KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Prawo przyciągania
Prawo Przyciągania poznaj jedną z fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego życie jednych przypomina pasmo niekończących się nieszczęść, podczas gdy drudzy cieszą się zdrowiem, szczęściem i dostatnim życiem? Czy kiedykolwiek miałeś poczucie, że to przez negatywne myślenie, niespokojny umysł nie możesz odnieść sukcesu, czy spełnić swojego marzenia? Okazuje się, że za wszystko odpowiedzialne Prawo Przyciągania. Na pewno o nim słyszałeś! To jedna z jedna z najbardziej fundamentalnych reguł rządzących Wszechświatem. Na czym polega i jak działa Prawo Przyciągania w praktyce? Najprostsza definicja mówi po prostu: podobne przyciąga podobne. Twoja psychika i stan umysłu jest jak magnes. Myśli, czyny, słowa, emocje wszystko to nie tylko składa się na twoje wnętrze, ale bardziej niż jesteś skłonny przypuszczać wpływa na rzeczywistość wokół ciebie!Odkrywcy Prawa Przyciągania dzielą się z tobą Sekretem Esther i Jerry Hicks to amerykańskie małżeństwo, które jako pierwsze przekazało całemu światu podstawy Sekretu. To eksperci od channelingu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym prawie Prawie Przyciągania. Dzięki ich naukom miliony osób na cały świecie zrozumiało, jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i spełnianiem marzeń. Teraz ten Sekret przekazują także i tobie! Przekonasz się, jak działa Prawo Przyciągania w praktyce, dowiesz się, jak je stosować. Z pomocą Hicksów będziesz mógł z łatwością, pełną świadomością i bez przeszkód kształtować rzeczywistość tak, aby spełniała twoje oczekiwania. Daj sobie szansę na rozwój duchowy i osobisty. Uwierz w swój sukces!Pomyśl i przyciągnij wszystko, o czym marzysz Lektura książki o Prawie Przyciągania może stać się przepustką do nowej jakości i pełni szczęścia w twoim życiu. Tylko od ciebie zależy, jak wykorzystasz tę szansę i czy dasz szansę swojemu osobistemu rozwojowi. Dzięki zawartym w książce wskazówkom nie tylko zapanujesz nad chaosem otaczającego świata, twój rozwój duchowy będzie podążał we właściwym kierunku, ale znacząco dzięki podświadomości wpłyniesz na świadome kreowanie swojego świata! Autorzy dają ci coś więcej niż tylko nadzieję, że możesz tego dokonać! Książka o Prawie Przyciągania to również zbiór praktycznych i błyskotliwych rad spisanych w formie przekazu channelingu wyprzedzających twoje pytania i mówiących, jak dzięki temu potężnemu prawu zmienić swoje życie! Będziesz mógł zapanować na swoimi negatywnymi emocjami i wyrobić w sobie pozytywną aurę. Bestsellerowa publikacja Esther i Jerryego Hicksów to praktyczna lekcja świadomego korzystania z potencjału energetycznego podświadomości i kreacyjnej mocy myśli.Potencjał twojej świadomości kluczem do kreowania rzeczywistości
37,37
64,60 zł
Okładka książki Karty Proś a będzie Ci dane
Czy znasz już najpotężniejsze Prawo Przyciągania na świecie Esther i Jerry Hicks - amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania od 20 lat przekazują nauki Abrahama ludziom na całym świecie. Abraham jest z kolei zbiorem bytów, których celem jest uszczęśliwienie ludzi. A konkretnie - powiedzenie im, jak sami mogą uczynić się szczęśliwymi. Już miliony osób skorzystały z publikacji tego niezwykłego małżeństwa. Oto karty, które ułatwią Ci jeszcze bardziej efektywną pracę z najpotężniejszym Prawem we wszechświecie. Dzięki nim dowiesz się, jak działa prawo przyciągania i odtąd zaczniesz spełniać marzenia i realizować wyznaczone cele.Ty również możesz osiągnąć wszystko, czego zapragniesz Niezależnie, czy pragnęliśmy fortuny, domu, sławy czy też miłości. Wystarczy się odpowiednio dostroić do swych pragnień i w konsekwencji przyciągnąć ich spełnienie do swojej codzienności. I choć wydaje się to niemożliwe, możesz wszystko osiągnąć siłą swoich myśli i otrzymać dowolną nagrodę za swe starania. Z tymi kartami jest to jeszcze łatwiejsze. Ich grafiki zostały opracowane specjalnie po to, by łatwiej było zsynchronizować się z Prawem Przyciągania, w pełni wykorzystać potęgę podświadomości i wprowadzić się w stan spełniania życzeń. Są one ciepłe i tchną optymizmem, a zamieszczone na nich sentencje, których znaczenie znajdziemy na rewersie każdej z nich, dopełniają dzieła.Każdy Twój postęp ma wielką wartość "Niesamowita jest wartość tego, gdy jesteś zdolny celowo robić choćby najmniejsze postępy w tym, jak się czujesz, nawet, jeśli postęp emocjonalny jest tak mały, że nie jesteś w stanie go zarejestrować. Już dłużej nie będziesz czuł się bezsilny. Od tej chwili Twoja wędrówka po Emocjonalnej Skali będzie nie tylko możliwa, ale i stosunkowo łatwa".Skorzystaj z przesłań na każdy dzień Karty możemy traktować jak pojedyncze przesłania na każdy dzień lub jako całościowy kurs korzystania z dobrobytu, jaki możemy sobie już wkrótce zapewnić. Dzięki nim poznasz działanie prawa przyciągania w praktyce i dowiesz się, jak przyciągnąć pieniądze, miłość oraz jak zmienić swoje życie. Sekret przyciągania tkwi w Twoim umyśle i mocy pozytywnego myślenia. Każdy może wybrać dla siebie najlepszą opcję i dzięki niej dążyć do celu, jakim jest lepsze, spełnione życie.Po prostu Proś a będzie Ci dane...
81,26
119,10 zł
Okładka książki Miłość i Prawo Przyciągania. Jak przyciągać idealne związki wyd. 2020
Książka wyjaśnia, jak osiągnąć spełnione życie intymne. Jak skoordynować i zharmonizować Twoje pragnienia z partnerem by nie zatracić własnych potrzeb i osobowości. Zrozumiesz jak osiągnąć równowagę między fizycznym Tobą a duchowym Tobą by w pełni czerpać z własnej zmysłowości i seksualności. Książka udziela również wskazówek jak zbudować zdrowe relacje z dziećmi oparte na szacunku i akceptacji. Co najważniejsze, dowiesz się jak odbudować poczucie własnej wartości i skutecznie je wykorzystać by przyciągnąć miłość i szczęście.
25,69
44,40 zł
Okładka książki Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia
Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia - Wayne W Dyer, Esther Hicks Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia przynoszą odpowiedzi na najtrudniejsze dla człowieka problemy. Wayne W. Dyer, Esther Hicks Wayne Dyer pisze książki motywacyjne. Esther Hicks jest mówczynią motywacyjną, autorką książek Proś a będzie Ci dane, Miłość i Prawo Przyciągania, Potęga Emocji. Wraz z mężem Jerrym jako pierwsza opowiedziała o Sekrecie i Prawie Przyciągania. Rozmowy Mistrzów Książka jest zapisem rozmowy Wayne’a Dyera ze Świadomą Zbiorowością Abrahamem, który przemawia za pośrednictwem Esther Hicks. Dyer zapytał Abrahama o niewyjaśnione zjawiska, z którymi zeknął się w ciągu 40 lat pracy. Rozmowa Dyera z Abrahamem daje odpowiedzi na wiele pytań zaprzątających współczesnego człowieka. Ich inspirujące myśli pomogą w podejmowaniu istotnych decyzji i przyniosą ulgę w obliczu przykrych wieści. Dzięki nim zachowasz dobre samopoczucie i zadbasz o dobre relacje z najbliższymi, odkrywając istotę czyste miłości.
21,26
34,30 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Proś a będzie ci dane
To książka dla osób chcących od życia coś więcej, dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Książka, z którą powinieneś rosnąć wraz z rosnącym Twoim dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy ją też traktować jak doradcę – otwierając na dowolnej stronie w określonych momentach naszego życia, otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej – Abrahama.
38,00
Produkt niedostępny
Okładka książki Medytuj a będzie Ci dane. Podręcznik i audiobook
Pierwsza na polskim rynku książka bestsellerowych Autorów New York Timesa zawierająca medytacje zsynchronizowane z najpotężniejszym prawem we wszechświecie - Prawem Przyciągania. Dzięki niej osiągniesz całościowy dobrostan, obfitość finansową, zdrowie fizyczne oraz spełnienie w relacjach międzyludzkich. Możesz to wszystko uzyskać poświęcając na medytacje zaledwie 15 minut dziennie. Poręczny format publikacji, zwięzłe rozdziały oraz dołączony audiobook sprawią, że będziesz mógł korzystać z opisanych medytacji w każdej wolnej chwili. Na przystanku, w szkole czy podczas przerwy na obiad - zawsze i wszędzie możesz spełniać własne pragnienia i zapewniać sobie lepsze życie. Podczas pracy z tą publikacją i dołączoną do niej płytą CD dostroisz do realizacji pragnień nie tylko swój oddech, ale także umysł. Wszystko po to, by znaleźć się w Wirze czyli Wibracyjnej Rzeczywistości gwarantującej realizację marzeń. Gdy tylko się w nim znajdziesz zrozumiesz, że dobrostan jest Ci pisany i tylko od Ciebie zależy, kiedy sięgniesz po bogactwa oferowane przez wszechświat. Medytuj, a będzie Ci dane... czegokolwiek tylko zapragniesz.
21,26
34,30 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Pieniądze i Prawo Przyciągania
Jeśli chcesz zrozumieć dlaczego inni potrafią tak łatwo zdobyć pieniądze, jeśli chcesz uczyć się od światowych mistrzów i odkrywców Prawa Przyciągania, jeśli chcesz mieć pieniądze - tyle ile pragniesz - ta wiedza leży w Twej dłoni - w najkrótszej, najbardziej dojrzałej formie. Czy jesteś na nią gotów?
19,16
29,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Proś a będzie ci dane
Esther i Jerry Hicks amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekret nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Książka ukazuje się po raz pierwszy w Polsce nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii. Ich odkrycie jest przekazem channelingowym od Abrahama duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas. Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak można osiągnąć wszystko czego pragną. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda Sekret.
24,55
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Karty pieniądze i prawo przyciągania KARTY
Te karty dadzą Ci możliwość otrzymania od życia wszystkiego, czego tylko zapragniesz. Sentencje zawarte w tej talii oraz niepowtarzalna grafika stanowią esencję przekazu od wszechpotężnej istoty wyższej - Abrahama. Unikalne przesłania idealnie dopasują się do Twojej sytuacji finansowej, dzięki czemu poczujesz, jak z dnia na dzień otacza Cię dobrobyt.
42,93
69,61 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Proś a będzie Ci dane Karty
Esther i Jerry Hikcs - odkrywcy i pionierzy Prawa przyciągania zapraszają Cię w niezwykłą podróż poprzez Twoje pragnienia. Poprzez unikalny przekaz channelingowy od istoty wyższej zwanej Abrahamem odmienili oni już życie milionów ludzi na całym świecie. Teraz pragną pomóc Tobie. Dzięki tym kartom Twoja sytuacja materialna może ulec radykalnej poprawie. Relacje rodzinne, zdrowie i... Cokolwiek tylko sobie zażyczysz będzie zgodne z Twoją wolą. Pozwól, by czysty przekaz Abrahama dotarł do Ciebie w tej chwili.
45,55
69,60 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Miłość i prawo przyciągania
Twoje życie jest wplecione w sieć wzajemnych powiązań - od partnerskich po zawodowe. Sprawdź, co możesz zrobić, by odnaleźć idealnego partnera albo na nowo rozniecić ogień pożądania. Ustrzeż się złych wyborów i dokonuj tylko tych, które uczynią Cię szczęśliwym. Klucz do serca upragnionej osoby jest w zasięgu Twojej ręki. Poznaj sposób na przyciągnięcie do siebie idealnego partnera. Wykorzystaj Prawo Przyciągania do udoskonalenia swego życia seksualnego. Przyciągnij do siebie miłość dzieci i polepsz swoje relacje ze współpracownikami. Nie pozwól, by ten jedyny lub ta jedyna ostatecznie trafiła w ramiona kogoś innego. Nie pozwól, by szczęście minęło Cię na ulicy niezauważone, ale przyciągnij je do siebie.
18,22
29,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Zrealizuj swoje marzenia
Nie wiesz na jaki kurs się zapisać? A co powiesz na kurs osiągania szczęścia i realizacji marzeń? Dzięki książce Esther i Jerry'ego Hicks będziesz mógł w pełni świadomie osiągać wszystko, cokolwiek tylko sobie zamarzysz. Prawo Przyciągania gwarantuje realizację Twoich pragnień. Niewiele osób wie jednak, jak można z tego prawa korzystać. Ta książka to kurs, który dzień po dniu będzie sprawiał, że z marzyciela staniesz się osobą spełnioną. Krok po kroku będziesz przełamywał kolejne bariery i wewnętrzne opory, które blokują obecnie Twój dostęp do szczęścia. Gwarancję sukcesu dają Ci Esther i Jerry Hicks, bestsellerowi autorzy New York Times'a, którzy odmienili już życie tysięcy osób. Autorzy licznych poradników książkowych, płyt DVD i organizatorzy kursów zdobywania szczęścia (dosłownie!) prezentują Ci książkę, która nie tylko jest niezwykle pożyteczna, ale jednocześnie pięknie wydana. Kolorowe strony emanują ciepłem i optymizmem a zamieszczone na nich wskazówki sprawią, że nauka spełniania marzeń będzie nie tylko efektywna, ale i bardzo przyjemna. Każdy, kto pragnie świadomie kreować swoją przyszłość i używać Prawa Przyciągania do osiągnięcia sukcesu powinien po nią sięgnąć już dziś.
22,78
34,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Pieniądze i Prawo Przyciągania
Bestseller New York Timesa i USA Today! Esther i Jerry Hicks odkrywcy Prawa Przyciągania, zapraszają Cię na jedyny w swoim rodzaju kurs osiągania DOBROBYTU. Dziesięciolecia nauczania, którego efektem są setki książek ich uczniów oraz osobiste doświadczenie w osiągnięciu dobrobytu udostępniają właśnie Tobie w swej najnowszej książce. Oto przekazują kwintesencję Prawa Przyciągania ściśle ukierunkowaną na zdobywanie pieniędzy, bogactwa, zdrowia i szczęścia. Jak osiągnąć wszystko, co tylko jesteś sobie w stanie wyobrazić? To proste. Koncentruj się tylko na tym, co chcesz. Wyobraź sobie siebie jako człowieka zamożnego i cieszącego się stylem życia, który prowadzi. Już dziś wizualizuj widok morza z pokładu swego luksusowego jachtu lub promienie słońca wpadające każdego poranka przez przeszkloną ścianę okazałej willi z widokiem na monumentalne góry. Chcesz zrozumieć dlaczego inni potrafią tak łatwo zdobyć pieniądze? Dlaczego inni mogą, a Ciebie dobrobyt omija? Zasięgnij wiedzy u światowych mistrzów i odkrywców Prawa Przyciągania. Jeśli pragniesz pieniędzy ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki w najkrótszej, najbardziej dojrzałej formie. Ta książka jest jak złota rybka, która spełni każde Twoje życzenie.
25,92
39,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Potęga świadomej intencji
Mówi się, że wystarczy mieć dobre chęci, aby osiągnąć cel, albo po prostu że chcieć to móc. Okazuje się jednak, że same dobre chęci "" nie zawsze wystarczą i często potrzebna jest wiedza, dzięki której będziemy potrafili odpowiednio ukierunkować nasz potencjał. Potencjał, o którego istnienie nawet siebie byśmy nie podejrzewali, a który tkwi w każdym z nas i należy go jedynie odpowiednio użyć, aby uczynić otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną, a siebie szczęśliwszym. Esther i Jerry Hicks w ""Potędze świadomej intencji "" nie tylko odkrywają przed nami zadziwiające możliwości naszego umysłu, ale też na serii praktycznych i przejrzyście opracowanych przykładów ilustrują, jak ich (s)twórczą siłę zastosować do poprawienia sytuacji w życiu osobistym, realizacji marzeń o udanej karierze zawodowej, czy polepszenia kondycji zdrowotnej!
29,87
39,30 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Prawo przyciągania
Esther i Jerry Hicks jako pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym Prawie - Prawie Przyciągania. Podobne przyciąga podobne - tę zasadę zna niemal każdy. Czy jednak każdy stosuje ją świadomie? Czy każdy wie, jaką moc posiada? Czy TY wiesz, jak możesz ją wykorzystać?
23,58
39,30 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj