KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Największy sekret
Nowe wydanie światowego bestsellera najsłynniejsza książka Davida Icke'aRasa krzyżujących się rodów, a w zasadzie rasa wewnątrz rasy, stworzyła sieć tajemnych szkół i tajnych stowarzyszeń, które miały na celu umysłowe i emocjonalne zniewolenie mas i pogrążenie ich w wojnie. Przez wieki wykorzystywała tę samą technikę problem reakcja rozwiązanie: stwórz problem, wywołaj reakcję: coś należy z tym zrobić i zaoferuj rozwiązanie, by przywrócić porządek. ICH porządek.Dlatego jedynym zwycięzcą każdej wojny, nie wyłączając dwóch wojen światowych, jest Babilońskie Bractwo. Jego członkowie zajmują główne pozycje pozornej władzy na świecie są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem ten-świat-to-wszystko-co-istnieje.Pora, byś wyszedł z nieświadomości i poznał NAJWIĘKSZY SEKRET: od tysięcy lat ludzkość kontroluje gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru, Reptilianie. Są wśród nich pedofile, sataniści, sadyści i zabójcy. Nie czują i nie okazują uczuć. Urządzają rytualne polowania na ludzi, znęcają się nad kobietami i dziećmi i mordują.Wszystko to dla wypełnienia Agendy rozłożonego w czasie planu scentralizowania kontroli nad całą planetą.CHCESZ POZNAĆ ICH NAZWISKA?***Książka zawiera ogromną dawkę prowokujących informacji. Proszę więc, nie kontynuuj czytania, jeśli jesteś zależny od swojego obecnego systemu wierzeń albo czujesz, że emocjonalnie nie zniesiesz tego, co się naprawdę dzieje na świecie. Jeśli jednak wybierzesz lekturę, pamiętaj, że nie ma się czego obawiać. Życie jest wieczne i wszystko jest doświadczeniem na drodze oświecenia. David Icke
47,30
80,00 zł
Okładka książki Iluzja percepcji. Część 2. Demaskowanie bzdur
Druga część szokującej teorii spiskowej słynnego skandalisty Davida Icke'a!Wstrząsająca i niebanalna tak można określić tę książkę, będącą najlepszym opisem współczesnego świata, jaki kiedykolwiek stworzono. David Icke ujawnia tu zastraszające rozmiary archontycznych modeli edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny smart w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w orwellowskim państwie globalnym.Książka skierowana jest do wszystkich, którzy przestali wierzyć w kłamstwa władzy. Dla tych, którzy chcą odsłonić kurtynę i sprawdzić, co tak naprawdę kryje się za zamachami terrorystycznymi, elitami, paktami militarnymi i uniami międzynarodowymi.Niezwykła gratka dla wiernych fanów książek Icke'a oraz nowych czytelników. Wzbogacona kolorową wkładką z galerią ezoterycznych obrazów Neila Hague'a, w niebywale plastyczny i wymowny sposób odsłania szokującą rzeczywistość i przedstawia szeroki wachlarz złowrogich i konspiracyjnych zjawisk.Absolutny bestseller w Polsce i na świecie!
36,43
59,90 zł
Okładka książki Stek bzdur. Część 1. Iluzja percepcji
Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom książki, która jest odpowiedzią na pytania o genezę problemów współczesnego świata oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe.Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: Największy sekret oraz Ludzka raso, powstań z kolan (cz. 1 i 2). Iluzja percepcji to totalnie nowatorska, najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.W książce bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague'a, spisanej przystępnym stylem dziennikarskim znajdziesz rozwiązania wielu niewyjaśnionych dotąd kwestii, takich jak: Kto tak naprawdę rządzi światem? Jak faktycznie wygląda struktura władzy? Czy to możliwe, by od starożytności nic się nie zmieniło, a nasz świat rozwijał się tylko pozornie?Jak naprawdę wyglądają kulisy światowego terroryzmu? Kiedy możemy spodziewać się kolejnego ataku na odbudowane WTC? I wiele więcej!W drugim tomie David Icke prezentuje archontyczne modele edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny smart w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym. Świat jest stekiem bzdur, a Ty jesteś wszystkim tym, co wybrałeś.Dowiedz się, jakie masz opcje.
35,45
59,90 zł
Okładka książki Iluzja percepcji. Cz. 2. Demaskowanie bzdur
David Icke – niestrudzony badacz i propagator idei antyglobalnych, który odsłania kurtynę i pokazuje prawdziwy świat, w którym żyjemy – przedstawia II tom wstrząsającej bestsellerowej książki Iluzja percepcji. Wzbogacona kolorową wkładką z galerią ezoterycznych obrazów Neila Hague’a, w niezwykle plastyczny i wymowny sposób odsłania szokującą rzeczywistość i przedstawia szeroki wachlarz złowrogich i konspiracyjnych zjawisk. Z książki dowiesz się o zastraszających rozmiarach archontycznych modeli edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. David Icke wskazuje na zmutowany technologiczny „smart” w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym. Zdemaskuj te bzdury! Oto najlepszy opis tego świata, jaki kiedykolwiek stworzono!
29,54
49,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Wolność Przewodnik dla robotów
David Icke (ur. 1952) to brytyjski pisarz, mówca i badacz teorii spiskowej. Jest autorem ponad 20 książek na tematy związane z tym, co lub kto kontroluje świat, rządy i każdego z nas z osobna. Wykłada w nich teorie m.in. na temat tajnych organizacji, symboli ukrytych w najbardziej znanych budynkach i posągach (np. w Statule Wolności), form manipulacji czy wydarzeń, które mają być finansowane przez światową elitę (choćby atak na WTC). Szokuje, prowokuje, zadaje pytania - wobec jego poglądów trudno pozostać obojętnym. Z przyjemnością prezentujemy Państwu pierwszą w Polsce, i jak dotychczas jedyną, spośród jego publikacji zawierających konsekwentnie budowaną teorię spiskową. W tej książce (pod angielskim tytułem "I am me, I am free") znaleźć można wszystko: Globalną Elitę, tajne stowarzyszenia, kontrolowanie mas, manipulacje ekonomiczne. Autor wypowiada się na temat historii, filozofii, religii, mistycyzmu i demaskuje prawdziwe, według niego, reguły rządzące światem polityki i mediów. Według Icka wszyscy jesteśmy zahipnotyzowanymi marionetkami w rękach garstki manipulatorów, od setek lat misternie budujących dla nas niewidzialne więzienie. Mimo to Autor wierzy w potęgę ludzkości i wie, że wystarczy jeden silny impuls, by człowiek odebrał to, co mu się należy - bezduszny "Matrix" musi zostać pokonany. Wtedy droga do wolności stanie przed nami otworem.
30,58
39,50 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Iluzja percepcji. Cz. 1. Stek bzdur
Iluzja percepcji – Davic Icke Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom swojej najnowszej publikacji. Książka jest odpowiedzią na problemy współczesnego świata – oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe. Iluzja percepcji to totalnie nowatorska, najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten. David Icke Icke to dziennikarz, antyglobalista i autor ponad 20 książek na temat złowrogiej konspiracji zarządzanej przez obcą, gadzią rasę Reptilian, która rządzi wszechświatem. W swoich książkach odsłania kurtynę i pokazuje prawdziwy świat, w którym żyjemy! Jak pisze: Świat jest stekiem bzdur, a Ty jesteś wszystkim tym, co wybrałeś. Dowiedz się, jakie masz opcje! Tom I – Stek bzdur W książce – bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague’a, spisanej przystępnym stylem dziennikarskim – znajdziesz rozwiązania na wiele niewyjaśnionych dotąd kwestii: Kto rządzi światem? Obama, Putin, Merkel? Kto zajmuje się najważniejszymi sprawami społeczeństwa? Kto najbardziej zyskuje na krachach giełdowych? Jak naprawdę wyglądają kulisy światowego terroryzmu? W drugim tomie David Icke prezentuje archontyczne modele edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny „smart” w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym.
29,92
49,90 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Ludzka raso, powstań z kolan cz.2 Przebudzenie lwa
Ludzka raso powstań z kolan 2 – David Icke Światowa konspiracja zdominowała ludzi i czerpie z niej ogromne korzyści – twierdzi kontrowersyjny, brytyjski autor David Icke. W swojej bogato ilustrowanej książce „Ludzka raso powstań z kolan 2. Przebudzenie lwa” ukazuje rozmiary ich malwersacji finansowych i kontaktach z terrorystami i satanistami. Książka zdziera ze świata maskę idealnego miejsca, w którym przyszło nam żyć. David Icke Autor jest znany brytyjskim pisarzem, specjalizującym się w książkach na temat spiskowej teorii dziejów. Jego poglądy przysporzyły mu wielu zwolenników, jak i wrogów – głównie tych, o których pisze. Od wielu lat Icke propaguje idee antyglobalistyczne, wzywając swoich czytelników do przeciwstawienia się grupie rządzącej światem. Icke napisał ponad 20 książek na ten temat, z czego w Polsce ukazały się na razie „Największy sekret”, „Wolność. Przewodnik dla robotów” oraz „Ludzka raso powstań z kolan”. Przebudzenie lwa Druga część „Ludzka raso powstań z kolan” jest integralną częścią pierwszej pt. „Tropienie Lwa”. Icke wzywa do „przebudzenia” w celu oswobodzenia się z sideł założonych przez organizatorów globalnego spisku. Wskazuje na konkretne osoby, które są odpowiedzialne za spiski i zbrodnie oraz apeluje do ludzkości, by odzyskała swój potencjał twórczy. Ludzkość jest lwem, chwilowo uśpionym, ale mogącym w każdej chwili podnieść się z kolan! Fragment książki - Lekarze niszczą zdrowie Od 30 lat podkreślam to, że środowiska medyczne na całym świecie są jedynie narzędziem kartelu farmaceutycznego bądź „wielkiej farmacji”. Absolutnie ostatnią rzeczą, o jaką one dbają, jest ludzkie zdrowie. W medycynie głównego nurtu chodzi o pieniądze, a ni o zdrowie, a nawet więcej – o utrzymanie ludzi w stanie psychicznej, emocjonalnej i fizycznej choroby bądź w samopoczuciu, które wyklucza połączenie się z ich prawdziwą i nieskończoną jaźnią. Wielka farmacja działa jako jedna sieć, pomimo że wydaje się być różnymi „firmami”, i jej klasyczna struktura piramidy-wewnątrz-piramidy sparwuje całkowita kontrolę nad medyczną profesją głównego nurtu i związanym z nią „przemysłem”. Tak naprawdę jest to „przemysł”, który ma swoje źródła w ludzkim cierpieniu. Im więcej cierpienia, tym lepiej. Przecież zdrowi ludzie nie płacą rachunków za leczenie, tylko chorzy to robią. Wielka farmacja kontroluje to, co jest nauczane w szkołach medycznych – to, jakie leki przepisują lekarze; to, jak daleko mogą oni odbiec od silnie narzucanych medycznych norm (prawie wcale) – oraz dyktuje rządowa politykę „zdrowotną”. Czynie to poprzez cały wachlarz metod, do których należą polityczne kontrybucje oraz łapówki dla lekarzy, takie jak wycieczki typu all inclusive na „konferencje” w egzotycznych miejscach, które są niczym innym, jak darmowymi wakacjami. Medycyna głównego nurtu „wielkiej farmacji” jest groteskowym legowiskiem korupcji i osobistych zysków, które staje się jeszcze gorszym, poprzez niesamowitą skale ignorancji i niekompetencji pośród tych, którym płaca astronomiczne sumy za bycie „medycznymi ekspertami”. Kontrola szkół medycznych i organów zarządczych oraz brutalne trzymanie w szyku lekarzy, którzy zagrażają „normom”, oznacza, że lekarze głównego nurtu nawet nie mają świadomości, czym jest ludzkie ciało i jak naprawdę działa, a co dopiero jak je naprawić. Oni wiedzą tylko tyle, ile im powiedziano, i są natychmiast atakowani, gdy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zgodnie z nią leczyć swoich pacjentów.
26,95
49,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Ludzka raso, powstań z kolan cz.1
Ludzka raso powstań z kolan część 1 – David Icke Ludzka rasa z niższego czwartego wymiaru – tzw. Reptilianie – od setek lat manipuluje ludzkością realizując Agendę – swój plan scentralizowania kontroli nad naszą planetą – przekonuje brytyjski pisarz David Icke w swojej książce „Ludzka raso powstać z kolan”. Część pierwsza tej książki zatytułowana „Tropienie lwa” po podróż przez dzieje w poszukiwaniu złowrogiego układu. David Icke Icke to znany i kontrowersyjny autor książek i filmów poświęconych teoriom spiskowym. W dorobku ma ponad 20 tytułów jak m.in. „Największy sekret”, „Wolność. Przewodnik dla robotów” czy „Ludzka raso powstań z kolan”. Zaczynał jako dziennikarz sportowy, ale w 1990 roku zaczął głosić swoje teorie na temat globalnego spisku i tajnej grupie kontrolującej życie na Ziemi. Tropienie lwa Autor w pierwszej części „Ludzka raso powstań z kolan” odsłania kulisy działania globalnej machiny kontrolującej ludzkość. Społeczeństwa, czyli tzw. ludzka rasa, jest pod wpływem finansowych, politycznych i medialnych elit, czerpiących ogromne korzyści z inspirowanych przez siebie wydarzeń i zjawisk. Icke w swojej książce opisuje ich metody i narzędzia wykorzystywane do zniewolenia mas oraz przedstawia alternatywną wersję historii, o której nie uczą w szkołach. Fragment książki Syjonizm jest w swym rdzeniu tajnym stowarzyszeniem powiązanym ze wszystkimi innymi w globalnej sieci, ja jego „bibliami” są babiloński Talmud i kabała, jego „ukryta tradycja” wiedzy ezoterycznej. Pochodzi to od arabskiego słowa „khabba”, co znaczy „ukryć” lub „zakryć”. Jakże więc na miejscu jest mówienie o „kabale” elit, która żyje dzięki ukrywaniu i tuszowaniu. Syjonizmu nie stworzono dla korzyści Żydów, ale po to, by ich eksploatować i używać jako przykrywki dla manipulacji Domu Rothschildów i rodzin Iluminatów. Ta bezlitosna polityczna wiara jest w 100% tworem Rothschildów i reprezentuje w sieci rodów ważną siłę. Odtąd będę ją nazywał „syjonizmem Rothschildów”, by nieustannie podkreślać, kogo i co ona naprawdę reprezentuję. Syjonizm Rothschildów ma wielkie uszy, długa trąbę i jawnie stoi w salonie, ale ludzie są zbyt przerażeni, by zobaczyć lub zidentyfikować to, czym naprawdę jest ten 20-metrowy słoń z błyskającymi neonami. Rothschildowie i ich agenci z jednej strony stworzyli w ludzkiej psychice odruch cofający raka, przejmując fantastyczną cześć władzy w polityce., korporacjach, bankowości i mediach, a drugiej strony – używają strachu przed byciem nazywanym „antysemitą” , jeśli ośmielisz się stwierdzić diabelną oczywistość. Byli w stanie to zrobić, zrównując w publicznej percepcji opinię, że syjonizm = Żydzi. To nie prawda. Syjonizm jest polityczną wiarą stworzoną przez Dom Rothschildów dla osiągnięcia celów rodzin Iluminatów, które w dużej mierze są kontrolowane przez Rothschildów. Gdy ludzie myślą o syjonizmie, myślą o Żydach. Kiedy myślą o Izraelu, myślą o Żydach. Biorą pod uwagę propagandę, jest to zrozumiałe, ale jest to poważnie zwodnicze i by zrozumieć, co się dzieje, należy przerwać te skojarzenia. „Syjonizm” znaczy Rothschild, tak jak „Izrael” znaczy Rothschild. Gdy widzimy nadzwyczajną liczbę Rothschildowskich syjonistów na świecie , nie patrzymy na „manipulujących Żydów”, ale na manipulujących syjonistów reprezentujących interesy i żądania Rothschildów. Ludzie, którzy kierują syjonistyczną agendą Rothschildów, ogół Żydów mają całkowicie gdzieś. Oni również są tylko wliczonym w straty drobiazgiem na drodze do większego celu. Jak to ujął pierwszy premier Izraela David Ben-Gurion: Gdybym wiedział, że można było uratować wszystkie dzieci zamieszkałe w Niemczech, przewożąc je do Anglii, lub chociaż połowę z nich, przetransportowując je do Izraela, wybrał bym tę drugą opcję, bowiem istotne jest nie tylko to, ile żyć da się ocalić, ale również historyczne uznanie ludu Izraela.
26,95
49,00 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Największy sekret
Rasa krzyżujących się rodów, a w zasadzie rasa wewnątrz rasy, stworzyła sieć tajemnych szkół i tajnych stowarzyszeń, które miały na celu umysłowe i emocjonalne zniewolenie mas i pogrążenie ich w wojnie. Przez wieki wykorzystywała tę samą technikę ""problem - reakcja - rozwiązanie"": stwórz problem, wywołaj reakcję: ""coś należy z tym zrobić"" i zaoferuj rozwiązanie, by przywrócić porządek. ""ICH"" porządek. Dlatego jedynym zwycięzcą każdej wojny, nie wyłączając dwóch wojen światowych, jest Babilońskie Bractwo. Jego członkowie zajmują główne pozycje pozornej władzy na świecie - są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem ""ten-świat-to-wszystko-co-istnieje"". Pora, byś wyszedł z nieświadomości i poznał ""NAJWIĘKSZY SEKRET""- od tysięcy lat ludzkość kontroluje gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru, Reptilianie. Są wśród nich pedofile, sataniści, sadyści i zabójcy. Nie czują i nie okazują uczuć. Urządzają rytualne polowania na ludzi, znęcają się nad kobietami i dziećmi i mordują. Wszystko to dla wypełnienia Agendy - rozłożonego w czasie planu scentralizowania kontroli nad całą planetą. CHCESZ POZNAĆ ICH NAZWISKA? Książka zawiera ogromną dawkę prowokujących informacji. Proszę więc, nie kontynuuj czytania, jeśli jesteś zależny od swojego obecnego systemu wierzeń albo czujesz, że emocjonalnie nie zniesiesz tego, co się naprawdę dzieje na świecie. Jeśli jednak wybierzesz lekturę, pamiętaj, że nie ma się czego obawiać. Życie jest wieczne i wszystko jest doświadczeniem na drodze oświecenia. David Icke
64,40
70,00 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj