KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Horoskop chiński
Książka "Horoskop chiński" – Henryk Antoni Rekus Czy wiesz, że Twój charakter i przyszłość mają odzwierciedlenie w tradycyjnej mądrości Wschodu. Dzięki chińskiej astrologii możesz dowiedzieć się o sobie wiele nowego. Sięgając po książkę Henryka Rekusa pt. „Horoskop chiński” poznasz dokładnie swój charakter, przeanalizujesz psychikę, swoje skłonności i nauczysz się odoczytywać znaki astrologiczne dla siebie i Twoich bliskich. Horoskop chiński w astrologii Chiński system astrologiczny ma charakter księżycowy, opiera się na znakach zodiaku i pięciu żywiołach. Został on zapożyczony od Babilończyków, a potem jeszcze rozwinięty. Zodiak chiński składa się z dwunastu zwierząt ofiarnych pięciu pór roku. Uwzględnia się także system dwudziestu ośmiu stacji księżycowych, zawierających określone gwiazdozbiory Zwierzyńca Niebieskiego. Cały ten pas podzielony jest na 365 i 1/4 stopnia, a każdy stopień odpowiada odległości, jaką pokonuje Słońce w ciągu jednej doby. Rok słoneczny dzieli się na dwanaście części. Astrologia Wschodu zakłada, że ich cechy charakterystyczne odzwierciedlają zachowania, usposobienie i duszę człowieka. Fragment książki – Rozdział 1. Astrologia chińska Chińska astrologia kojarzona jest z systemem dwunastu zwierząt Zwierzyńca Niebieskiego, odpowiadających kolejnym latom. Nie jest to jednak jedyny znany Chińczykom sposób liczenia i porządkowania lat. Podstawę chińskiego systemu 8 pomiaru czasu stanowi cykl sześćdziesięciu lat (szóstka to władczyni narodu chińskiego) powstały na skutek wzajemnego oddziaływania elementów astrologicznych (sześćdziesięcioletni cykl Jowisza) znanych jako Niebiańskie Pnie i Ziemskie Gałęzie. Układają się one w pary powtarzające się w cyklu sześćdziesięcioletnim. Są one związane z dwoma pierwotnymi siłami natury (YIN [–] i YANG [+]), z podwójnymi godzinami doby, dniami miesiąca, pięcioma żywiołami, dziewięcioma energiami chi, tzw. Czasami Pustki oraz dwunastoma zwierzętami i ich towarzyszami (Towarzysz Drogi). Jest to skomplikowany system astrologiczno-numerologiczny (zwany systemem Niebiańskich Pni i Ziemskich Gałęzi), określający typy ludzi, ich osobowości, charaktery, temperamenty i losy. Kalendarz księżycowy oparty jest na wędrówce Księżyca po nieboskłonie i jego fazach. Rok księżycowy składa się z dwunastu miesięcy, z których każdy liczy dwadzieścia dziewięć i pół dnia. Miesiące księżycowe dzieli się na sześć dużych (po 30 dni) i sześć małych (po 29 dni). Cały rok liczy więc 354 dni i jest o jedenaście dni krótszy od roku słonecznego. Ulega on jeszcze pewnym zmianom, polegającym na tym, że czasem wyróżnia się w nim siedem małych miesięcy (liczy wtedy 353 dni), a czasem − siedem dużych miesięcy (liczy wtedy 355 dni). Rok księżycowy jest więc krótszy od roku słonecznego o dziewięć, dwanaście dni. By przywrócić jego zgodność z rokiem słonecznym, dodaje się do niego co trzy lata trzynasty miesiąc. Wprowadza się go do kalendarza bezpośrednio po miesiącu, z którym jest związany.
22,74
39,30 zł
Okładka książki Numerologia Droga Życia wyd.2 TW
Książka przekonuje, że za pomocą liczb można opisać wszystko. Dopiero odkrywając tkwiące w nich ukryte znaczenie, łatwiej będzie Ci poznawać świat, przewidywać to, co może Cię spotkać już wkrótce oraz rozwiązywać problemy.
28,86
49,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Życie po drugiej stronie.
Życie po drugiej stronie to fascynująca opowieść, która mogłaby posłużyć za kanwę scenariusza filmowego. Poznaj autorkę, o której mogłeś dotąd czytać jedynie na stronach Wikipedii. Pobierz dawkę pozytywnej energii, płynącej z kart książki. Nasza oferta jest nieporównywalna z innymi publikacjami tego typu. Zarezerwuj bilet w nieznane - niech wycieczka na drugą stronę życia będzie podróżą pierwszą klasą metafizycznych doświadczeń. Poznaj Michele Decker medium obdarzone niezwykłym darem widzenia niewidzialnego i daj się wprowadzić w niesamowitą rzeczywistość po drugiej stronie życia. Zaryzykuj poznasz świat wypełniony miłością, którego energia doda Ci nadziei, odnowi Twoją wiarę. Wędrówka z Michele przybliży Ci tematykę życia po życiu i niewytłumaczalnych zjawisk z zakresu parapsychologii, które towarzyszą manifestacji bytów ukazujących się nam po ich śmierci. 
33,00
Produkt niedostępny
Okładka książki Numerologia symbolika liczb
Już starożytni Pitagorejczycy uważali liczbę za zasadę organizującą porządek wszechświata. Wiedzieli, że wykorzystując jej moc, można opisać wszystko – tak dzieje całej planety, jak i pojedynczej jednostki. Teraz ta wiedza może stać się także i Twoim udziałem! Autor po raz kolejny wtajemnicza nas w arkana Numerologii – nauki, dzięki której nie tylko obliczysz swój indywidualny wzór życia i określisz współrzędne swej egzystencji na życiowym rozstaju dróg, ale będziesz też mógł aktywnie kształtować swój los, unikając złych wyborów, czy określając ryzyko powodzenia inwestycji. W trosce o swoją przyszłość wykorzystasz numerologiczne metody prognozowania wywodzące się z Kabały i Abrakadabry, dopomożesz swemu szczęściu obliczając numery w grach losowych, posiądziesz numerologiczny klucz do charakteru, za pomocą którego odcyfrujesz indywidualną mapę życiowych zdarzeń „losowych”. Dzięki numerologicznym interpretacjom fenomenów na skalę światową, takich jak UFO, zmartwychwstanie, czy objawienia, zrozumiesz, jak ważny jest wpływ liczb, tak na najważniejsze wydarzenia w dziejach ludzkości, jak i na życie pojedynczych jednostek! Zaufaj prawdzie ukrytej w liczbach – rachunek prawdopodobieństwa, że Twoje życie zmieni się „na plus”, na pewno wzrośnie!
40,03
69,20 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Numerologia Interpretacje numerologiczne
Numerologia. Interpretacje numerologiczne - Książka Astrologia i numerologia to nauki pokrewne. Znawcy przedmiotu wiedzą, że dzięki znajomości tych sztuk dywinacyjnych można spojrzeć w przyszłość i nie bać się jej. Warto poczuć choć przez chwilę moc tych dziedzin, aby sprawdzić jak ogromny wpływ mają na człowieka współczesnego. Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w książce Henryka Rekusa „Numerologia. Interpretacje numerologiczne”, która jest podstawowym kompendium wiedzy na temat numerologicznego badania powszechnych zjawisk w świecie. Henryk Rekus Autor to znawca astrologii oraz numerologii, który spogląda na świat poprzez pryzmat Znaków Zodiaku i liczb, które budują nasze życie i sprawiają, że jesteśmy poddani naszemu Przeznaczeniu wpisanemu w Księgę Wszechświata. Numerologia a nasze życie Numerologia jest wszechobecna w świecie współczesnym i choć wywodzi się z praczasów to jej siła działania na nasz los jest ogromna. Przy pomocy tej sztuki można określić podstawowe aspekty naszej osobowości, wyróżnić sukcesy i porażki, określić przyszły stan posiadania. Książka Rekusa różni się od innych książek o tej tematyce tym, że porusza ważkie tematy związane z numerologią, a także z funkcjonowaniem państwa polskiego, Unii Europejskiej, ludzi sportu, muzyki i polityki. Zamysł autora o stworzeniu wizji numerologicznych dla wybranych postaci naszej rzeczywistości okazał się trafnym przełożeniem zasad tej sztuki na współczesną tożsamość Polski i Polaków.
43,17
68,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Numerologia Portret Numerologiczny
Autor wprowadza w arkana systemów numerologicznych oraz technik interpretacyjnych. W przystępny sposób zapoznaje z charakterystyką cyfr i imion oraz fenomenami dotyczącymi tych liczb.
32,57
49,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Numerologia Systemy numerologiczne
Już Chińczycy wiedzieli jak ważna jest data urodzenia, by móc określić los człowieka, a Hindusi na numerologii oparli swoją religię. W jaki sposób wiedza starożytnych cywilizacji wpływa na nasz portret numerologiczny możesz się dowiedzieć z najnowszej książki Henryka Rekusa „Numerologia. Pozaeuropejskie systemy numerologiczno-astrologiczne.” Doskonałą skarbnicą wiedzy w dziedzinie numerologii są starożytne cywilizacje, które już od zarania dziejów wiedziały, że drogę człowieka wyznaczają liczby w oparciu o układ gwiazd. Publikacja niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie astrologii i numerologii, Henryka Rekusa pozwala głęboko spojrzeć w przeszłość i zrozumieć dlaczego Majowie, Aztekowie i Inkowie tak wielką wagę przywiązywali do numerologii i astrologii. Numerologia w ujęciu Henryka Rekusa to pakiet wiedzy o tym jak można korzystać z liczb, aby uzupełnić wizerunek człowieka o precyzyjne dane na temat jego charakteru i losu. Dla numerologa ta wiedza jest ważnym czynnikiem w codziennej interpretacji numerologicznej i pozwala doskonalić warsztat pracy. Dodatkowym atutem publikacji jest prosty, przejrzysty język, który pomaga zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia. To książka dla każdego, kto pragnie wiedzieć więcej i lepiej rozumieć otaczającą go rzeczywistość.
34,65
59,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Astrologia zodiak
Astrologia Zodiak to kolejna po cyklu Numerologii pozycja w dorobku Henryka Rekusa. Astrologiczna kanwa służy tutaj za pretekst do wędrówki po fascynującej galerii charakterów! Na nowo poznasz introwertycznego raka, impulsywnego lwa, czy rozważną wagę! Omówienie każdej osobowości zawiera szczegółową, ale przejrzystą charakterystykę, obejmującą typ wrażliwości, rys psychologiczny (z uwzględnieniem okresu dziecięcego), kierunki rozwoju danej jednostki, czy poszczególne etapy przemian emocjonalności. Ukazano zależności jakie zachodzą pomiędzy poszczególnymi znakami, dzięki czemu dowiesz się kto Ci sprzyja, a kogo lepiej unikać, kto będzie idealnym partnerem w miłości, a kto w interesach. Co ważniejsze, będziesz też w stanie z innej perspektywy spojrzeć na samego siebie, wyeksponujesz swoje zalety, pokonasz wady i sprawdzisz jaką ścieżką rozwoju podążasz! Pamiętać jednak należy, że Zodiak to nie są sztywne ramy zamykające Twą osobowość w astrologicznej interpretacji! Każdy z nas jest niepowtarzalny, a Zodiak pomaga nam „jedynie” lepiej zrozumieć nie tylko samych siebie, ale też naszych znajomych i bliskich!
24,55
39,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Astrologia Genesis
Twoja wyszukiwarka zostanie wzbogacona o nową wiedzą astrologiczną! Wystarczy, że klikniesz hasło: Astrologiczne Genesis i już dziś pojawią się na Twoim niebie nowe gwiazdy! Jedną a nich jest Henryk Rekus, niezwykły autor, który w swojej książce wyjaśnia historię narodzin astrologii i jej naukowe zaczątki. Astrologia nie wzięła się z niczego. Już od zarania dziejów mędrcy badali gwiazdy i odkrywali ich wpływ na ludzki los jednostkowy i wspólny los narodów. Przeznaczenie jest wpisane w niebo, a Słońce, Księżyc i inne planety towarzyszyły człowiekowi od zawsze. Dzięki publikacji, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Astropsychologii możesz odkryć tajemnice znane tylko wielkim badaczom naszego losu. Od czasów starożytnych do dziś poznawanie naszego przeznaczenia jest motorem do lepszego działania i współtowarzyszenia innym ludziom w odkrywaniu boskiego aktu tworzenia rzeczywistości.
36,38
55,50 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj