KATEGORIE
KONTO
tylko dostępne
sortuj:
tytuł
cena
data
Okładka książki Niebo przemówiło
Wyjątkowe przesłania z Nieba! Wszyscy pragniemy, by Bóg dotknął naszych serc, oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów, podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków, Carver Alan Ames, autor książki „Oczami Jezusa”, otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa, Matki Bożej oraz Świętych Kościoła. Najcudowniejsze przesłania, które usłyszał podczas rozmów z Panem oraz tymi, którzy czerpią radość ze szczęścia wiecznego, zapisał właśnie w tej książce. To przesłania nie tylko od samego Boga, ale także od świętych Archaniołów, Apostołów, Anny, Marii Magdaleny, Maksymiliana Kolbego i innych, którzy każdego dnia wspierają nas w niebie swoim wstawiennictwem. Te słowa pomogą ci umocnić się w wierze oraz zbudować trwałą więź z Jezusem.
34,95
59,90 zł
Okładka książki Lepsza droga. Przesłania Jezusa
Walka duchowa ciągle trwa; wdziera się do świata materialnego, wpływając na życie każdego człowieka. Gdy świat pogrąża się w zamęcie i niepewności, ludzkość doznaje ogromnego cierpienia. Coraz więcej ludzi odchodzi od Boga, oddając swoje serce marnościom tego świata. Jednak Bóg cały czas szuka swoich zagubionych owiec i nie ustaje w walce o ich dusze. Carver Alan Ames, mistyk i autor bestsellerowej książki Oczami Jezusa, dzieli się z czytelnikiem przesłaniami, które podyktował mu Jezus. Słowa te są dziś prawdziwym ostrzeżeniem dla wierzących. Co zrobić, by nie zboczyć z drogi zbawienia? Czy można pozostać w Kościele pomimo wstrząsów i niepewności? Jak przetrwać nadchodzące dni ciemności?
15,34
27,90 zł
Okładka książki Co jest prawdą?
Po co nam sakramenty? Czym wiara katolicka różni się od protestanckiej? Jakie znaczenie w życiu wierzącego ma Tradycja? Alan Ames, autor bestsellera Oczami Jezusa, odpowiada na pytania nurtujące wierzących w czasach niepewności i zamętu, w których często zaprzecza się istnieniu niezmiennych wartości. Mistyk porusza problemy autorytetu Kościoła, zbawienia poprzez uczynki, zagadnienia dotyczące aborcji, antykoncepcji czy homoseksualizmu. Ta książka to prawdziwy podręcznik obrony wiary przed zagrażającą jej agresywną kulturą grzechu.
16,44
29,90 zł
Okładka książki WSZYSTKO CZYM JESTEM
Jeśli ktokolwiek ma żyć całkowicie zgodnie ze słowem Bożym, musi być człowiekiem eucharystycznym, bo tylko w ten sposób może doznać pełni życia i wiary. Carver Alan Ames W jaki sposób Eucharystia może zmienić nasze życie? Jak uczestniczyć w niej, by doświadczyć prawdziwego pokoju serca? Autor bestsellera Oczami Jezusa dzieli się z nami przesłaniami na temat Eucharystii, które otrzymał od Pana Jezusa i Matki Bożej. To świadectwo poruszy cię i sprawi, że każda Msza Święta stanie się dla ciebie prawdziwym sakramentem miłości.
16,65
29,90 zł
Okładka książki Zrozumieć zło
Zło dotyka ludzkość, ponieważ wielu z nas żyje dla świata zamiast dla królestwa Bożego. To dlatego tak bardzo cierpimy i doświadczamy smutku. Jak się temu przeciwstawiać? Co musimy zmienić w naszym życiu?Zamieszczone w tej książce poruszające rozważania znanego mistyka Alana Amesa, jego listy oraz przesłania, które otrzymał od Boga, Maryi i świętych, to zachęta do odrzucenia złego i stanięcia u boku Chrystusa. Jezus zwyciężył mrok, a to zwycięstwo może stać się także naszym udziałem. Musimy tylko mądrze wybrać.
19,65
29,90 zł
Okładka książki Serce naszej Matki
Niezwykłe przesłania Maryi Zastanawiasz się, jak żyć blisko Boga i słyszeć Jego głos w każdej sytuacji? Zacznij poznawać i naśladować Maryję! Wielki współczesny mistyk i charyzmatyk Carver Alan Ames, autor bestsellera Oczami Jezusa, tym razem dzieli się wyjątkowymi przesłaniami, które podczas modlitwy otrzymał od Matki Bożej. Jej poruszające słowa mogą stać się przedmiotem codziennego rozważania, drogowskazem w trudnych chwilach i umocnieniem w słabościach.
16,65
29,90 zł
Okładka książki BITWA O ŻYCIE I DUSZE
Dlaczego świat współcześnie akceptuje zło? Jak to możliwe, że to, co wyniszcza człowieka fizycznie i duchowo, nazywane jest przyjemnością i przedstawiane w atrakcyjny sposób? Wielki współczesny mistyk Alan Ames poszukuje odpowiedzi na pytanie o to, dokąd zmierza współczesny człowiek. Czy efektem jego działalności musi być utrata moralności, upadek rodziny i odejście do Boga? Ten charyzmatyk, który często spotyka Jezusa twarzą w twarz, nie ma wątpliwości, że cierpienie współczesnego świata może zostać przezwyciężone. A naszą największą nadzieją na ten tryumf pozostaje Pan Jezus.
15,53
27,90 zł
Okładka książki Doświadczać Boga
„Oddaję Ci się z własnej woli” – to pragnienie, które Alan Ames poczuł w swoim sercu w chwili osobistego spotkania z Bogiem. W trakcie jednej nocy ten brutalny gangster stał się apostołem Chrystusa. Ta przemiana niespodziewanie przeniosła Alana w rzeczywistość mistyki. Od tej pory jego codziennej modlitwie towarzyszyły spotkania twarzą w twarz z Panem. Jeden z najbardziej fascynujących mistyków XXI wieku i autor wielkiego bestsellera „Oczami Jezusa” dzieli się w tej książce przejmującym doświadczeniem spotkań twarzą w twarz z Chrystusem oraz głębokiego przeżywania wiary. Uczucie obecności kochającego Boga łączy się tutaj z bólem pokonywania własnych słabości. Wszystko po to, by na końcu tej duchowej drogi zjednoczyć się w pełni z Jezusem.
8,29
14,90 zł
Okładka książki Niebo przemówiło
Wyjątkowe przesłania z Nieba!Wszyscy pragniemy, by Bóg dotknął naszych serc, oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów, podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków, Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa, otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa, Matki Bożej oraz Świętych Kościoła. Najcudowniejsze przesłania, które usłyszał podczas rozmów z Panem oraz tymi, którzy czerpią radość ze szczęścia wiecznego, zapisał właśnie w tej książce. To przesłania nie tylko od samego Boga, ale także od świętych Archaniołów, Apostołów, Anny, Marii Magdaleny, Maksymiliana Kolbego i innych, którzy każdego dnia wspierają nas w niebie swoim wstawiennictwem. Te słowa pomogą ci umocnić się w wierze oraz zbudować trwałą więź z Jezusem.
26,21
39,90 zł
Okładka książki Pan miłości
JAK CZĘSTO MYŚLIMY O TYM, ŻE JEZUS NAS KOCHA? CZY JESTEŚMY ŚWIADOMI, CO TO TAK NAPRAWDĘ ZNACZY? „Kocham wszystkich ludzi i daje im moją wybaczającą miłość. Moje przebaczenie nie ma żadnych granic, więc nie ma znaczenia, co zrobiłeś – jeśli naprawdę żałujesz, przebaczę ci. Każdy grzech może zostać wybaczony, jeśli naprawdę o to zabiegasz.” FRAGMENT CARVER ALAN AMES pomaga nam odkryć prawdę o potędze Bożej Miłości. Nie istnieje siła, która mogłaby ją pokonać. Nie ma żadnego grzechu, którego nie można oddać Bogu. Wyjątkowe przesłania, które stanowią owoc głębokich modlitw i spotkań Amesa z Jezusem, przekonują o tym z całą mocą. Kto może potwierdzić to lepiej niż autor, który sam doświadczył tego ożywczego płomienia i całkowicie odmienił swoje życie? C.A. AMES – charyzmatyk, mistyk i wielki chrześcijański mówca. Autor bestsellerowej książki OCZAMI JEZUSA.
18,34
29,90 zł
Okładka książki Za zasłoną
Z całą pewnością nie przyszedłem tu, żeby wam mówić, jak macie postępować. Nie mam takiego prawa. (…) Chciałbym się tylko z wami podzielić wskazówkami danymi z nieba. Tak jak pomogły one mnie, podobnie mogą pomóc i wam w waszej wierze i waszym życiu. Fragment Współczesny mistyk, Carver Alan Ames, który doświadcza objawień i jest świadkiem niezwykłych cudów, od wielu lat dzieli się świadectwem spotkania żywego Boga. Zawarte w tej książce refleksje to listy oraz przemówienia wygłoszone przez autora bestsellera Oczami Jezusa w wielu krajach świata. Ames dzieli się doświadczeniem potęgi Bożej miłości, mocy sakramentu pojednania, wartości małżeńskiej bliskości, a także rozważa korzenie zła dotykającego ludzi we współczesnym świecie. Podpowiada, w jaki sposób najpełniej adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, jak działają w naszym życiu Aniołowie i czym są niebo oraz piekło.
16,65
29,90 zł
Okładka książki Przywrócony do życia
Przywrócony do życia to bardzo osobista książka jednego z najciekawszych mistyków i charyzmatyków naszych czasów. CARVER ALAN AMES, autor bestsellera Oczami Jezusa, to człowiek, który po wielu latach trwania w grzechu spotkał Boga. Doświadczenie niezwykłej głębi Bożego miłosierdzia pozwoliło mu całkowicie zmienić swoje życie. Jego historia to opowieść o bolesnym starciu dobra ze złem, o potężnej miłości Boga oraz bliskiej relacji Jezusa z człowiekiem, który został uratowany niemal z przedsionka piekła. Ta książka jest nie tylko poradnikiem duchowym, napisanym przez nawróconego Szawła, ale także świadectwem wiary i niepowtarzalna lekcja miłości. Jej przesłanie pochodzi od samego Jezusa. Niesie nadzieje, radość i ma głęboki sens. Jest ożywczym powiewem, poruszającym dusze. MARCIN KWAŚNY, AKTOR Jego historia wbija w fotel. „GOŚĆ NIEDZIELNY” Życiorys Carvera Alana Amesa to praktycznie gotowy materiał na film. „PRZEWODNIK KATOLICKI”
18,34
29,90 zł
Okładka książki Chodzić w Duchu Świętym. Życie i duchowa droga...
Moje życie było puste i pozbawione sensu, dopóki nie poznałem Boga. Wypełniał je grzech i egocentryzm. Sprawy doczesne pochłaniały mnie bez reszty, w ogóle nie myślałem o Bogu, tylko o tym, jak sprawić sobie przyjemność. Jeśli już w moich myślach pojawiał się choćby cień Boga, ignorowałem go i skupiałem się wyłącznie na sobie. Lecz bez względu na to, jak bardzo starałem się szukać nowych wrażeń i przyjemności, stale czułem w sobie pustkę, której nic na tym świecie nie było w stanie wypełnić. Dopiero gdy w moim życiu pojawiła się Boża miłość, uczucie pustki zniknęło.""(fragment)
16,65
29,90 zł
Okładka książki Manna z nieba
„Modlę się o to, aby każdy, kto przeczyta tę książkę, zbliżył się do Świętych Słów naszego Pana i dostrzegł to, co On dał ludziom, ofiarując im samego siebie oraz co nadal nam daje poprzez swą nieprzerwaną ofiarę. Modlę się, aby ci, którzy jedzą Jego święte ciało i piją Jego boską krew, nasycili swoje dusze dzięki najwspanialszemu zjednoczeniu miłości.” (fragment) Dlaczego boimy się Eucharystii? Czy przyjmujemy Najświętszy Sakrament świadomie jednocząc się w miłości z samym Bogiem? Alan Ames, współczesny mistyk, autor bestselleru Oczami Jezusa, każdego dnia doświadcza niezwykłej siły, jaką daje przyjmowanie Ciała i Krwi Pana Jezusa. Ta książka to świadectwo jego spotkań z Bogiem obecnym w Eucharystii. To swoisty duchowy pamiętnik człowieka, który przyjął zaproszenie do życia z Chrystusem.
15,53
27,90 zł
Okładka książki Oczami Jezusa
Jest ponadto wiele innych rzeczy, których Jezus dokonał, a które gdyby je szczegółowo opisać, to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg, jakie trzeba by napisać (J 21, 25). Ta książka to zbiór historii o tym, jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Podczas podróży Jezus dotyka serc, duszy i myśli wszystkich, z którymi rozmawia. Czyniąc to, wielokrotnie objawia swoją Boskość. Gdy czytałem tę książkę, czułem, że zdobywam wiedzę o uczuciach i myślach Jezusa, który żył niegdyś jako człowiek podobny do nas. Jego radości, smutki, Jego jedność z Ojcem oświecała Jego Boska mądrość i Jego ludzka wiedza. "Polecam tę książkę każdemu, kto chce poznać Jezusa bardziej osobiście, kochać Go goręcej i lepiej naśladować." z przedmowy o. Richarda McSorleya SJ "Jestem pod wielkim wrażeniem książki Oczami Jezusa." o. Robert De Grandis SSJ Cykl Carvera Alana Amesa Oczami Jezusa to zbiór opowieści o życiu Jezusa spisany na podstawie prywatnych objawień autora, przypominających wizje bł. Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brigidy Szwedzkiej. Są to opowieści wyjątkowe, bowiem ich narratorem jest sam Jezus, a wszystkie wydarzenia obserwujemy Jego oczami.
30,61
49,90 zł
audiobook
Okładka książki Różaniec Eucharystyczny - Audiobook
Płyta CD mp3 z dołączonym Różańcem W różańcu kryje się wiele łask, w różańcu kryje się wiele darów, w różańcu kryje się wiele dróg pozwalających ujrzeć Bożą miłość. (fragment) Różaniec w sercu Eucharystii Wiele osób nie potrafi połączyć modlitwy różańcowej z Adoracją Eucharystyczną. Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa, zyskał szczególny stosunek do tej modlitwy dzięki mistycznym wizjom wskazującym na głęboki związek różańca i Najświętszej Eucharystii. Ta książka pozwoli na nowo odkryć piękno tej modlitwy.
9,96
17,90 zł
Okładka książki Różaniec Eucharystyczny
W różańcu kryje się wiele łask, w różańcu kryje się wiele darów, w różańcu kryje się wiele dróg pozwalających ujrzeć Bożą miłość.(fragment)Różaniec w sercu EucharystiiWiele osób nie potrafi połączyć modlitwy różańcowej z Adoracją Eucharystyczną. Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa, zyskał szczególny stosunek do tej modlitwy dzięki mistycznym wizjom wskazującym na głęboki związek różańca i Najświętszej Eucharystii. Ta książka pozwoli na nowo odkryć piękno tej modlitwy.
7,41
12,89 zł
Okładka książki Oczami Bożej miłości
Gdy Mnie wieszali na szczycie wzgórza, krzyż stał się znakiem miłości Boga dla wszystkich ludzi. Gdy wydałem ostatnie tchnienie, zawierało się w nim Boże przebaczenie dla wszystkich Moich dzieci. Gdy włócznia przebiła Mój bok, z rany spłynęło na świat Boże miłosierdzie. Gdy wstałem z martwych, pokazałem, co będzie udziałem wszystkich ludzi a kiedy wstąpiłem do nieba, obiecałem im, że będę czekał.(fragment)Carver Alan Ames w opowieściach, które zapisał na podstawie prywatnych objawień, pokazuje z jak wielką miłością patrzy na nas Trójca Święta, Matka Boża i nasi święci patroni. Te historie potrafią przemienić ludzkie serca i wzbudzić pragnienie głębokiego oddania się Bogu. Każdego poruszają w inny sposób, jednych zasmucają innych radują. Nikt jednak wobec nich nie zostaje obojętny. Te słowa niosą ze sobą pewność wielkiej miłości Boga do człowieka. Oczami Bożej miłości jest jej największym świadectwem.C.A. Ames charyzmatyk, mistyk i wielki chrześcijański mówca. Autor bestsellerowej książki Oczami Jezusa.
19,90
29,90 zł
Okładka książki Oczami Jezusa
Oczami Jezusa - Alan Ames Współczesne objawienie związane z religią chrześcijańską, przeważnie mówią o wydarzeniach, które mogły mieć miejsce za życia Jezusa i świętych. W książce „Oczami Jezusa” otrzymujemy prywatne objawienia o życiu Jezusa, udzielone przez Niego samego Carverovi Alanowi Amesowi, autorowi tej książki. Jest to zbiór historii o tym, jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Opowieść o życiu Jezusa Autor pisze, że Pan Bóg i Jezus Chrystus „zwraca się do mnie w słowach i ukazuje w wizjach od lutego 1994 roku. Na początku niczego nie zapisywałem, ale później Bóg polecił mi, bym chwycił za pióro i zachował to, czego doświadczam. Potem, 6 lutego 1996 roku, Jezus zaczął ukazywać mi pewne sceny ze swojego ziemskiego życia. Oczami Jezusa oglądałem poszczególne sceny z życia Jego i Jego uczniów, gdy wędrowali przez wsie i miasta Ziemi Świętej. Oprócz tego Pan Jezus udzielił mi także łaski poznania Jego myśli”. Fragment książki Poniżej zamieszczamy urywek z objawień z 20 lutego 1996 roku jako zapowiedź tego, co odnajdziesz na stronach tej książki. Słychać było tętent koni i maszerujących szybko ludzi, potem ujrzeliśmy mijający nas oddział wojska rzymskiego udający się w kierunku wsi. Staliśmy niemal ogłuszeni tupotem nóg i szczękiem broni. Gdy dotarliśmy do wsi, panował tam zamęt. Żołnierze zdążyli już przeszukać domy w poszukiwaniu buntowników i zaaresztować w brutalny sposób pięciu mężczyzn. Mieszkańcy wsi tłumnie się zebrali, prosząc Rzymian, by ci uwolnili pojmanych mężczyzn. Oświadczyli, że mężczyźni ci są niewinni, i domagali się, by ich zwolniono. Centurion, który siedział na koniu, wcale nie chciał słuchać, rozkazał za to żołnierzom, by odparli nacierający tłum. Gdy tak się stało, mały chłopiec wybiegł z tłumu, krzycząc: - Ojcze, ojcze! Jeden z żołnierzy, potężnej budowy i wysokiego wzrostu, uderzył chłopca zaciśniętą pięścią i chłopiec ów, który miał około czterech lat, upadł na ziemię, a jego ciałem wstrząsnęły konwulsje. Tłum ucichł, a oficer zgromił żołnierza: - Głupcze, to jeszcze dziecko. Oficer zeskoczył z konia i pochylił się nad chłopcem, który przestał się już wić i leżał martwy. Gdy zdejmował hełm, można było dostrzec łzy spływające mu po policzkach. Wykrzyknął: - To przecież jeszcze dziecko, mam syna w jego wieku, to jeszcze dziecko. I szczerze zapłakał. Gdy tłum rozstąpił się, by umożliwić Mi przejście, przesunąłem się naprzód. Wyglądało na to, że żołnierze chcą Mnie zatrzymać, i wtedy ktoś krzyknął: - To Jezus z Nazaretu, to ten prorok, wielki uzdrowiciel. Słysząc to, żołnierze cofnęli się, a Ja podszedłem do chłopca. Centurion spojrzał na Mnie i powiedział: - Czy potrafisz pomóc? W jego sercu ujrzałem zagubioną duszę, przepełnioną bólem, jaki niosła za sobą praca, którą wykonywał, pełna śmierci i zniszczenia… ale pod tym zamętem zdołałem dostrzec współczucie, miłość i nadzieję. - Pomogę - odpowiedziałem, pochylając się i podnosząc chłopca z ziemi. - Ale przecież on nie żyje - powiedział żołnierz, który uderzył chłopca. - Teraz nic już nie możesz zrobić. Łagodnie się do niego uśmiechnąłem i rzekłem: - Mój Ojciec, który Mnie posłał, ocala życie i je zabiera. Należy ono do Niego i może nim rozporządzać… więc jeśli wolą Jego jest, by ten chłopiec żył, to będzie żył. - W takim razie Twój Ojciec musi być czarownikiem - odrzekł żołnierz. - Nie, Mój Ojciec jest Bogiem całego stworzenia, który uczynił wszystko, co istnieje, i jest Jego wolą, by to dziecko żyło. Gdy wypowiedziałem te słowa, chłopiec wrócił do życia, płacząc: - Mamo! Żołnierz, zdziwiony, cofnął się, a matka dziecka podeszła do chłopca i podniosła go… pełna radości, pełna dziękczynienia, błogosławiąc Boga za Jego miłosierdzie. Żołnierze wpatrywali się we Mnie, gdy tłum zaczął jednym głosem wielbić Boga. - Kim Ty jesteś? - krzyczał z bojaźnią żołnierz. - Ja Jestem - powiedziałem, a tłum się uciszył. - A co to za odpowiedź? Ja pytam, kim Ty jesteś, a Ty mówisz: „Ja Jestem”. - Ja jestem Synem, Ja jestem Barankiem i Ja jestem przebaczeniem od Boga. Centurion wskoczył pospiesznie na konia, a do swoich ludzi warknął: - Uwolnijcie tych ludzi. Nie potrzebujemy ich. Spojrzał na Mnie i skinieniem podziękował, po czym odjechał z wioski wraz ze swoim oddziałem.
29,00
39,90 zł
Okładka książki Bóg jest z nami
”Jak niebo otwiera się, by wylewać swoją życiodajną wodę, tak Moje serce otwiera się, by wylewać Moją życiodajną miłość. Tak jak deszcz pada na wszystkich ludzi, którzy stoją na otwartej przestrzeni, tak Moja miłość pada na wszystkich ludzi, którzy nie chronią się przed nią w objęciach zła.” FRAGMENT Bóg mówi do Ciebie każdego dnia. CARVER ALAN AMES, mistyk i autor bestsellera Oczami Jezusa, w szczególny sposób doświadcza daru niezwykłej obecności Boga. Jego najnowsza książka zawiera niesamowite przesłania Trójcy Świętej na każdy dzień roku. Napełniaj się codziennie Bożymi słowami pełnymi miłości i korzystaj z bezcennych duchowych wskazówek, w jaki sposób dążyć do zbawienia w każdej minucie życia. Za sprawą tej książki poczujesz Bożą bliskość i doświadczysz Jego niezwykłej troski. Ames kolejny raz odsłania swoją intymną relację z Bogiem – taką, za którą tęskni każdy, kto choć przez chwilę doświadczył głębi Bożej obecności. Po lekturze tych „nieziemskich” przesłań pozostaje pragnienie, by coraz lepiej poznawać Pana, uczyć się prawdziwej miłości i coraz szerzej otwierać oczy na to, co niewidzialne. ANNA MALEC, ALETEIA.PL
13,69
24,90 zł
Produkt niedostępny
1
/
2
... 2
Idź do strony:
Liczba wyświetlanych pozycji:
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj