KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
NOWOŚĆ
Okładka książki Projekt szczęście
Bestseller jednej z najbardziej wpływowych i prowokujących do myślenia obserwatorek ludzkiej natury i naszego dążenia do szczęścia - Gretchen Rubin. W Projekcie szczęście Rubin opisuje swój roczny eksperyment, w którym starała się odkryć jak osiągnąć trwałe zadowolenie z życia. W tej wciągającej relacji Rubin opisuje swoją wędrówkę związaną z szukaniem odpowiedzi na temat tego, jak być szczęśliwszym. Analizuje aktualne badania naukowe, szuka inspiracji w mądrościach z poprzednich stuleci i we współczesnej popkulturze. Odkrywa między innymi, że bycie nowicjuszem i wyzwania są potężnymi źródłami szczęścia; że pieniądze mogą pomóc kupić szczęście, jeśli są wydawane mądrze; że porządek zewnętrzny przyczynia się do wewnętrznego spokoju; i że najmniejsze zmiany mogą zrobić największą różnicę.
37,91
54,90 zł
Okładka książki Siła pięciu zmysłów. Poczuj więcej i odkryj radość
Siła pięciu zmysłów to wciągająca, wielowymiarowa opowieść, pełna odkryć oraz praktycznych sugestii na temat tego, jak wyostrzyć zmysły i wykorzystać nasze naturalne zdolności, aby mieć pełniejsze i bogatsze życie.Autorka książki, Gretchen Rubin, udowadnia, że w zgiełku codziennych spraw, nasze zmysły mogą oferować natychmiastowy sposób na poprawę nastroju, uspokojenie, a także na zaangażowanie się w otaczający nas świat.Rubin bada tajemnice pięciu zmysłów i dostrzega w nich drogę do szczęśliwszego, bardziej uważnego życia. Praktykuje zdobytą wiedzę, czerpiąc z nauki, filozofii, literatury i własnych doświadczeń, dzięki czemu odkrywa głęboką moc płynącą z dostrojenia się ze światem.Autorka Projektu szczęście okrzykniętego bestsellerem New York Timesa w najnowszej książce przedstawia drogę do życia pełnego energii, kreatywności, szczęścia i miłości poprzez wykorzystanie SIŁY PIĘCIU ZMYSŁÓW.
44,92
54,90 zł
Okładka książki Zewnętrzny porządek, wewnętrzny spokój. Zaprowadź ład, aby przygotować szczęściu więcej miejsca
Zewnętrzny porządek przyczynia się do wewnętrznego spokoju - tak to działa u większości z nas. Jednak również u większości z nas nie sprawdzają się sztywne, uniwersalne rozwiązania. Autorka bestsellerów GRETCHEN RUBIN odkryła, że gdy kontrolujemy posiadane przedmioty, zaczynamy przejmować większą kontrolę nad całym naszym życiem. A kiedy dopasujemy swoje podejście tak, by odpowiadało indywidualnym nawykom czy wyzwaniom, jesteśmy w stanie uzyskać porządek, który uczyni nasze życie szczęśliwszym, zdrowszym, bardziej wydajnym i twórczym. Z dozą humoru i realistycznym podejściem do tego, co możliwe w przypadku większości z nas, Rubin proponuje dziesiątki łatwych kroków, które pozwalają kształtować bardziej uporządkowane i harmonijne środowisko – takie, które ułatwi nam dążenie do upragnionego stylu życia. Pozbywając się rzeczy, których nie używamy, nie potrzebujemy i nie lubimy, uwalniamy swój umysł (i półki), robiąc miejsce na to, co naprawdę dla nas ważne.
19,19
34,90 zł
Okładka książki PROJEKT SZCZĘŚCIE DLACZEGO PRZEZ ROK STARAŁAM SIĘ ŚPIEWAĆ Z RANA WALCZYĆ UCZCIWIE CZYTAĆ ARYSTOTELESA I W OGÓLE LEPIEJ ŻYĆ
Ta niezwykła książka sprawi, że czytając tę samą stronę, nie tylko się uśmiechniesz, ale i zastanowisz.Daniel H. Pink, autor ""Drive"" i ""Kiedy""Pewnego deszczowego popołudnia Gretchen Rubin doznała prawdziwego objawienia w najmniej spodziewanym miejscu: autobusie komunikacji miejskiej. Zdała sobie sprawę, że dni są długie, ale lata krótkie. Czas mija, a ja poświęcam zbyt mało uwagi sprawom, które mają prawdziwe znaczenie. W owej chwili postanowiła poświęcić rok, aby zrealizować swój projekt szczęście.W tej dowcipnej i wciągającej relacji, uaktualnionej i uzupełnionej przez autorkę, Rubin opisuje swoje przygody z dwunastu miesięcy, w trakcie których na własnej skórze sprawdzała teorie dawnych mędrców, wyniki najnowszych badań oraz popularne porady na temat tego, jak stać się szczęśliwszą. Dochodzi do wniosku, że nowości czynią nas szczęśliwszymi, pieniądze dają szczęście, jeśli mądrze się je wydaje, zewnętrzny ład przyczynia się do wewnętrznego spokoju, a nawet najmniejsze zmiany mogą doprowadzić do całkowitej metamorfozy. I przyznaje rację starożytnym filozofom oraz współczesnym naukowcom, że praca nad własnym szczęściem to godny cel.To jest uaktualnione wydanie obejmujące:- obszerny wywiad z autorką,- listę darmowych materiałów dla czytelników,- manifest projektu szczęście,- fragment bestsellera Gretchen Rubin Cztery tendencje.Od perypetii Rubin nie można się oderwać, a to wystarczy, by usatysfakcjonować każdego czytelnika.Publishers Weekly
26,95
49,00 zł
Okładka książki Cztery tendencje
Ta książka zawiera przełomową analizę typów osobowości. Gretchen Rubin, podczas swoich wnikliwych badań nad naturą ludzką, mających odzwierciedlenie w jej pracach uświadomiła sobie, że zadając proste pytanie: Jak reaguję na oczekiwania?, zdobywamy prawdziwie rewelacyjną wiedzę o sobie, która może diametralnie zmienić Twoje postępowanie.Autorka odkryła, że każdy z nas przynależy do jednej z czterech grup zwanych tendencjami: prymusów, sceptyków, obowiązkowych lub buntowników. Owe tendencje wpływają na każdy aspekt naszego zachowania, więc zrozumienie tego systemu pozwala nam podejmować trafniejsze decyzje, dotrzymywać terminów i działać skuteczniej, dzięki obniżonemu poziomowi stresu i wypalenia.Prawie milion osób rozwiązało już internetowy test Rubin, a menedżerowie, lekarze, nauczyciele, współmałżonkowie i rodzice wykorzystują jej system, aby pomagać ludziom dokonywać istotnych zmian w ich życiu. Nie mniej ważne jest to, że ułatwia on zrozumienie samych siebie i pomaga żyć.Dzięki cennym spostrzeżeniom, przekonującym wynikom badań i trafnym, zabarwionym humorem przykładom Cztery tendencje mogą pomóc wam stać się naprawdę szczęśliwszymi, zdrowszymi, wydajniej pracującymi i bardziej twórczymi ludźmi. O sukces jest znacznie łatwiej, gdy wiadomo, dlaczego, jak i kiedy nasze działania odnoszą
21,94
39,90 zł
Okładka książki Better Than Before
The author of the blockbuster New York Times best sellers The Happiness Project and Happier at Home tackles the critical question: How do we change? Gretchen Rubin's answer: through habits. Habits are the invisible architecture of everyday life. It takes work to make a habit, but once that habit is set, we can harness the energy of habits to build happier, stronger, more productive lives. So if habits are a key to change, then what we really need to know is: How do we change our habits? Better Than Before answers that question. It presents a practical, concrete framework to allow listeners to understand their habits - and to change them for good. Infused with Rubin?s compelling voice, rigorous research, and easy humor, and packed with vivid stories of lives transformed, Better Than Before explains the (sometimes counterintuitive) core principles of habit formation.
39,67
49,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Outer Order Inner Calm
In the context of a happy life, a messy desk or a crowded wardrobe is a trivial problem - yet Gretchen Rubin found that getting control of our stuff makes us feel more in control of our lives. Ask yourself: DO I NEED IT? DO I LOVE IT? DO I USE IT? With 150 concrete clutter-clearing ideas, insights, strategies, and sometimes surprising tips, Gretchen tackles the key challenges of creating outer order by explaining how to 'make choices', 'create order', 'know yourself', 'cultivate useful habits' and, of course, how to 'add beauty'. At home, at work, and in life, when we get our possessions under control, we can create a more serene environment. With a sense of fun, and a clear idea of what's realistic for most people, Gretchen suggests dozens of manageable steps to help us achieve the lives we yearn for.
38,05
47,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki The Four Tendencies
In this groundbreaking analysis of personality type, bestselling author of Better Than Before and The Happiness Project Gretchen Rubin reveals the one simple question that will transform what you do at home, at work, and in life. During her multibook investigation into understanding human nature, Gretchen Rubin realized that by asking the seemingly dry question "How do I respond to expectations?" we gain explosive self-knowledge. She discovered that based on their answer, people fit into Four Tendencies: Upholders, Questioners, Obligers, and Rebels. Our Tendency shapes every aspect of our behavior, so using this framework allows us to make better decisions, meet deadlines, suffer less stress, and engage more effectively. More than 600,000 people have taken her online quiz, and managers, doctors, teachers, spouses, and parents already use the framework to help people make significant, lasting change. The Four Tendencies hold practical answers if you've ever thought... · People can rely on me, but I can't rely on myself. · How can I help someone to follow good advice? · People say I ask too many questions. · How do I work with someone who refuses to do what I ask—or who keeps telling me what to do? With sharp insight, compelling research, and hilarious examples, The Four Tendencies will help you get happier, healthier, more productive, and more creative. It's far easier to succeed when you know what works for you.
18,87
23,31 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Lepiej.
Lepiej. 21 strategii, by osiągnąć szczęście - Gretchen Rubin Książka Gretchen Rubin pod enigmatycznych tytułem „Lepiej” zawiera 21 strategii na osiągnięcie szczęścia. Te strategie przyporządkowane sa do typów osobowości, które reprezentujemy – warto przeczytać je wszystkie i wybrać ten, w którym najlepiej się odnajdziemy. Autorka tej książki znana jest z napisania bestselleru „Projekt szczęście”. Gretchen Rubin Jest autorką książek, zajmuje się tematyką nawyków, szczęścia i ludzkiej natury. Jest autorką bestsellera „Projekt szczęście”. Jej bloga, w którym opisuje codzienne historie dotyczące nawyków i ludzkiej natury czyta wiele osób na całym świecie. 21 strategii, by osiągnąć szczęście Wiesz co sprawia, że Twoje życie jest takie, a nie inne? Przyzwyczajenia! To one sprawiają, że nie zawsze możemy znaleźć czas i siłę na robienie tego, co sprawia nam największą przyjemność. To przez nie nie możemy oderwać się od słodkości czy zacząć regularnie biegać. W książce „Lepiej” znajdziesz 21 strategii (bo jesteśmy różni, więc możemy wybrać tę najodpowiedniejszą), które bez stresujących zmian i podejmowania decyzji wbrew sobie pozwolą nam zaznać szczęścia w życiu. Znów zaczniesz robić to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Fragment książki Zacznę od samoświadomości, od określenia, jak moja natura kształtuje moje nawyki. Uświadomienie sobie tego nie jest łatwe. Jak to ujął John Updike „Zadziwiająco niewiele wskazówek zostało nam danych, by określić, jakimi ludźmi jesteśmy”. […] Pierwsze i najważniejsze pytanie, na które trzeba odpowiedzieć, gdy mowa o nawykach, dotyczy tego, jak konkretna osoba radzi sobie z oczekiwaniami. W życiu mierzymy się z dwoma rodzajami oczekiwań: zewnętrznymi (zdążyć na wyznaczony termin, przestrzegać przepisów ruchu drogowego) i wewnętrznymi (prestać ucinać sobie drzemki, dotrzymywać noworocznych postanowień). Z moich obserwacji wynika, że niemal każdego można zakwalifikować do jednej z czterech kategorii: 1. Prymusi 2. Wątpiący 3. Zobligowani 4. Buntownicy.
24,01
36,90 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj