KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
audiobook
NOWOŚĆ
Okładka książki Paradyzja - Audiobook
Paradyzja jest kolonią orbitalną zamieszkiwaną przez ludzi pracujących w kopalniach Tartaru. Jej władze są nieufne wobec obcych i nikogo nie dopuszczają do swojego idealnego świata. Ziemianie, pozbawieni od stu lat wiarygodnych informacji o sytuacji mieszkańców, podejrzewają kierownictwo kolonii o naruszanie praw człowieka. W związku z tym wysyłają wnikliwego literata, który ma napisać książkę o tamtejszej społeczności… Tak naprawdę misja z jaką wyrusza bohater jest zupełnie inna i nikt nie może dowiedzieć się jaki jest jej prawdziwy cel. Dodatkowo sytuacja komplikuje się, kiedy dociera on na miejsce, a to, co tam zastaje, okazuje się skrajnie różne od oficjalnych informacji, głoszonych przez miejscową propagandę. W jakich kłamstwach pogrążył się odizolowany od reszty ludzkości zakątek Wszechświata? Czy Rinah zdoła przedrzeć się przez cenzurę, rozwikłać tajemnice bezdusznego systemu i cokolwiek zrozumieć z tego co zobaczył? Czy rzeczywistość w jakiej przyszło nam obecnie żyć jest na pewno taka jak nam się wydaje? Paradyzja to charakterystyczna dla twórczości Zajdla wizja antyutopii. Powieść została nagrodzona Nagrodą Fandomu Polskiego Sfinks, obecnie znaną jako nagroda im. Zajdla Myśl co chcesz, ale nie daj się na tym przyłapać. Należy zwrócić uwagę, że historia wykazała także powierzchowność innego sądu, wywodzącego się ze starożytności, a głoszącego, iż lud potrzebuje jakoby tylko chleba i igrzysk. Nieraz mogli się przekonać różni późniejsi władcy, że otrzymawszy sam chleb, lud niechybnie zapyta zaraz o masło i wędlinę, bojkotując najatrakcyjniejsze nawet igrzyska.
17,15
30,00 zł
audiobook
Okładka książki Korona śniegu i krwi - Audiobook
Pierścień, który otwiera wrota dusz Miecz, który jednoczy śmiertelnych Orzeł, z którego zrodzi się królestwo Środek średniowiecznej Europy, a w nim rozbite na małe księstwa państwo rywalizujących ze sobą Piastów. „Nie daj Boże zjazd piastowski!” - nie ma zgody między członkami dynastii, nie ma króla, a polityczne sojusze błyskawicznie zmieniające się w konflikty osłabiają coraz bardziej Polskę. Rosnący w siłę sąsiedzi spoglądają łakomie na ciągle pusty tron i odkrawają dla siebie kolejne terytoria, a w ostępach dziewiczych puszcz czają się pradawne pogańskie siły. W kotle historii mieszają podstępne wiedźmy, a wpływowe żony i potężne patronki nie szczędzą wysiłków, aby ochronić pradawne rody. Ale może nie wszystko przepadło… Wśród naznaczonego klątwą piastowskiego dziedzictwa pojawia się niczym Święty Graal młody książę Starszej Polski - Przemysł, a wprawne oko wybitnego dyplomaty Jakuba Świnki dostrzega ledwie tlącą się na horyzoncie iskierkę nadziei. Czy jest jeszcze szansa, że potężne niegdyś państwo polskie odzyska dawną świetność?   Wszystko zaczyna się od marzeń…   Elżbieta Cherezińska z pasją opisuje prawie nieznane współczesnym czasy, ożywia dawno zapomnianych prawdziwych bohaterów i wyczarowuje tak niesamowity klimat, że nie sposób nie rozkochać się w historii Polski, która mimo, że jest krwawa, podstępna i bratobójcza pasjonuje i wciąga do ostatniego zdania.
28,62
50,00 zł
audiobook
Okładka książki Św. Szarbel, Święty niezwykłych uzdrowień i cudów. - Audiobook
Poznaj historię wielkiego człowieka. 24 000 uzdrowień i cudów. 4 000 000 pielgrzymów rocznie. To dzieje się teraz. Na czym polega fenomen tego świętego? Kim był? Jak żył? Aby odpowiedzieć na te pytania, trzeba bliżej poznać postać Szarbela i jego radykalny sposób życia. Po jego śmierci nad miejscem, gdzie go pochowano, pojawiło się niezwykłe światło. Ciało pozostało giętkie, nie uległo rozkładowi przez 79 lat i wydzielało płyn o cudownych właściwościach. Lekarz, który jako pierwszy badał to zjawisko, nie umiejąc go wytłumaczyć przyznał, że jest przekonany o świętości Szarbela i stanowczo dodał, że "jego wstawiennictwo jest gwarancją uzdrowienia". Także dzisiaj jego interwencje są niezwykłe, a cuda jedyne w swoim rodzaju, niemające porównania z cudami innych świętych.
16,86
29,90 zł
audiobook
Okładka książki Audiobook Palec Boży, Cuda, które zmieniły bieg historii
Autorka niczym najlepszy śledczy bada historię zdarzeń, w które w sposób nadzwyczajny wkroczył Stwórca, a Palec Boży zmienił losy ludzi, państw, a niekiedy i całego świata. Czytelnikowi bezbłędnie zaprezentowane są fakty, które udowadniają, że tylko nadprzyrodzona Moc mogła zapobiec katastrofie.Napisana z detektywistyczną pasją, odsłania kulisty cudownych wydarzeń z wielką historią w tle. Opowieści te wciągają od pierwszej do ostatniej strony, ale ich najważniejszym walorem jest umocnienie nadziei i wiary w to, że Pan Bóg czuwa, nie zostawia nas samymi sobie i że kiedy wyciągniemy do niego błagalnie ręce chwyci nas i nie pozwoli zginąć.
16,86
29,90 zł
audiobook
Okładka książki Ruach moc Miłości audiobook
Audiobook płyta CDTo już czwarta pozycja w całości poświęcona Duchowi Świętemu.Jednak zupełnie inna od ""Żyć w Duchu Świętym"", ""Bóg daje charyzmaty"" czy ""Jezus działa w mocy Ducha"", które ukazały się nakładem wydawnictwa eSPe.Dlaczego inna? Gdyż ma być dla każdego. Nie tylko dla wspólnot Odnowy, nie tylko dla charyzmatyków, nie tylko dla wielkich posług w Kościele, ale dla każdego człowieka zaproszonego do życia w Duchu Świętym.Mam nadzieję, że odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie tutaj i już na stałe zrobicie dla Parakleta miejsce w sercu i życiu.Ja zrobiłem. Nie żałuję!
18,25
24,90 zł
audiobook
Okładka książki Droga krzyżowa audiobook
Dodatkowe egzemplarze z osobistym błogosławieństwem o.Michała Legana dla pierwszych 50 osób!Droga Krzyżowa lamentacje z głową opartą o ścianę...Książka z płytą MP3Autor zainspirowany pielgrzymowaniem do Jerozolimy ujął kolejne stacje Męki Pańskiej w poetycką formę.Rozważania czytają Dominika Figurska i Marcin Kwaśny, a ilustruje muzyka Eweliny Zamojskiej i Grzegorza Różyckiego.Ja myślę, że jest to poezja. Bo jest w tych wierszach coś głęboko, indywidualnie przeżytego. A co mówi do nas i to rozumiemy.Przeżywamy. Jest myśl niebanalna, zaskakująca, prowokująca. Bo Przyzwyczajamy się, obojętniejemy tak szybko.Nawet starając się - choć z daleka - być przy Drodze Krzyżowej. I ten nagły głos innego, głębszego choć trochę, niepokojącegospojrzenia, ta próba zrozumienia przez wiersz - jest zawsze budząca. Kłaniam się. Teraz przyjdzie czas na przeróżne wydziwianiateoretyków poezji i administratorów mistyki. [Ernest Bryll]
21,94
29,90 zł
audiobook
Okładka książki Eucharystia - tajemnica miłości audiobook
Audiobook Mp3Audiobook jest zapisem rekolekcji wygłoszonych przez znany duet Misjonarzy Miłosierdzia, którzy w dialogu podprowadzają nas do ukochania najpiękniejszego daru, jaki mógł zostawić Bóg człowiekowi.Eucharystia to po prostu największa miłość!
21,94
29,90 zł
audiobook
Okładka książki CD MP3 Gdyż jest nas wielu
Bob Johansson nie wierzył w życie po śmierci, więc zszokowało go, że obudził się po tym, jak zginął w wypadku samochodowym. A jeszcze bardziej to, że był teraz inteligentnym komputerem sterującym sondą von Neumanna.Bob i jego kopie od czterdziestu lat rozprzestrzeniają się po gwiazdach wokół Ziemi w poszukiwaniu planet nadających się do zamieszkania. Ale to jedyny element pierwotnego planu, który przetrwał. W wyniku ogólnoukładowej wojny zginęło 99,9% ludzkości a Ziemia powoli przestaje nadawać się do życia wskutek nuklearnej zimy radykalna grupa terrorystyczna pragnie wykończyć resztkę ludzi brazylijskie sondy wciąż czają się w kosmosie i nadal próbują wysadzić wszelką konkurencję. A do tego Bobowie odkryli podbijający kosmos gatunek istot, które wszelkie inne życie uznają za pożywienie.Bob opuszczał Ziemię, licząc na życie pełne eksploracji i błogiej samotności. A został bogiem z nieba dla pewnego pierwotnego gatunku, jedyną nadzieją na znalezienie ludzkości nowego domu oraz być może jedyną siłą, która może zapobiec pożarciu wszelkiego życia w poznanym kosmosie.
24,25
39,00 zł
audiobook
Okładka książki Wszystkie te światy audiobook
Być świadomym statkiem kosmicznym – to powinna być niezła zabawa. Tymczasem Bob i jego klony, rozprzestrzeniające się po galaktyce od ponad stu lat, nie przestają pakować się w kłopoty. Zbudowali dość kolonii, by ludzkość nigdy w życiu nie wymarła. Lecz polityczne konflikty nie chcą wygasać, więc brazylijskie sondy nadal starają się tępić wszelką konkurencję. Jakby tego było mało, Bobowie wpakowali się w wojnę ze starszym i potężniejszym gatunkiem, który ma wielki apetyt i paskudny charakter. Rany po pierwszym starciu z Innymi jeszcze się nie zagoiły, a już stoją przed perspektywą decydującej bitwy mającej uratować Ziemię i kolonie. Bobowie są jednak mniej zdyscyplinowani niż stado kotów i niektórzy co młodsi bardziej interesują się własnymi lokalnymi problemami niż pokonaniem innych. Wybawienie może jednak przyjść z niespodziewanej strony. Dwójka Bobów ósmej generacji znalazła coś w otwartej przestrzeni międzygwiezdnej. Coś, co wystarczy, by uratować Ziemię i być może całą ludzkość. Aby tylko dowieźć to do Układu Słonecznego przed dotarciem Innych. Trzecia część wielkiego hitu, który w anglojęzycznym świecie sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy.
24,25
39,00 zł
audiobook
Okładka książki Ortodoksja audiobook
Uznawana za kamień milowy w rozwoju myśli chrześcijańskiej, arcydzieło retoryki i jedną z najważniejszych książek XX w., cieszy się niesłabnącą popularnością i jest wznawiana nieprzerwanie od czasu pierwszej publikacji w 1908 r. Chesterton, zaskakując trafnością i aktualnością spostrzeżeń, zaprasza czytelnika do jedynej w swoim rodzaju podróży - z domu wariatów do świata pełnego codziennych cudów i z dziecinnego pokoju na Kalwarię - poprzez wszystkie zawiłości, paradoksy i rewelacje chrześcijaństwa.
20,49
32,95 zł
audiobook
Okładka książki Słuchajcie siebie audiobook
To jest książka dla każdego. Dlaczego? Ponieważ jest o CZŁOWIEKU. Sięgnij po nią, jeśli nie wiesz w jaki sposób zachować równowagę psychiczną, jak zapanować nad emocjami oraz umysłem, między innymi po utracie majątku, pracy, rozpadzie małżeństwa czy wizytach komorników w twoim ukochanym domu. Ta książka jest dla osób, które zostały zmuszone do opuszczenia swej strefy komfortu, przez nieznane czynniki zewnętrzne. Opisuje, jak szczęśliwie znaleźć rozwiązania z regularnie zastawionych na siebie pułapek przez własny rozum. Przeczytasz w niej, jak zapanować nad swoimi destrukcyjnymi myślami... Jest zapisem mego życia, czynionych obserwacji i opisem mego postępowania.Inspirująca książka Ireneusza Gralika. Po zapoznaniu się z nią, nauczysz się walczyć o siebie i swoje życie. Zaczniesz siebie szanować, lubić a nawet kochać. Nie trać czasu na zastanawianie się - przesłuchaj ...Lektor: Andrzej Krusiewicz. Czas trwania: 9 godzin 45 minut 34 sekundy.
33,33
39,00 zł
audiobook
Okładka książki Ku poznaniu miłości Boga - Audiobook
Nagranie zawiera medytacje oparte na pierwszym tygodniu Ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli, w których podjęte zostały najważniejsze tematy początkowego etapu rekolekcji ignacjańskich: nieskończona miłość Boga; cel i sens życia; rozważania o grzechu; miłosierdzie Ojca. Nagrane refleksje odwołują się do Słowa Bożego i mają charakter głęboko egzystencjalny. Autor nawiązuje w nich także do sytuacji cywilizacyjnej, w jakiej żyjemy; posługuje się przy tym prostym językiem, a całość rozważań ma dogłębny i oryginalny charakter. To osobiste świadectwo, w którym Autor w sposób dyskretny dzieli się swoją wiarą i fascynacją miłością Boga. Nagranie może stanowić bardzo cenną pomoc dla osób, które poszukują Boga i Jego Ojcowskiej miłości.
16,00
27,90 zł
audiobook
Okładka książki Świętość i szczęście audiobook
Nasze najgłębsze poniżenie jest najlepszy środkiem, jakim rozporządzamy, do zjednoczenia się z Jezusem i okazywania ludziom dobroci. (K. de Foucauld) W ośmiu błogosławieństwach Jezus kieruje słowa pocieszenia i umocnienia do ludzi z marginesu: ubogich, odrzuconych, skrzywdzonych, udręczonych, którymi świat pogardza. Pan daje im obietnicę i budzi w nich nadzieję, że staną się – jako pierwsi - dziedzicami królestwa niebieskiego. Błogosławieństwa objawiają nam Boski majestat Syna Człowieczego i są naszą drogą do szczęścia. Autor w swoich rozważaniach nawiązuje do życia św. Karola de Foucauld. Sesja zarejestrowana w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianie w Krakowie.
16,00
27,90 zł
audiobook
Okładka książki Objawienie św. Jana Nasza Nadzieja - Audiobook
Wielu chrześcijan postrzega Księgę Objawienia jak łamigłówkę owiniętą w tajemnicę. A na myśl o czytaniu dostają dreszczy. Davidowi w 17 godzin omawiając werset po wersecie, udało się wykazać, że ta księga jest duchowym klejnotem, który można zastosować już tu i teraz. Dla wierzących jest Księgą nadziei i zapowiedzią zwycięstwa Jezusa nad szatanem. Wykłady Dawida są jedynymi, które potrafię słuchać po kilkanaście razy. E. Bogulak David Pawson - 83 letni pisarz, biblista i mówca. Prowadzi służbę podróżując i nauczając głównie liderów w kościołach na całym świecie. Miliony kopii nagrań jego wykładów biblijnych trafiło do ponad 120 krajów. David sam siebie opisuje jako „nieortodoksyjnego i ewangelicznego” nauczyciela Słowa Bożego. Od 75 lat pozostaje do końca wierny złożonej przez siebie obietnicy, że zawsze będzie mówił w sposób uczciwy i bezkompromisowy przybliżając ludzi do prawd biblijnych, niezależnie od konsekwencji czy ceny, jaką przyjdzie mu za to zapłacić. David Pawson będąc w 1998 r. w Warszawie nauczał odsłaniając biblijną prawdę. Z detektywistyczną pasją prowadził słuchaczy do odkryć zawartych tylko na kartach Biblii, konfrontując różne poglądy i nie zapominając o analizie źródeł ich powstania. Tytuły poszczególnych sesji: 01. Wyklad 1 - Objawienie św. Jana cz.1 ..................................................... 1:28:18 02. Wyklad 2 - Objawienie św. Jana cz.2 ..................................................... 1:30:40 03. Wyklad 3 - Objawienie św. Jana cz.3 ..................................................... 1:22:34 04. Wyklad 4 - Objawienie św. Jana cz.4 ..................................................... 1:31:59 05. Wyklad 5 - Objawienie św. Jana cz.5 ..................................................... 1:28:16 06. Wyklad 6 - Objawienie św. Jana cz.6 ..................................................... 1:29:51 07. Wyklad 7 - Objawienie św. Jana cz.7 ..................................................... 1:25:32 08. Wyklad 8 - Objawienie św. Jana cz.8 ..................................................... 1:20:21 09. Wyklad 9 - O zmartwychwstaniu Jezusa.................................................. 1:04:02 10. Wyklad 10 - Nasza Nadzieja cz.1............................................................ 1:32:30 11. Wyklad 11 - Nasza Nadzieja cz.2 ........................................................... 1:14:15 12. Wyklad 12 - Nasza Nadzieja cz.3 ........................................................... 1:31:58 13. Wyklad 13 - Nasza Nadzieja cz.4 ............................................................0:55:16 14. Wyklad 14 - Pieśń nad pieśniami ........................................................... 1:12.00 15. Wyklad 15 - List do Judy ...................................................................... 1:23:03 Czas trwania ........................................................................................... 20:30:35
17,73
25,01 zł
audiobook
Okładka książki CD MP3 Droga artysty
ŚWIATOWY BESTSELLER. PONAD 4 MILIONY SPRZEDANYCH EGZEMPLARZYJedna z 32 książek, Które Mogą Zmienić Twoje Życie według portalu BuzzFeedPYTANIE: Wiesz, ile będę miał lat, zanim nauczę się grać na fortepianie?ODPOWIEDŹ: Tyle samo, co wtedy, kiedy się nie nauczysz.Jeśli marzysz o tym, żeby malować, pisać, śpiewać, tańczyć, komponować lub po prostu być bardziej twórczym w jakiejkolwiek sferze życia, „Droga artysty” proponuje ci sprawdzone autorskie techniki i narzędzia, dzięki którym usuniesz przeszkody blokujące twoją kreatywność. Nowatorska metoda JULII CAMERON pomogła tysiącom ludzi na świecie odkryć uśpione talenty i zrealizować twórcze marzenia. Może pomóc także tobie.
20,49
32,95 zł
audiobook
Okładka książki Dziennik Więzienny Audiobook CD
NIEWINNY!Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu oraz ponad roku więzienia za przestępstwo, którego kard. George Pell nie popełnił! Sąd Najwyższy Australii ostatecznie całkowicie uniewinnił 78-letniego kardynała i oczyścił z zarzutów o przestępstwo na tle seksualnym. Było to nie tylko osobiste zwycięstwo hierarchy nad niesprawiedliwością, ale i nadzieja dla całego Kościoła katolickiego, iż prawda zawsze ostatecznie zatriumfuje. Nie żywiąc niechęci do swoich oskarżycieli, sędziów, pracowników więziennictwa, dziennikarzy oraz osób wyrażających wobec niego nienawiść, kard. Pell wykorzystał pobyt w więzieniu jako swego rodzaju przedłużone rekolekcje. Sumiennie przy tym wypełniał strony zeszytu swoimi duchowymi refleksjami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących wydarzeń i więziennego życia. Z jego zapisków wyłania się portret człowieka niezłomnej wiary i ogromnej dojrzałości duchowej, poddawanego próbie jak biblijny Hiob, który może się stać inspiracją i wzorem dla współczesnego człowieka. Dziennik więzienny. Apelacja to pierwsza książka z tryptyku, który kard. Pell stworzył podczas uwięzienia.
29,68
44,90 zł
audiobook
Okładka książki Z ziemi niewoli ku wolności. Mojżesz. Audiobook
A może wreszcie nadszedł ten czas, by zacząć duchową wędrówkę, razem z biblijnym Izraelem, z kraju własnych zniewoleń ku wolności ziemi obiecanej przez Boga? Księgi biblijne nie opowiadają tylko wydarzeń sprzed ponad dwudziestu wieków, ale wytyczają pewien szlak dla każdego z nas. Pragniemy podjąć wędrówkę z Mojżeszem i jego ludem, by odkryć, jakie radości i jakie pułapki mogą czekać nas w drodze przez pustynię. Słowo Boże wzywa nas codziennie do kolejnego etapu wędrówki. „Dziś, gdy głos Jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych…” 01-02 Konferencja 1: Czas niewoli i ucisku 39’00” 03-04 Konferencja 2: Zaufać Bogu i wyjść z Egiptu 43’00” 05-06 Konferencja 3: Przez morze i pustynię pod górę Przymierza 42’00” 07-08 Konferencja 4: Między Bogiem Wyzwolicielem a złotym cielcem 39’00” 09-10 Konferencja 5: Bóg – Wychowawca i Jego niesforni uczniowie 38’00” 11 Konferencja 6: Za Jezusem do Ziemi Obiecanej w niebie 26’00” 12-13 Pytania i odpowiedzi 39’00”
16,85
26,60 zł
audiobook
Okładka książki Zawierzcie Maryi. Audiobook
Kto dziś może odpowiedzieć na najważniejsze pytania człowieka irozwiać jego najgłębsze wątpliwości?Współczesnemu, zagonionemu ipogubionemu człowiekowi potrzebny jest ktoś, kto będzie miał odwagę i siłę, bybyć nie tylko nauczycielem i przewodnikiem, ale przede wszystkim przykładem.Taką osobą był i wciąż jest kard. Stefan Wyszyński.W tym niezwykłym pasterzuodnajdujemy ojca zatroskanego o życie i godność człowieka, autorytet w sprawachwiary i moralności oraz przywódcę, który przez Maryję prowadził Polaków dozwycięstwa i wolności. To Jej zawierzył siebie i swoją posługę. Przy Niejgromadził wiernych. To przez Nią umacniał naród oraz budował wspólnotęKościoła.Na płycie znajdują się unikalne wypowiedzi Prymasa Tysiąclecia,które pomogą na nowo odkryć wartości, którymi warto kierować się wżyciu.Czas trwania: 122 min
17,31
24,95 zł
audiobook
Okładka książki Z Nią wszystko jest możliwe audiobook
Z wielką radością oddajemy w Wasze ręce niniejszą płytę Z Nią wszystko jest możliwe - dobrą nowinę; Bóg opowiada o swojej czułej miłości, której na imię Maryja. Płyta jest opowieścią o naszym życiu, w którym często doświadczamy zagubienia relacji z Bogiem i człowiekiem; zamknięcia w więzieniu swego osamotnienia i lęku; sytuacji, w których tracimy wiarę i nadzieję w poczuciu, że przegraliśmy wszystko oraz bezsilności wyjścia i niemocy wołania do Boga; wołania SOS, w którym pytamy; czy można mnie jeszcze kochać?I właśnie wtedy, gdy wszystko wydaje się już być stracone, pojawia się promyk nadziei - Maryja.O tym jest ta płyta. O szczęściu płynącym z bycia odnalezionym przez miłość; o spotkaniu z miłością Boga, który przychodzi do nas w Najpiękniejszej z Niewiast - Maryi.
24,44
35,14 zł
audiobook
Okładka książki W szkole Jezusa. Uczcie się ode mnie.. Audiobook
Jezus zaprasza: Uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych (Mt 11,29) Jest to zaproszenie, byśmy się wszystkiego od Niego uczyli. A jako że jest On nauczycielem cichym i pokornym, ułatwia nam to naukę, bo nie lękamy się Jego oceny. Bycie w Jego szkole prowadzi do duchowego ukojenia, mimo że to, czego Jezus uczy, często nie jest łatwe do wprowadzenia w życie i wymaga od nas trudu. W tej sesji uczymy się od Niego modlitwy, bo i On jako człowiek sam się modlił. 01-02 Konferencja I - 44'00" "Uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem" 03-04 Konferencja II - 40'00" Jezus wzrastał w łaskach u Boga 05-06 Konferencja III - 44'00" Jezus modląc się budzi pragnienie modlitwy u uczniów 07-08 Konferencja IV - 42'00" Jezus uczy modlitwy w Kazaniu na Górze 09-10 Konferencja V - 44'00" Jezus uczy modlitwy w Kazaniu na Górze
17,04
26,90 zł
1
/
2
/
3
/
4
/
5
... 38
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj