KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
NOWOŚĆ
Okładka książki Tarot kluczem do poprzednich wcieleń
Autorka wyjaśni Ci również, czym jest świadomy sen i jakie informacje o Tobie może Ci przekazać. Dowiesz się, na czym polega regresja hipnotyczna i jak za jej pomocą możesz poznać prawdę na temat poprzednich wcieleń, odbierając przy tym bodźce słuchowe, wzrokowe, zapachowe czy dotykowe. Zrozumiesz, jak medytacja wpływa na Twój mózg, który zaczyna przywoływać pojedyncze obrazy, dając Ci możliwość wglądu w swoje poprzednie życie. Uwierzysz, że reinkarnacja i życie po życiu jest możliwa.
28,63
44,40 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Leksykon symboli Tarota
Jest to pierwsza na polskim rynku publikacja tak skrupulatnie opisująca zastosowanie najpopularniejszych talii i ujawniająca przesłanie kryjące się na poszczególnych kartach różnych wersji Tarota. Autor przeanalizował między innymi Tarot Crowleya, Marsylski i Ridera Waite’a. Każdy symbol zawarty na kartach tych talii został przez niego szczegółowo opisany i wyjaśniony. Tomasz Suma uwzględnił również fakt, że jeden element może w różnych taliach mieć zupełnie odmienne znaczenie.Dzięki tej publikacji zyskasz pewność, że właściwie interpretujesz wskazówki przekazywane Ci za pośrednictwem potężnego narzędzia, jakim jest Tarot. Będziesz mógł korzystać z kilku talii kart i zawsze ujrzysz prawdziwą wiadomość skrywającą się za kunsztownymi ilustracjami widniejącymi na kartach.
38,91
59,50 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Tarot Thota / Okultura
Przyzwyczailiśmy się myśleć o tarocie jako o narzędziu służącym tylko do wróżenia. Nic bardziej mylnego. Lon Milo DuQuette, wybitny znawca okultyzmu, od ponad trzydziestu lat zajmujący się tarotem, pokazuje, że tarot to nie tylko narzędzie wróżebne, ale przede wszystkim klucz do zrozumienia naszej natury i otaczającego nas świata. Dokonuje tego na przykładzie omówienia talii Thota, będącej najwybitniejszą prezentacją tarota okultystycznego. DuQuette śmiało i bez pardonu wkracza w świat crowleyowskiej symboliki, opisując jej wizjonerskie, kabalistyczne, numerologiczne, astrologiczne i kolorystyczne zaplecze. Dzięki tej pasjonującej, pełnej poczucia humoru lekturze, obok szczegółowego opisu kart, poznamy tajemnice thelemy Aleistera Crowleya, hermetycznego Różokrzyża, kabalistycznego Drzewa Życia i Świętego Anioła Stróża. Dowiemy się, że obcowanie z tarotem może być znakomitą przygodą poznawania i tworzenia siebie zgodnie z własną wolą.
44,66
60,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Horoskopy. Astrologiczny, chiński, numerologiczny
Czym się różni zodiak tropikalny od chińskiego? Jak odczytać wskazówki zapisane w gwiazdach? Co mówią liczby o osobowości człowieka? W świecie pełnym znaków zapytania każda odpowiedź może być na wagę złota. Również ta, którą można odnaleźć w gwiazdach lub liczbach. Astrologowie twierdzą, że Układ Słoneczny jest niczym kosmiczny zegar ujawniający szczegóły dotyczące ludzkiej osobowości na podstawie analizy układu planet w chwili, w której człowiek bierze pierwszy oddech. Lektura tej książki pozwala zagłębić się w tajemniczy świat planet i liczb, by lepiej poznać siebie i swoje możliwości.
21,97
39,95 zł
Okładka książki O dobrym człowieku i innych potworach
Joanna Usarek ukończyła studia lingwistyczne na UW. Przy wypełnianiu różnego rodzaju formularzy w rubryce „zawód” wpisywała zazwyczaj „poeta”. Jej niezwykła, do bólu szczera autobiografia, skierowana jest do ludzi o otwartych umysłach, którzy wierzą, że nadprzyrodzone siły drzemią w każdym człowieku. W roku 1983 Autorka doznała głębokiej przemiany duchowej. Otworzył się przed nią dostęp do zjawisk które określamy mianem nadprzyrodzonych. Odkryła metodę komunikowania się z innymi wymiarami rzeczywistości. Techniki ezoteryczne pozwoliły jej odsłonić kurtynę śmierci. O jej przekroczeniu mówi ostatnia część książki. Autorka jest przenikliwym i żarliwym badaczem osobowości ludzkiej - poprzez swoje doświadczenia podpowiada Czytelnikowi sposoby rozwiązywania niełatwych problemów życiowych. Wielkim atutem książki jest błyskotliwy i lekki w odbiorze styl literacki.
28,11
39,90 zł
Okładka książki Tarot Nowej Wizji
A co jeśli nasz świat jest tylko lustrzanym odbiciem? A jeśli wszystko jest odwrotnie niż nam się wydaje? To właśnie na takie pytania odpowiada talia Tarot of the New Vision, dzięki czemu idealne nadaje się do pracy z wszelkiego rodzaju pytaniami psychologicznymi, światopoglądowymi, wymagającymi innego spojrzenia i przyjrzenia się sytuacji pod całkiem innym kontem.
33,65
46,00 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Numerologia wróżebna
Myślisz, że w numerologii ważna jest tylko liczba wynikająca z daty urodzenia? Maciej Skrzątek pokaże ci jak szeroka jest ta dziedzina, pomoże określić twój portret numerologiczny i wyjaśni symbolikę liczb. Czy wiesz, że Dwójka jest naiwna i ślepo wierzy w dobroć innych, Piątka stworzy udany związek z obcokrajowcem, a Dziewiątka jest wrażliwa na krzywdę innych – ludzi i zwierząt? To, że przychodzimy na świat z konkretną datą urodzenia, wcale nie jest przypadkiem. Dowiedz się, jaką liczbą jesteś i co liczby w twojej dacie urodzenia mówią o tobie i twoim losie. Zacznij rządzić swoim życiem!
27,49
49,99 zł
Okładka książki Matryca energetyczna
Leczenie Matrycą Energetyczną - poznaj moc medycyny energetycznej!Czy wiesz, czym jest Matryca Energetyczna? Czy słyszałeś kiedykolwiek o metodzie dwupunktowej? Okazuje się, że fizyka i psychologia kwantowa są źródłem prawdziwej rewolucji nie tylko w dziedzinie nauki. Wzbogacają także zestaw dostępnych nam technik uzdrawiających. Otwierając nasz umysł na nowe idee, dostarczają nowatorskich form terapii, skutecznych w leczeniu wielu powszechnych chorób i dolegliwości. Dzięki tej książce dowiesz się, na czym polegają leczenie Matrycą Energetyczną i metoda dwupunktowa (tzw. dwupunkt). W ten sposób nauczysz się w praktyce stosować uzdrawianie kwantowe z korzyścią dla swojego zdrowia. Łącząc kwantowość z doświadczeniami z pogranicza ezoteryki, zyskasz potężne narzędzie, które poprawi jakość Twojego życia.Uzdrawianie kwantowe - obudź swoją energię!Matryca Energetyczna korzysta z niezwykłej energii, która tkwi w każdym z nas. Richard Bartlett, doktor kręgarstwa i neuropatii, odkrył ją podczas choroby swojego syna. Po tym, jak nie pomogły medycyna konwencjonalna i alternatywna, zastosował terapię, która natychmiast uzdrowiła jego dziecko. Połączył łagodny dotyk z intencją płynącą z głębi umysłu. Ten ,,cud"" zaczął tłumaczyć, korzystając z osiągnięć fizyki i psychologii kwantowej. Kwantowość zakłada bowiem, że umysł i materia spotykają się, aby stać się jednością. Jesteśmy nierozerwalnie połączeni z energią wszechświata, dzięki czemu możemy tak naprawdę dowolnie kształtować otaczającą nas rzeczywistość. Tą drogą bezpośrednio wpływamy również na swoje zdrowie lub bliskich osób. Właśnie ten fakt wykorzystują osoby stosujące w praktyce medycynę energetyczną i leczenie Matrycą Energetyczną.Otwórz się na działanie tej techniki uzdrawiającejMatryca Energetyczna to bardzo prosta i naturalna technika uzdrawiająca, wykorzystująca między innymi zasadę dwupunktu. Głównym założeniem metody dwupunktowej jest bezpośrednia łączność człowieka ze wszystkim, co go otacza. Stosując dwupunkt, zmieniamy jedną rzeczywistość (niekorzystną) na inną (korzystną). Leczenie Matrycą Energetyczną jest dostępne dla każdego, kto otworzy swój umysł na nowe sposoby myślenia zainspirowane ideą kwantowości i zechce wykorzystać uzdrawianie kwantowe w praktyce. Wystarczy, że poddasz się działaniu energii, a natychmiast doświadczysz pozytywnych skutków tej terapii. Opisane w książce techniki uzdrawiające nie są przeznaczone tylko dla uzdrowicieli praktykujących medycynę energetyczną. Nie jest to ezoteryka dostępna wyłącznie dla grupy wtajemniczonych, ale wiedza, z której może skorzystać każdy. Bowiem Matryca Energetyczna to sposób postrzegania rzeczywistości, który może gruntownie zmienić każdy aspekt życia w oparciu o najnowsze osiągnięcia fizyki i psychologii kwantowej. Poddaj się jej mocy, która ułatwi Tobie i bliskim dostęp do uzdrawiania tkwiącego w dłoniach.Odkryj uzdrawiającą moc Matrycy Energetycznej!
29,32
49,40 zł
Okładka książki Tarot przy kuchennym stole. Pogaduszki o przyszłości zapisanej w kartach wyd. 2022
Wszystkie karty na stół, czyli pogaduchy o tarocie.Dlaczego twój tarot się nie sprawdza? Doświadczona tarocistka doradzi, co zrobić, aby było inaczej!Przez wiele lat Melissa Cynova pracowała nad właściwą interpretacją kart tarota. Zna doskonale wszystkie błędy, jakie mogą popełnić zarówno początkujący, jak i zaawansowani tarociści. W swojej książce obala mity na ten temat i udowadnia, że nie trzeba wiele, by prawidłowo korzystać z kart tarota.Dzięki temu poradnikowi poznasz tajniki doboru właściwej talii, rozkładów tarota i odczytywania symboli. Dowiesz się, od czego zacząć, i jak sprawić, aby przygoda z kartami tarota prowadziła do odkrywania nie tylko przyszłości, ale i siebie.
25,17
42,90 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki AstroCalendarium 2023
AstroCalendarium 2023 to zarówno narzędzie do poznania siebie i swojej przyszłości, jak też skarbnica profesjonalnej wiedzy z dziedziny astrologii i astropsychologii. Dzięki tej niezwykłej publikacji dowiesz się, co cię czeka w 2023 roku. Otrzymasz nie tylko rzetelny horoskop na dziś, ale też na każdy z 365 dni. W ciągu kilkunastu lat istnienia książka ta zyskała miano jednego z najskuteczniejszych horoskopów. Ważnym uzupełnieniem opisów poszczególnych dni są charakterystyki znaków zodiaku. Do tego dochodzą aspekty, tranzyty i układy planet zapisane w postaci symboli astrologicznych. To ukłon w stronę czytelników poszukujących bardziej szczegółowych informacji. Sięgnij po horoskop codzienny, który się sprawdza!
26,36
44,40 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Radiestezja mentalna. Współczesna interpretacja metody, praktyczne porady zwiększenia efektywności techniki radiestezyjnej
Radiestezja mentalna w praktyce - jak prawidłowo używać wahadełka i różdżkiNa pewno słyszałeś o radiestezji. Ale czy wiesz, na czym polega radiestezja mentalna? Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz jej użyć do rozwiązania wielu problemów? Zarówno tych małych, jak i poważniejszych. Stosując wahadełko czy różdżkę, nie tylko wykryjesz i zneutralizujesz szkodliwe promieniowanie w swoim otoczeniu. Odnajdziesz również żyły wodne, a nawet ocenisz stan zdrowia. Jednak aby osiągnąć dobre efekty, musisz najpierw poznać zasady pracy radiestety. I temu celowi właśnie służy niniejsza książka. Jej autor analizuje dotychczasowe ustalenia, by wyeliminować często powielane błędy i zwiększyć skuteczność praktyki radiestezyjnej. Rozprawia się także z powszechnymi mitami dotyczącymi metody mentalnej. Wszystko po to, by zoptymalizować pracę radiestety. W efekcie powstał praktyczny podręcznik, z którego skorzysta każdy. Nie tylko doświadczony różdżkarz, ale też osoba dopiero poznająca radiestezję mentalną w praktyce.Czym jest radiestezja mentalna?Radiestezja mentalna zakłada, że ruch wahadełka czy różdżki odbywa się pod wpływem impulsów wysyłanych przez podświadomość. Zdaniem jednych mają one postać wibracji. Inni zaś twierdzą, że są emanacją energii. Tak czy inaczej radiestezja mentalna poznaje otaczającą rzeczywistość metodami pozazmysłowymi. Nieważne, czy służy terapii, czy też lokalizacji żył wodnych. Kontakt z podświadomością odbywa się poprzez pytania zadawane przez radiestetę.Wahadełko i różdżka to nie tylko ezoteryka i psychotronikaUżycie wahadełka czy różdżki wciąż otacza aura tajemniczości. Wiele osób zastanawia się nawet, czy radiestezja jest bezpieczna. Okazuje się, że radiestezja ma szerokie zastosowanie. Co więcej, może pomóc rozwiązać wiele codziennych problemów. I wcale nie ogranicza się wyłącznie do obszarów związanych z ezoteryką i psychotroniką. Książka ta ma na celu popularyzację radiestezji mentalnej. Przybliża też jej praktyczne aspekty. Autor w przystępny sposób wyjaśnia zasady radiestezji mentalnej. Pokazuje, jak nauczyć się posługiwania różdżką lub wahadełkiem. Wyjaśnia też rolę podświadomości w radiestezji mentalnej i prezentuje różne techniki pracy radiestezyjnej.Bioenergoterapia, uzdrawianie i... rekrutacjaJak wyjaśnia autor, radiestezja mentalna daje wiele możliwości. Pomaga wykryć promieniowanie radiestezyjne i zlokalizować cieki wodne. Bynajmniej na tym nie kończy się lista jej zastosowań. Radiesteta skutecznie oceni skład produktów spożywczych. Może także wesprzeć terapię uzdrawiającą i bioenergoterapię. Odpowie na pytania o przydatność lekarstw i najlepsze sposoby ich przyjmowania. Do tego jest w stanie wykryć choroby i ocenić poziom zanieczyszczenia organizmu toksynami. Umiejętności radiestety znajdują zastosowanie także w procesie rekrutacyjnym lub przy ocenie relacji międzyludzkich. Radiestezja mentalna sprawdza się również w obszarach z pogranicza ezoteryki i psychotroniki. Dzięki niej można przepowiedzieć na przykład dalszą przyszłość. Jak widać, zakres stosowania metody mentalnej zależy wyłącznie od wyobraźni i pomysłowości radiestety.Radiestezja mentalna w praktyce.
26,36
44,40 zł
NOWOŚĆ
Okładka książki Kompletny przewodnik po astrologii.
Czy wiesz, że Słońce, Księżyc i ascendent, czyli znak wschodzący, to trzy główne czynniki ukazujące osobowość? Chciałbyś nauczyć się, jak obliczyć i interpretować swój horoskop urodzeniowy? Jeśli tak, sięgnij po tę książkę, która dostarczy ci wiedzy dotyczącej astrologii dla początkujących. Poznasz podstawowe elementy astrologii, takie jak znaki, jakości i domy. Cenne informacje znajdą tu także osoby, które poznały już symbole astrologiczne i układy planet. Z pomocą autorki zgłębisz nie tylko podstawy tej fascynującej nauki, ale również tajemnice znaków Zodiaku i ich zgodności. Wkrótce będziesz umiał podejmować wybory, dzięki którym w pełni wykorzystasz swój potencjał. Odkryj, jak układają się twoje gwiazdy!
32,35
54,50 zł
Okładka książki Ścieżka pradawnej magii. Obudź w sobie pierwotną moc
Jaka tajemna siła kryje się w Tobie?W każdym z nas drzemie nieokiełznana dzikość. Gdy ją odnajdziemy i będziemy pielęgnować, poprowadzi ona do prawdziwej i bezgranicznej wolności, kreatywności i celu, a także do odkrycia najgłębszej wewnętrznej mądrości.Vivianne Crowley - czarownica, arcykapłanka wicca, doktor psychologii - pokazuje, co może się zdarzyć, gdy ma się odwagę powrócić do praźródeł jestestwa i zanurzyć w głąb pierwotnej magii i prawdziwej duchowości. "Ścieżka pradawnej magii" to niezwykły i inspirujący pamiętnik o życiu w magiczny sposób, o przygodach, wyprawach w nieznane i o odnajdywaniu siebie poprzez ponowne połączenie się z przyrodą.Jest to również sugestywna, skomplikowana relacja z ukrytego świata, oszałamiająca podróż po współczesnych praktykach magicznych, od medytacji po manifestację, od szamanizmu po pracę z czarami. Magia czeka na odkrycie. Jest tutaj, tuż pod powierzchnią, jeśli tylko wiesz, gdzie jej szukać...Wszyscy mamy w sobie dziką magię; ta książka zainspiruje cię do jej odnalezienia.
26,32
44,90 zł
Okładka książki Gimnastyka Słowiańskich Czarownic
Od dawien dawna wiele pisano o urodzie słowiańskich dziewcząt. Co tak pociągającego ma w sobie słowiańska kobieta? Być może przede wszystkim piękno zewnętrzne. Na czym jednak polega sekret ich atrakcyjności, dla których zakochani w nich mężczyźni znaleźli ciekawe określenie "czarownice"? Czarownica to interesujące słowo - składa się z dwóch członów. "Czary" to czynności magiczne, mające oddziaływać na otoczenie. Niełatwo się przed nimi uchronić albo wyzwolić spod ich wpływu. Tradycja ludowa najczęściej każe rozumieć "czary" jako magię miłości wykorzystywaną przez kobiety do przyciągania i zatrzymywania ukochanych, a końcówka "-nica" wskazuje na przynależność do płci żeńskiej (miednica, baletnica). Dlatego słowo "czarownica" można zinterpretować w następujący sposób: to kobieta dysponująca umiejętnością przyciągania mężczyzn. Skoro ktoś posiada pewne umiejętności, to znaczy, że istnieje możliwość ich opanowania, a także metody ich nauczania. Poszukiwania tych metod doprowadziły do odrodzenia całego systemu wiedzy, który otrzymał nazwę "Gimnastyka słowiańskich czarownic". Książka pozwala zapoznać się z zupełnie nowymi aspektami gimnastyki słowiańskich kobiet, nawet dla tych, którzy są już zaznajomieni z tą systemem samodoskonalenia. Metoda ta opiera się na starannie zebranych i odtworzonych przez autora ćwiczeniach ruchowo-oddechowych mających na celu poprawę zdrowia kobiecego ciała, które były stosowane przez Słowianki od czasów starożytnych. Znajdziemy tu nie tylko opisy ćwiczeń, ale także tajniki kobiecego wróżbiarstwa. Książka zawiera też opis pracy z symbolami, historię rozszyfrowywania ich znaczenia oraz sposoby oddziaływania energii. To niezwykła publikacja dla wszystkich kobiet, które chcą być zdrowe i atrakcyjne.
30,59
49,00 zł
Okładka książki Tarot księżycowy
Przekonaj się, jak unikalna energia księżyca wpływa na ciebie! Księżyc wilczy, śnieżny, truskawkowy, niebieski, księżyc myśliwychCzy wiesz, że są to nazwy pełni księżyca przypadających w ciągu roku? Każda ma unikalną energię, która w inny sposób wpływa na nas i wszystko, co nas otacza. Na przykład nów księżyca to czas ustalania intencji i sadzenia nasion tego, co chcemy uzewnętrznić w cyklu zakończonym pełnią księżyca podczas której energia księżycowa doprowadzona jest do szczytu. Dlatego pełnia księżyca to najlepszy czas na czarowanie i magię. Podczas malejącego księżyca uwalniamy energie i oczyszczamy je. Poznaj 13 wyjątkowych pełni księżyca, których niesamowita energia pomoże ci osiągnąć to, czego pragniesz!Skuteczne zaklęcia podczas 13 wyjątkowych pełni księżyca Ta przepełniona magią, energią księżyca i potęgą Tarota książka oferuje rozkłady kart. A także proste zaklęcia i rytuały z wykorzystaniem mocy każdej z 12 pełni księżyca, które przypadają w ciągu roku. To nie wszystko! Autorka prezentuje również czary, które najlepiej wykonać w czasie niebieskiego księżyca, czyli drugiej pełni w danym miesiącu. A to zdarza się mniej więcej raz na dwa i pół roku! Czarowanie w czasie określonej pełni pozwoli ci osiągnąć sukces w twojej magii. Otrzymasz wsparcie poszczególnych faz księżyca!Energia księżyca i moc symboli Tarota doda twojej magii mocy Od niepamiętnych czasów ludzie próbowali zajrzeć za tę magiczną zasłonę, za którą ukryła się nasza przyszłość. Przepowiadanie czyjejś przyszłości za pomocą kart czy wróżenie to jedne z wielu metod dywinacyjnych. Ta wyjątkowa książka łączy moc zaklęć i rytuałów, które wykonasz podczas pełni księżyca, z magią symboli kart Tarota. Nie musisz być medium, żeby dobrze odczytywać Tarota lub mieć bezpośredni dostęp do tego, co boskie. Najważniejsza jest energia, z jaką przystępujesz do czytania z kart. Kiedy połączysz własną energię z energią księżyca, a karty Tarota będą swego rodzaju przewodem energetycznym, wtedy zacznie działać magia! Przekonaj się, co zrobi dla ciebie!Poznaj rozkłady Tarota i zaklęcia podczas pełni księżyca, które pomogą ci osiągnąć twoje cele W tej książce każdy rozdział poświęcony jest jednej pełni księżyca. Autorka koncentruje się na energii pełni księżyca danego miesiąca. A także na rozkładach, rytuałach i zaklęciach opracowanych w związku z tą energią. Możesz odwoływać się do tej książki miesiąc po miesiącu, pracując z określonymi rozkładami i wykonując rytuały korespondujące z określonymi fazami księżyca w ciągu całego roku. Na przykład grudniowe rozkłady koncentrują się na głębokim zanurzeniu się w podświadomość, połączeniu z wyższym ja i skorzystaniu z intuicji. Po to, aby uzyskać jasność oraz przewodnictwo. Jeśli masz pytania dotyczące miłości lub twojej kariery, z łatwością znajdziesz w książce czary odpowiadające twoim zainteresowaniom.
32,35
54,50 zł
Okładka książki Kryształy dla czarownic
Przenieś swoje czary na wyższy poziom wykorzystaj magię kamieni! Od zarania dziejów kryształy fascynują ludzi, odgrywając znaczące role zarówno w świecie naukowym, jak i duchowym. Niektórzy postrzegają kryształy jako czysto materialne przedmioty przyjemne dla oka. Natomiast inni wierzą, że posiadają one magiczne właściwości, których nie można wyjaśnić. Te pozornie przeciwstawne poglądy spotykają się, gdy połączy się ze sobą kryształy i czary. Dostrzegamy ich piękno, ale wierzymy również, że przechowują w sobie energię. Magia kamieni jest potężna, a dzięki tej książce odkryjesz, w jaki sposób wykorzystać ją do wzmocnienia swoich czarów, zaklęć i odprawianych rytuałów. Twoją przewodniczką po magicznych kamieniach będzie Eliza Mabelle, która praktykuje czary od dzieciństwa.Najlepszy przewodnik po magii kamieni Czy wiesz, że noszenie kawałka bursztynu potęguje magiczne moce czarownicy? Agat to doskonały kamień ochronny. Umieść go w pokoju dziecięcym, by chronić dzieci przed strachem i koszmarami. Jeśli chcesz wzmocnić swoje zaklęcia miłosne i przyciągające, pamiętaj by użyć granatu. Lapis lazuli z kolei zwiększy twoje zdolności parapsychiczne i połączenie ze światem duchów. Jaspis to doskonały kamień uzdrawiający, dlatego pamiętaj o nim stosując zaklęcia przywracające zdrowie. W tej książce znajdziesz ponad 130 kryształów i kamieni szlachetnych wraz z opisem ich magicznych właściwości, a także informacjami o ich pochodzeniu czy powiązaniach z czakrami. Autorka podpowie ci, jak wybrać i pozyskać kryształy oraz dopasować je do własnej praktyki. Dowiesz się również, na czym polega pielęgnacja kamieni, ich oczyszczanie czy energetyzowanie. To know-how pracy z magicznymi kamieniami!Poznaj 50 zaklęć, rytuałów, obrzędów i innych magicznych praktyk Jak widzisz, kryształy, kamienie szlachetne i minerały posiadają w sobie potężną energię. Dzielą tę samą siłę życiową, co każda roślina, zwierzę i element kosmosu. Autorka nazywa ją Duchem. Duch to energia, z której korzystają czarownice w swojej magii. Dlatego włączanie kryształów do zaklęć i rytuałów przychodzi czarownicom w sposób naturalny. Istnieje jednak pewien rodzaj dodatkowego energetycznego impulsu, który mogą dostarczyć tylko te niesamowite kamienie. Gdy ich dotkniesz, mogą wywoływać potężne uczucia i energię, zwiększając twoje zestrojenie z zaklęciem lub inną magiczną praktyką. Autorka odkrywa przed tobą ponad 50 zaklęć, rytuałów i obrzędów z użyciem kamieni magicznych. Eliksir przyciągający miłość z jadeitem, różowym agatem, kwarcem i jaspisem. Kryształowa siatka dobrobytu z kwarcem i pirytem. Zaklęcie powstrzymujące plotki, w którym wykorzystasz beryl. Amulet ochronny ciała, umysłu i duszy, do stworzenia którego będziesz potrzebować najlepszego kamienia ochronnego, jakim jest agat, chalcedon i ametyst. To tylko kilka praktycznych przykładów, które znajdziesz w tej książce!Kamienie ochronne, uzdrawiające, wzmacniające i nie tylko. Wypróbuj magię kamieni już teraz!
32,59
54,90 zł
Okładka książki Uniwersalny kalendarz księżycowy
Zwiększ swoje szanse i dowiedz się, kiedy jest najlepszy czas na rozpoczęcie diety oraz jaki wpływ mają fazy Księżyca na odchudzanie. Poznaj najlepszy moment na remont mieszkania, wysprzątanie domu, czy pozbycie się zalegających od lat rupieci. Z łatwością dostrzeżesz idealny czas na rozpoczęcie ważnych projektów oraz uwolnisz swoje mieszkanie od tego, co blokuje w nim przepływ dobroczynnej energii. Poznasz numerologię i Tyrolskie Koło Cyfr i nauczysz się rozpisywać i interpretować własny biorytm. Numerologia spod Tyrolu pomoże ci odkryć twoje talenty i umiejętności.
31,84
49,40 zł
Okładka książki Twoje poprzednie wcielenia
Jak odkryć swoje poprzednie wcielenia?To życie nie jest pierwszym, jakie przeżywasz. Wszystko co wcześniej robiłeś i czego doświadczyłeś zapisane jest w twojej świadomości i podświadomości. Większość z nas nie wie kim była w poprzednich życiach i życiu po życiu, ale na pewno chciałaby się tego dowiedzieć. Teraz jest na to właściwy moment. Dzięki tej książce i czerpiąc z doświadczeń ezoteryki i parapsychologii, odkryjesz swoje poprzednie wcielenia. Zrozumiesz, co działo się z tobą po śmierci - w przeszłości. A także jaki to ma wpływ na twoją teraźniejszość i twój rozwój duchowy.Czy istnieje życie po śmierci - reinkarnacja?Czy masz wrażenie, że już kiedyś żyłeś? Albo spotykając kogoś nieznajomego odczuwasz, że znasz go od zawsze? Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że obecne życie nie jest Twoim pierwszym i jedynym. A to co teraz odczuwasz to powszechne znaki reinkarnacji. Autorka - terapeutka specjalizująca się w parapsychologii, ezoteryce, duchowości, poprzednich wcieleniach i hipnozie, opisuje dwie drogi. Pozwolą Ci one odkryć Twoje poprzednie wcielenia oraz wywołać wspomnienia i emocje z poprzednich żyć. Dzięki nim odkryjesz znaki reinkarnacji i dowiesz się kim byłeś w życiu po życiu i jakie wiodłeś życie po śmierci. Ponadto przypomnisz sobie swoje poprzednie wcielenia. Jedna z tych dróg koncentruje się przede wszystkim na Twojej świadomości, wnętrzu i duchowości. Wykorzystuje regresję (narzędzie do badania zjawisk z dziedziny ezoteryki i parapsychologii), medytację intuicję, wspomnienia, a także sny. Natomiast druga, skupia się na tym, co istnieje na zewnątrz. Kiedy uświadamiasz sobie, że posiadasz poprzednie wcielenia, każda relacja międzyludzka, każda okoliczność czy zdarzenie stają się łatwiejsze do zrozumienia. A sama śmierć nie jest już wtedy tak straszna, bo masz świadomość, że istnieje życie po śmierci. Pozwala to wykorzystać moc podświadomości, gdzie przechowywana jest cała wiedza o tym kim byłeś w życiu po życiu.Jak się dowiedzieć kim byłem w poprzednim życiu i odkryć rzeczy, o których nie miałem pojęcia?Dzięki informacjom z książki, dowiesz się czym jest duchowość, jak wywołać wspomnienia z poprzedniego życia oraz kim byłeś w poprzednim wcieleniu. Odkryjesz skąd wzięły się Twoje fobie, problemy z utrzymaniem wagi, czy nawet choroby fizyczne. Stanie się oczywiste jakie silne strony odziedziczyłeś z poprzednich żyć i w jaki sposób możesz je teraz wykorzystać wzbogacając swój rozwój duchowy. Ponadto Autorka wyjaśnia skąd biorą się trudności w relacjach międzyludzkich. Dlaczego odruchowo niektóre osoby budzą Twoją niechęć i jak bezzasadny jest strach przed śmiercią czy ludźmi od Ciebie się różniącymi. Pozwoli Ci to zastanowić się nad tym, jakich ludzi przyciągasz do swojego życia, a jakich unikasz.Zmień kierunek swojej kariery i czerp z tego satysfakcjęDodatkowo, dowiesz się także, które swoje talenty powinieneś rozwijać i jaki kierunek nadać życiu, by Twoja zawodowa kariera przyniosła Ci satysfakcję. Autorka podaje wiele przykładów osób, które po poznaniu swoich poprzednich wcieleń zmieniły swoje życie i teraz mogą się w pełni realizować i rozwijać duchowo. Sprawdź, co Tobie jest pisane i jakie wiodłeś życie po życiuOdkryj przeszłość, zrozum teraźniejszość
35,31
59,50 zł
Okładka książki Jasnowidzenie
Jasnowidzenie to dar, który, przy odrobinie chęci, możemy wyćwiczyć. Pomóc nam w tym może niniejsza książka. Stanowi ona praktyczny podręcznik nauki, ułatwiający kontakt z naszą intuicją.Znajdziesz tu wiele ćwiczeń pozwalających skupić naszą świadomość, wspomóc pamięć, wchodzić w trans, skutecznie medytować, a także nawiązywać kontakt z Twoim przewodnikiem duchowym.W książce uwzględnione zostały różne formy percepcji zmysłowej i pozazmysłowej oraz praktyczne strony jasnowidzenia. Kluczem do jasnowidzenia jest świadome używanie naszych zmysłów, które w większości przypadków pracują nieświadomie, czy półświadomie, ćwiczenie ich i obserwacja tego, jak wpływają na nas oraz całego procesu z tym związanego.
23,33
39,30 zł
Okładka książki Jak korzystać z magicznej energii Ziemi
W naturze kryje się energia, która jest niewidoczna gołym okiem. Jednak odpowiednie wyczulenie zmysłów pozwoli ją dostrzec i czerpać z niej spokój, szczęście i satysfakcję.Książka autorstwa Sarah Bartlett, astrolożki i autorki kilkunastu międzynarodowych bestsellerów o tematyce ezoterycznej, to przewodnik nie tylko dla miłośników ezoterycznych rytuałów, ale również i dla tych, którzy dzięki kontaktowi z naturą chcą przywrócić w swoim życiu spokój i równowagę. Autorka uczy, jak oczyszczać umysł dzięki technikom medytacyjnym, pracy z oddechem, oraz w jaki sposób otworzyć zmysły.
24,51
42,00 zł
1
/
2
/
3
/
4
/
5
... 35
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj