oczu w sposób holistyczny. Wielka rosyjska uzdrowicielka rzuca zupełnie nowe światło na przyczyny utraty ostrości widzenia. Ujawnia, że prawie zawsze zmiany te są powodowane faktem, że chronimy siebie przed zobaczeniem czegoś, czego nie chcemy widzieć. Co gorsza, w wielu przypadkach wspomagacze wzroku, takie jak okulary czy soczewki kontaktowe, nie tylko prowadzą do powolnego pogarszania się wzroku, ale blokują też nasze kanały energetyczne. A przecież widzenie jest czymś o wiele więcej niż tylko procesem optycznym. W tej książce Autorka pokazuje jak za pomocą ćwiczeń i medytacji przywrócić jasność widzenia. Osiągniesz to poprzez naukę wsłuchiwania się we własne ciało, odtruwanie go oraz zbadanie emocjonalnych, często odległych w czasie, przyczyn problemów z oczami. Przekonasz się, że dzięki właściwemu stylowi życia zarówno Twoje oczy jak i całe ciało mogą się uzdrowić i pozostać w optymalnym stanie przez całe życie. Poznasz siedem stopni zanieczyszczenia ciała i najczęstsze przyczyny osłabienia wzroku. Zrozumiesz i wyeliminujesz obciążenia karmiczne oraz niechęć do widzenia teraźniejszości. Wykorzystasz też sprawdzone sposoby na pozbycie się chorób takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, jaskra, zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej. Zdrowe wnętrze, ostry wzrok.
23,44
40,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Księga urody Lumiry
Księga urody Lumiry - Książka „Księga urody Lumiry” to Twoje recepta na młodość. Książka zawiera sprawdzone sposoby rosyjskiej uzdrowicielki na zachowanie piękna, młodości i zdrowia. Lumira udziela porad i wskazówek m.in. na temat pielęgnacji skóry, włosów czy naturalnych zabiegów kosmetycznych. O autoce Lumira dorastała w Kazachachstanie i na Ukrainie, a jako młoda kobieta przybyła do Niemiec. Tu rozwinęła rosyjską sztukę uzdrawiania, którą poznała już w dzieciństwie. Dzięki różnym technikom jak medytacje, terapia reinkarnacyjna i kinezjologia, stworzyła zintegrowaną metodę, służącą holistycznemu pojmowaniu zdrowia. Prowadzi seminaria oraz jest autorką wielu książek, m.in. bestsellerów Odmładzanie organizmu i Odkryj w sobie źródło zdrowia. Sprawdź, jak cofnąć czas Autorka we wstępie pisze: „Możemy zrobić bardzo wiele dla naszego ciała na poziomie fizycznym, a efekt działania widać bardzo szybko. Jednak, jeśli równocześnie zajmiemy się obszarami niematerialnymi w nas i będziemy pracować również nad nimi, będziemy mieć idealną metodę, by poprawić i zachować naszą urodę. Dlatego w tej książce znajdziesz też przepisy i ćwiczenia dla ciała niematerialnego. Rozwinęłam nowe techniki mentalne służące poprawie struktury skóry, upiększeniu piersi i zwiększeniu ogólnej witalności. Ta książka została napisana przede wszystkim z myślą o kobietach, ale również mężczyźni mogą z niej skorzystać”. Fragment książki Nasza twarz jest zawsze widoczna, ale całe nasze ciało zasługuje na uwagę i czułą pielęgnację. Możemy zrobić wiele, aby zachować jego młodość i piękno, jednak zazwyczaj nie mamy na to czasu. Ja też często tak mam i dlatego próbuję podążać za jedną złotą regułą: Lepiej mało, ale za to codziennie! To się opłaca. W rzeczywistości nie potrzebujemy więcej czasu, ale więcej uwagi. Bycie uważnym w stosunku do własnego ciała znaczy mianowicie dawać mu tyle samo uwagi, co wszystkim innym rzeczom w codziennym życiu, które uważamy za ważne. Bo ono jest przecież ważne – a może nie? W zasadzie jesteśmy zdani na nie bardziej niż na wszystko inne. Kiedy to zrozumiemy i przyjmiemy do wiadomości, często jest ono stare, chore i nic nie chce. Wtedy może być już za późno. A więc, szanuj swoje ciało i odnoś się do niego uważnie. Można powiedzieć tak: dodaj pielęgnację swojego ciała do swojej listy priorytetów. Wierz mi, nie będziesz potrzebować na to więcej czasu niż na inne rzeczy, które są już na tej liście.
22,13
39,30 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Odmładzanie organizmu
Czy czujesz, że czas odbija na Tobie piętno? Czy ciało wydaje Ci się mniej sprawne niż przed kilku laty? A może odczuwasz ciągłe zmęczenie tak różne od dawnego entuzjazmu? Upływające dni, miesiące i lata nie muszą oznaczać ciągłego starzenia się duszy i ciała. Procesy te możesz nie tylko powstrzymać, ale i odwrócić. Wszystko za sprawą porad zawartych w tej książce. Lumira, rosyjska szamanka i uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu. Możesz z niej skorzystać jeśli naprawdę chcesz być młody, zdrowy i szczęśliwy oraz cieszyć się długim życiem. Pomoże Ci w tym mnóstwo prostych ćwiczeń i porad, które będziesz mógł samodzielnie zastosować przez co zregenerujesz cały organizm, zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Opracowany przez Autorkę program zawiera specjalne techniki do odnowy Twojego ciała m.in. włosów, skóry czy układu pokarmowego. Umożliwiają one dotarcie do Twoich komórek i wpłynięcie na kod DNA. W ten sposób proces starzenia zostanie zatrzymany, a Twoje siwe włosy znikną, skóra odzyska elastyczność, zmarszczki się spłycą, zbędne kilogramy spadną, a wszystkie organy zostaną zregenerowane bez szkodliwych substancji chemicznych. Już wkrótce zobaczysz, jak Twoi znajomi entuzjastycznie zaczną reagować na Twój wygląd i samopoczucie. Od razu Cię zapytają, czy właśnie wróciłeś z urlopu czy byłeś w salonie piękności. Marzenie o młodości już dziś może stać się rzeczywistością.
25,07
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli
Czy czujesz, że czas odbija na Tobie piętno? Czy ciało wydaje Ci się mniej sprawne niż przed kilku laty? A może odczuwasz ciągłe zmęczenie tak różne od dawnego entuzjazmu? Upływające dni, miesiące i lata nie muszą oznaczać ciągłego starzenia się duszy i ciała. Procesy te możesz nie tylko powstrzymać, ale i odwrócić. Wszystko za sprawą porad zawartych w tej książce.Lumira, rosyjska szamanka i uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu. Możesz z niej skorzystać jeśli naprawdę chcesz być młody, zdrowy i szczęśliwy oraz cieszyć się długim życiem.Pomoże Ci w tym mnóstwo prostych ćwiczeń i porad, które będziesz mógł samodzielnie zastosować przez co zregenerujesz cały organizm, zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Opracowany przez Autorkę program zawiera specjalne techniki do odnowy Twojego ciała m.in. włosów, skóry czy układu pokarmowego. Umożliwiają one dotarcie do Twoich komórek i wpłynięcie na kod DNA. W ten sposób proces starzenia zostanie zatrzymany, a Twoje siwe włosy znikną, skóra odzyska elastyczność, zmarszczki się spłycą, zbędne kilogramy spadną, a wszystkie organy zostaną zregenerowane bez szkodliwych substancji chemicznych.Już wkrótce zobaczysz, jak Twoi znajomi entuzjastycznie zaczną reagować na Twój wygląd i samopoczucie. Od razu Cię zapytają, czy właśnie wróciłeś z urlopu czy byłeś w salonie piękności. Marzenie o młodości już dziś może stać się rzeczywistością.
20,14
34,00 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj