KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Ta, która zawiniła
Mocny, błyskotliwy, misternie skonstruowany thriller psychologiczny, który zachwyci fanów B.A. Paris i Jenny Blackhurst. Popełniłam błąd. Ale dla nich jestem po prostu morderczynią. Moje życie nigdy nie było idealne. Jednak kiedy urodził się mój wnuk Josh, wiele spraw przestało mieć znaczenie. Ale o jednym nie mogę zapomnieć. Mężczyzna, któremu poświęciłam całe życie, ma romans. Choć powiedział, że to skończone, narastającej fali niepewności nie dało się już zatrzymać. Zraniona, swój wolny czas spędzałam z Joshem. Aż pewnego dnia, kiedy się nim opiekowałam, do męża zadzwoniła TA kobieta... Na ten jeden krótki moment spuściłam Josha z oczu. Na jedną krótką chwilę... Wtedy wydarzenia wymknęły się spod kontroli. Przeszłość ponownie zapukała do moich drzwi. A koszmary sprzed lat powróciły…
28,71
39,90 zł
Okładka książki I Looked Away
From the Sunday Times bestselling author of My Husband's Wife, comes a beautifully written psycholgocial thriller for fans of Lisa Jewell and Clare Mackintosh. Every Monday, 49-year-old Ellie looks after her grandson Josh. She loves him more than anyone else in the world. The only thing that can mar her happiness is her husband's affair. But he swears it's over now, and Ellie has decided to be thankful for what she's got. Then one day, while she's looking after Josh, her husband gets a call from that woman. And just for a moment, Ellie takes her eyes off her grandson. What happens next will change her life forever. Because Ellie is hiding something in her past. And what looks like an accident could start to look like murder…
28,75
35,96 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki The Dead Ex
Vicki's husband David once promised to love her in sickness and in health. But after a brutal attack left her suffering with epilepsy, he ran away with his mistress. So when Vicki gets a call one day to say that he's missing, her first thought is 'good riddance'. But then the police find evidence suggesting that David is dead. And they think Vicki had something to do with it.
30,18
37,75 zł
Produkt niedostępny
Okładka książki Żona mojego męża
„Wibrujący napięciem thriller psychologiczny, który zmrozi krew fanom Dziewczyny z pociągu”. „WASHINGTON POST” Na brytyjskich listach przez wiele tygodni! Najpierw jest miłość. Potem małżeństwo. Potem morderstwo... Lily, początkująca prawniczka, i Ed, ambitny malarz. Młode, szczęśliwe małżeństwo. Choć oboje mają swoje tajemnice… I ich mała sąsiadka: dziewięcioletnia Carla. Wyśmiewana i poniżana w szkole z powodu biedy, zazdrości innym dzieciom. Pewnego dnia odkrywa, że może mieć to, co one. Wystarczy znać czyjąś tajemnicę, żeby dostać wszystko, czego się pragnie… Carla coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Lily i Edem. Staje się jego muzą. Portret „Małej Włoszki” robi furorę i przynosi artyście uznanie i pieniądze. Piętnaście lat później ich drogi znów się krzyżują. Mała Włoszka powraca. Żeby dostać to, czego zawsze pragnęła... JANE CORRY jest brytyjską dziennikarką. Jej artykuły ukazywały się m.in. w „Daily Telegraph”, „Mail on Sunday”, „Woman”. Przez trzy lata pracowała w więzieniu o najwyższym stopniu zabezpieczenia - prowadziła warsztaty pisarskie dla więźniów. „To miejsce jest prawdziwym wyzwaniem dla emocji. Przekonałam się tu, że współczuję komuś, kto zniszczył czyjąś rodzinę”. Te doświadczenia posłużyły jej za inspirację do napisana pierwszego thrillera Żona mojego męża. Książka wydana wiosną 2016 jako e-book weszła na wszystkie brytyjskie listy bestsellerów i pozostawała na nich przez wiele tygodni. Prawa do publikacji kupili wydawcy w kilkunastu krajach. Jane Corry napisała już kolejny thriller.
24,67
39,80 zł
Produkt niedostępny
1
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj